نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکلات کهنه

4607
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37974
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات کهنه

سلام. من خانمی هستم که ۶ سال ازدواج کردم و دختری ۲ ساله دارم. ۶ سال پیش در اولین رابطه با همسرم به دلیل سءتفاهم و عدم آگاهی به همسرم گفتم که آلتش کوچیکه و این موضوع خیلی طول کشید تا باهاش کنار بیاد. من این حرفو در اثر اشتباه و حماقت زدم چون اصلا کوچیک نبود و من اشتباه متوجه شدم بخاطر شرایط محیطی. حالا بعد از ۶ سال دوباره یادش افتاده و زندگی جهنم شده. هرچی هم میخام باهاش حرف بزنم از دلش دربیارم نمیشنوه و نمیذاره. در سکوت محض و تنهایی خودشه. حتی نگام نمیکنه. میگه عشق همش دروغه در حالیکه من خیلی دوسش دارم و اون بهترین مرد دنیاست و خیلی مهربون و باشعوره. ولی این روزها خییلی سخت میگذره. شما بگید من چه کنم بتونم به روزهای خوب برسیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات کهنه

نقل قول نوشته اصلی توسط BElmira نمایش پست ها
    سلام. من خانمی هستم که ۶ سال ازدواج کردم و دختری ۲ ساله دارم. ۶ سال پیش در اولین رابطه با همسرم به دلیل سءتفاهم و عدم آگاهی به همسرم گفتم که آلتش کوچیکه و این موضوع خیلی طول کشید تا باهاش کنار بیاد. من این حرفو در اثر اشتباه و حماقت زدم چون اصلا کوچیک نبود و من اشتباه متوجه شدم بخاطر شرایط محیطی. حالا بعد از ۶ سال دوباره یادش افتاده و زندگی جهنم شده. هرچی هم میخام باهاش حرف بزنم از دلش دربیارم نمیشنوه و نمیذاره. در سکوت محض و تنهایی خودشه. حتی نگام نمیکنه. میگه عشق همش دروغه در حالیکه من خیلی دوسش دارم و اون بهترین مرد دنیاست و خیلی مهربون و باشعوره. ولی این روزها خییلی سخت میگذره. شما بگید من چه کنم بتونم به روزهای خوب برسیم؟

شاید مصداق این رفتار شما یک مثل ایرانی باشه .
    تیری که برفت باز نگردد به شصت .
    شما حرفی رو زدید و اثرش تا اخر عمر باقی خواهد ماند.
    شاید بخشیده شوید ولی فراموش نمیشه .
    فقط میتونید با ایشون صحبت کنید .
    براش بنویسید که منظوری نداشتید .
    و در این نوشتن و گفتن صادق باشید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط BElmira نمایش پست ها
    ببخشید این رو عرض میکنم ولی حالا اکه کوچک هم بود باید شما میگفتید؟ از این لحاظ شما تقصیر کارید
    از طرفی شوهرتون هم از این که بعد از شش سال هنوز فراموش نکرده مقصرن چون کلا کینه داشتن آرامش زندگی رو بهم میریزه
    سعی کنید یه خرده بیشتر بهش نزدیک بشید و تا جایی که میتونید از دلش دربیارید البته اگه محبت زیاد زیاد تاثیری نداشت به نظرم ایشون تقصیر کار میشه اون وقت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37974
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون که جواب دادید. من میدونم که مقصرم و بخاطر رنج خاطری که برای همسرم به وجود آوردم شدیدا عذاب میکشم ولی چه کنم که همسرم قهره و یادش نمیره و مدام حرف منو تکرار میکنه و گذشته رو مرور میکنه. من خودمو توجیه نمیکنم ولی اینم بگم که اون از من زیاد ایراد رفته حتی از شکل و .... سایز اندام خصوصی ولی من به روم نمیارم و اصلا یه ثانیه هم باهاش قهر نکردم. ولی رفتار بدی باهام میشه. هیچوقت فک نمیکردم به اینجا برسم. انگار به بن بست رسیدم دلم بحال دخترم میسوزه که آیندش تباه شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد