نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: از عشقم جدام کردن

1595
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از عشقم جدام کردن

سلام من سحر هستم دیشبـ وقتی داشتم با عشقم صحبت میکردم مامانم فهمید گوشیم و گرفت و برنامه هام و پاک کرد سیم کارتمم گرفت ...از دیشب فقط گریه میکنم خیلی بهش وابسته بودم خیلی دلتنگشم میدونم اونم الان دلتنگ منه هیچ راهی واسه ارتباط برقرار کردن باهاش ندارم دارم دیوونه میشم لطفا بهم بگید چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : از عشقم جدام کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط ایتان نمایش پست ها
    سلام من سحر هستم دیشبـ وقتی داشتم با عشقم صحبت میکردم مامانم فهمید گوشیم و گرفت و برنامه هام و پاک کرد سیم کارتمم گرفت ...از دیشب فقط گریه میکنم خیلی بهش وابسته بودم خیلی دلتنگشم میدونم اونم الان دلتنگ منه هیچ راهی واسه ارتباط برقرار کردن باهاش ندارم دارم دیوونه میشم لطفا بهم بگید چکار کنم
    سلام عزیزم لطفا بگید چند سالتونه و چند وقته ایشون رو می شناسید؟ و از چه طریقی باهم آشنا شدید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

17 سالمه تقریبا یک ساله که میشناسمش ...شماره منو از یکی از دوستام گرفته بود با اصرار و پافشاری چند بار منو دیده بود اما به من چیزی نگفت ...منم همون موقع دوسش داشتم اما چون متاهل بود دنبال شمارش نرفتم...ولی اون منو متقاعد کرد که با نامزدش خیلی مشکل دارن ...خب حقیقت و گفت چون نامزدش همش باهاش قهر بود و الان کارشون به طلاق و دادگاه کشیده ...اون به خاطر من هر کاری کرد حتی طلاق

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ایتان نمایش پست ها
    17 سالمه تقریبا یک ساله که میشناسمش ...شماره منو از یکی از دوستام گرفته بود با اصرار و پافشاری چند بار منو دیده بود اما به من چیزی نگفت ...منم همون موقع دوسش داشتم اما چون متاهل بود دنبال شمارش نرفتم...ولی اون منو متقاعد کرد که با نامزدش خیلی مشکل دارن ...خب حقیقت و گفت چون نامزدش همش باهاش قهر بود و الان کارشون به طلاق و دادگاه کشیده ...اون به خاطر من هر کاری کرد حتی طلاق
    عزیزم
    شما هنوز سنی ندارید. من مشاور هستم پس حرف منو به عنوان یک توصیه در نظر داشته باش. شما هنوز سنی نداری نمیدونم اون اقا چند سالشونه ولی شما خودت میدونی وارد چه رابطه غلطی شدی؟؟؟
    خودت حاضر بودی اگر ازدواج کرده بودی همسرت همچین کاری باهات می کرد؟
    عزیزم توی این سن شما به دلیل تغییرات هورمونی بدن، آدم کنترلی روی احساساتش نداره و هر کس بهش محبت کنه بی اختیار بهش وابسته میشه. بهتره فکر اون آقا رو از سرتون بیرون کنید و بچسبید به زندگی و درستون برای شما هنوز موقعیت های بی نهایت زیادی هست. اما اصلا اصلا ازت خواهش میکنم دوست عزیزم بر ادامه ی این رابطه پافشاری نکن.
    موفق باشی

5. 4 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

ادما همیشه همینجورن تا خودشون یه دردی رو نگیرن درد دیگرانو نمیفهمن .دقیقا مث شما نیاد اون روزی که با شوهرت دعواتون بشه بعد شوهرت بره سراغ یه دختر بهتر از تو و از تو طلاق بگیره دعا کن نیاد اون روز....

7. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ادما همیشه همینجورن تا خودشون یه دردی رو نگیرن درد دیگرانو نمیفهمن .دقیقا مث شما نیاد اون روزی که با شوهرت دعواتون بشه بعد شوهرت بره سراغ یه دختر بهتر از تو و از تو طلاق بگیره دعا کن نیاد اون روز....
    سلام

من فکر میکنم ایشون با توجه به سن و سالشون کاملا تحت تاثیر قرار گرفتن و نمیتونن راه صحیح رو تشخیص بدن و شاید چون دیگه راه ارتباطی با اون آقا ندارن همه چی تموم شه بره و چند سال بعد ایشون بفهمن که چه تجربه ناپخته ای بود...بنظر من حتی این دختر خانوم مفهوم خیانت رو هم به درستی نمیدونن...در واقع میشه گفت شاید مقصر اصلی اون آقا هست که علیرغم داشتن نامزد با یک دختر 17 ساله رابطه میگیرن (البته ممکنه که آقا هم 18 ساله باشن و ایشون هم مفهوم خیانت رو نمیفهمن!)

9. 3 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

من فکر میکنم ایشون با توجه به سن و سالشون کاملا تحت تاثیر قرار گرفتن و نمیتونن راه صحیح رو تشخیص بدن و شاید چون دیگه راه ارتباطی با اون آقا ندارن همه چی تموم شه بره و چند سال بعد ایشون بفهمن که چه تجربه ناپخته ای بود...بنظر من حتی این دختر خانوم مفهوم خیانت رو هم به درستی نمیدونن...در واقع میشه گفت شاید مقصر اصلی اون آقا هست که علیرغم داشتن نامزد با یک دختر 17 ساله رابطه میگیرن (البته ممکنه که آقا هم 18 ساله باشن و ایشون هم مفهوم خیانت رو نمیفهمن!)
    بله درست میفرمایید منم میخواسم حرفتون رو ادامه حرفم بگم که ایشون سنشون کمه و بیشتر مقصر اون اقاست که با وجود داشت زن و زندگی یه دختر 17 ساله رو اسیر خودش کرده ولی ترسیدم سریع گارد بگیرن که تو ضد مردی بخاطر همین نگفتم ادامه حرفم که شما گفتین و منظورمو تکمیل کردین.
    ممنون

11. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد