نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: نحوه شکایت از معلم یا مدسه

13929
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نحوه شکایت از معلم یا مدسه

من سال دهم هستم رشته ی تجربی و در درس ریاضی کلا ضعیف بودم اما نه تا حدی که زیر 10 بشم در حد متوسط
    اویل سال ریاضیم بدک نبود و هی افت میکردم
    معلم ریاضی یه فرد جوان حدود 30 ساله هست (که مشکلات روانی زیادی داره کاملا مشخصه که در گذشته یه آدم بدبخت بوده و مثل آدمای تازه به دوران رسیده هست)
    کلا سرکلاس همش فخر میفروشه و میگه من فلانم و فلان و... بهترین مدارس و... در صورتی که همش حرفه و این فرد بسیار باسیاست و بسیار چرب زبون هست به طوری که 90 درصد بچه ها حرفاش باوره می کنن
    اما واقعا اینجوری نیست و از این موضوع مطمئن (ولی نمی دونم چرا همه حرفاش باور می کنن) این فرد فقط یک معلم ساده هست اما با حرفاش و... از خودش یه معلم خیلی خوب در تهران معرفی می کنه و همه حتی مدیر و هم باور می کنن چون که خیلی سیاست داره یعنی این فرد یک معلم عادیه اما با سیاست بازی و... همه فکر میکنن خیلیی معلم خوب و معروف و توپی هست

جلوی این معلم با سیاست باید خیلی ازش تعریف کنی و... پاچهخاریشش کنی و اگه کسی کاری کنه که باعث بشه به هویت فیک و ساختگش ضرر بزنه باهاش بد میشه البته با احترام و بدون هیچ بی احترامی مثلا ازش یه سوالی بخوای حل کنه که نتونه و بعد ضایع بشه یا اینکه مثلا بگه من بد درس میدم بگی بد نیست و...

و من علاوه برنمره های پایینی که میارم پاچه خاریش نمی کنم حدود 7 نفر دیگه هم نمرشون در سطح من هست اما فقط روی من قفله به خاطر مواردی که گفتم

وقتی نمرم پایین میشه یا نمی تونم جواب بدم به شدت خیلی زیاد تحقیرم میکنه و کتک محکم میزنه اما از اونجایی که آدم سایاست مندی هست میدونه چجوری بزنه که اثری ازش نمونه و گرنه تا الان شکایت میکردم

از اینجا به بعد حتما خونده شود

به شدت تنبیه بندی میکنه و چند بار هم منو دعوت اولیا کرده البته بقیه اونایی که نمرشون پایین شده تنبیه و تحقیر میکنه اما نه به اندازه من و کاملا روی من گیر هست

هفته پیش پدرم پیش مدیر امد و گفت که میزنه و مدیرم به صورت رندوم گفت دوتا از بچه های کلاس بیان و بعد که امدن گفت نمیزنه یا خیلی آروم و به شوخی!!! (حالا نمی دونم دلیلش چیه یا میترسن یا میخوتن رابطشون بد نشه یا واقعا نمی فهمن) و بعد مدیر گفت باشه رسیدگی می کنم و بعد

امروز اویل زنگ ازم پرسش کلاسی کرد(دنبال بهونه بود) و بلد نبودم و دوباره کلی تحقیر و کتک و با کتک من و تا دفتر مدیر برد گفت نمی دونم این درس نمیخونه!!! و یه دونه جلوی مدیرم بهم زد ( از عمد که مدیر ببینه نمی دونم هدفش چی بود) والبته رفتار مدیر باهام خوب بود و اتفاقی نیوفتاد

حالا فردا میخواد امتحان بگیره و می دونم دوباره پایین میشم و دوباره تحقیر و کتک تکرار می کنه
    میخوام فردا پدرم بیارم پروندم بگیره و مدرسم عوض کنم کاری درستی هست؟
    هرچند اگه معلم ریاضی هم نبود بازم از مدرسه راضی نبود چون تا ساعت 4 مدرسه باید باشم و تایم خیلی الکی هست

به نظرتون چیکار باید بکنم؟
    هم مدیر حرف نمی فهمه هم معلم و هیچکسی از بچه ها هم حاظر نیست علیهش صحبت کنه به خاطر سیاست بازیایی که معلمه داره

2. کاربران زیر از hii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نحوه شکایت از معلم یا مدسه یا... (کمک)

یادم رفت اینم بگم :

با این کارایی که میکنه باعث میشه درس ریاضیم روز به روز ضعیف تر بشه نه قوی تر
    اگه اینکار ا نیم کرد منم انقدر افت نمیکردم (نمره زیر 7)

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

با درود

از مطالبی که خواندم بسیار ناراحت شدم

تعویض مدرسه کار درستی هست و تا ساعت چهار ماندن زیاد است.
    برای شکایت هم باید به صورت مخفیانه فیلمبرداری کنید از رفتار زشتش
    چون در دادگاه به مدرک نیاز است

5. 2 کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .برادر من هم تقریبا همسن شماست و اتفاقای اینجوری تو مدرسشون افتاده.
    به نظرم خود شما دانش اموزا نباید بترسین و در مقابل این معلما که لیاقت معلمی ندارن ایستادگی کنید.
    نزار معلمت روت دست بلند کنه اگر اینکارو کرد از خودت دفاع کن نزار بزنه اگر دوباره تلاش کرد حتی هلش بده تا بفهمه شما سکوت نمیکنید در برابر کارای زشتش.
    اگر تحقیر کرد بهش جواب دندون شکن بده طوری که اون تحقیر بشه.
    من داداشم معلمش یبار الکی دعواش کرده بود بعد داداشم مقابلش ایستاد اونم تهدید کرد و خبر نداشت که خانواده برادرم پشتش هستن و مثل بعضی خانواده ها حقو الکی به معلم نمیدن خلاصه معلم برادرم ببخشین اینو میگم ولی خیلی سگ هاری بود یقه داداشمم گرفته بود پیرهنش پاره شده بود ولی داداش من خیلی خوب از خودش دفاع کرد و وقتی هم به ما گفتن اولیا بیان مدرسه ما همه اومدیم به معلمش حمله کردیمو مجبورش کردیم از داداشم عذرخواهی کنه.
    این معلما که استخدام میکنن که ادمای درست و حسابی نیسن همشون .خیلیاشون مشکل روانی دارن و هر چی بچه ها بیشتر بترسن و سکوت کنن اینا شیر تر میشن.
    خلاصه بگم نزار تحقیرت کنه یا کتکت بزنه شده پسش بزنی هم بزن ولی نزار.به خانواده هم بگو برن ازش شکایت کنن اگرم لازم دونستی سال بعد مدرستو عوض کن.
    ویرایش توسط saba95 : 02-12-2018 در ساعت 06:41 PM

7. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

hii

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    به نظرم خود شما دانش اموزا نباید بترسین و در مقابل این معلما که لیاقت معلمی ندارن ایستادگی کنید.
    نزار معلمت روت دست بلند کنه اگر اینکارو کرد از خودت دفاع کن نزار بزنه اگر دوباره تلاش کرد حتی هلش بده تا بفهمه شما سکوت نمیکنید در برابر کارای زشتش.
    من داداشم معلمش یبار الکی دعواش کرده بود بعد داداشم مقابلش ایستاد اونم تهدید کرد و خبر نداشت که خانواده برادرم پشتش هستن و مثل بعضی خانواده ها حقو الکی به معلم نمیدن خلاصه معلم برادرم ببخشین اینو میگم ولی خیلی سگ هاری بود یقه داداشمم گرفته بود پیرهنش پاره شده بود ولی داداش من خیلی خوب از خودش دفاع کرد و وقتی هم به ما گفتن اولیا بیان مدرسه ما همه اومدیم به معلمش حمله کردیمو مجبورش کردیم از داداشم عذرخواهی کنه.
    این معلما که استخدام میکنن که ادمای درست و حسابی نیسن همشون .خیلیاشون مشکل روانی دارن و هر چی بچه ها بیشتر بترسن و سکوت کنن اینا شیر تر میشن.
    خلاصه بگم نزار تحقیرت کنه یا کتکت بزنه شده پسش بزنی هم بزن ولی نزار.به خانواده هم بگو برن ازش شکایت کنن اگرم لازم دونستی سال بعد مدرستو عوض کن.
    خانوادم که خودشون کاملا پشتم هست حتی خیلی از اوقات میخواستن بیان مدرسه من نمیزاشتم به امید اینکه سال تموم میشه و نوبت من هم میرسه یه جورایی صبوری می کردم

یعنی اگه بخوام بزنمش زنده به خونه نمیرسه اما به دلیل اینکه یه موقع اخراج نشم (خودم که میخوام از مدرسه بیام بیرون، اما فکر کنم اگه اخراج بشم مدرسه دیگه ای ثبت نام نکنه اما اگه خودم بیام بیرون اونوقت ثبت نامم کنن البته نمی دونم این موضوع درست هست یا نه اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه)
    در کل آدم بی زبون و تو سری خوری نیستم و اگه بخوام می تونم جوری با احترام باهاش برخورد کنم که ریاضی یادش بره تازه با احترام

اما مدیری که داریم خودش معلممم هست و خودشم بچه ها رو یه تنبیه کوچیکی میکنه (نسبتا کوچیک البته با من تا حالا کاری نداشته) پس وقتی خودشم مدلش اینجوری نمی تونه طرف معلمو نگیره چون خودشم اینجوریه هست

در رابطه با صحبتی که فرمودید شما بچه ها نباید بترسید بگم

همه باهاش خوبن و به بودن همچین معلمی افتخار می کنن دلیلشم گفت با سیاست بازی هایی که در میاره باعث شده همه به یه چشم دیگه نگاش کنن
    حتی اونی که کتک خیلی بدی ازش میخره پشت سرش هم بدنمیگه و میگه معلم خوبیه (به خاطر هویت فیکی هست که معلمه برای خودش ساخته فرض کنید یه معلم بیاد بگه من بورسیه خارج شدم ، استاد دانشگاهم ، همه آموزشگاه ها میگن من ، توی مدارس فلان تدریس کردم) البته من می دونم که دروغ میگه

مشکل اصلی اینجاست که اینجور موارد زیاد میفهممم اما بقیه هیچی نمی فهمن
    از روز اول فهمیدم چه معلم روانی و مریضی هست اما هیچکس دید من نسبت بهش نداره و همه دید خیلی خوبی دارن یا من اشتباه می کنم یا اونا خیلی آدمای ساده لوح و احمقی هستن که باور می کنن
    ویرایش توسط hii : 02-12-2018 در ساعت 07:08 PM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان یه سوال دیگه مدرسه وسط سال به راحتی میشه عوض کرد؟ غیر دولتی هم برم مشکلی ندارم
    فقط به راحتی قابل تعویض هست یا دردسر داره؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hii نمایش پست ها
    خانوادم که خودشون کاملا پشتم هست حتی خیلی از اوقات میخواستن بیان مدرسه من نمیزاشتم به امید اینکه سال تموم میشه و نوبت من هم میرسه یه جورایی صبوری می کردم

یعنی اگه بخوام بزنمش زنده به خونه نمیرسه اما به دلیل اینکه یه موقع اخراج نشم (خودم که میخوام از مدرسه بیام بیرون، اما فکر کنم اگه اخراج بشم مدرسه دیگه ای ثبت نام نکنه اما اگه خودم بیام بیرون اونوقت ثبت نامم کنن البته نمی دونم این موضوع درست هست یا نه اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه)
    در کل آدم بی زبون و تو سری خوری نیستم و اگه بخوام می تونم جوری با احترام باهاش برخورد کنم که ریاضی یادش بره تازه با احترام

اما مدیری که داریم خودش معلممم هست و خودشم بچه ها رو یه تنبیه کوچیکی میکنه (نسبتا کوچیک البته با من تا حالا کاری نداشته) پس وقتی خودشم مدلش اینجوری نمی تونه طرف معلمو نگیره چون خودشم اینجوریه هست

همه باهاش خوبن و به بودن همچین معلمی افتخار می کنن دلیلشم گفت با سیاست بازی هایی که در میاره باعث شده همه به یه چشم دیگه نگاش کنن
    حتی اونی که کتک خیلی بدی ازش میخره پشت سرش هم بدنمیگه و میگه معلم خوبیه (به خاطر هویت فیکی هست که معلمه برای خودش ساخته فرض کنید یه معلم بیاد بگه من بورسیه خارج شدم ، استاد دانشگاهم ، همه آموزشگاه ها میگن من ، توی مدارس فلان تدریس کردم) البته من می دونم که دروغ میگه

از روز اول فهمیدم چه معلم روانی و مریضی هست اما هیچکس دید من نسبت بهش نداره و همه دید خیلی خوبی دارن یا من اشتباه می کنم یا اونا خیلی آدمای ساده لوح و احمقی هستن که باور می کنن
    واقعا ای ن چه جور مملکتیه که معلماش باید اینجوری باشن.چرا از مدرسه اخراج بشی؟چون از خودت در برابر کتک و تحقیر دفاع کردی؟میتونی یواشکی با خودت ام پی تری ببری توهینای معلمتو به عنوان مدرک ضبط کنی ؟
    البته اینم بگم خیلی از افراد کادر اموزشی میدونن کار معلم شما اشتباهه ولی حمایت نمیکنن مدیرتون هم که میگید اینجوریه.
    به نظرم اگر خیلی بهت فشار میاد مدرستو عوض کن فک نکنم زیاد دردسر داشته باشه چون یکی از اقوام ما اینکارو کرد.
    بعد تا وقتی همه بچه ها نخوان وضع تغیری نمیکنه بچه ها باید خودشون بفهمن معلمتون مناسب شغل معلمی نیس و ازش شکایت کنن.
    ویرایش توسط saba95 : 02-12-2018 در ساعت 07:17 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز
    واقعا متاسفم بابت این اتفاقات !
    همونطور که گفتید اگر شما درگیر بشید ممکنه براتون پرونده تشکیل بدن و ثبت نام شما با مشکل مواجه بشه
    و یا اینکه اگر کار به زد و خورد برسه ممکنه خدایی نکرده ضربه ای به شما بزنن که پیامد ناگواری داشته باشه...یا حتی قضیه برعکس بشه ایشون از شما شکایت کنه
    اگر میتونید مدرکی تهیه کنید که خوب بهتر هست
    مثلا یه روز که با ایشون کلاس داشتید از والدینتون بخاید بیخبر بیان و پشت در کلاس شما منتظر باشن که وقتی شما رو تنبیه کردن خودشون شاهد باشن و معلم نتونه انکار کنه
    ولی در کل برای اینکه کمتر درگیر این قضیه بشید بهتره سریعتر مدرستون رو عوض کنید فک میکنم امکانش باشه که تو این زمان عوض کنید
    ویرایش توسط رزمریم : 02-13-2018 در ساعت 12:39 AM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

تو بیخود میکنی دست رو معلم بلند کنی
    مگه باشگاه رزمیه که زورتو به رخ معلما بکشی؟
    معلم درس خونده زحمت کشیده که تو رو با سواد کنه حالا سر یه قضیه میخوای کتک بزنی مگه رینگ بوکسه؟
    من نمیدونم شما جوونای امروزی چرا همه چیو تو زور و کتک میبینید
    همینکه کم میارید فکر کتک زدن میفتید
    خاک بر سر پستتون بکنن که فقط دنبال دختر بازی هستید
    اگه معلمت مشکل در تدریس داره یا تنبیه میکنه میتونی گزارش بدی به اداره شهرستانتون تا باهاش برخورد جدی کنن
    معلم هم وظیفه داره سر کلاس خوب درس بده به سوالات جواب بده و تنبیه بدنی نکنه و بین دانش اموزاش فرق نزاره

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نصیحت اشتباه نکنید
    دارید تحریکش میکنید که با معلمش دعوا کنه و کار به کتک کاری بکشه خیلی بده
    میتونه از راه قانونی وارد عمل بشه
    البته اینم قبول دارم که واقعا اکثر معلمان اموزی و پرورش بیسواد و بی اعصاب هستن
    وقتی با پارتی و امتیاز های الکی استخدام میشن تبعاتی مثل تنبیه بدنی و غرور بیجا و تدریس مضخرف داره

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نحوه شکایت از معلم یا مدسه

دوست عزیز به جای این همه درگیر شدن در مسایل حاشیه ای .
    یکبار درستون رو با دقت بخونید و نمره خوبی در این درس بیارید.
    اگر قراره خودتون رو به معلمتون اثبات کنید .
    پس با درس خوندن اثبات کنید .
    در اینجا کسی حق نداره نه شما و نه معلمتونو قضاوت کنه .
    و در مرحله اول تنها کسی که میتونه به شما کمک کنه خود شمایید .
    پس فرار نکنید و اثبات کنید که فردی باهوش هستید و میتونید نمره خوبی در این درس بگیرید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط hii : 02-14-2018 در ساعت 12:11 AM

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا امروز رفتم آموزش و پروش شکایت کردم و یا آغوش خیلی باز قبول کردند و گفت حتما رسیدگی میشه و ... معلم حق زدن نداره و... که امیدوارم این اتفاق بیوفته و در حد حرف نباشه

18. کاربران زیر از hii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    معلم درس خونده زحمت کشیده که تو رو با سواد کنه حالا سر یه قضیه میخوای کتک بزنی مگه رینگ بوکسه؟
    اگه معلمت مشکل در تدریس داره یا تنبیه میکنه میتونی گزارش بدی به اداره شهرستانتون تا باهاش برخورد جدی کنن
    معلم هم وظیفه داره سر کلاس خوب درس بده به سوالات جواب بده و تنبیه بدنی نکنه و بین دانش اموزاش فرق نزاره

الان اصلا چه ربطی به دختر بازی داشت؟ (اگه کسی فهمید بگه)
    درکت می کنم خودت آدم هیزی هستی و دنبال این مسائلی فکر می کنی همه هم دنبال این مسائل هستند و مثل خودت علاف و بیکار (کافر همه را به پندار خویش کشد)
    امید داشته باش شاید یه روزی خوب بشی

زور و کتک ؟ مگه جنگه؟ اگه میخواستم اینکارا کنم که دیگه اینجا نمی یومدم تا مزخرفات شما رو بشنوم (بلا نسبت بقیه فقط ایشون ذکر کردم)

شما حالتون مثل اسمتون خوب نیست نمی دونید چند چندید خلاصه پست اون آدمیه که شما رو اینجوری بزرگ کرده که پر از عقده اید و از بچگی تو سری خور بودید

اگه این به حرفا گاو می زدم (بلا نسبت گاو) ما ، ما کردن یادش می رفت

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    بعد میگی چرا همه از تو بدشون میاد و تو پستت بد میگفتن
    آخه این چه طرز حرف زدنه

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز به جای این همه درگیر شدن در مسایل حاشیه ای .
    یکبار درستون رو با دقت بخونید و نمره خوبی در این درس بیارید.
    اگر قراره خودتون رو به معلمتون اثبات کنید .
    پس با درس خوندن اثبات کنید .
    در اینجا کسی حق نداره نه شما و نه معلمتونو قضاوت کنه .
    و در مرحله اول تنها کسی که میتونه به شما کمک کنه خود شمایید .
    پس فرار نکنید و اثبات کنید که فردی باهوش هستید و میتونید نمره خوبی در این درس بگیرید .
    نظرتون تا حدی درسته
    ولی اگر فردی درس نمیخونه باید کتکش زد؟؟؟
    اینجوری تشویق میشه به درس خوندن؟؟؟
    تا همیشه این شکل تدریس نتیجه عکس میده و بدتر دانش‌آموزان رو از درس زده میکنه

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

الان اصلا چه ربطی به دختر بازی داشت؟ (اگه کسی فهمید بگه)
    درکت می کنم خودت آدم هیزی هستی و دنبال این مسائلی فکر می کنی همه هم دنبال این مسائل هستند و مثل خودت علاف و بیکار (کافر همه را به پندار خویش کشد)
    امید داشته باش شاید یه روزی خوب بشی

زور و کتک ؟ مگه جنگه؟ اگه میخواستم اینکارا کنم که دیگه اینجا نمی یومدم تا مزخرفات شما رو بشنوم (بلا نسبت بقیه فقط ایشون ذکر کردم)

شما حالتون مثل اسمتون خوب نیست نمی دونید چند چندید خلاصه پست اون آدمیه که شما رو اینجوری بزرگ کرده که پر از عقده اید و از بچگی تو سری خور بودید

اگه این به حرفا گاو می زدم (بلا نسبت گاو) ما ، ما کردن یادش می رفت
    داداش کوچولو میدونی من چند سالمه؟
    نزدیک ۳۰
    ینی دو برابر تو سنمه جای معلمتم
    من هیزم؟
    اگه هیز بودم از کسایی که هیزن بدم نمیومد
    منم معلم نیستم که بخوام از حقوق معلما دفاع کنم میگم این زورتو به رخ کشیدن راهش نیست
    میتونی قانونی پیگیری کنی
    منم دلم پره از دست این آدمایی که کارمند دولتن ولی دو زار حالیشون نیست فقط پول مفت میخورن

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بعد میگی چرا همه از تو بدشون میاد و تو پستت بد میگفتن
    آخه این چه طرز حرف زدنه
    دلم پره از همه کس

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37870
    تشکـر
    25
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان یه سوال دیگه مدرسه وسط سال به راحتی میشه عوض کرد؟ غیر دولتی هم برم مشکلی ندارم
    فقط به راحتی قابل تعویض هست یا دردسر داره؟
    خب دردسر های خودشو داره
    فرض کن شوما در درس ریاضی مدرسه ای که هستی فصل 8 هستی
    اون مدرسه که میخای مهاجرت کنی ریاضی فصل 10 هستن !
    به خصوص شما که ریاضیت ضعیفه !
    درکت میکنم داداش منم توی این مدارس ایران گذروندم و واقعا اونایی که توی دولتی ها درس میخونن مثل زندان هست و خدا خدا میکنن روز تموم شه
    اما اینو یادت باشه ، بد بودن معلم و ... نباید دلیل بشه که زندگیتو ببازی و همواره باید به فکر موفقیت و رسیدن به اهدافت باشی
    موفق باشی کاکو

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry پاسخ : نحوه شکایت از معلم یا مدسه یا... (کمک)

من از اذربایجان هستم
    این معلم واقعا بد قلقه حرف های توهین آمیز کتک زدن خشک وبد اخلاق من وقتی با معلم اولمون بودم نمرم تو علوم 18 بود با اومدن این مرد افت کردم و10شد رسیدگی کنین ای آ»وزش پرورش
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.jpg  
    ویرایش توسط حامد علی زاده : 07-03-2019 در ساعت 03:46 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)