نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: ماساژ بدن

3428
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ماساژ بدن

درود بر شما
    این سوال توسط برادر من که 25 سالش هست پرسیده شده و درخواست کردند توسط متخصصین لطفا جواب داده بشه:
    من تا سال گذشته خودارضایی میکردم واصلا به ضررهای روحی و جسمیش اهمیتی نمیدادم.(بدنم شدیدا تحلیل میرفت )الان دو سال هست که کامل این عادت رو ترک کردم و بدنم قوتش برگشته.الان به شکلی هست که آلتم بسیار حساس هست و آلتم به هیچ وجه کوچکترین لمسِ کوچکی نمیشه !
    احساس میکنم شکم و گوارشم سرد شده و هر چی غذاهای گرم هم میخورم تاثیری نداره.حتی پارسال دوبار مریض شدم و گوشه ی شکمم درد شدید (همانند آپاندیس ) گرفت که نیاز مبرم به مراجعه به بیمارستان رو حس میکردم که متوجه شدم تحت هیچ شرایطی آلتم نعوض نمیشه و سعی و تلاش شدید و زیاد و با عمل خودارضایی درد شکمم درست شد !!

هفته ی پیش هم آلتم رو در به حالت ِ نعوض رسوندم و کمی ماساژ دادم که باعث شد بعد از مدت ها دوباره آلتم رو کامل به نعوض رسیده ببینم .جدای از لذت جنسی که ایجاد شد , فعل و انفعالاتی در گوارش و سایر اتفاقات (مثل ترشح هورمون ها) در بدنم حس کردم داره اتفاق میفته که برام مفید هست.
    به هیچ وجه لذت ِ جنسی دیگه برام مهم نیست و فقط میخوام بدن ِ سالمی داشته باشم.آیا اگر به هیچ وجه به آلتم دست نزنم قسمت های تحتانی شکم و گوارشم به مشکل میخوره ؟
    آیا ماساژ آلت برای مردان مفید هست ؟ باعث میشه ازم مقداری کمی مایع ترشح بشه(حتی با کوچکترین ماساژ)
    خواهش دارم از دکترهای عزیز که فقط راهنماییم کنند که چی کار کنم بدنی سالم داشته باشم و بدون اینکه به خودم ضرر برسونم بدنم رو گرم و سالم نگه دارم, چون احساس میکنم اگر ماساژ داده نشه مریض میشم و اگر هم مریض نشم سنگینی شدیدی توی بدنم حس میکنم .
    پیشاپیش ممنون ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ماساژ بدن

تحریک جنسی
    دوست عزیز این حس یک حس طبیعی در بدن هر موجود زنده است .
    نکته ای که باید در خودارضایی بدونید این هست که :
    تا وقتی که خودتون رو در معرض محرکهای جنسی قرار میدید .
    تحریک و نعوظ و خروج منی اجتناب ناپذیره .
    چون در این حالت خارج نشدن منی ضررش بیشتره .
    به همین خاطر سعی کنید این حس رو درک کنید و باهاش نجنگید .
    مشکلات گوارشثی شما میتونه هیچ ربطی به این موضوع نداشته باشه .
    پس لازمه در این مورد با متخصص مربوطه مشاوره کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    تحریک جنسی
    دوست عزیز این حس یک حس طبیعی در بدن هر موجود زنده است .
    نکته ای که باید در خودارضایی بدونید این هست که :
    تا وقتی که خودتون رو در معرض محرکهای جنسی قرار میدید .
    تحریک و نعوظ و خروج منی اجتناب ناپذیره .
    چون در این حالت خارج نشدن منی ضررش بیشتره .
    به همین خاطر سعی کنید این حس رو درک کنید و باهاش نجنگید .
    مشکلات گوارشثی شما میتونه هیچ ربطی به این موضوع نداشته باشه .
    پس لازمه در این مورد با متخصص مربوطه مشاوره کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    بسیار ممنون از جواب دهیِ شما
    خب یک سوال بنده رو اگه میشه اینجا جواب بدین قبل از اینکه تماس بگیرم.
    آیا تحریک جنسی(از طریق ماساژ ِ بدنه ی آلت ) به طوری که انزال کامل صورت نگیرد , برای روح و جسم مضرر هست ؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash021 نمایش پست ها
    آیا تحریک جنسی(از طریق ماساژ ِ بدنه ی آلت ) به طوری که انزال کامل صورت نگیرد , برای روح و جسم مضرر هست ؟
    سلام

نه چرا باید مضر باشه و اتفاقاً خود تخلیه جنسی برا سلامتی جسم و روح مفیده

برای اینکه زیاد به تخلیه جنسی نیاز پیدا نکنید بهتر هست حجامت کنید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash021 نمایش پست ها
    سلام اینکه میگن خود ارضایی برای روح مضر هست دلیلش اینه شما بخاطر اینکه این عمل رو یه عمل کثیف میدونید خودتونو سرزنش میکنید و این سرزنش و حس عذاب وجدان روح شما رو اشفته میکنه.
    دلیل جسمیش رو هم تا جایی که من تحقیق کردم از سایت های مختلف بستگی به مقدار انجامش داره که اگر تعادل رعایت بشه مشکل جسمی پیش نمیاد.خودتونم میدونید افراط توی هر کاری نه فقط خودارضایی زیان اور هست .
    به نظر من هر حکمی شرایط خاص خودشو داره کسی که شرایط ازدواج براش مهیا نیس و این نیاز اولیه اش برطرف نمیشه اگر خودشو زیاد از حد کنترل کنه اسیب میبینه پس راهی جز خودارضایی نیست.اینو میگم که دائم با خودتون راجب عوارض روحیش کلنجار نرید.
    ولی خب تا جای ممکن سعی کنید در معرض عوامل محرک مث فیلم و عکس و..قرار نگیرین و برای خودتون سرگرمی و یا کاری فراهم کنید که کمتر این نیاز رو احساس کنید.

7. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام ورزش کنید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام اینکه میگن خود ارضایی برای روح مضر هست دلیلش اینه شما بخاطر اینکه این عمل رو یه عمل کثیف میدونید خودتونو سرزنش میکنید و این سرزنش و حس عذاب وجدان روح شما رو اشفته میکنه.
    دلیل جسمیش رو هم تا جایی که من تحقیق کردم از سایت های مختلف بستگی به مقدار انجامش داره که اگر تعادل رعایت بشه مشکل جسمی پیش نمیاد.خودتونم میدونید افراط توی هر کاری نه فقط خودارضایی زیان اور هست .
    به نظر من هر حکمی شرایط خاص خودشو داره کسی که شرایط ازدواج براش مهیا نیس و این نیاز اولیه اش برطرف نمیشه اگر خودشو زیاد از حد کنترل کنه اسیب میبینه پس راهی جز خودارضایی نیست.اینو میگم که دائم با خودتون راجب عوارض روحیش کلنجار نرید.
    ولی خب تا جای ممکن سعی کنید در معرض عوامل محرک مث فیلم و عکس و..قرار نگیرین و برای خودتون سرگرمی و یا کاری فراهم کنید که کمتر این نیاز رو احساس کنید.
    سلام
    چرا متاسفانه وقتی چیز از واقعیت عمل خودارضایی و عواقب خطرناک آن نمیدانید نظرات اشتباه میدهید!

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    سلام
    چرا متاسفانه وقتی چیز از واقعیت عمل خودارضایی و عواقب خطرناک آن نمیدانید نظرات اشتباه میدهید!
    سلام

شما لطفا چند مورد از "عواقب خطرناک" خودارضایی رو میگید؟؟ من هم بی اطلاع هستم

11. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    صحبت های ایشون کاملا تایید میشه و احتمالا صحبت های شما بر اساس خرافات هست که این عمل رو رد میکنه
    هر چیزی توی دنیا توش افراط و تفریط نشه مضر نیست
    خودت رو جای این جوون بزار
    جوونه
    میل جنسی داره
    شرایط ازدواجم نیست
    چیکار باید بکنه ؟!

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تا جایی که من تحقیق کردم خود داری بیش از حد عواقب خطرناک داره نه خودارضایی.
    درمورد حرفام هم مدرک علمی دارم نه مدرک های خرافاتی.
    درمورد خودارضایی اگر تعادل رعایت بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .

14. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

با تشکر از همه کسانی که سغی در اصلاح روش و شیوه های درمان بشریت دارند.

اولا: از مهم ترین عواقب عمل خودارضایی (که حرام هم است) این است که با توجه به دم دست بودن این مسئله و عدم نیاز به شخص دیگر، باعث میشه نشه اون رو کنترل کرد. زیرا دیگر تقریبا در هرجا که تنها باشیم میشود انجامش دهیم (رختخواب، حمام، دستشویی، خانه خالی، حتی جایی که دیگران آنجا خواب هستند و خیلی جاهای دیگه ....). یعنی این عمل به مرور زمان،بصورت غیر ارادی، اعتیاد آور است و دیگر قابل کنترل نیست.
    دوما: خودارضایی بخاطر نداشتن عمل واقعی رابطه جنسی با شخص مدنظر، نیاز به تصویر سازی ذهنی و خیال پردازی داره، که این تخیل سازی، باعث فشار به مغز و سیستم عصبی می شود که بتواند از نبود چیزی، تصویری خیالی درست کند. در نتیجه به مرور زمان، این فشارهای مغز و اعصاب، باعث انحلال و اختلال در مغز، روان و فکر می شود.
    سوما: خودارضایی با توجه به موارد بالا، کم کم باعث از خودزدگی و افسردگی هم می شود و کم کم دیگر انسان با چیزی جز خودارضایی نمی تواند لذت کامل ببرد.

تقریبا این سه عامل بالا، نتیجه ی بررسی انسان های مشغول به عمل خودارضایی هستند، می باشد که شاید از مهم ترین عواقب خطرناک آن باشد.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

با تشکر از همه کسانی که سغی در اصلاح روش و شیوه های درمان بشریت دارند.

اولا: از مهم ترین عواقب عمل خودارضایی (که حرام هم است) این است که با توجه به دم دست بودن این مسئله و عدم نیاز به شخص دیگر، باعث میشه نشه اون رو کنترل کرد. زیرا دیگر تقریبا در هرجا که تنها باشیم میشود انجامش دهیم (رختخواب، حمام، دستشویی، خانه خالی، حتی جایی که دیگران آنجا خواب هستند و خیلی جاهای دیگه ....). یعنی این عمل به مرور زمان،بصورت غیر ارادی، اعتیاد آور است و دیگر قابل کنترل نیست.
    دوما: خودارضایی بخاطر نداشتن عمل واقعی رابطه جنسی با شخص مدنظر، نیاز به تصویر سازی ذهنی و خیال پردازی داره، که این تخیل سازی، باعث فشار به مغز و سیستم عصبی می شود که بتواند از نبود چیزی، تصویری خیالی درست کند. در نتیجه به مرور زمان، این فشارهای مغز و اعصاب، باعث انحلال و اختلال در مغز، روان و فکر می شود.
    سوما: خودارضایی با توجه به موارد بالا، کم کم باعث از خودزدگی و افسردگی هم می شود و کم کم دیگر انسان با چیزی جز خودارضایی نمی تواند لذت کامل ببرد.

تقریبا این سه عامل بالا، نتیجه ی بررسی انسان های مشغول به عمل خودارضایی هستند، می باشد که شاید از مهم ترین عواقب خطرناک آن باشد.
    دقت كردين كه دوستان گفتن : اگر تعادل رعايت بشه ، افراط و تفريط نشه و...

در ضمن هركس دين خودش رو داره...
    پس لطفا برا هرچيزي كه معادل با دين شما نيست نگين حرامه،گناه داره،تو قيامت عذاب ميكشي و...
    انسان اگر تعصبش رو بذاره كنار ميتونه با عقلش هم فكر كنه...بعد تصميم بگيره

كمي از نظر علمي هم اين موضوع رو بررسي كنيد...

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

و اما دوستانی که گفتند "خودداری از نیاز جنسی، ضرر فراوان دارد و یا کسانی که نمی توانند ازدواج کنند و تحت فشار هستند چه کنند؟"

سوال بسیار مهم و اساسی را پرسیدند، که مسئله اصلی و نقطه عطف قضیه همین جا است!
    بهترین جواب دهنده این سوال، خوده بوجود آورنده و سازنده ی انسان است. یعنی خدای متعال.
    که جواب او در دین مبین اسلام که کامل ترین دین، برای همه انسان ها و همه زمان ها است. (البته دین کامل و خالص اسلام ناب) (یعنی بدور از تفریط، افراط و برداشت های غلط و نامتعارف از آن)
    که دین اسلام، برای انسان ازدواج را مستحب میداند، ولی در شرایطی که در خطر گناه و معصیت است، ازدواج را واجب می داند.
    البته بسیاری از انسان ها در معرض خطر و فشار هستند (مخصوصا در این زمان) ولی شرایط ازدواج را هم ندارند، که در این صورت دین اسلام، ازدواج موقت را راه مناسب برای کنترل شهوت می داند.

ازدواج موقت: با شرایط تعهد و شفافیت است. اگر هم نطفه ای ایجاد شود، فرزند حلال زاده می باشد. و مرد و زن، در صیغه عقدی که با هم می بندند به همدیگر متعد می شوند.
    شاید می توان گفت که ازدواج موقت، همان کوچک تر شده و ساده تر شده ی ازدواج دائم است. که برای کسانی که دسترسی به ازدواج دائم ندارند، راهی بدون آسیب و مناسب است.

البته به مسئله ازدواج موقت، باید بدور از تعصبات و حسادت ها و کوتاه فکری های بیجا، بنگریم. زیرا راهکار صاحب و خالق و آگاه به همه چیز بشریت است ((اگر باور داشته باشیم که خیر و صلاح ما بدست اوست)) و نه خود انسان که در کسب علم خود دچار آزمون و خطاست و گاهی در بعضی از علوم بدست آمده ی انسانی، چندین سال بعد، عیوب و خلل ها آن کشف می شود.

البته در مسئله ازدواج موقت هم می شود خطر های ایجاد شود، که عامل آن خود انسان است. مثلا: تکرار زیاد یا بی حد مرز آن. که در این صورت هم دین اسلام مخالف شهوت رانی است و انسان را از آن منع می کند.
    من فکر می کنم ازدواج موقت هم مثل همان ازدواج دائم است. که باید پایبند باشیم و به همدیگر عشق بورزیم. یعنی ازدواج موقت راه حل مناسب و درستی برای فشار جنسی، تنهایی، نداشتن همدم و همدرد، علاقه به جنس مخالف، علاقه به سفر و گردش و تفریح با جنس مخالف، احترام و عشق با رعایت تعهد و اطمینان به یکدیگر، و ... می باشد.

شاید می توان گفت که ازدواج موقت هم مثل دیگر مباحات و یا مستحبات و یا واجبات، که در آن ها هم افراط منع شده است، می باشد. زیرا افراط در آن ها هم، موجب زیان و ضرر به سعادت بشر است، و البته حذف آنها هم موجب زیان و ضرر سعادت بشریت است. ( اندازه نگه دار که اندازه نکوست هم لایق دشمن است و هم لایق دوست )

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

و اما دوستانی که گفتند "خودداری از نیاز جنسی، ضرر فراوان دارد و یا کسانی که نمی توانند ازدواج کنند و تحت فشار هستند چه کنند؟"

بهترین جواب دهنده این سوال، خوده بوجود آورنده و سازنده ی انسان است. یعنی خدای متعال.
    که جواب او در دین مبین اسلام که کامل ترین دین، برای همه انسان ها و همه زمان ها است. (البته دین کامل و خالص اسلام ناب) (یعنی بدور از تفریط، افراط و برداشت های غلط و نامتعارف از آن)
    که دین اسلام، برای انسان ازدواج را مستحب میداند، ولی در شرایطی که در خطر گناه و معصیت است، ازدواج را واجب می داند.
    البته بسیاری از انسان ها در معرض خطر و فشار هستند (مخصوصا در این زمان) ولی شرایط ازدواج را هم ندارند، که در این صورت دین اسلام، ازدواج موقت را راه مناسب برای کنترل شهوت می داند.

ازدواج موقت: با شرایط تعهد و شفافیت است. اگر هم نطفه ای ایجاد شود، فرزند حلال زاده می باشد. و مرد و زن، در صیغه عقدی که با هم می بندند به همدیگر متعد می شوند.
    شاید می توان گفت که ازدواج موقت، همان کوچک تر شده و ساده تر شده ی ازدواج دائم است. که برای کسانی که دسترسی به ازدواج دائم ندارند، راهی بدون آسیب و مناسب است.

البته به مسئله ازدواج موقت، باید بدور از تعصبات و حسادت ها و کوتاه فکری های بیجا، بنگریم. زیرا راهکار صاحب و خالق و آگاه به همه چیز بشریت است ((اگر باور داشته باشیم که خیر و صلاح ما بدست اوست)) و نه خود انسان که در کسب علم خود دچار آزمون و خطاست و گاهی در بعضی از علوم بدست آمده ی انسانی، چندین سال بعد، عیوب و خلل ها آن کشف می شود.

البته در مسئله ازدواج موقت هم می شود خطر های ایجاد شود، که عامل آن خود انسان است. مثلا: تکرار زیاد یا بی حد مرز آن. که در این صورت هم دین اسلام مخالف شهوت رانی است و انسان را از آن منع می کند.
    من فکر می کنم ازدواج موقت هم مثل همان ازدواج دائم است. که باید پایبند باشیم و به همدیگر عشق بورزیم. یعنی ازدواج موقت راه حل مناسب و درستی برای فشار جنسی، تنهایی، نداشتن همدم و همدرد، علاقه به جنس مخالف، علاقه به سفر و گردش و تفریح با جنس مخالف، احترام و عشق با رعایت تعهد و اطمینان به یکدیگر، و ... می باشد.

شاید می توان گفت که ازدواج موقت هم مثل دیگر مباحات و یا مستحبات و یا واجبات، که در آن ها هم افراط منع شده است، می باشد. زیرا افراط در آن ها هم، موجب زیان و ضرر به سعادت بشر است، و البته حذف آنها هم موجب زیان و ضرر سعادت بشریت است. ( اندازه نگه دار که اندازه نکوست هم لایق دشمن است و هم لایق دوست )
    ازدواج موقت يا دوستي،براي روابط جنسي...
    كي رو داريم گول ميزنيم؟!

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    دقت كردين كه دوستان گفتن : اگر تعادل رعايت بشه ، افراط و تفريط نشه و...

در ضمن هركس دين خودش رو داره...
    پس لطفا برا هرچيزي كه معادل با دين شما نيست نگين حرامه،گناه داره،تو قيامت عذاب ميكشي و...
    انسان اگر تعصبش رو بذاره كنار ميتونه با عقلش هم فكر كنه...بعد تصميم بگيره

كمي از نظر علمي هم اين موضوع رو بررسي كنيد...
    متشکرم از دقت شما به راهکارها

البته فکر کنم که پاسخ سوال شما در مطلب بعدی که گذاشتم، است.
    و اینکه در مورد رعایت تعادل که در مورد اول گفتم، با توجه به شرایط این عمل، رعایت تعادل در آن تقریبا محال است و یا میزان علاقه مندی انسان به آن زیاد می شود و دیگر از چیز دیگر (جنس مخالف) لذت نمی برد و همیشه اسیر این عمل است.
    در ضمن که اینها تحقیق شده از تجربه انسان های است که عمل خودارضایی را انجام میدهند.

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    ازدواج موقت يا دوستي،براي روابط جنسي...
    كي رو داريم گول ميزنيم؟!
    کسی رو نمی خواهیم گول بزنیم، باورمان از حقیقت زندگی اشتباه است و یا توقع مان زیاد است.

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

دوست گرامی
    خوشبختانه شما به غیر معمول بودن امیال و زیاده خواهیتون واقف هستید، از شما انتظار میره با تاکید و عادی جلوه دادن امیالتون، باعث رنجش دیگران نشوید.
    قطعاً دفاع از ازدواج موقت برای یک دختر خانوم جوان، مجرد، معتقد به تعهد و عشق و علاقه، موجه رنجش ایشون میشه.
    احتمالاً خودتون حواستون نیست، اما تعریف و تمجید شما از رابطه ساعتی (ازدواج موقت) برای یک دختر جوان اهانت آمیزه.
    ازتون میخوام دیگه درمورد امیال افراطیتون صبحت نکنید، چون باعث رنجش و ناراحتی کسانی میشه که معتقد به عشق و علاقه و تعهد متقابل هستند.
    لطفاً سوهان روان بقیه نباشید.

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

متشکرم از دقت شما به راهکارها

البته فکر کنم که پاسخ سوال شما در مطلب بعدی که گذاشتم، است.
    و اینکه در مورد رعایت تعادل که در مورد اول گفتم، با توجه به شرایط این عمل، رعایت تعادل در آن تقریبا محال است و یا میزان علاقه مندی انسان به آن زیاد می شود و دیگر از چیز دیگر (جنس مخالف) لذت نمی برد و همیشه اسیر این عمل است.
    در ضمن که اینها تحقیق شده از تجربه انسان های است که عمل خودارضایی را انجام میدهند.
    لطفاً مشاهدات و تجربه شخصی رو به همه بسط ندین.
    فکر کردین همه آدمایی که میبینید دائماً فکر و ذکرشون رابطه جنسی است؟ همه دختران جوان 24 ساعته درگیر خود ارضایی؟
    اگه چنین تصور میکنید باید بگم به شدت خیر واقعی و خیالی است.

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D Karimi نمایش پست ها
    دوست گرامی
    خوشبختانه شما به غیر معمول بودن امیال و زیاده خواهیتون واقف هستید، از شما انتظار میره با تاکید و عادی جلوه دادن امیالتون، باعث رنجش دیگران نشوید.
    قطعاً دفاع از ازدواج موقت برای یک دختر خانوم جوان، مجرد، معتقد به تعهد و عشق و علاقه، موجه رنجش ایشون میشه.
    احتمالاً خودتون حواستون نیست، اما تعریف و تمجید شما از رابطه ساعتی (ازدواج موقت) برای یک دختر جوان اهانت آمیزه.
    ازتون میخوام دیگه درمورد امیال افراطیتون صبحت نکنید، چون باعث رنجش و ناراحتی کسانی میشه که معتقد به عشق و علاقه و تعهد متقابل هستند.
    لطفاً سوهان روان بقیه نباشید.
    خیلی ببخشید که شما یک چیزی از من میدونید و همه چی رو به اون ربط میدید (کافر همه را به خویش خود پندارد)
    من جدای از شرایط خودم، با توجه به نظریات و تحقیقات کارشناسان خانواده و دین، می گویم.

و متاسفانه و هزار هزار تاسف که شما با داشتن اطلاعات ناقص و کم از دین، اون رو عقب افتاده جلوه میدین.
    من کی گفتم ازدواج موقت، یعنی رابطه ساعتی (گفتم که بدرو از باورهای غلط و رایج در جامعه)
    باید هر راهکاری را تحلیل و بررسی کرد و بعد نظر داد. علت مظلوم و کوچک شدن دین اسلام هم این است که ما تحقیق و تفحص درست نمی کنیم و دیگران هم تفسیرهای غلط را به ما میدهند.

ازدواج موقت در اسلام راهکاری برای سال های مجردی است که توان و شرایط ازدواج دائم را ندارد.
    یعنی یک ازدواج موقت برای یک، دو، یا چند سال باشد که کمک زندگی باشد. نه اینکه ساعتی یا روزی باشد تا دغ دغه ی زندگی شود.
    و در آخر هم که مدت ازدواج موقت تمام شد، می توانند با هم ازدواج دائم کنند. مشابه یک دوست پسر و دختر واقعی که عاشق هستند.
    بعنی ازدواج موقتی که با عشق و تعهد انتخاب شود نه با هوس رانی.
    شما درست و کامل به قضیه نگاه نمی کنید. این ازدواج موقت می تواند راهکار مناسبی برای دوستی ها، نامزدی ها و ... باشد، که البته این با تعهد و می توان در جریان قرار دادن خانواده ها باشد.

گفتم مثل ازواج دائم است تقریبا، فقط مدتش معین است. منظور صیغه و شهوت رانی که بعضی ها با عنوان دین، به راه انداخته اند نیست. لطفا بیشتر در مسائل تامل کنید...
    ویرایش توسط saman.gals : 08-08-2018 در ساعت 06:04 PM

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

لطفاً مشاهدات و تجربه شخصی رو به همه بسط ندین.
    فکر کردین همه آدمایی که میبینید دائماً فکر و ذکرشون رابطه جنسی است؟ همه دختران جوان 24 ساعته درگیر خود ارضایی؟
    اگه چنین تصور میکنید باید بگم به شدت خیر واقعی و خیالی است.
    مطالبی را که میخوانید درست دقت نمی کنید و به شناخت قبلی که از افراد دارید، مراجعه میکنید. و در نتیجه برداشت های غلط میکنید و چیزهای بی ربط میگویید.
    هر انسانی می تواند چند گونه باشد، که خیلی به هم ربطی نداشته باشند. مثل یک انسان در سرکار خود و کنار همکاران - در منزل خود و کنار خانواده - در جنگ و مقابل دشمن و ...
    ویرایش توسط saman.gals : 08-08-2018 در ساعت 06:09 PM

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

مطالبی را که میخوانید درست دقت نمی کنید و به شناخت قبلی که از افراد دارید، مراجعه میکنید. و در نتیجه برداشت های غلط میکنید و چیزهای بی ربط میگویید.
    هر انسانی می تواند چند گونه باشد، که خیلی به هم ربطی نداشته باشند. مثل یک انسان در سرکار خود و کنار همکاران - در منزل خود و کنار خانواده - در جنگ و مقابل دشمن و ...
    بنده نمیتونم و نمیخوام به خاطر رضایت شما یا اینکه خوشتون بیاد چیزی رو بگم که خلاف نظرم باشه یا خلاف چیزی که می بینم.
    واقعیت رو براتون مجدداً بازگو میکنم بلکه شاید متوجه شدین.

دوست عزیز شما از بحث کردن در مورد مسائل جنسی، آمیزش و امثال اون لذت می برید و به همین دلیل به شدت به چنین موضوعاتی علاقمند هستید، اما نوشته هاتون برای یک خانوم جوان میتونه آزار دهنده باشه.
    برای همین ازتون خواستم دیگه ادامه ندین.

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

بنده نمیتونم و نمیخوام به خاطر رضایت شما یا اینکه خوشتون بیاد چیزی رو بگم که خلاف نظرم باشه یا خلاف چیزی که می بینم.
    واقعیت رو براتون مجدداً بازگو میکنم بلکه شاید متوجه شدین.

دوست عزیز شما از بحث کردن در مورد مسائل جنسی، آمیزش و امثال اون لذت می برید و به همین دلیل به شدت به چنین موضوعاتی علاقمند هستید، اما نوشته هاتون برای یک خانوم جوان میتونه آزار دهنده باشه.
    برای همین ازتون خواستم دیگه ادامه ندین.
    آهان یعنی دست به خودارضایی که خیلی حرام است بزنیم ولی سمت مسیر حلال و درست نرویم!!!
    عجب درک و فهمی دارید شما!؟
    در عجبم چرا درک خودتان را به همه نسبت میدهید
    ببینید نظر علمی و روانشناسی چیه
    ویرایش توسط saman.gals : 08-08-2018 در ساعت 07:23 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد