نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

10763
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37869
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

سلام من یه پسر ۲۲ سالم دانشجوعم . مشکلم اینه نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم نه قیافم خوشگله نه سرزبون دارم نه بلدم که باید چکار کنم. قبلا اصلا به دختر ها نگا نمیکردم چون اهل این کارا نبودم ولی الان که نگا میکنم سرشونو میندازن پایین همشون . نمیدونم چکار کنم از تنهایی خسته شدم احساس بی عرضگی میکنم همه دوستام چنتا دارن من دنبال چیز بدیم نیستم فقط نمیخوام دیگه تنها باشم. لطفانم نگین ازدواج چون نه اصلا شرایطشو دارم نه قصدشو کمکم کنین چکار کنم اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین خجالتیم نمیتونم برم جلو صحبت کنم خیلیم مغرورم . بدجوری گیر کردم گوشه گیر و افسرده شدم خسته شدم از تنهایی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم

سلام
    یک نصیحت دوستانه یاخواهرنه
    اول اینکه افتخارکنیدبه خودتون که تنهاهستین
    بعد؛اصلاوارداینجوررابطه هابه زورنشین،مطمئن باشین یک روزی یکی واردزندگیتون میشه که اصلاخودتون فکرشونمیکردین
    ولی نظرمن اینه باهیچ دختری رفیق نشین..باورکنیدتو اون دوران اینقدربه هم نزدیک میشین که ممکنه هرکاری روانجام بدین
    نگیدنه من این کاره نیستم
    اماتوهمه رابطه ها؛ببخشیداینقدرواضح حرف میزنم
    دیگه یه بوس کردن حتی توپیامک هست ..
    ببینیدمیتونم بگم عاشقی،دوست داشتن خیلی قشنگه،عاشقی که درست ومنطقی باشه عیب های طرفتوببینی نه اینکه بگی مطلقاخوبه؛فرشتس..نه این اسمش عاشقی نیست
    شمااگه میخوایین ازدواج کنید به این فکرباشین.
    منتها میگین فعلاشرایطشوندارین
    تابه حال به این فکرکردین که اگرکسی واردزندگیتون بشه وبهتون وابسته بشه وشماهم شرایط ازدواج ندارین چه مشکلی براتون پیش میاد؟؟بیشتر رواعصاب شمافشارمیاد
    کسی وارداین رابطه هامیشه که درست ومنطقی باشه بخوادازدواج کنه وبرای شناخت بیشترحداقل 6ماه الی1سال باطرف مقابل ارتباط برقرارمیکنه
    اگرواقعا میخوایین باکسی رفاقت کنیدبه این موضوع دقت کنید
    البته همه اینطورنیستن ولی اکثردخترا اینجور مرد رومیپسندن
    1غیرتی باشه،شکاک نباشه غیرت!! داشته باشه،اینقدرمردباشه که تکیه گاه دخترباشه نذاره هیچ وقت دل دختربلرزه
    2دخترا از پسرای ضعیف وخجالتی بدشون میان،توجه کنیدبازم میگم اکثریت؛
    پسری رومیپسندن که شیطون باشه،همشیه بخنده اذیتش کنه ببرتش بیرون براش خرج کنه،وقتی شارژنداره براش شارژبگیره
    بدون شوخی میگم اینها شایدخنده دارباشه براتون ولی برای اکثریت دخترامهمه
    3خوشتیپ باشه؛ریش نداشته باشه.همیشه بوی عطروادکلان بده
    4درکش کنه؛درک کردن خیلی مهمه؛اینطوری بگم شمابایدبرای اون دخترمث یک مادرباشبن حتی دراوج عصبانیت وقتی ناراحته وگریه میکنه لحنتون مهربون بشه نازکنیدش باحرفاتون بایدسعی کنید ارومش کنید
    هیچ وقت اجازه ندین دختری غرورشماروبشکنه جذبه داشته باشین دخترا جذب این دسته پسرهامیشن ..
    اگرکاربدی انجام میده دعواش کنیدکه بفهمه وجودش براتون ارزش داره
    ویک چیزخیلی مهم ؛رابطه موفق اونیه که نذارین قهرتون به روزبکشه
    این هایی که گفتم تمام خصلت های دوست پسرم بودکه دوسال باهم بودیم ویادم نمیادحتی یک شب باقهرمیخوابیدیم
    والان به دلایلی ازهم جداشدیم وهردومون داریم اذیت میشیم
    ببیندآقا،عاشقی خیلی خوبه ولی وای به اون روزی که به عشقت نرسی همیشه برات یه زخم تازست..
    امیدوارم صحبت هام براتون مفیدباشه
    موفق باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

رابطه دختر و پسر
    برای اعتدال این نیازها و هیجانات، ازدواج بهترین و عاقلانه‌ترین راهکار است.
    اما نکته قابل توجه آن که اگر این علاقه درونی به جنس مخالف و نیاز به ارتباط با او، از چارچوب هنجارهای اجتماعی و دینی خارج شود.
    و به سوی روابط بی‌ضابطه کشیده شود، می‌تواند به دوستی‌های دو جنس منجر شود.
    اما پرسش اینجاست آیا امکان دارد که یک زن و مرد یا یک دختر و پسر بدون برقراری هیچ‌گونه رابطه جنسی و رمانتیکی، فقط با هم دوست باشند؟
    این که اغلب آقایان بروز گرایش‌های جنسی و احساسی را در دوستی‌های به اصطلاح پاک، غیرعادی می‌دانند .
    و آن را به کلی رد می‌کنند و خانم‌هایی هم که طرفدار این نوع روابط هستند، بیان می‌کنند .
    ما با آقایان خیلی راحت‌تر از خانم‌ها می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم و اوقات خوشی را با آنها در محل کار یا بیرون سپری نماییم .
    و هیچ‌گاه هم کار به جاهای باریک کشیده نخواهد شد، تا چه میزان واقعیت دارد؟
    آیا این دوستی‌ها می‌تواند در یک نقطه و قبل از رسیدن به خط قرمز متوقف شود؟
    یا آن که ممکن است تا مرزهای پیش‌بینی نشده و حتی ناشناخته‌ای پیش رود که طرفین انتظار وقوع آن را ندارند؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

اوخی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی یک چیز طبیعیه که همه باید در سنی داشته باشن.پس اصلا عقاید مذهبی رو نیار جلو و حتی بعد دوستیت میتونی باهاش ************ کنی.خیلی ها با دخترای مختلف دوست میشن بدون اینکه وابسته بشن...احساسی نباش کاملا منطقی باش..اینکه تو میگی من میترسمو اینا باور کن اونا از تو بیشتر میترسن و هی نگرانند که چی در موردشون فکر کنی.برو جلو خیلی مجلسی پیشنهاد قرار بزار اصلا برات مهم نباشه ک میگه اره یا نه مهم اینکه تو رفتی و بهش پیشنهاد دوستی دادی میخواد قبول کنه میخواد نکنه.میدونی منظورم چیه؟یعنی برات مهم نباشه به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.

6. کاربران زیر از Armanzandigh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Solmaz22.ms نمایش پست ها
    سلام
    بعد؛اصلاوارداینجوررابطه هابه زورنشین،مطمئن باشین یک روزی یکی واردزندگیتون میشه که اصلاخودتون فکرشونمیکردین
    ولی نظرمن اینه باهیچ دختری رفیق نشین..باورکنیدتو اون دوران اینقدربه هم نزدیک میشین که ممکنه هرکاری روانجام بدین
    نگیدنه من این کاره نیستم
    ببینیدمیتونم بگم عاشقی،دوست داشتن خیلی قشنگه،عاشقی که درست ومنطقی باشه عیب های طرفتوببینی نه اینکه بگی مطلقاخوبه؛فرشتس..نه این اسمش عاشقی نیست
    تابه حال به این فکرکردین که اگرکسی واردزندگیتون بشه وبهتون وابسته بشه وشماهم شرایط ازدواج ندارین چه مشکلی براتون پیش میاد؟؟بیشتر رواعصاب شمافشارمیاد
    کسی وارداین رابطه هامیشه که درست ومنطقی باشه بخوادازدواج کنه وبرای شناخت بیشترحداقل 6ماه الی1سال باطرف مقابل ارتباط برقرارمیکنه
    1غیرتی باشه،شکاک نباشه غیرت!! داشته باشه،اینقدرمردباشه که تکیه گاه دخترباشه نذاره هیچ وقت دل دختربلرزه
    پسری رومیپسندن که شیطون باشه،همشیه بخنده اذیتش کنه ببرتش بیرون براش خرج کنه،وقتی شارژنداره براش شارژبگیره
    4درکش کنه؛درک کردن خیلی مهمه؛اینطوری بگم شمابایدبرای اون دخترمث یک مادرباشبن حتی دراوج عصبانیت وقتی ناراحته وگریه میکنه لحنتون مهربون بشه نازکنیدش باحرفاتون بایدسعی کنید ارومش کنید
    هیچ وقت اجازه ندین دختری غرورشماروبشکنه جذبه داشته باشین دخترا جذب این دسته پسرهامیشن ..
    این هایی که گفتم تمام خصلت های دوست پسرم بودکه دوسال باهم بودیم ویادم نمیادحتی یک شب باقهرمیخوابیدیم
    ببیندآقا،عاشقی خیلی خوبه ولی وای به اون روزی که به عشقت نرسی همیشه برات یه زخم تازست..
    موفق باشین
    خانم محترم ایا بنظرت تنها بودن افتخار داره؟

خب توی این رابطه ها طبیعیه که افراد باهم رابطه جنسی داشته باشن...یچیز طبیعیه که جامعه ایران بزرگش کرده.

چرا شما به دوستی به چشم یک رابطه اشنایی برای ازدواج فکر میکن؟رابطه دوستی برای تامین نیاز های جنسی و عاطفی انسانه و یه مدتی بعد هم تموم میشه و درصد پایینش تبدیل به ازدواج میشه...اون چیزی که شما میگی اشنایی هست ن دوستی

اصلا عشقی وجود نداره که شما میگی عاشقی خوبهعشق حاصل تلقین مغزه و چیز مسخره و خنده دار

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanzandigh نمایش پست ها
    خانم محترم ایا بنظرت تنها بودن افتخار داره؟

خب توی این رابطه ها طبیعیه که افراد باهم رابطه جنسی داشته باشن...یچیز طبیعیه که جامعه ایران بزرگش کرده.

چرا شما به دوستی به چشم یک رابطه اشنایی برای ازدواج فکر میکن؟رابطه دوستی برای تامین نیاز های جنسی و عاطفی انسانه و یه مدتی بعد هم تموم میشه و درصد پایینش تبدیل به ازدواج میشه...اون چیزی که شما میگی اشنایی هست ن دوستی

اصلا عشقی وجود نداره که شما میگی عاشقی خوبهعشق حاصل تلقین مغزه و چیز مسخره و خنده دار
    بله خیلی افتخار داره تنهایی،
    دوستی برای یک دختر وپسرباحیا یعنی اینکه به ازدواج ختم بشه،هیچ دختری دلش نمیخواد وقتی به گذشتش فکرمیکنه دوست پسراشو بشماره،سعی میکنه به یه نفر دل ببنده اگرهم اون نشد بار بعدی فقط صرفا برای اشنایی وازدواج باپسری هم صحبت بشه..
    امثال شما ها هستن که بااحساسات طرف مقابل بازی میکنن..
    شما هنوز عاشق نشدین پس سعی نکنید حرف خودتونو به زور تایید کنید..
    عاشقی خیلی قشنگه،این اقا هیچ تجربه ای ندارن و صرفامیخوان یکی رو وارد زندگیشون کنن واین کاملا اشتباست،
    اگر یه دختر و پسر به خداوند اعتقاد داشته باشن،میتونن از خدا درخواست کنن،البته اینم بگم حتمابایداعتقادقلبی باشه
    این کارم راحت درست میشه،مثلا هرروز به نیابت یک شهید حتی یک ایه قران خوانده بشه اون وقت خدا وشهدا کمکمون میکنن

9. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M1374 نمایش پست ها
    سلام من یه پسر ۲۲ سالم دانشجوعم . مشکلم اینه نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم نه قیافم خوشگله نه سرزبون دارم نه بلدم که باید چکار کنم. قبلا اصلا به دختر ها نگا نمیکردم چون اهل این کارا نبودم ولی الان که نگا میکنم سرشونو میندازن پایین همشون . نمیدونم چکار کنم از تنهایی خسته شدم احساس بی عرضگی میکنم همه دوستام چنتا دارن من دنبال چیز بدیم نیستم فقط نمیخوام دیگه تنها باشم. لطفانم نگین ازدواج چون نه اصلا شرایطشو دارم نه قصدشو کمکم کنین چکار کنم اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین خجالتیم نمیتونم برم جلو صحبت کنم خیلیم مغرورم . بدجوری گیر کردم گوشه گیر و افسرده شدم خسته شدم از تنهایی
    کلا یه غرور خاصی دخترای ایرانی دارن ، اینکه وقتی نگاهشون میکنی سرشونو میندازن پایین و جالب تر اینکه وقتی تو حواست نیست اونا تو رو دید میزنن !
    صحبت های شما بسیار ناامید کننده هست و نشون دهنده اعتماد بنفس کم شوماست و قبل از اینکه بخای ارتباط با دخترا برقرار کنی باید این اعتماد به نفسه رو بالا ببری
    به خصوص توی ارتباط با دخترا که باید اعتماد به سقف داشته باشی اصن ، والا

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نگیدنه من این کاره نیستم
    موفق باشین
    دست مریزاد
    اونایی که شکست عشقی میخورن فکر میکنن عشق چیز بدیه
    در صورتی که حقیقت اینه اونی که ازش شکست خوردن عاشقی و دوست داشتن رو بلد نبوده

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    میزان امتیاز
    0

به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.
    اغو از این جملت خوشم نیومد
    دختر حرمت داره بازیچه نیست که !

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

دوستی یک چیز طبیعیه که همه باید در سنی داشته باشن.پس اصلا عقاید مذهبی رو نیار جلو و حتی بعد دوستیت میتونی باهاش ************ کنی.خیلی ها با دخترای مختلف دوست میشن بدون اینکه وابسته بشن...احساسی نباش کاملا منطقی باش..اینکه تو میگی من میترسمو اینا باور کن اونا از تو بیشتر میترسن و هی نگرانند که چی در موردشون فکر کنی.برو جلو خیلی مجلسی پیشنهاد قرار بزار اصلا برات مهم نباشه ک میگه اره یا نه مهم اینکه تو رفتی و بهش پیشنهاد دوستی دادی میخواد قبول کنه میخواد نکنه.میدونی منظورم چیه؟یعنی برات مهم نباشه به چشم یه بازیچه بهش نگاه کن.اگ تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی اصلا بهش وابسته نشو چون که عاقبت ضرر میکنی.
    خجالت داره حرفاتون..دختردستمال نیست که یه پسر هرغلطی دلش خواست انجام بده بعد بندازتش دور
    حرفای شما نشون میده حتی اندازه یه اتم غیرت ندارین..
    دنیا دار مکافاته،دل بش************ی،ابرو ببری خدا تلافی میکنه،شک نکن به این موضوع..

14. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2 نمایش پست ها
    دست مریزاد
    اونایی که شکست عشقی میخورن فکر میکنن عشق چیز بدیه
    در صورتی که حقیقت اینه اونی که ازش شکست خوردن عاشقی و دوست داشتن رو بلد نبوده
    عشق یعنی دو طرفه...
    به نظرم عشق اسم مقدسی هستش نباید رو هر رابطه ای این اسم رو گذاشت

16. 3 کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خیلی افتخار داره تنهایی،
    دوستی برای یک دختر وپسرباحیا یعنی اینکه به ازدواج ختم بشه،هیچ دختری دلش نمیخواد وقتی به گذشتش فکرمیکنه دوست پسراشو بشماره،سعی میکنه به یه نفر دل ببنده اگرهم اون نشد بار بعدی فقط صرفا برای اشنایی وازدواج باپسری هم صحبت بشه..
    امثال شما ها هستن که بااحساسات طرف مقابل بازی میکنن..
    شما هنوز عاشق نشدین پس سعی نکنید حرف خودتونو به زور تایید کنید..
    عاشقی خیلی قشنگه،این اقا هیچ تجربه ای ندارن و صرفامیخوان یکی رو وارد زندگیشون کنن واین کاملا اشتباست،
    اگر یه دختر و پسر به خداوند اعتقاد داشته باشن،میتونن از خدا درخواست کنن،البته اینم بگم حتمابایداعتقادقلبی باشه
    این کارم راحت درست میشه،مثلا هرروز به نیابت یک شهید حتی یک ایه قران خوانده بشه اون وقت خدا وشهدا کمکمون میکنن
    حیا و سکه بودن و اینا خزعبلات دینی مال دو قرن پیش هس که حتی فکرشم منو به قهقه میندازه.از صحبت های شما معلومه که ازون دخترهای چادری و مذهبی مرد ستیزی هستید ک پایبند به سنت ها عقاید خوانوادگیشه.دوره این اراجیف ها گذشته.بخاطر همین عقاید ما ایرانی هاس ک اینقد امار طلاق تو جامعه زیاده.دختر و پسر باید باهم رابطه داشته باشن تا نوعی تجربه باشه و اصلا چیزی نباید بعنوان ازدواج وجود داشته باشه...اگر دوست پسر و دختر باهم مدتی زندگی کردند و رابطه جنسی داشتند اونوقت باید ازدواج صورت بگیره نه اینکه طرف دخترو ندیده بره خواستگاریش!!همین تمدن عربی هست که امار طلاق ایرانو تا به این اندازه بالا برده و کاملا چیز طبیعیه!در یک کشور سالم اول دختران برای رابطه جنسی پیش قدم میشوند و قصد رابطه جنسیو دارن و اینگونه میشه که نه تجاوزی تو اون کشور هاس نه متلک پرانی ن بیماران جنسی.در یک کشور سالم زنان و دختران و پسران نیاز جنسیشون یه چیز طبیعی میدونن و رابطه جنسی و حق طبیعیشون!
    این اقا قصد ندارند کسیو وارد زندگیشون کنند و گفتند که قصد ازدواج هم ندارند و بخاطر برطرف شدن نیاز عاطفی شون و اینکه جوونیشونو از دست ندن و از تنهایی در بیان این تاپیکو زدن.

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2 نمایش پست ها
    اغو از این جملت خوشم نیومد
    دختر حرمت داره بازیچه نیست که !
    من منظورم این بود که بخاطر تفریح این کار و بکنه و زیاد جدیش نگیره!
    مگ دخترا به این چشم به این دوستی ها نگاه نمیکنند!

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خجالت داره حرفاتون..دختردستمال نیست که یه پسر هرغلطی دلش خواست انجام بده بعد بندازتش دور
    حرفای شما نشون میده حتی اندازه یه اتم غیرت ندارین..
    دنیا دار مکافاته،دل بش************ی،ابرو ببری خدا تلافی میکنه،شک نکن به این موضوع..
    جوابتونو توی پست بالا دادم٬وقتی شما خودتون به خودتون این نگاه دارین از ما چ توقع؟
    بحث بحث غیرت نیس...شما با حرفتون نشون دادی ک هیچ درک درستی از روابط دختر و پسر ندارین و فقط میخوای ازدواج کنی

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا کاری به این ندارم دوستی تو ایران چجوریه و اصلا بحث مذهبی نمیکنم شما مشکلتون مذهب نیس چه بسا دوستی هایی وجود داره که یا به ازدواج ختم میشه یا اگر به ازدواج ختم نشه اگر دو طرف باشعور باشن بدون اینکه حرمت شکنی کنن از هم توافقی جدا میشن.
    مشکل حرف شما اینکه دارید استارتر رو به کثیف بودن تشویق میکنید با توجه به جمله اخرتون که این جزو راهنمایی نیست و اگر مشکلی دارین میتونید خارج سایت بروز بدین یا حداقل اینجا راهنمایی ندین.
    اینجا اگر کسی بخواد راهنمایی بده نباید طبق غرض شخصی خودش راهنمایی بده باید با توجه به اطلاعات مشاوره بده .
    توی تاپیک خودتون بمونید تا دوستان بیان شما رو راجب مشکلتون یاری بدن.
    ویرایش توسط saba95 : 02-23-2018 در ساعت 10:39 PM

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ویرایش شد
    بیخیال حوصله دردسر جدید ندارم.
    ویرایش توسط saba95 : 02-23-2018 در ساعت 10:28 PM

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

چرا اینقدر حساس میشین هر کسی نظری داره-اعتقادی داره یا نداره
    مشکل ما ایرانی ها اینه که هنوز عادت داریم بگیم این نظر من درسته و باید حکم فرما بشه تو کل ایران شخص بخصوصی مدنظرم نیست و اجازه هم نمیدیم که طرف مقابلمون احساس و حرفاش رو راحت بتونه بیان کنه و بعدش میگیم چرا ازادی نیست چرا من تو ایران متولد شدم نمیشد جای دیگه متولد میشدم ؟؟؟!!

یه شخصی تنهایی رو دوست داره یکی دوست داره با جنس مخالف باشه. من و شما مسوول تغییر عقاید نیستیم و حق هم نداریم یکی رو سرزنش کنیم که چرا شما اینطوری هستی. در ثانی یه چیزی رو میخوام مستقیم نقل قول کنم ولی پست رو پیداش نکردم. "هر حرفی که میزنیم شخصیت مون رو نشون میده-رفتار مون طرز حرف زدن مون نشونه اینه که تو چه خانواده ای بزرگ شدیم. بزرگ شدن به سن نیست."
    این که شخصی خیلی راحت بتونه به بقیه بد بگه مهم نیست و باید از ذهن پاکش کرد چون با این کارش تربیتش و میحط خانوادگی که توش بزرگ شده رو نشون داده و این رو میرسونه خانوادش تو چه سطحی هستن و ضعف داره و من و شما مسوول تصحیح کردنش نیستیم. پس بهتره تو حرفامون مواظب شخصیت مون و شخصیت طرف مقابل باشیم و اگه چیزی خلاف میلمون شنیدیم رو هم احترام بگذاریم و بی حرمتی نکنیم.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من اصلا کاری به این ندارم دوستی تو ایران چجوریه و اصلا بحث مذهبی نمیکنم شما مشکلتون مذهب نیس چه بسا دوستی هایی وجود داره که یا به ازدواج ختم میشه یا اگر به ازدواج ختم نشه اگر دو طرف باشعور باشن بدون اینکه حرمت شکنی کنن از هم توافقی جدا میشن.
    مشکل حرف شما اینکه دارید استارتر رو به کثیف بودن تشویق میکنید با توجه به جمله اخرتون که این جزو راهنمایی نیست و اگر مشکلی دارین میتونید خارج سایت بروز بدین یا حداقل اینجا راهنمایی ندین.
    اینجا اگر کسی بخواد راهنمایی بده نباید طبق غرض شخصی خودش راهنمایی بده باید با توجه به اطلاعات مشاوره بده .
    توی تاپیک خودتون بمونید تا دوستان بیان شما رو راجب مشکلتون یاری بدن.
    کثیف بودن؟؟این ها روابط طبیعیه دختر و پسر هست
    من نظر شخصیه خودمو نمیگم اگر با حرف من حرف من مشکلی داری لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

کثیف بودن؟؟این ها روابط طبیعیه دختر و پسر هست
    من نظر شخصیه خودمو نمیگم اگر با حرف من حرف من مشکلی داری لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری
    منظورم از کثیف بودن رابطه جنسی نبود منظورم نوع رابطه بود جمله اخر گفتین به چشم یه بازیچه نگاه کن!!این حرف واسه شما که 16 سالته خیلی سنگینه!!
    حتی تو همون کشورای اروپایی که شما میای میگی ایران فلانه هم به کسایی که صرفا برای لذت وارد یه رابطه میشن و هر بار تنوع میدن میگن هرزه!!
    اونجا یه پسر حتی نسبت به دوست دخترشم تعهد داره و وقتی با یکی دوست میشه باید بهش وفادار باشه.شما تا یه فیلم میبینی تحت تاثیر قرار نگیر واقعیت جامعه اونجا خیلی قانونمند تر از این حرفاس.
    اونجا یه پسر متلک زبونی بگه به دختر میندازنش زندان حالا تو فیلماشون هزاربار دیده شده متلک گفتن و مشکلی پیش نیومده.
    بعد شما اتفاقا داری نظر شخصیتو میگی میدونی چرا چون داری با تنفر شدید و لحن خیلی تابلو میگی ازش استفاده کن و بازیچه قرارش بده این اتفاقا داره خیلی قشنگ نشون میده داری از سر تعصب و تنفر شخصی حرف میزنی .سنتون کمه دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم .

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

خجالتیم نمیتونم برم جلو صحبت کنم خیلیم مغرورم . بدجوری گیر کردم گوشه گیر و افسرده شدم خسته شدم از تنهایی

شما که مثل منی ولی من یه سال کمتره سنم.به نظرم به ریسکش نمیارزه. برای یه ادم مغرور مثل من و شما بهترین راه همینه ... سینگل اگه غرور خرد بشه بیشترین صدمه رو شما میبینی که اونم احتمالش زیاده. به نظرم برعکس عمل کن. اگه واقعا خواهان دوستی هستی بهترین باش و مغرور و خوش تیپ باش ولی از همه مهتر عذر میخوام اینطوری میگم " ادم واقعی باش نه سایه اش" و بعد جذب کن و جلو برو.
    ولی هر چه قدر هم که مغرور باشی باید یکم غرور شکسته بشه چون در مقابل جنس مخالف به نظرم باید یه خورده غرور کمتر بشه (وقتی میخوایم ارتباط خاصی مثل دوستی برقرار کنیم)

یادت باشه در مقابل جنس مخالف بهتره وقتی حس میکنی کاری میخواد انجام بده که باعث میشه غرورش خرد بشه یا کم بشه تو پا پیش بگذاری و غرورت رو کمتر کنی. این چیزی هست که لازمه تو هر رابطه ای به هر قصدی. ینی با این کار احترام میگذاری.

مثلا وقتی حس میکنی دختری ازت خوشش اومده و میخواد باهات دوست باشه اول برو جلو و بهش بگو یا مثلا جاهایی که احتمال داره غرورش بشکنه تو برو جلو و نذار غرورش بشکنه. اینطوری هم تو خوبی هم به طرف مقابلت احترام گذاشتی و هر دو خوبین.

در کل توصیه اینه با تنهایی فعلا بساز به وقتش پیدا میشه نترس
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم از کثیف بودن رابطه جنسی نبود منظورم نوع رابطه بود جمله اخر گفتین به چشم یه بازیچه نگاه کن!!این حرف واسه شما که 16 سالته خیلی سنگینه!!
    حتی تو همون کشورای اروپایی که شما میای میگی ایران فلانه هم به کسایی که صرفا برای لذت وارد یه رابطه میشن و هر بار تنوع میدن میگن هرزه!!
    اونجا یه پسر حتی نسبت به دوست دخترشم تعهد داره و وقتی با یکی دوست میشه باید بهش وفادار باشه.شما تا یه فیلم میبینی تحت تاثیر قرار نگیر واقعیت جامعه اونجا خیلی قانونمند تر از این حرفاس.
    اونجا یه پسر متلک زبونی بگه به دختر میندازنش زندان حالا تو فیلماشون هزاربار دیده شده متلک گفتن و مشکلی پیش نیومده.
    بعد شما اتفاقا داری نظر شخصیتو میگی میدونی چرا چون داری با تنفر شدید و لحن خیلی تابلو میگی ازش استفاده کن و بازیچه قرارش بده این اتفاقا داره خیلی قشنگ نشون میده داری از سر تعصب و تنفر شخصی حرف میزنی .سنتون کمه دلیلی برای ادامه بحث نمیبینم .
    اگ پست بالاتر رو میدی میفهمیدی ک من منظورم یه چیز دیگه بود.من نمیگم که برای لذت وارد رابطه بشو...میگم که برای رفع نیاز عاطفی و جنسی وارد رابطه بشو و منم هیچ وقت نگفتم تنوع طلب باش در صورتی که در کشور های لیبرال رابطه ازادنس.هیچ وقت سن کسیو ملاک قرار نده چون من یه فرد۱۲ساله رو میشناسم سطح فهمش از یه فرد۳۰ساله بالاتره و اینکه میگی سنت کمه نشون از عدم درک درست شماست.بله اونجا حتی تجاوز شوهر به زنم هست و من از همه ی اینها اگاهی دارم.و من حرفی رو از تعصب نمیزنم و شما بد برداشت میکنی و بازم از عدم درک‌شماست

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

ا
    سلام منم یه زمانی طرز فکرم اینطوری بود تا این که یه چیزایی دیدم نظرم عوض شد

پیشنهاد میکنم این کانال رو تو یوتیوب دنبال کنین اسم کانال هست: To catch a cheater

در حالت کلی ما تو جهان سوم هستیم. وقتی دید یه دختر-پسر 8-9 ساله اروپایی نسبت به این گونه روابط از دید یه مرد-زن با سن خیلی بالاتر ایرانی واقعی تر و به حقیقت نزدیک تره نمیتونیم اظهار نظر کنیم.

تفاوت جایی هست که برید از یه دختر 8 ساله اروپایی بپرسید اگه مردی بهت بگه بیا ازدواج کنیم چی میگی و و بعد بیاید تو ایران سوال کنید. یه نظام اموزشی که سازمان ملل متحد دستور داده همه کشور ها اجرا کنن یه اصل بود یادم رفته کدوم سند بود فکر کنم 2020 بود ولی ایران قبولش نکرد یکیش همین شناخت بیشتر جنس مخالف و این طور روابط بود که " خوشبختانه" تو ایران نذاشتن اجرا بشه چون باعث میشد اوضاع درست بشه

کلا دیدی که ما داریم با دیدی که باید داشته باشیم 99999 درجه قرق داره و هیچ کدوممون نمیتونیم بگیم بله من دیدم بهتره چون ما همه تو یه کشور بزرگ شدیم و اموزشی که بهمون دادن تا حد زیادی یکیه
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها

پیشنهاد میکنم این کانال رو تو یوتیوب دنبال کنین اسم کانال هست: To catch a cheater

در حالت کلی ما تو جهان سوم هستیم. وقتی دید یه دختر-پسر 8-9 ساله اروپایی نسبت به این گونه روابط از دید یه مرد-زن با سن خیلی بالاتر ایرانی واقعی تر و به حقیقت نزدیک تره نمیتونیم اظهار نظر کنیم.

تفاوت جایی هست که برید از یه دختر 8 ساله اروپایی بپرسید اگه مردی بهت بگه بیا ازدواج کنیم چی میگی و و بعد بیاید تو ایران سوال کنید. یه نظام اموزشی که سازمان ملل متحد دستور داده همه کشور ها اجرا کنن یه اصل بود یادم رفته کدوم سند بود فکر کنم 2020 بود ولی ایران قبولش نکرد یکیش همین شناخت بیشتر جنس مخالف و این طور روابط بود که " خوشبختانه" تو ایران نذاشتن اجرا بشه چون باعث میشد اوضاع درست بشه

کلا دیدی که ما داریم با دیدی که باید داشته باشیم 99999 درجه قرق داره و هیچ کدوممون نمیتونیم بگیم بله من دیدم بهتره چون ما همه تو یه کشور بزرگ شدیم و اموزشی که بهمون دادن تا حد زیادی یکیه
    کاملا درسته.نمیخوام بحث سیاسی و مذهبیو باز کنم ولی تا وقتی که کشور اینگونه اداره بشه محکوم به نابودی هستیم.اکثر ما ایرانی ها متاسفانه دید کاملا مزخرفی درمورد مسائل جنسیتی داریم.

29. کاربران زیر از Armanzandigh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

حیا و سکه بودن و اینا خزعبلات دینی مال دو قرن پیش هس که حتی فکرشم منو به قهقه میندازه.از صحبت های شما معلومه که ازون دخترهای چادری و مذهبی مرد ستیزی هستید ک پایبند به سنت ها عقاید خوانوادگیشه.دوره این اراجیف ها گذشته.بخاطر همین عقاید ما ایرانی هاس ک اینقد امار طلاق تو جامعه زیاده.دختر و پسر باید باهم رابطه داشته باشن تا نوعی تجربه باشه و اصلا چیزی نباید بعنوان ازدواج وجود داشته باشه...اگر دوست پسر و دختر باهم مدتی زندگی کردند و رابطه جنسی داشتند اونوقت باید ازدواج صورت بگیره نه اینکه طرف دخترو ندیده بره خواستگاریش!!همین تمدن عربی هست که امار طلاق ایرانو تا به این اندازه بالا برده و کاملا چیز طبیعیه!در یک کشور سالم اول دختران برای رابطه جنسی پیش قدم میشوند و قصد رابطه جنسیو دارن و اینگونه میشه که نه تجاوزی تو اون کشور هاس نه متلک پرانی ن بیماران جنسی.در یک کشور سالم زنان و دختران و پسران نیاز جنسیشون یه چیز طبیعی میدونن و رابطه جنسی و حق طبیعیشون!
    این اقا قصد ندارند کسیو وارد زندگیشون کنند و گفتند که قصد ازدواج هم ندارند و بخاطر برطرف شدن نیاز عاطفی شون و اینکه جوونیشونو از دست ندن و از تنهایی در بیان این تاپیکو زدن.
    معلومه خیلی بچه ای و فقط فکرمیکنی رابطه دختروپسرفقط ارتباط جنسی..نه بچه جان..
    پس به حرفام گوش کن
    نخیر من باحجاب نیستم اتفاقا خیلی هم بی حجابم به تازگی هم خواستگاری برام اومدکه بسیارمتشخص وبسیجی بودن ومن ردش کردم چون لیاقتش یه دختری مثل خودش بودکه اهل حجاب باشه،
    اصلا حرفات منطقی نیس،حرفات فقط نشان دهنده شهوت زیادیه،اتفاقا طلاق های زیادی در ایران به این دلایل هستش 1 خیلی ها از روی قلبشون و کورکورانه تصمیم میگیرن 2 به دلیل علاقه نداشتن به طرف مقابل
    3اعتیاد وامثال این ها4خیانت
    کسی که هم از روی منطقش وهم عقلش وهم قلبش تصمیم بگیره قطعا ازدواج موفقی خواهد داشت
    شما اگر لات هم باشی بایدغیرت لاتی رو داشته باشی حداقل
    این حرفارونمیتونم درک کنم یعنی چی که رابطه داشته باشن اگر خوشش نیومد بره بایکی دیگه؟؟
    کلی پسر سراغ دارم ک کاری نبوده که نکرده باشن اخرش که میرسن برا ازدواج میگن دختره چجوریه؟ازگذشتش چه خبر؟!
    هیچ مردی،تاکید میکنم"مرد"حاظر نیست کنارزنی زندگی کنه که دست خورده باشه..
    امثال شما که زندگی رو تورابطه جنسی میبینید اخرش به طلاق ختم میشه،ته تهش دوماه این لذت هستش
    حتی توی خارج هم اینگونه زندگی نمیکنن...یه رسم ورسومی داره چیزی به نام عقد هستش‌.
    اگرهدفت اینه برو بایه حیوان ************ کن خوشت نیومد پسش بزن..چون حرفات منو یادجفت گیری حیوانات انداخت..دقیقا مثل همونا...
    اصلاخودت قبول میکنی یکی باخواهرت همچین کاری کنه بعد بگه برو نمیخوامت تو به درد زندگی نمیخوری..
    دختر احترامی داره،حیایی داره..
    دیگه ترجیح میدم وقت با ارزشمو برا کسی از دست ندم که حتی انسانیت در وجودش نیست..

31. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

درسته ولی چرا نمیخوایین قبول کنید توی ایران تبعیض جنسیت هست؟الان تو همین سایت من چندین بار اومدم با دلیل از حق خانما دفاع کردم ولی بهم برچسب مرد ستیزی زدن که حالا خیلیا اینو یاد گرفتنو بی جهت بکار میبرن مث همین پسربچه که یاد گرفته بدون ینکه خانم سولماز رو بشناسه بهش گفت تو یه دختر مرد ستیزی فقط واسه اینکه شکایت کرد به حرف ایشون که اومد با لحن زشتی گفت از دختر باید استفاده اببزاری کرد!!چرا وقتی این پسر بچه میگه باید زن رو بازیچه قرار داد و حتی میگه به فکرم میزنه یه دخترو کتک بزنم و بهش تجاوز کنم هیچکی بهش نمیگه تو زن ستیزی؟!!!!
    ولی وقتی من میگم عدالت تو جامعه در حق زن اجرا نمیشه همه مردای سایت با خنجر بهم حمله میکننو تو خصوصی بهم فحش ناموسی میدن!!!!
    اینه عدالت؟!!
    متاسفم واقعا واسه این همه تبعیض و توهینایی که هروز میشه و هیچکی صداش درنمیاد...
    ویرایش توسط saba95 : 02-24-2018 در ساعت 12:49 AM

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

بحث ما این بحثا نیس الان. من خودم بار ها اومدم راجب سیاست غلط نظر دادم و اینو میدونم خودم که سیاست اموزشی و.. از بیخ و بن غلطه.بحث سر لحن بیان بود نظراتشونو با دقت بخونید.
    اگر مشکل از برداشت منه چرا بقیه هم اشتباه برداشت کردن؟!!!ایشون عین این جمله رو به استارتر گفته که باید دختر رو بازیچه خودت قرار بدی و از لحن نوشته اش همه همین برداشت رو میکنن .
    بعد من خیلی از نزدیک ترین فامیلام اونجا هسن و ازشون اطلاع میگیرم خودم نمیگم.
    ویرایش توسط saba95 : 02-24-2018 در ساعت 01:29 AM

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

معلومه خیلی بچه ای و فقط فکرمیکنی رابطه دختروپسرفقط ارتباط جنسی..نه بچه جان..
    پس به حرفام گوش کن
    نخیر من باحجاب نیستم اتفاقا خیلی هم بی حجابم به تازگی هم خواستگاری برام اومدکه بسیارمتشخص وبسیجی بودن ومن ردش کردم چون لیاقتش یه دختری مثل خودش بودکه اهل حجاب باشه،
    اصلا حرفات منطقی نیس،حرفات فقط نشان دهنده شهوت زیادیه،اتفاقا طلاق های زیادی در ایران به این دلایل هستش 1 خیلی ها از روی قلبشون و کورکورانه تصمیم میگیرن 2 به دلیل علاقه نداشتن به طرف مقابل
    3اعتیاد وامثال این ها4خیانت
    کسی که هم از روی منطقش وهم عقلش وهم قلبش تصمیم بگیره قطعا ازدواج موفقی خواهد داشت
    شما اگر لات هم باشی بایدغیرت لاتی رو داشته باشی حداقل
    این حرفارونمیتونم درک کنم یعنی چی که رابطه داشته باشن اگر خوشش نیومد بره بایکی دیگه؟؟
    کلی پسر سراغ دارم ک کاری نبوده که نکرده باشن اخرش که میرسن برا ازدواج میگن دختره چجوریه؟ازگذشتش چه خبر؟!
    هیچ مردی،تاکید میکنم"مرد"حاظر نیست کنارزنی زندگی کنه که دست خورده باشه..
    امثال شما که زندگی رو تورابطه جنسی میبینید اخرش به طلاق ختم میشه،ته تهش دوماه این لذت هستش
    حتی توی خارج هم اینگونه زندگی نمیکنن...یه رسم ورسومی داره چیزی به نام عقد هستش‌.
    اگرهدفت اینه برو بایه حیوان ************ کن خوشت نیومد پسش بزن..چون حرفات منو یادجفت گیری حیوانات انداخت..دقیقا مثل همونا...
    اصلاخودت قبول میکنی یکی باخواهرت همچین کاری کنه بعد بگه برو نمیخوامت تو به درد زندگی نمیخوری..
    دختر احترامی داره،حیایی داره..
    دیگه ترجیح میدم وقت با ارزشمو برا کسی از دست ندم که حتی انسانیت در وجودش نیست..
    من بچه تو راس میگی.وقتی ادم چیزی برای گفتن نداشته باش به هر دری میزنه
    من دارم درمورد نیاز جنسی انسان صحبت میکنم اگه قدرت جنبه٬ شعور و درک اینگونه مسائل ندارید لطفا نظر ندهید.وقتی با نیاز جنسی اینگونه برخورد میشه اتناها و ستایش ها قربانی میشوند.
    میگی حتی توی خارج هم اینگونه زندگی نمیکنند این نشان از عدم اگاهی شماست.

علت های طلاقی ک از روی هوا گفتی؛)
    ۱.خب اخه وقتی که درست قبلا باهم رابطه نداشته باشیم و نشناسیم مسلما اینگونه هست
    ۲.خب معلومه وقتی که دختر را ندیده ازدواج کنی دوستش هم نداری
    ۳.اگر قبلش اشنایی و دوستی و رابطه ی نزدیک نباشد همینکه طرف معتاد در میاد
    ۴.اگر ازادی رابطه نباشد افراد به رابطه مخفیانه پناه میبرند
    در کل بهتون نصیحت میکنم که قبل از حرف زدن روی حرفتون فکر بکنید خداوند عقل را برای چنین مواقعی خلق کرده😂😂
    هر چند که تمامش مندراوردی و ساخته ذهنه کوچولوی شماست ولی جواب همشونو دادم
    درمورد اینکه شما گفتی با حیوانات ************ کنم من بدلیل نداشتن شعور کافی بحث از شما توهین بدی که به من کردی جوابی نمیدهم.
    کلا از امروز به بعد تصمیم میگیرم بیشتر از این شان شخصیتیمو با بحث کردن با افرادی مثل تو زیر سوال نبرم.
    باسه خنده خوبن فسیل هایی مثل تو

و ممنونم از این که اسباب خنده ی منو فراهم کردی 😅😅😅🙏🙏🙏

35. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

من بچه تو راس میگی.وقتی ادم چیزی برای گفتن نداشته باش به هر دری میزنه
    من دارم درمورد نیاز جنسی انسان صحبت میکنم اگه قدرت جنبه٬ شعور و درک اینگونه مسائل ندارید لطفا نظر ندهید.وقتی با نیاز جنسی اینگونه برخورد میشه اتناها و ستایش ها قربانی میشوند.
    میگی حتی توی خارج هم اینگونه زندگی نمیکنند این نشان از عدم اگاهی شماست.

علت های طلاقی ک از روی هوا گفتی؛)
    ۱.خب اخه وقتی که درست قبلا باهم رابطه نداشته باشیم و نشناسیم مسلما اینگونه هست
    ۲.خب معلومه وقتی که دختر را ندیده ازدواج کنی دوستش هم نداری
    ۳.اگر قبلش اشنایی و دوستی و رابطه ی نزدیک نباشد همینکه طرف معتاد در میاد
    ۴.اگر ازادی رابطه نباشد افراد به رابطه مخفیانه پناه میبرند
    در کل بهتون نصیحت میکنم که قبل از حرف زدن روی حرفتون فکر بکنید خداوند عقل را برای چنین مواقعی خلق کرده😂😂
    هر چند که تمامش مندراوردی و ساخته ذهنه کوچولوی شماست ولی جواب همشونو دادم
    درمورد اینکه شما گفتی با حیوانات ************ کنم من بدلیل نداشتن شعور کافی بحث از شما توهین بدی که به من کردی جوابی نمیدهم.
    کلا از امروز به بعد تصمیم میگیرم بیشتر از این شان شخصیتیمو با بحث کردن با افرادی مثل تو زیر سوال نبرم.
    باسه خنده خوبن فسیل هایی مثل تو

و ممنونم از این که اسباب خنده ی منو فراهم کردی 😅😅😅🙏🙏🙏
    شرو ور زیاد میگی،
    تو هنوز شعور اینو نداری درمورد ازدواج حرف بزنی.پس مزخرف تحویل بقیه نده
    سعی کن اطلاعاتتو ببری بالا،تجاوز تو هرکشوری اتفاق میوفته اگر نگاهی به همچین مطالبی بندازی موارد زیادی هست طرف به دخترش تجاوز کرده..
    کسی که ذاتش خراب باشه،دست به همچین کاری میزنه..
    توایقدر کوته فکری که نمیدونی زندگی زناشویی چی هست..
    گفتم که این رابطه ای که تومیگی برا حیواناته..
    تمام دلایلی که اوردم کاملا منطقی بود..وقتی نمیدونی بهتره ساکت باشی
    توف تو اون زندگی که فقط بخواد بخاطر نیازجنسی باشه..
    این نیازهم مثل بقیه نیاز های طبیعی انسان..یه دختری که بخواد ازدواج کنه قبلش معمولا باپسر یه دوسه ماهی درارتباط،همون دوران شعور اینو داره درک کنه که میتونه به این اقا نزدیک بشه یانه..
    الان هیچکس ندیده ازدواج نمیکنه،اصلا این دوره همچین چیزی وجودنداره،حرفات نشانه بی تجربگی و کوته فکری که در اصرافت دیدی و همون ذهنتو درگیر کرده،همچین چیزی حتی توی خانوادهای مذهبی هم وجودنداره..اگرهم باشه خدا خودش میدونه چجوری دل هاشونو به هم نزدیک کنه
    ازادی رابطه؟!مگه یک مرد یا زن که ازدواج میکنن مریض هستن وقتی کسی داخل زندگیشون هست بعد برن بایکی دیگه؟؟؟
    اتحمالا توهم مثل همون قاتل های اتناها وستایش ها هستی ..
    ((.اگر قبلش اشنایی و دوستی و رابطه ی نزدیک نباشد همینکه طرف معتاد در میاد))چع ربطی داره؟؟توخیلی داغونی😂😂😂یعنی خیلی زیاد..بزرگ ترشدی یاداین حرفات بیوفتی باعث خندت میشه،دیگه جلو کسی نگو چون هیچکدوم از دلایلت منطقی نیست به کنار ،خیلی هم مزخرفه اصلا باعقل ادمی جور درنمیاد
    معتادی هیچ ربطی به این مسئله نداره..
    همه مسائل داری ربط میدی به رابطه جنسی...شهوتتو کنترل کن،تو سنی هستی که این مسئله برات مهمه..سنت از20 ردشد دیگه این مسئله برات مسخره میشه..بهتره کمی تحقیق کنی،بعدنظربدی..
    به تفکرات حیوان گونه ادامه بده..
    دیگه حوصله بحث بایه ادم نافهم رو ندارم
    ""نرود میخ اهنین درسنگ""

36. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شما که مثل منی ولی من یه سال کمتره سنم.به نظرم به ریسکش نمیارزه. برای یه ادم مغرور مثل من و شما بهترین راه همینه ... سینگل اگه غرور خرد بشه بیشترین صدمه رو شما میبینی که اونم احتمالش زیاده. به نظرم برعکس عمل کن. اگه واقعا خواهان دوستی هستی بهترین باش و مغرور و خوش تیپ باش ولی از همه مهتر عذر میخوام اینطوری میگم " ادم واقعی باش نه سایه اش" و بعد جذب کن و جلو برو.
    ولی هر چه قدر هم که مغرور باشی باید یکم غرور شکسته بشه چون در مقابل جنس مخالف به نظرم باید یه خورده غرور کمتر بشه (وقتی میخوایم ارتباط خاصی مثل دوستی برقرار کنیم)

یادت باشه در مقابل جنس مخالف بهتره وقتی حس میکنی کاری میخواد انجام بده که باعث میشه غرورش خرد بشه یا کم بشه تو پا پیش بگذاری و غرورت رو کمتر کنی. این چیزی هست که لازمه تو هر رابطه ای به هر قصدی. ینی با این کار احترام میگذاری.

مثلا وقتی حس میکنی دختری ازت خوشش اومده و میخواد باهات دوست باشه اول برو جلو و بهش بگو یا مثلا جاهایی که احتمال داره غرورش بشکنه تو برو جلو و نذار غرورش بشکنه. اینطوری هم تو خوبی هم به طرف مقابلت احترام گذاشتی و هر دو خوبین.

در کل توصیه اینه با تنهایی فعلا بساز به وقتش پیدا میشه نترس
    در زندگی احمق تر از فمنیست هایی که دم از حقوق زن میزنند ندیده ام.انها بخاطر مسافرت حق سقط جنین را به خود میدهند٬انها فراموش کرده اند زنان و مردان هر یک برای کاری خلق شدند٬زنان نمیتوانند در جنگ شرکت کنند٬سرپرستی و خرج زندگی را بدهند٬انها نمیتوانند کار های نیازمند تمرکز و حافظه را انجام دهند(حجم قشر خاکستری زنان کمتر از مردان است٬ مغزشان۱۰درصد کوچکتر است٬انها توانایی استفاده بهینه از نمیکره چپ مغز را ندارند و انها توانایی انجام کار های منطقی را ندارند)برای نمونه انها شطرنج بازان خوبی نیستند یودیت پولگار بهترین شطرنج باز زن دنیا فقط جزو ۱۰۰شطرنج باز خوب دنیاست انهم با اختلاف زیاد!!
    فمنیست های عزیز کمه یا بازم بگم؟
    اگر میخواهید جهان را بقول خودتان عاری از مرد کنید اسم ان را برابری جنسیتی نگذارید.متن پایین کپی شده از ویکی پدیا
    یکی از پارادوکس‌های مشخص فمینیست‌های رادیکال، که جواب واضحی هم برای آن وجود ندارد، مسئلهٔ تفکیک جنسیتی است. به نظر می‌آید سیاست فمینیستی ایجاب می‌کند در برخورد با مسئلهٔ تفکیک محیطی زن و مرد، موضعی متناقض اتخاذ کند تا بتواند در موقعیت مناسب، از آنچه به نظرش مطلوب می‌آید، استفاده کند.[۹۱][منبع بهتری نیاز است] اگرچه در بعضی نقاط جهان، فمینیسم پساساختارگرا تفکیک جنسیتی را نمی‌پذیرد اما در ایران فمینیست‌های رادیکال ایجاد محیط‌های کاملاً زنانه بدون هیچ‌گونه تماس و ارتباط و اصطکاکی با محیط مردانه؛ به عبارت دیگر، ساختن جهانی زنانه و بدون مرد را در سر می‌پرورانند که مثال‌های آن پارک بانوان، واگن بانوان در مترو، طرح زنانه و مردانه دریا، … است.[نیازمند منبع]

عده‌ای از فمینیست‌ها جدا شدن زنان از مردان را به معنی آزاد شدن آنان می‌دانند. اینها در ضمن اغلب مبلغ برتری دنیای «زنانه» در مقابل دنیای «مردان» هستند.[۹۲] جدایی جنسیتی یکی از خطاهای تاکتیکی فمینیسم محسوب می‌شود.[۹۳]
    ای فمنیست های احمق ایا بازهم دم از برابری جنسیتی میزنید؟
    میگویند زنان حق دارند مثل مردان کار کنند٬ایا میدانیداین مسئله چه تاثیر بدی بر فرزند دارد و وی دچار کمبود توجه و محبت میشود؟
    فمنیست عزیز داری با گوشی موبایلت ک حتما پدر و برادرت یا شوهرت برات خریده پست منو نگاه میکنی٬همین موبایل توی دستت یک مرد اختراعش کرد...برق(لامپ)خونتو یه مرد اختراع کرد.باز هم دم از فمنیست میزنی؟؟
    ایا زنان حق سربازی دارند؟زنان وظیفه شرکت در نبرد نظامی را دارند؟(کشته شدن) وظیفه دارند خرج زندگی را بدهند؟ایا حق دارند یک انسان(جنین)را بکشند؟دردتان چیست؟بعد میگویند نسبت حضور زنان به مردان در دانشگاه بیشتر است٬ایا زنان استرس اینده خود و ۲سال سربازی را دارند؟میگویند حقوقشان پایین است!سوال من اینه که انها خرج خوانواده رو میدن؟چند میلیون مرد بیکار در کشوره؟تازه همجا زن استخدام میکنند نمونش شرکت جی ال ایکس.کجایتان کم است بگویید!از قدیم گفتند ادم وقتی کاه و جوش کم بشه جفتک میندازه!! قصد ندارم زنان رو بکوبم ولی بگید در کدام زمینه موفق تر از مردان هستید؟؟!!!!!!
    در کشور چندین نهاد در حمایت از حقوق زن هست اما دریغ از یک نهاد برای حمایت از حقوق مرد.
    #جواب_ابلهان_خاموشیست
    #فمنیست_احمق
    #حقوق_مرد

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من دلیلی برای بحث با انسان های کوته فکر و احمق نمیبینم زیرا به شعور خودم توهین کردن.ببخشید تاپیکتو خراب کردم.

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم میدونی شاید بر میگرده به گذشته حداقل من اینطور حس میکنم گذشته من سرشار از مشکلات حاد مالی و روانی بود. جوری که مثلا شاید یک سال تو کفه یه تیشرت معمولی بودم در سن شانزده سالگی دچار افسردگی حاد شدم و کارم فقط گریه بود و دوبار سابقه خود کشی تو اون سن رو داشتم پدرم اعتیاد داشت و برادر بزرگ ترم هم اعتیاد به هروئین در اون زمان پدرم تصادف میکنه. میوفته تو جا و برادر معتاد دهن منو مادرمو سرویس کرد. در همون زمان داماد ما فوت میکنن و خواهرم بیوه میشه و بسیاری مشکلات وحشتناکه دیگه مثل دو بار تجاوز کردن بهم که کوتاه گفتم ولی تسلیم نشدم و عقب نکشیدم فقط کار کردمو درس خوندم و تلاش کردم و با تلقین و انگیزه به خودم افسردگیم بر طرف شد و الان در آستانه سی سالگی از لحاظ روحی تقریبا سالم اما از داخل خرد شدم و از لحاظ مالی خدا رو شکر در شرایط بسیار خوبی هستم. ولی مشکلی که دارم هیچ دختری تو زندگیم نبوده. چون به قدری ذهنم اشفته و درگیر هست که ناخوداگاه نمیتونم کانکت بشم. بگرد تو گذشتت شاید ریشه و علت مشکل رو پیدا کردی.
    موفق باشی دوست عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)