نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پرده بكارت

1147
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بكارت

سلام دوستان ١٥ روز عروسي عردم اما هر بار كه من و شوهرم نزديكي ميكنيم كه دخول از جلو رو انجام بديم انقد درد ميكنه و پام رو سفت ميكنم يا ميرم عقب كه نميشه شوهرمم وقتي يه شب بعد كلي امتحان انجام نميشه دو سه روز دگه نزديكي نميكنيم تا بعد بهش ميگم هر شب بايد انجام بديم تا يه دفعه بشه نميدونم ديگه چيكار كنم خيلي از اين موضوع ناراحتم با انگشتش كه داخل واژنم كرد گفت خيلي تنگه نميشه اصلا ديشبب بهش گفتم بيا انجام بديم گفت ولش كن دفعه ديگه خستم بعدشم چون ما چند بار انجام داديم و من درد زياد كشيدم و نشد چند وقتي هست كه دستشويي كه ميرم ادرارم با درد و سوزشه ديشبم كه باهم داشتيم شوخي ميكرديدم و ميخنديدم من يه گوز دادم كه خودمم از شرمنده اي اب شدم جلو شوهرم اونم خنديد و من بيشتر ناراحت شدم اما ب روي خودوم نياوردم حالا اينقد شرمندم روم نميشه نيگه شوهرم كنم بعدش وقتي خنديد من عصباني شدم بهش گفتم تو بي عرضه اي كه دخول انجام نميشه همش تقصير توست البته با اين حرفي ك زدم يجوري خواستم اون گوزي ك من دادم رو فراموش كنه اما ناراحت شد حالا مسئله من اين ناراحتيش نيست فقط فقط شرمندم بخدا از صبح نيگا صورتشم نكردم از شرمنده اي نميدونم چجوري رفتار كنم كه گوز ديشب يادش بره ابروم رفت زشتم شد ،چيكار كنم در مودر اين دو مسئله

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پرده بكارت

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن٧٠ نمایش پست ها
    سلام دوستان ١٥ روز عروسي عردم اما هر بار كه من و شوهرم نزديكي ميكنيم كه دخول از جلو رو انجام بديم انقد درد ميكنه و پام رو سفت ميكنم يا ميرم عقب كه نميشه شوهرمم وقتي يه شب بعد كلي امتحان انجام نميشه دو سه روز دگه نزديكي نميكنيم تا بعد بهش ميگم هر شب بايد انجام بديم تا يه دفعه بشه نميدونم ديگه چيكار كنم خيلي از اين موضوع ناراحتم با انگشتش كه داخل واژنم كرد گفت خيلي تنگه نميشه اصلا ديشبب بهش گفتم بيا انجام بديم گفت ولش كن دفعه ديگه خستم بعدشم چون ما چند بار انجام داديم و من درد زياد كشيدم و نشد چند وقتي هست كه دستشويي كه ميرم ادرارم با درد و سوزشه ديشبم كه باهم داشتيم شوخي ميكرديدم و ميخنديدم من يه گوز دادم كه خودمم از شرمنده اي اب شدم جلو شوهرم اونم خنديد و من بيشتر ناراحت شدم اما ب روي خودوم نياوردم حالا اينقد شرمندم روم نميشه نيگه شوهرم كنم بعدش وقتي خنديد من عصباني شدم بهش گفتم تو بي عرضه اي كه دخول انجام نميشه همش تقصير توست البته با اين حرفي ك زدم يجوري خواستم اون گوزي ك من دادم رو فراموش كنه اما ناراحت شد حالا مسئله من اين ناراحتيش نيست فقط فقط شرمندم بخدا از صبح نيگا صورتشم نكردم از شرمنده اي نميدونم چجوري رفتار كنم كه گوز ديشب يادش بره ابروم رفت زشتم شد ،چيكار كنم در مودر اين دو مسئله
    سلام

میتونم بپرسم چند سال دارید و تحصیلاتتون چقدر هست؟؟

در مورد مساله اول این پست رو بخونید:

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%85...1%D9%85-39047/

در مورد مساله خروج باد هم باید بگم که بیخود خودتون رو ناراحت میکنید...هممون انسانیم و این مساله تو همه هست...اصلا جای خجالت نداره به خصوص که میگید غیر ارادی بود...در ضمن بین زن و شوهر که این مسایل خیلی طبیعیتر هست...این مساله رو تموم شده بدونید و دیگه عادی برخورد کنید با همسرتون...اونی باید خجالت بکشه که تو اتوبوس این کارو میکنه و باعث میشه همه بیهوش شن

خنده همسر شما به قصد مسخره کردن نبوده حتما چون اصلا قضیه ای نیست که بشه مسخره کرد...اما حرف شما که گفتین لیاقت نداری حرف سنگینی بوده بخصوص که معمولا مساله دخول مساله مهمی برای مردها بشمار میره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پرده بكارت

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

میتونم بپرسم چند سال دارید و تحصیلاتتون چقدر هست؟؟

در مورد مساله اول این پست رو بخونید:

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%85...1%D9%85-39047/

در مورد مساله خروج باد هم باید بگم که بیخود خودتون رو ناراحت میکنید...هممون انسانیم و این مساله تو همه هست...اصلا جای خجالت نداره به خصوص که میگید غیر ارادی بود...در ضمن بین زن و شوهر که این مسایل خیلی طبیعیتر هست...این مساله رو تموم شده بدونید و دیگه عادی برخورد کنید با همسرتون...اونی باید خجالت بکشه که تو اتوبوس این کارو میکنه و باعث میشه همه بیهوش شن

خنده همسر شما به قصد مسخره کردن نبوده حتما چون اصلا قضیه ای نیست که بشه مسخره کرد...اما حرف شما که گفتین لیاقت نداری حرف سنگینی بوده بخصوص که معمولا مساله دخول مساله مهمی برای مردها بشمار میره
    سلام
    این تاپیک هم از خودشونه. نمیدونم بنظرم به نظرات دوستان زیاد اهمیتی نمیدن و هر چند وقت یک بار یک کاربری حدید میسازند.
    http://forum.moshaver.co/f77/%D9%BE%...1%D8%AA-39095/
    دوست عزیز شما بسیار حساس هستید و کمی هم با توجه به پست های قبلیتون به نظرم دچار وسواس فکری هستید.
    بهتره اتفاقاتی که افتاده رو فراموش کنید و زندگی تون رو ادامه بدید. در ضمن برای مشکل رابطتون هم بهتره حتما به یک دکتر زنان مراجعه کنید تا راهکارهایی رو بهتون پیشنهاد بده.

4. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد