نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: کتک زدن زود عصبانی شدن

3554
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کتک زدن زود عصبانی شدن

سلام.خسته نباشید.چند روز پیش شوهرم گوشیش و جا گذاشته بود منم رمزشو زدم رفتم تو پیامهاش دیدم چند روز پیش ک رفته بود ی شهر دیگه ب گفته خودش برا کار با ی خانم قرار داشته.قبلا هم پیام دیده بودم ازش فک میکزدم فقط در حد پیام و زنگ بوده باشه ک قول داده بود ب کسی نگم تا دیگه تکرار نکنه.گریه و التماس کرده بود منم بخشیدمش و زندگیمو کردم.البته همیشه عصبانی و بداخلاق هست و گاهی منو کتک میزنه دو تا هم بچه دارم.این بار ک فهمیدم خیلی پررو تر شده بود فقط دادمیزد چرا گوشیمو برداشتی و رفت و شب نیومد و گوشی منو برد.فردا شبش ک اومد منم گفتم ک چرا اومدی و من خاستم از خونه برم منو از ماشین انداخت پایینو و در ماشینو و کند جلو دختر ۳ سالم منو‌ زد.الان نمیدونم چیکار کنم برم پیش وکیل و دادگاه؟؟ب خانوادش بگم؟موقع جای رفتن و حتی عروسی با ما همیشه مکافات داریم و با قهر و داد و بیداد میریم یا کلا نمیریم ولی با این خانم راحت رفته بود و خوش بوده.تکایف خودمو نمیدونم ک چطور رفتار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خیانت.کتک زدن زود عصبانی شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده۵ نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.چند روز پیش شوهرم گوشیش و جا گذاشته بود منم رمزشو زدم رفتم تو پیامهاش دیدم چند روز پیش ک رفته بود ی شهر دیگه ب گفته خودش برا کار با ی خانم قرار داشته.قبلا هم پیام دیده بودم ازش فک میکزدم فقط در حد پیام و زنگ بوده باشه ک قول داده بود ب کسی نگم تا دیگه تکرار نکنه.گریه و التماس کرده بود منم بخشیدمش و زندگیمو کردم.البته همیشه عصبانی و بداخلاق هست و گاهی منو کتک میزنه دو تا هم بچه دارم.این بار ک فهمیدم خیلی پررو تر شده بود فقط دادمیزد چرا گوشیمو برداشتی و رفت و شب نیومد و گوشی منو برد.فردا شبش ک اومد منم گفتم ک چرا اومدی و من خاستم از خونه برم منو از ماشین انداخت پایینو و در ماشینو و کند جلو دختر ۳ سالم منو‌ زد.الان نمیدونم چیکار کنم برم پیش وکیل و دادگاه؟؟ب خانوادش بگم؟موقع جای رفتن و حتی عروسی با ما همیشه مکافات داریم و با قهر و داد و بیداد میریم یا کلا نمیریم ولی با این خانم راحت رفته بود و خوش بوده.تکایف خودمو نمیدونم ک چطور رفتار کنم
    شکایت کنید و مهریتونوتمام و کمال بگیرید و مستقل زندگی کنین
    چون دست بزن داره راحتترمیتونیدجدابشید.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

3. 3 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کتک زدن زود عصبانی شدن

در این مورد بهتره با خانواده و یا افراد قابل اعتمادی که در فامیل دارید مشورت کنید .
    شما دختر سه ساله ای دارید پس فکر طلاق رو از سرتون بیرون کنید .
    تا این بچه به سنی مثلا 10 سال نرسه طلاق باعث نابود شدن آینده اش خواهد شد .
    مگر بتونید از پس هزینه هاش بربیاد و سر حضانت به توافق برسید.
    اگر قرار به شکایت باشه راه آخره و ممکنه به اتفاقات بعدی و طلاق ختم بشه.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

با احترام به آقای فرخ، به نظر من یکی از بی‌خودترین تفکراتی که توی خونواده‌های ایرانی هست اینه که میگن زن جهنم رو بخاطر بچه‌هاش تحمل کنه. یعنی قبول کنه که هم خودش آسیب بیشتری ببینه و هم بچه توی محیط بدی بزرگ شه و خودآگاه و ناخودآگاهش شکل بگیره. همسر شما چند مشکل رو با هم داره. اول اخلاق ایشونه؛ دوم خیانت و وقاحت و سوم دست بزن. بخاطر هر سه مورد شما می‌تونید اقداماتی انجام بدین. من فک میکنم اولین کار ترک اون خونه برای یه مدت محدود هست. حتما باید به خونواده‌های خودتون و ایشون اطلاع بدین که در جریان باشن. بعد از هر بار کتک خوردن حتما و حتما و حتما به اورژانس اجتماعی زنگ بزنید (۱۲۳). این کار حداقل دو تا فایده داره. اول اینکه همسرتون متوجه میشه کارش قابل پیگیری هست و دوم اینکه صورتجلسه‌ای برای دادگاه در دست خواهید داشت.
    به منزل برنگردید تا وقتی خیالتون از مرتفع شدن هر سه مشکل راحت شده باشه. بزرگی از خونواده‌ی خودشون رو واسطه قرار بدین و مقرر کنید که ایشون ضامن تکرار نشدن قضایای پیش اومده باشن. در صورتی که دختر شما و یا خود شما به لحاظ عاطفی صدمه‌ی محسوس دیدین حتما و حتما به مشاور مراجعه کنید.
    بنا رو بذارید روی حل شدن مشکلات. واقعا اگه قدمی برمیدارید از ته دل امیدوار باشید که مشکلتون حل میشه. اما ازتون خواهش می‌کنم به هیچ قیمتی حاظر نشید فرزندتون توی جهنم بزرگ شه. از خونواده‌تون کمک بگیرید برای حل کردن مشکلات مالی. اگه لازم شد دنبال کار بگردید. ولی هرگز بی‌خود مصالحه‌ی اجباری نکنید.
    و از همه چی مهمتر اینکه نترسید! کاری رو که میدونید درسته انجام بدید.
    اگر به امید خدا قرار شد مشکلات حل شه و همگی به زندگیتون برگردید، بعد از بازگشت به منزل طوری رفتار کنید که انگار هیچ اتفاقی پیش نیومده. سعی کنید بنای عاطفی خونواده و روابطتون رو از نو اصلاح کنید و کانون خونواده رو گرم نگه دارید.
    اگر خدایی نکرده قرار به جدایی شد، سعی کنید حتی اگه شده با بخشش مهریه، حضانت بچه رو به دست بیارید.
    گاهی مرد تهدید میکنه که نمیذارم بچه رو ببینی و ...! اولا به لحاظ قانونی نمیتونه همچین کاری کنه. دوما این نوع مردها معمولا نمیتونن ادامه بدن و بعد از مدتی از خداشونه که بچه رو برگردونن به همسر تا آزادانه بتونن به کارهاشون ادامه بدن. بچه برای مردهای تنوع‌طلب یه وزنه‌ی سنگینه.
    موفق باشید.

7. 5 کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بعضی وقتها ادامه یک زندگی پرتنش می تواند از طلاق هم ضربات روحی بدتر به فرزندان بزند همیشه نمی شود از یک فرمول تبعیت کرد مسلما بایدبا خانواده تان موضوع را در میان بگذارید به هر حال حتما شما تنها نیستید حتما پیش مشاور هم بروید زندگی پیچیده هست نمی شود با احساسات تصمیم گرفت باید خوب شرایط را بررسی کنید تا همه جوانب را بررسی نکرده اید دست به اقدام عحولانه نزنید بله خود طلاق هم مشکلات زیادی به همراه دارد بهتر هست چند روزی برای بهتر شدن روحیه تان و مشورت با خانواده بروید پیش والدینتان.
    تا فرصت کنید به دقت درباره زندگیتان تصمیم بگبرید.

9. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و واقعا متاسفم از آنچه که خواندم .... نفرمودید چند ساله ازدواج کردین و آیا فقط همین 1 فرزند رو دارید و یا خیر!! ولی عزیز حتما ازدواج غلطی داشتین و حالا خیانت و ضرب و شتم و...

شوهر شما حتما فردی هستن بیمار و خشم گین و عصبانی!؟ که نیلز به مشاوره و درمان دارند که امید دارم به این کار تن در بدن و به یکی از همکاران خوب ما در شهر خودتون رجوع کنند(که بعید میدانم!)

ببینید این وضعیت اگر بخواد ادامه پیدا کنه فرزند شما حتما آسیبهای زیادی خواهد دید و خود شما نیز ایضا پس میتونم پیشنهاد بدم:

از اثار ضرب و شتم ایشون حتما گواهی پزشکی قانونی بگیرید

از یک وکیل مشورت بخواهین

استقلال مالی داشته باشید

در ضمن با خودتون و ایشون و فرزندتان بازی نکنید و تنها شرط ماندن در زندگی رو مراجعه به متخصص و درمان ایشون عنوان کنید و گرنه اگر تصمیم به جدایی گرفتید مصمم باشید نه اینکه حالا میرم و.... برگردید...

دوباره روز از نو روزی از نو!!!!!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

11. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ما باید قبل از ازدواج آموزش ببینیم در مورد یک یک مسائل و مشکلات زندگی برخورد فیزیکی که غالبا از مرد تحميل میشه به زن و شرایطی که در اولین برخورد بوجود میاد برای مرد دوره خاصيه مرد تا زمانی که مرتکب نشده هیچ اتفاقی نميوفته بلافاصله وقتی این کار انجام داد منتظر واکنش خانم میشه به هر حال زمانی که زن گذشت کنه یعنی مجوز ارتکاب رو صادر کرده خب برای اینک ه این اتفاق نيوفته بایستی خانمها آموزش بیان ببینن حتی در شرایط خاص نوع ایستادن مقابل مرد و ایجاد فاصله خیلی مهمه فاصله لزوما فرار نیست وقتی مرد اشتباهي میکنه سریع از رفتار زن ميخاد خود رو عصبی نشون بده متاسفانه خانواده و اجتماع بدليلدهدم آگاهی هیچ برنامه ای ندارن من هيچپکجا نشنیدم فقط میخوان اتفاقی بيوفته تا یک نفر رو محکوم کنن

13. کاربران زیر از شهرام381 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    برای من معمولا سوالی در رابطه با چنین موضوعاتی پیش میاد. به این دلیل که این مطالب از منظر یک طرف دعوا مطرح میشه. سوال اینه که واقعا شما فرشته بودی و اون آقا همینقدر وحشی و بی منطق و ... بوده؟ یعنی هیچ دلیلی برای رفتارهاش وجود نداره؟

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام
    برای من معمولا سوالی در رابطه با چنین موضوعاتی پیش میاد. به این دلیل که این مطالب از منظر یک طرف دعوا مطرح میشه. سوال اینه که واقعا شما فرشته بودی و اون آقا همینقدر وحشی و بی منطق و ... بوده؟ یعنی هیچ دلیلی برای رفتارهاش وجود نداره؟
    تاپیک قدیمیه
    این کاربر شهرام ۳۸۱ بعلت تازه وارد بودن و بی اطلاعی از قوانین انجمن یا شایدم به دلیل بلد نبودن تاریخ میلادی(که مشکل خیلی از اعضا انجمنه) طفلکی ورداشته پای تاپیک قدیمی نظریه پردازی کرده!!

تعجب میکنم از شما یا اون کاربران مثلا زیادی فعال و قدیمی که بجای تذکر دادنش پای پستش سپاس میزنین یا حرفشو تایید میکنین!
    جالبه واقعا..

صاحب تاپیک راضی نیست بعد اینهمه وقت تاپیکش بالا بیاد
    اونم با همچی پستهای بدرد نخوری!
    واقعا چیز به این سادگی رو نمیفهمین؟!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

خیانت
    کتک
    فحاشی

جدا شید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)