نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ایا من ترنسم

2220
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37934
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا من ترنسم

سلام من یه پسرم که اشتباه در غالب دختر متولد شدم لاقل خودم اینشکلی فکر میکردم من عاشق رفتارای پسرونه ام کاراشون حرکتاشون و این کارارو انجام میدم الان دو ساله متوالیه کله فکرو ذهنم شده پسر شدن و کل زندگیمو مختل کرده اما موضوعی وجود داره و اینه که من از لحاظ رابطه جنسی به دخترا علاقه ای ندارم و از اونا خوشم نمیاد پس ایا من یک ترنس نیسم ؟ یا ترنس غیر هم جنس گرا هم داریم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ایا من ترنسم

نقل قول نوشته اصلی توسط ### نمایش پست ها
    سلام من یه پسرم که اشتباه در غالب دختر متولد شدم لاقل خودم اینشکلی فکر میکردم من عاشق رفتارای پسرونه ام کاراشون حرکتاشون و این کارارو انجام میدم الان دو ساله متوالیه کله فکرو ذهنم شده پسر شدن و کل زندگیمو مختل کرده اما موضوعی وجود داره و اینه که من از لحاظ رابطه جنسی به دخترا علاقه ای ندارم و از اونا خوشم نمیاد پس ایا من یک ترنس نیسم ؟ یا ترنس غیر هم جنس گرا هم داریم
    سلام دوست عزیز بگید چند سالتونه و چرا این فکر به ذهنتون خطور کرده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ایا من ترنسم

ترنس‌سکشوال

ترنس‌سکشوال از حدود سه تا چهار سالگی که هویت جنسی افراد شکل می‌گیرد، قابل مشاهده است .
    یعنی خانواده‌ها می‌توانند این مسأله را ببینند و اگر در این زمینه اطلاعات کافی وجود داشته باشد، آن را درک کنند.
    این افراد در دوران کودکی علائق جنس مخالف دارند.
    مثلاً پسربچه‌ای همواره دوست دارد وسایل بازی‌اش به جای اسباب‌بازی‌های پسرانه، عروسک باشد.
    یا دوستانش را از بین دختران انتخاب می‌کند و هرچه بزرگ‌تر می‌شود.
    تغییراتش بیشتر دیده می‌شود تا در سنین بلوغ به اوج خود می‌رسد.
    برعکس، دخترانی هستند که از بدو تولد از نظر فیزیکی یک دختر کامل هستند.
    اما از زمانی که هویت جنسی این افراد شکل می‌گیرد، مشخص می‌شود .
    که این فرد اصلاً خود را دختر نمی‌بیند و دوستان پسر را برای بازی کردن و اسباب‌بازی‌ها و وسایل تفریحی پسرانه را انتخاب می‌کند.
    در هر دو گروه در سن بلوغ این مسأله به اوج خود می‌رسد.
    اکثر افرادی که مراجعه می‌کنند، یا در سنین بلوغ هستند یا سن بلوغ را گذرانده‌اند.
    امروزه به دلیل بیشتر شدن آگاهی در جامعه، اغلب مراجعین در سنین پایین (دوران نوجوانی و جوانی) هستند .
    و اگر فردی در سن بالا مراجعه می‌کند، به این دلیل است .
    که نوجوانی و جوانی‌اش در دوره‌ای بوده که آگاهی و اطلاعات در جامعه نبوده است.
    حتی این افراد می‌دانستند که مشکل و تفاوتی دارند اما نمی‌دانستند این مشکل و تفاوت چیست.
    این اختلال در دوران نوجوانی و جوانی بیشتر مشهود می‌شود.
    در افراد عادی هم وقتی وارد دوران بلوغ می‌شوند، نقش‌های جنسیتی را خیلی پررنگ‌تر می‌بینیم.
    افراد می‌خواهند خود را به عنوان یک مرد یا یک زن ثابت کنند.
    ترنس‌سکشوال‌ها نیز در دوران بلوغ می‌خواهند خود را نسبت به آن‌چه در وجودشان است ثابت کنند اما جامعه آن را نمی‌بیند.
    مثلاً فرد ترنس‌سکشوالی که به صورت فیزیکی مرد است.
    و درونش، روحیاتش، زبانش، افکارش و ذهنیاتش زن است.
    در دوران جوانی و نوجوانی می‌خواهد با آرایش کردن و جلوه‌گری ثابت کند که من یک زن هستم.
    اما فیزیک او، اجازه نمی‌دهند این موضوع را ثابت کند.
    در این زمینه جامعه و فرد اشتباه نمی‌کند و نمی‌توان خرده‌ای به هیچ‌کدام گرفت.
    اما زمانی که وارد روند تشخیصی و درمانی می‌شود.
    باید جامعه کم‌کم بپذیرد؛ زیرا این مسأله از نظر علمی، شرعی و قانونی اثبات شده است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد