نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتار سرد شوهر

1001
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار سرد شوهر

سلام من ۲ساله ازدواج کردم ولی تواین دوسال هرچی بیشتر سعی میکنم باهمسرم صمیمی بشم کمتر موفق میشم کوچکترین چیزی که بهش میگم باعث ناراحتیش میشه و سرش یه هفته بامن قهر میکنه یا خونه نمیاد اگرم بیاد پیش من نمیخوابه حتی غذای دستپخت منو نمبخوره وقتی قهره حضور منو تو زندگیش کلا ندید میگیره که این مساله خیلی منو عصبی میکنه و واقعا نمیدونم تواین شرایط باید چجوری باهاش رفتار کنم وقتایی که باهام اشتیه از زدن هر حرفی بهش خودداری میکنم جوری شده که دیگه خیلی تمایل به حرف زدن باهاش ندارم و ترجیح میدم بیشتر شتونده حرفاش باشم تا خودم چیزی براش تعریف کنم از طرفی شوهرمن یه خواهر داره که زیاد باهم درتماسن و تمام ریز به ریز کاراشونو به هم میگن خواهرشوهرم هرحرفی بزنه شوهرم گوش میده هرکاری بگه بکن یا نکن به حرفشه درصورتیکه من اگه نظری تو کاراش بدم میگه به تو مربوط نیس بعد که میگم پس چرا به حرف خواهرت فلان کارو کردی میگه احترامشو نگه داشتم درصورتیکه بهم ثابت شده اگه الان خواهرش بگه زنتو طلاق بده شوهرم اینکارو انجام میده لطفا راهنماییم کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : رفتار سرد شوهر

ازدواجتون به چه صورت بوده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام .

ببین عزیزم قطعا خیلی از رفتارهای همسر شما اشتباهه اما چون ایشون اینجا حضور ندارن تا ما با ایشون راجع به اشتباهاتشون صحبت کنیم از دریچه مربوط به شما وارد این مشکلات میشیم و در مورد مسائلی که مربوط به شماست صحبت میکنیم.

موضوع اینجاس که شما چطور و با چه روشی سعی میکنی با همسرت صمیمی بشی!

و اینکه میگی تا کوچکترین چیزی بهش میگم باعث ناراحتیش میشه٬ باید دید شما چطور و با چه روشی حرفاتونو به ایشون میگین٬

و اینکه ایشون وقتی با شما قهر میکنه و شما رو ندید میگیره عکس العمل شما به چه شکله!

اینم که وقتی ایشون با شما آشتی هستن شما اصلا باهاشون حرف نمیرنید خیلی اشتباهه و شاید بازم اشتباهات این چنینی داشته باشی که خودت متوجهشون نیستی.

اگه میخوای رفتارای شوهرت تغییر پیدا کنه باید تغییرو از خودت شروع کنی تا نتیجشو توی همسرت ببینی.

من یه تاپیک بهت معرفی میکنم که آموزشهای خیلی خوبی درباره ابعاد مختلف شخصیت خانومها و شیوه صحیح به کار گرفتن این ویژگیها رو در طول ارتباط با آقایون توضیح داده.

حتما دقیق بخونش٬ مطمئنم که بهت کمک میکنه.

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/
    ویرایش توسط رامونا : 02-07-2018 در ساعت 04:48 PM

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواجمون سننی بود یکی معرفی کرد اومدن خواستگاری شوهر من میگه من زن اروم و مطیع و سربه زیر میخوام برا همین تا من کوچکترین انتقادی ازش میکنم میگه ب یم طلاق بگیریم مثلا بعد دوسال هنوز روستا و همکاراش فکر میکنن مجرده هر جام که با یکیشون رودر رو میشیم و ازش سوال میپرسن خانم کیه میگه خواهرمه یا دختر خالمه نمیگه زنمه ازشم که میپرسم چرا مه چون من اینطور صلاح میدونم میخوتی بخواه نمیخوای برو چون میدونه خانواده من به هیچوجه زیر بار طلاق نمیرن نقطه ضعف گیر اورده و سر هرچیزی میگه ناراحتی برو طلاق بگیر وقتایی که قهر میکنه من اوایل خیلی التماسش میکردم که باهام اشتی کن فایده نداشت بعد یه مدت شروع کررم به بی تفادت نشون دادن خودم اونم فایده نداشت امروز بهش زنگ زدم دارم از ناراحتیام میگم بعد کلی حرف زدن متوجه شدم گوشی رو گذاشته تو متشین و رفته بیرون یعنی اصلا نمیخواد بامن حرف بزنه من وظایفمو تو خونه انجام میدم ولی یجور رفتار میکنه انگار اصلا منی تو خونه نیستم بخاطر همین خیلی از نظر روحی بهم فشار میاد دیشب یک ساعت تموم زار میزدم ولی فقط چتدتا فحش و دری وری نصیبم شد نه هیچ محبت و توجهی البته اینم بگم وقتایی که مهربون میشه اصلا انگار یادش میره تو مدت قهر چه رفتا ی بامن کرده از این رو به اون رو میشه منم چیزی به روش نمیارم چون میترسم دوباره قهر کنه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون یه تلنگر جدی میخان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش من همیشه وقتی قهر میکنه پیش خودم میگم این سری اصلا بهش توجه نمیکنم تا خودش کوتاه بیاد ولی همیشه میترسم کم محلی کردن من بدترش کنه اخه اون خیلی لجباز و مغروره از طرفیم چون میدونه من بهش نیاز دارم و نمیتونم ازش جدا شم خیلی راحت درمورد طلاق و جرایی حرف میزنه به حدی که منو شدیدا عصبی میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد