نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: ارتباط جنسی قبل از ازدواج

1772
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37874
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط جنسی قبل از ازدواج

دختری هستم 36 ساله، فرزند آخر خانواده،که پدر و مادرم رو از دست دادم یک خواهر و برادرم ازدواج کرده اند الان من با سه خواهرم که بزرگتر از من هستند در تهران زندگی می کنم خودم کارمند یک اداره دولتی و دانشجوی فوق لیسانس هستم .. با پسری 48 ساله از طرف همسر یکی از دوستانم برای ازدواج آشنا شدم که موقعیت خوبی داشت در جلسه اول این آقا از من خوشش اومد و به من گفت که من باید قبل از ازدواج با طرف مقابلم رابطه ************ی داشته باشم چون این مسئله توی ازدواج مهمه و باعث میشه که اگه از این رابطه حس خوبی نداشته باشیم بعدا به مشکل بخوریم و باعث طلاق بشه در واقع من این حرفش رو جدی نگرفتم و فکر کردم شاید من ازش خوشم نیومد و این رابطه ادامه ای نداشته باشه تا این که دو جلسه دیگه همو دیدیم و در نهایت این رابطه ************ی رو جدی عنوان کرد و منم گفتم اگه واقعا قصدت ازدواجه با وجود اینکه من تو رو نمیشناسم بیا با هم نامزد کنیم هم مشکل تو حل بشه هم مشکل من و اینکه من نمی تونم با کسی که محرمم نیست رابطه ای داشته باشم اگه نخواستی یا من نخواستم همه چی تموم میشه اما میگفت چرا به خانواده هامون برسه دردسر داره و اینکه شاید من از ************ تو خوشم نیاد یا تو خوشت نیاد پس چرا به خانواده هامون برسه میخوام بدونم کار من درست بود و اینکه توی این زمونه که همه قبل از ازدواج رابطه ************ی دارند تکلیف من و امثال من چیه با این آدم ها همراه باشیم یا تنها بمونیم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
    آدرس ایمیل : soraya_060@yahoo.com

2. کاربران زیر از soraya060 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ارتباط جنسی قبل از ازدواج

خانوم قبول نکن. اگه قراره با شما ازدواج کنه یعنی شما رو دوست داره. دوست داشتن و ازدواج هم چیزایی نیستن که کسی بخواد بخاطر مسائل جنسی از خیرشون بگذره. مشکلات جنسی اگه توی خونواده وجود داشته باشن با مشاوره راحت حل میشن.

4. 3 کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط soraya060 نمایش پست ها
    دختری هستم 36 ساله، فرزند آخر خانواده،که پدر و مادرم رو از دست دادم یک خواهر و برادرم ازدواج کرده اند الان من با سه خواهرم که بزرگتر از من هستند در تهران زندگی می کنم خودم کارمند یک اداره دولتی و دانشجوی فوق لیسانس هستم .. با پسری 48 ساله از طرف همسر یکی از دوستانم برای ازدواج آشنا شدم که موقعیت خوبی داشت در جلسه اول این آقا از من خوشش اومد و به من گفت که من باید قبل از ازدواج با طرف مقابلم رابطه ************ی داشته باشم چون این مسئله توی ازدواج مهمه و باعث میشه که اگه از این رابطه حس خوبی نداشته باشیم بعدا به مشکل بخوریم و باعث طلاق بشه در واقع من این حرفش رو جدی نگرفتم و فکر کردم شاید من ازش خوشم نیومد و این رابطه ادامه ای نداشته باشه تا این که دو جلسه دیگه همو دیدیم و در نهایت این رابطه ************ی رو جدی عنوان کرد و منم گفتم اگه واقعا قصدت ازدواجه با وجود اینکه من تو رو نمیشناسم بیا با هم نامزد کنیم هم مشکل تو حل بشه هم مشکل من و اینکه من نمی تونم با کسی که محرمم نیست رابطه ای داشته باشم اگه نخواستی یا من نخواستم همه چی تموم میشه اما میگفت چرا به خانواده هامون برسه دردسر داره و اینکه شاید من از ************ تو خوشم نیاد یا تو خوشت نیاد پس چرا به خانواده هامون برسه میخوام بدونم کار من درست بود و اینکه توی این زمونه که همه قبل از ازدواج رابطه ************ی دارند تکلیف من و امثال من چیه با این آدم ها همراه باشیم یا تنها بمونیم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
    آدرس ایمیل : soraya_060@yahoo.com
    سلام.

شما اصلا مجبور نیستین وقتی اعتقادی به رابطه جنسی قبل از ازدواج و محرمیت ندارین اینکارو انجام بدین.

میتونین به اتفاق ایشون پیش یک مشاور برین و ازشون بخواین که تطابق سلیقه جنسیتون رو بررسی کنن.

ضمن اینکه مطمئن باشید اینطورم نیست که همه دختر و پسرا قبل ازدواج این روابط رو تجربه کرده باشن٬

افراد زیادی هستن که پای اعتقادشون می ایستن و حتی طرف مقابل رو در صورتی که عقیده ای مخالف داشته باشه به زانو درمیارن.
    ویرایش توسط رامونا : 02-12-2018 در ساعت 04:16 PM

6. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

اینکه نیت این آقا چی بوده کاملا معلومه و حرفشون منظقی نبوده و صرفا میخواسته رابطه جنسی داشته باشه بعدشم بپیچونه

ولی با این حرفتون هم کاملا موافقم

''
    اینکه توی این زمونه که همه قبل از ازدواج رابطه ************ی دارند تکلیف من و امثال من چیه با این آدم ها همراه باشیم یا تنها بمونیم ؟؟
    ''

توی این شرایط دختر پسرایی که تن به مسایلی نمیدن و یه سری قید و بندهایی برای خودشون دارن به شدت طرد میشن و تنها میمونن. تکلیف این دسته چیه این وسط ؟؟؟؟

8. 3 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط soraya060 نمایش پست ها
    آدرس ایمیل : 0@yahoo.com
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    اول بگم که ایمیلتون رو بردارید چون افراد سودجو همه جا هستن و ممکنه باعث دردسر شما بشن اگر کسی جوابی برای شما داشته همینجا عنوان میکنه
    دوم اینکه قصد این آقا کاملا مشخصه! یه رابطه‌ی جنسی بی دردسر و بقول خودشون بدور از دید خانواده که هیچ مسئولیتی هم برای ایشون نداشته باشه و بعد خیلی راحت هم بگه من خوشم نیومد و خدانگهدار!!!!
    سوم اینکه ازدواج فقط یک بعدش رابطه جنسی هست!! و اصلا قابل توجیه نیست که صرف اینکه رابطه جنسیمون رو اگه خوشمون اومد پس ازدواج خوبی خواهیم داشت و اگه خوشمون نیومد پس دیگه تمام؟؟!!؟
    دور از جون مگر حیوانیم؟؟؟
    من خیلی زوج ها رو میشناسم که رابطه جنسی خیلی کم و معمولی دارن اما انقدر عاشق هم هستن انقدر عاطفه و توجه بینشون موج میزنه که آدم فک میکنه اینا از اول زندگیشون باهم بزرگ شدن!
    خیلی ها هم هستن رابطه جنسی خوب دارن اما چون از طرف همسرشون فهمیده نمیشن یا نیازهای دیگرشون تامین نمیشه کلافه میشن و نمیتونن ادامه بدن!
    و در آخر اینکه این فرد اگر شما رو دوست داشت و واقعا برای ازدواج میخاست هیچوقت به خودش اجازه نمیداد که قبل از هر مسئله‌ای رابطه جنسی رو عنوان کنه اونم بدون اطلاع دیگران!!!!
    همین که گفته کسی نفهمه نشون دهنده عدم مسئولیت و بی بندوباری این شخص هست!
    ازدواج خیلی مسائل مهمتری داره که ابتدا باید در مورد اونا بحث بشه اگر به نتیجه رسید اونوقت میتونین به این حد از صمیمیت برسید که در مورد علایق جنسی حرف!!! بزنید اونم فقط در حد فهم اینکه توانایی برطرف کردن نیاز همو دارید یا نه..
    در ضمن خیلی از خانم‌ها و آقایون هم هستن که رابطه قبل ازدواج ندارند و برای داشتن یه رابطه درست و در چهارچوب خودش صبوری میکنن!
    اشخاص اینچنینی معمولا فقط دنبال لذت خودشون هستن و اکثر همین افراد بعدا دوس ندارن با کسی باشن که قبلا رابطه جنسی داشته!
    پس خدا رو شکر کنید که از این آزمون سربلند بیرون اومدید، و منتظر یه فرد خوب و درست باشید.

10. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام

اینکه نیت این آقا چی بوده کاملا معلومه و حرفشون منظقی نبوده و صرفا میخواسته رابطه جنسی داشته باشه بعدشم بپیچونه

ولی با این حرفتون هم کاملا موافقم

''
    اینکه توی این زمونه که همه قبل از ازدواج رابطه ************ی دارند تکلیف من و امثال من چیه با این آدم ها همراه باشیم یا تنها بمونیم ؟؟
    ''

توی این شرایط دختر پسرایی که تن به مسایلی نمیدن و یه سری قید و بندهایی برای خودشون دارن به شدت طرد میشن و تنها میمونن. تکلیف این دسته چیه این وسط ؟؟؟؟
    باید همو پیدا کنیم

12. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خطرررررر .مواظب باش خانوم گرگها در کمینن
    ویرایش توسط sam127 : 02-12-2018 در ساعت 06:46 PM

14. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

خطرررررر .مواظب باش خانوم گرگها در کمینن

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظرم علایق جنسی رو با مشاوره و یا حتی گفت و گو هم میشه فهمید و نیاز به امتحان کردن نیس.به نظر من این اقا فقط دنبال رابطه هست وگرنه بقول دوستان ازدواج بر اساس دوست داشتن شکل میگیره نه صرفا بخاطر هماهنگی علایق جنسی.

17. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

بهش میگفتین مرد حسابی مگه اومدی مربا بخری اول ناخنک بزنی و مزه کنی

آدم همون دفه اول که یه نفرو میبینه قشنگ میفهمه که ازش خوشش اومد یا نه

اگه خوشش اومده باشه و ازدواج کنه، خب رابطه جنسی بر طبق همون پسند کردنه انجام میشه پس حس خوبی خواهد داشت

اگرم خوشش نیومده خب همون اول بگه و تکلیفو مشخص کنه، آزمایش نداره

19. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    باید همو پیدا کنیم
    خب مشکل دقیقا همینه که چطوری پیدا کنیم؟‌
    دو جور میتونیم همدیگرو پیدا کنیم
    یک اینکه ازدواج کنیم ولی متاسفانه فعلا اصلا شرایط و موقعیتش رو نداریم نه که ما نخوایم داشته باشیم جامعه نذاشته
    دوم اینکه رابطه داشته باشیم که متاسفانه زیرساخت و شرایط یه رابطه درست هم برای دختر پسرهایی مثل ما تو جامعه برقرار نیست
    متاسفانه شدیم صفر و یکی یا باید رابطه داشته باشی با یه سری افرادی خاص و قید یه سری چیزهارو بزنی یا اصلا رابطه نداشته باشی و تنها بمونی

21. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    خب مشکل دقیقا همینه که چطوری پیدا کنیم؟‌
    دو جور میتونیم همدیگرو پیدا کنیم
    یک اینکه ازدواج کنیم ولی متاسفانه فعلا اصلا شرایط و موقعیتش رو نداریم نه که ما نخوایم داشته باشیم جامعه نذاشته
    دوم اینکه رابطه داشته باشیم که متاسفانه زیرساخت و شرایط یه رابطه درست هم برای دختر پسرهایی مثل ما تو جامعه برقرار نیست
    متاسفانه شدیم صفر و یکی یا باید رابطه داشته باشی با یه سری افرادی خاص و قید یه سری چیزهارو بزنی یا اصلا رابطه نداشته باشی و تنها بمونی
    نمیدونم واقعا چطور میشه پیدا کرد
    فقط میدونم باید زودتر یه کاری کنیم
    قبل از اینکه هممون به دست آدمای نادرستی ناامید شده باشیم
    یا قبل از اینکه تنهایی عشق و احساسمون رو به تاراج ببره
    شاید یه طغیان احتیاج باشه...یه انقلاب
    قبل از اینکه دیر بشه

23. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

مطمان باش عزیزم قصدش ازدواج نیست،کجا هر کی ازدواج کرده طرفشو از نظر ************ محک زده این حرف خیلی غیر منطقی و بی اساسه،بگید من با این رابطه مخالفم و تن به چنین خواسته ی نمیدم مطمان باشبد بعد یک هفته ترکتون میکنه، اگر رابطه جنسی داشته باشید همون روز بعد رابطه ترکتون میکنه

25. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    عزیزم ایشون سنش بالای 40 هست
    فقط کافیه فکر کنی تابحال چندتا خاستگاری رفته و با چند نفر رابطه جنسی داشته!!!!!

همین کافیه که دیگه به باقیه ماجرا فکر نکنی

یکی میره تو خیابون دنبال کیس برای رابطه جنسی
    یکی میره تو اینترنت دنبالش
    یکی دوست میشه و رابطه جنسی برقرار میکنه
    یکی هم در این قالب!!!!

ایشون مریض هستند عزیزم تو دام نیوفت
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

27. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)