نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: شوهر بد اخلاق

4016
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بد اخلاق

شوهرم خیلی بد اخلاقه.. انگار من دشمنشم. همش جبهه میگیره در برابرم. از وقتی بچه دار شدیم از هم دور شدیم.. انقدر ازش متنفرم که میخوام بمیره. نشده حالمو بپرسه دستمو بگیره نشده بگه خسته نباشی .. یه قرونم که برام خرج نمیکنه سالی یه بار بزور.. فقط به خاطر بچه هام تحملش میکنم. انقدر بی منطقه که حالمو بهم میزنه. روز چنان با ایرادگرفتن ازم همه چیزو کوفتم میکنه شب میاد میچسبه بهم. من چیکار کنم با مردی که یه ذره احساس من براش مهم نیس چرا اخه چرا... کاش میترشیدم و ازدواج نمیکردم.. کاش بچه دار نمیشدم و همون اول ازش جدا میشدم. همیشه فکر میکردم خب مرده غرور داره بلد نیس با یه زن چطور رفتار کنه.. یعنی بعده ده سال هنوز نفهمیده؟ چقدر من کوتاه بیام ..از خونه که میره میخوام بره برنگرده.. صدبار تا حالا بخشیدمش کارش ایراد گرفتن و دستور دادنه.. انقدرم به نظم اهمیت میده که کار کردن منو تو خونه قبول نداره همش ایراد میگیره ازم.. اندازه ده سال پیر شدم تو این چهار سال...یه بار براش نامه نوشتم که انقدر تحقیرم نکن التماسش کردم دو سه روز خوب بود بعدش بازم همونطور بداخلاق بی حوصله فقط برای من. با پسرامون تا حدودی بهتره کسی هس بگه چطور با مردی که نمیخواد منو بفهمه رفتار کنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شوهر بد اخلاق

سلام همسرتون شغلش چیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

اقایون لطفا نظرشونو درباره مشکل این خانوم بگن.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم فکر کنم الان عصبانی هستی یخورده عصبانیتت بخوابه بهتر میتونی از همسرت بگی
    ولی خب بازم نمیشه با چندتا حرف تمام ابعاد رابطتتونو مورد بررسی قرار داد

کلا الان بنظرم به این فکر نکن چه خوبی داره شوهرت چه بدی

یه تایپیک برات میخونم بقول سمیرا کاربردی بخون فکر کن ببین کجاها انجامشون دادی کجاها ندادی
    تغییرو از خودت شروع کن
    این تایپیک زندگی خیلیارو تغییر داده از جمله زندگی خود من
    امیدوارم سرسری نخونیش و زندگیت زیرو روبشه

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

5. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    منم مشکل شما رو دارم و حتی بدتر از شما
    منم 5ساله دارم این مرد رو تحمل میکنم.فکرمیکردم با بچه دار شدن بهتر میشه ولی بدتر شد.الآن یه پسر10ماهه دارم.شوهرم همیشه سرش داد میزنه و بهش فحش میده و کتکش میزنه.دارم روانی میشم.کارم شده فقط گریه.ب خاطر آبروی خودمو و خانوادمه ک ازش طلاق نگرفتم.تا کسی خودش این مشکلو نداشته باشه ب هیچ عنوان نمیتونه درکت کنه.من ک مثل شما این درد رو میکشم میفهمم دقیقا چی میگین.کاش یکی باشه ک درست ما رو راهنمایی کنه.من فقط25سالمه ولی از غصه زیادی موهام سفید شدن.منم دقیقا مثل شما هر روز آرزوی مرگ شوهرمو میکنم.این زندگی واقعا مزخرفه.کاش یا من زودتر بمیرم یا شوهرم.من یه سری مشکلات دیگه هم با شوهرم دارم ک از گفتنش خجالت میکشم.ای کاش زودتر بمیره و من راحت بشم...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38070
    تشکـر
    9
    تشکر شده 20 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

راهکارهایی که به ذهن من میرسه خیلی ضعیف هستن و عملا نمیشه روشون حساب کرد...
    فقط یک مشاور خانم میتونه کمکتون کنه... حتما خانم باشه... سن و سال دار و مسلط به مسایل جنسی...
    راهکار من اینه که خانم ها شاغل بشند... ولی خب باید درست اتفاق بیوفته تا موجب اختلافات بیشتر و بدتر شدن اوضاع نشه...
    و اینکه انگشتر عقیق اصل یا عقیق سلیمان میتونه روی مردها اثر آرامش بخشی داشته باشه.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز دلم...طلاق اخرین راه کار و بدترینشونه...مشکلات رو باید از ریشه حل کرد نه اینکه صورت مساله رو پاک کرد...من هم یک مرد بی اخلاق و بی منطق دارم اما امید دارم یک روز بالاخره خوب بشه...برای خوب شدنش هم پیش روانشناس وقت گرفتم...اول خودم رفتم که مطمین بشم مشکل از من نیست!حالا قراره اون بره قطعا بی نتیجه نیست...شاید شما هم از این طریق بتونید مشکلتونو حل کنید.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

قاصدک جان شما ی ایمیل ب من بزن

sorenasorena2014@gmail.com

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

آفرین شیما خانوم
    بهت تبریک میگم بابت این روحیه عالی.
    ب امید خدا با این روحیه ای ک داری از پس همه ناملایمتی های زندگیت برمیای و ب آرامش میرسی.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . بهش توجه کن و از خوبیاش بگو و براش همیشه خوشگل کن شاید خوب شد

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که برای زن ها نیاز عاطفیشان بر هر چیزی ارجهیت دارد . نکاتی وجود داره که من در موردشون توضیح می دهم شما ذکر کردید که از وقتی بچه دار شدید همسرتان از شما دور شده است . باید در این میان اتفاقی افتاده باشد یا تغیر رفتاری صورت گرفته باشد که باعث ایجاد رابطه به این شکل شده است. بهتر است ریشه مشکلات را پیدا کنید و سعی در برطرف کردن آنها کنید. شما بجای نوشتن نامه در محیطی آرام و با گذاشتن احترام و بدون توهین و طعنه و مقایسه سعی کنید در مورد زندگیتان و ناراحتی ها و احساساتتون با همسرتون صحبت کنید. در این میان نیازی به التماس کردن نیست تنها کافیست احترام خودتان و اهمسرتان را حفظ کنید و بگوید که دوست دارید زمانی که همسرتان کنارتان است به شما آرامش بدهد با کلماتتان به او نشان دهید که هنوز زندگی کردن با او می تواند برایتان جذاب و دوست داشتنی باشد. شاید در نگاه اول استفاده از این چنین کلماتی سخت باشد اما با استفاده مداوم متوجه خواهید شد که سبک درست رفتاری و صحبت همین است باید به همسرتان عشق بورزید و متقابلا عشق دریافت کنید . انجام کارهای خانه برای ایجاد آرمش در خانه بسیار وظیفه مهمی است و قابل تقدیر و تشکر اما در کنار آن رسیدن به خودتان و شادی خانواده را فراموش نکنید . اینقد در روز کار نکنید که شب هنگام آمدن همسرتان جان به خودتان رسیدن را نداشته باشید .
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-22247100

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد