نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چطور با دخترها ارتباط برقرار کنم؟

779
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37869
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور با دخترها ارتباط برقرار کنم؟

سلام من یه پسر ۲۲ سالم دانشجوعم.مشکل من اینه که اصلا نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم قیافم اونجوری نیس که خوشگل باشم قدم خوبه ولی خب خوشگل نیستم که دخترا خوششون بیاد. خجالتیم قبلا خیلی بیشتر بود الان خیلی بهتر شده ولی بازم نمیتونم پرو باشم و راحت حرف بزنم با دخترا. اخم میکنم و راه میرم قبلانم اصلا به دختر ها نگاه نمیکردم و محل نمیدادم چون اهل این کارا نبودم ولی الان خیلی احساس تنهایی میکنم همه دوستام دوست دختر دارن باعث میشه من احساس بی عرضگی میکنم . اعتماد بنفسم پایینه چون وقتی به دخترا نگاه میکنم سرشونو میندازن پایین اصلا نمیدونم چیکار کنم یا چی بگم .نگاه میکنم بلکم اونم یه حرکتی کنه ولی اونم یه نگاه میکنه و کاری نمیکنه. عادتم دارم وقتی نگام میکنن سرمو میندازم پایین بدجوری گیر کردم نه میتونم بیخیال بشم نه میتونم با کسی دوست شم. اصلا هم نگین ازدواج چون نه شرایطشو دارم نه قصدشو. پی چیز بدیم تو رابطه نیستم بیشترم با اول رابطه مشکل دارم که چجوری شروعش کنم بقیشو چون قبلا زیاد با دخترا چت کردم میتونم تا حدی انجام بدم لطفا کمکم کنین به هر دختری تو خیابون نگا میکنم سرشو میندازه پایین من دبیرستان ک بودم دوستام رل بودن الان ۵ سال گذشته ولی من هنوز تنهام دیگ خسته شدم لطفا کمکم کنین چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ارتباط با دختر ها

سلام
    به سایت مشاور خوش اومدید
    اگر به همین صراحت قصد ازدواج ندارید بهتره وارد رابطه نشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

مقالات فن بیان را مطالعه کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز

اول اینکه این چیزی که شما مطرح کردی یه حس غریزی هستش و میل به ارتباط با جنس مخالف مخصوصا در این سن و سال تو همه (هر دو جنس) و جود داره و طبیعی هستش

اینم بگم که بدون این فقط مشکل تو نیست و مشکل خیلی از جوونهای کشورمون هستش نه تنها پسرها بلکه خیلی از دخترها هم همین مشکل رو دارند و توانایی برقراری ارتباط

با جنس مخالف رو ندارند و این هم تقصیر تو نیست متاسفانه سیاستهای غلط فرهنگی در کشورمون مثل تفکیک جنسیتی و .... باعث این قضیه شده

رک بگم چاره ای هم نیست جز تحمل مثل خیلی ها تو جامعه , کاریش نمیشه کرد چون با توجه به شرایط فرهنگی اقتصادی و ... کشورمون بخوای با جنس مخالف ارتباط داشته

باشی صرفا باید پول داشته باشی و پول خرج کنی حتی خیلیام بلدن با دخترا ارتباط برقرار کنن ولی اقتصادش رو ندارن , خیلیام هستن که اصلا نه مهارت اینکار رو دارن نه تیپش رو

نه و ... صرف اینکه پول دارن شرایط براشون مهیا میشه.

ولی برای شروع یه چند تا راهکار کوچیک هست اول برای تقویت اعتماد به نفست که تو این زمینه هم بتونه بهت کمک کنه باید با کمک یک مشاور روی اعتماد به نفس و عزت

نفست کار کنی (همینکه میگی نمیتونی به دخترها نگاه کنی یا نگاه که میکنن سرت رو میندازی پایین و ... نمیگم باید بهشون نگاه کنی یا اونا باید حتما واکنشی نشون بدن یا با

نگاه کردن میشه ارتباط برقرار کرد چون برقراری ارتباط طبق یه فرمول نیست یه فرآینده که طی یه بازه زمانی اتفاق میفته در کل این یعنی اعتماد به نفس و عزت نفست پایین

هستش)

دوم اینکه باشگاه برو و یه هیکل ردیف بساز (این یکی خیلی تاثیر داره)

سوم سعی کن همیشه خوش پوش و خوشتیپ باشی و به خودت برسی به اصلاح سر و صورتت برسی و چیزی که تو تیپ خیلی دخترها رو تحت تاثیر میزاره عطر زدنه عطرو

حتما بزن

چهارم از کلاسها و همایشهای فن بیان و .... استفاده کن و سعی کن در مراسمات عمومی مثل جشنها و همایشها و کنفرانسها یا تشکلهای دانشجویی مثل انجمن

علمی انجمن اسلامی و ...

شرکت داشته باشی که البته خیلی هم استقبال میکنن

به هر حال همین ۴ تا راهکاره ساده در حداقل ترین حالت ماهی حدودا بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان هزینه برمیداره

ولی یه راهکار بهت معرفی میکنم همین یه دونه رو درست انجام بده , زمان میبره اما واسه یه عمرت و تو تمام زندگیت نتیجه میگیری برو تئاتر کار کن نه برای اینکه بازیگر بشی با

تمرین تئاتر تمام مهارتهای فن بیان و برقراری ارتباط و برونگرایی و ... رو یاد میگیری

امیدوارم موفق باشی
    ویرایش توسط moeinvk : 02-11-2018 در ساعت 12:38 AM

5. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد