نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شناخت همسر

1906
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شناخت همسر

درود بر شما
    من یه سوالی داشتم که فکر میکنم جایی نمیتونم جواب صحیحی براش پیدا کنم.اینجا بهترین و تنها مکانی هست که فکر کنم بتونم مطرح کنمش.
    من توی طول زندگیم با خانم های زیادی توی محیط اجتماعی و شغلی برخورد داشتم ولی از نظر عاطفی و جنسی شناختی روی جنس مونث ندارم.
    بتازگی نامزد کردم , چند روز پیش سعی کردیم با خانمم کمی در مورد سلایق جنسیمون صحبت کنیم.فکر میکنم این کار باعث کمی برانگیختگی نامزدم شده باشه و دو روز هست که کمی انرژیش کم تر شده و حس میکنم باید منتظر بمونم تا دوباره به قول معروف برق به چشاشون برگرده.
    خواستم ببینم چه مقدار طول میکشه تا دوباره بتونم باهاش صحبت کنم یا حتی معاشقه ای داشته باشم.دوس ندارم ناخواسته کنارم بشینه.
    سوال دومم هم این هست آیا خانم های باکره هم به ارگاسم میرسن یا فقط تحریک میشن ؟ اگر جواب آری هست چطوری این اتفاق میفته و مثل مردها آتش ِ شهوتشون توی یه نقطه ای خاموش میشه ؟ چه نقطه ای ؟

ممنوووون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : شناخت همسر

سلام

فکر میکنم خانمتون از حرفایی که با هم داشتین خجالت زده شدن و بهتره بجای اینکه صبر کنید، بهشون نزدیک بشید و حرف بزنید، البته بهتره حرفاتون زیاد جنسی نباشه، بجاش حرفای عاطفی بزنید مثل « دوستت دارم » یا کادو بگیرید یا یه شاخه گل بدید، تا این حس خجالت زدگی از بین بره.

در کل شما اگه جنبه عاطفی و عاشقانه رابطه رو برا خانمتون حل کنید، ایشون جنبه جنسی رو براتون حل خواهد کرد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از جواب زیباتون
    سوال دومم رو هم میشه جواب بدید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash021 نمایش پست ها
    سوال دومم هم این هست آیا خانم های باکره هم به ارگاسم میرسن یا فقط تحریک میشن ؟ اگر جواب آری هست چطوری این اتفاق میفته و مثل مردها آتش ِ شهوتشون توی یه نقطه ای خاموش میشه ؟ چه نقطه ای ؟
    ممنوووون
    آره به ارگاسم میرسن

اما مثل مردها نیستن

میتونن چند بار متوالی به ارگاسم برسن

برا به ارگاسم رسیدنشون باید وقت و حوصله صرف بشه یعنی باید خوب عشقبازی بشه( حرف زدن -بوسه - نوازش - ... )

بعد از ارگاسم هم مقداری عشقبازی و حرف زدن و تشکر کردن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میلرزن موقع ارگاسم ؟
    چه اتفاقاتی روی جسمشون میفته ؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash021 نمایش پست ها
    میلرزن موقع ارگاسم ؟
    چه اتفاقاتی روی جسمشون میفته ؟
    توی گوگل سرچ بزنید مطالب در موردش زیاده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام .

به نظر من ارگاسم ایشونو بزارین برای زمانی که قراره رابطه کامل انجام بشه و تا قبل از اون سعی نکنید با روشهای دیگه این اتفاق رو صورت بدید.

دلیلشم اینه که در خانومها ارگاسم های اولیه به هر روشی که باشه تعیین کننده سلیقه جنسی ایشون در ادامه خواهد بود ٬

ایشون در هر شرایطی غیر از رابطه کامل به ارگاسم برسن نسبت به اون شرایط شرطی میشن و از اون به بعد به تنهایی با رابطه کامل نمیتونن به ارگاسم برسن و حتما باید در اون شرایط قرار بگیرن.

اجازه بدید ایشون در شرایطی طبیعی با رابطه ای کامل و طبیعی این احساس رو تجربه کنن.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام .

به نظر من ارگاسم ایشونو بزارین برای زمانی که قراره رابطه کامل انجام بشه و تا قبل از اون سعی نکنید با روشهای دیگه این اتفاق رو صورت بدید.

دلیلشم اینه که در خانومها ارگاسم های اولیه به هر روشی که باشه تعیین کننده سلیقه جنسی ایشون در ادامه خواهد بود ٬

ایشون در هر شرایطی غیر از رابطه کامل به ارگاسم برسن نسبت به اون شرایط شرطی میشن و از اون به بعد به تنهایی با رابطه کامل نمیتونن به ارگاسم برسن و حتما باید در اون شرایط قرار بگیرن.

اجازه بدید ایشون در شرایطی طبیعی با رابطه ای کامل و طبیعی این احساس رو تجربه کنن.
    آخه من دوس دارم ایشون به ارگاسم برسن تا اینکه من به فکر خودم باشم.البته خودم هم دوس دارم تمرکزم روی ایشون باشه تا ارضا شدن ِ خودم.
    یه سوال هم داشتم : خانم ها توی دوران ِ قبل از ازدواج به ارگاسم نمیرسن ؟ منظورم در زمان باکره گی هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد