نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشاوره کنکور -مهم

859
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

مشاوره کنکور -مهم

با سلام خدمت مشاوران عزیز از خدمت شما سوالی داشتم ،راستش من جدای از برنامه مشاورم نمیدونم پروسه درست برنامه ریزی و مرور تو دوران عید تا کنکور به چه صورت هست .

به همین خاطر من یه خورده استرس دارم ،چون عید تا کنکور برام مبهمه،

یه سوال خیلی مهم دیگه که به خاطر وسواسی بودنم احتمال اشتباه میدم ،برای همین میخواستم بپرسم ، ،من الان مثلا زیست چند تا کتاب تست زدم یه چند تاش رو کامل چند دور زدم تموم کردم ،عید چکار کنم دوباره کتاب تستای جدید رو بزنم یا فقط بشينم دی وی دی جمع بندی که داشتم ببینم ? ریسک بزرگيه موندم کدوم انجام بدم ،اگه تست بزنم وقت و انرژی خیلی زياده گرفته میشه و اگه دی وی دي نگاه کنم تست به تبع اون کمتر میزنم ولی میتونم مطالب دیگه رو که برام سخت تر و یا سوال زیاد داره بیشتر بخونم .

یه سوال دیگه،مرور باید به چه شکلی باشه ? و چند وقت یه بار مرور کنم ? مرور جزئی مدنظرم بود ،مثلا مرور فصل هایی از زیست که تازه مرور کردم ولی احتمال میدم شکل هاش فراموش بشه ،

و سوال اصلی : استرس جلسه کنکور رو چیکار کنم ? من همیشه بدترین حالت رو در نظر میگیرم و میگم سوالا سخترين هستن و من نمیتونم جواب بدم و بقیه هم نمیتونن ( نمیدونم چرا این طرز فکر رو دارم ) ( احتمالا به خاطر اين که تو این بحث کمال طلبم و اگه ببینم سوالی رو نمیتونم جواب بدم ميريزم بهم)

با تشکر
    ویرایش توسط ss75 : 03-04-2018 در ساعت 06:38 PM
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشاوره کنکور -مهم

الان که دارم جلسه کنکور رو تو ذهنم تصور میکنم یه ترس نسبتا شدیدی میاد دست و پا سست میشن
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مشاوران عزیز از خدمت شما سوالی داشتم ،راستش من جدای از برنامه مشاورم نمیدونم پروسه درست برنامه ریزی و مرور تو دوران عید تا کنکور به چه صورت هست .

یه سوال خیلی مهم دیگه که به خاطر وسواسی بودنم احتمال اشتباه میدم ،برای همین میخواستم بپرسم ، ،من الان مثلا زیست چند تا کتاب تست زدم یه چند تاش رو کامل چند دور زدم تموم کردم ،عید چکار کنم دوباره کتاب تستای جدید رو بزنم یا فقط بشينم دی وی دی جمع بندی که داشتم ببینم ? ریسک بزرگيه موندم کدوم انجام بدم ،اگه تست بزنم وقت و انرژی خیلی زياده گرفته میشه و اگه دی وی دي نگاه کنم تست به تبع اون کمتر میزنم ولی میتونم مطالب دیگه رو که برام سخت تر و یا سوال زیاد داره بیشتر بخونم .

یه سوال دیگه،مرور باید به چه شکلی باشه ? و چند وقت یه بار مرور کنم ? مرور جزئی مدنظرم بود ،مثلا مرور فصل هایی از زیست که تازه مرور کردم ولی احتمال میدم شکل هاش فراموش بشه ،

و سوال اصلی : استرس جلسه کنکور رو چیکار کنم ? من همیشه بدترین حالت رو در نظر میگیرم و میگم سوالا سخترين هستن و من نمیتونم جواب بدم و بقیه هم نمیتونن ( نمیدونم چرا این طرز فکر رو دارم ) ( احتمالا به خاطر اين که تو این بحث کمال طلبم و اگه ببینم سوالی رو نمیتونم جواب بدم ميريزم بهم)

با تشکر

مسلم بدونید اگر استرس به شما وارد بشه نتیجه مطلب گرفته نخواهد شد .
    پس در این مورد آرام باشید .
    به هر حال از عید تا کنکور شما درسهارو دوره کردید .
    و باید مهارت تست زنی رو شروع کنید .
    خیلی از مطالب با استفاده از تست برای شما مرور خواهد شد .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مسلم بدونید اگر استرس به شما وارد بشه نتیجه مطلب گرفته نخواهد شد .
    پس در این مورد آرام باشید .
    به هر حال از عید تا کنکور شما درسهارو دوره کردید .
    و باید مهارت تست زنی رو شروع کنید .
    خیلی از مطالب با استفاده از تست برای شما مرور خواهد شد .

جناب فرخ من فردا 15 ام ینی فردا وقت مشاوره دارم فکر کنم بهتره با مشاورم حرف بزنم در مورد استرس البته(روانشناس بالینی)
    در مورد مرور به این خاطر سوال پرسیدم چون ذهنم یکم در این مورد اشفته هست. به هر حال تشکر
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

بلاخره رفتم مشاوره و حرفام رو گفتم اوخیشششش چه حس خوبی میده وقتی ادم بفهمه مشکل حل میشه اولین تجربه مشاوره بود-به این نتیجه رسیدیم من اینا رو دارم: استرس در حد خیلی زیاد (بیماری) - وسواس فکری-افسردگی و اضطراب-مشکل تغذیه(دقیقا همونایی که من میگفتم) و اینکه خانم مشاور از من پرسیدن برای استرس دو درمان داریم. دارویی و روان درمانی با کدوم راحت ترید من گفتم اگه امکانش هست هر دو رو باهم پیش ببریم چون سطح استرس خیلی بالاست و وقتم هم زیاد ندارم تا کنکور(تو جام داشتم میلرزیدم و حتی وقتی که ایشون صحبت میکردن یا خودم صحبت میکردم نمیتونستم به ایشون نگاه کنم از شدت استرس و ناراحت شدم چون هر بار که با هر شخصی هر جنسی صحبت میکنم نمیتونم به چشمای طرف مقابل نگاه کنم و زمین رو نگاه میکنم و طرف مقابلم کاملا میفهمه من استرس دارم و یا اینکه ممکنه ناامید بشه که من کامل به حرفاش توجه نمیکنم

فقط خواستم چیزایی که امروز انجام شد رو بگم. امیدوارم هر چه زودتر این بحثا برطرف بشن. راستش حالم این روزا خیلی خیلی خیلی بده در یک کلام داغون اوضاع خیلی سخته نه فقط من بلکه دور و برم هم اوضاع سخته. ولی با یکم صبر همه چی حل میشه... از این جمله نفرت دارم ولی بعضی اوقات باید برای خوب بودن یا خوب شدن باید فقط تحمل کرد.

این مشکلاتی که گفتم یجوری به همدیگه گره خورده که خودم توش موندم ولی گفتن با استرس شروع میکنیم.فکر کنم این بهتره بله اگه یکم فکرم ازاد تر بشه از استرس کمتر بشه بهتر میتونم تصمیم بگیرم و اوضاع رو کنترل کنم. و راجب درس هم گفتم و ایشون گفتن در مورد درس مشکلی ندارم ولی استرسم چون در حد بیماری هست ااگه کنترل نشه تو کنکور نمیشه درست نتیجه گرفت.

خلاصه اوضاع پیچیده و خیلی بده
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

بلاخره رفتم مشاوره و حرفام رو گفتم اوخیشششش چه حس خوبی میده وقتی ادم بفهمه مشکل حل میشه اولین تجربه مشاوره بود-به این نتیجه رسیدیم من اینا رو دارم: استرس در حد خیلی زیاد (بیماری) - وسواس فکری-افسردگی و اضطراب-مشکل تغذیه(دقیقا همونایی که من میگفتم) و اینکه خانم مشاور از من پرسیدن برای استرس دو درمان داریم. دارویی و روان درمانی با کدوم راحت ترید من گفتم اگه امکانش هست هر دو رو باهم پیش ببریم چون سطح استرس خیلی بالاست و وقتم هم زیاد ندارم تا کنکور(تو جام داشتم میلرزیدم و حتی وقتی که ایشون صحبت میکردن یا خودم صحبت میکردم نمیتونستم به ایشون نگاه کنم از شدت استرس و ناراحت شدم چون هر بار که با هر شخصی هر جنسی صحبت میکنم نمیتونم به چشمای طرف مقابل نگاه کنم و زمین رو نگاه میکنم و طرف مقابلم کاملا میفهمه من استرس دارم و یا اینکه ممکنه ناامید بشه که من کامل به حرفاش توجه نمیکنم

فقط خواستم چیزایی که امروز انجام شد رو بگم. امیدوارم هر چه زودتر این بحثا برطرف بشن. راستش حالم این روزا خیلی خیلی خیلی بده در یک کلام داغون اوضاع خیلی سخته نه فقط من بلکه دور و برم هم اوضاع سخته. ولی با یکم صبر همه چی حل میشه... از این جمله نفرت دارم ولی بعضی اوقات باید برای خوب بودن یا خوب شدن باید فقط تحمل کرد.

این مشکلاتی که گفتم یجوری به همدیگه گره خورده که خودم توش موندم ولی گفتن با استرس شروع میکنیم.فکر کنم این بهتره بله اگه یکم فکرم ازاد تر بشه از استرس کمتر بشه بهتر میتونم تصمیم بگیرم و اوضاع رو کنترل کنم. و راجب درس هم گفتم و ایشون گفتن در مورد درس مشکلی ندارم ولی استرسم چون در حد بیماری هست ااگه کنترل نشه تو کنکور نمیشه درست نتیجه گرفت.

خلاصه اوضاع پیچیده و خیلی بده
    سلام عزیزم
    امیدوارم که یک نتیجه خیلی خوب بگیری از کنکورت.
    منم سال کنکور همین قدر مضطرب بودم و واقعا خواب و خوراک نداشتم. امیدوارم تو بتونی مشکلت رو به طور کامل حل کنی. زیاد هم به شب کنکور فکر نکن. در هر صورت تو یک بار شب کنکور رو تجربه کردی و میدونی چه حسی داره. فعلا با تمرکز درس بخون
    امیدوارم موفق باشی و شهریور اینده نتیجه عالی کنکورتو اینجا بذاری

8. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    امیدوارم که یک نتیجه خیلی خوب بگیری از کنکورت.
    منم سال کنکور همین قدر مضطرب بودم و واقعا خواب و خوراک نداشتم. امیدوارم تو بتونی مشکلت رو به طور کامل حل کنی. زیاد هم به شب کنکور فکر نکن. در هر صورت تو یک بار شب کنکور رو تجربه کردی و میدونی چه حسی داره. فعلا با تمرکز درس بخون
    امیدوارم موفق باشی و شهریور اینده نتیجه عالی کنکورتو اینجا بذاری

مرسی که انقدر انرژی میدین هر وقت پیامای شما رو میخونم دوباره از 0 انرژی میگیرم بله حتما به قول تنها رفیقم روز بعده کنکور =جشن بزرگ

جناب ghm نمیدونم چرا مشاورم(تحصیلی) کاملا مطمعنه که من به هدفی که نوشتیم میرسم اونقدری که ایشون مطمعنه من مطمعن نیستم یه بار گفتن من امثال تو رو میشناسم هیچ شکی ندارم هر مشکلی هم پیش بیاد به هدف میرسی

کلی برای بعده کنکور برنامه دارم کلاس میخوام برم کلاس خوشنویسی شنا زبان بدنسازی فن بیان و ارتباط و ...(همه جمع شدن برای بعده کنکور کاریش نمیشه کرد ) کلا راجع به کنکور و روز کنکور و شب کنکور استرسی ندارم فقط منتظرم روز کنکور بیاد یه حال حسابی از کنکور بگیرم
    چه انرژی گرفتم بریممممممممممممممممم درسسسسسسسسس
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر

اخم اخم اخم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی که انقدر انرژی میدین هر وقت پیامای شما رو میخونم دوباره از 0 انرژی میگیرم بله حتما به قول تنها رفیقم روز بعده کنکور =جشن بزرگ

جناب ghm نمیدونم چرا مشاورم(تحصیلی) کاملا مطمعنه که من به هدفی که نوشتیم میرسم اونقدری که ایشون مطمعنه من مطمعن نیستم یه بار گفتن من امثال تو رو میشناسم هیچ شکی ندارم هر مشکلی هم پیش بیاد به هدف میرسی

کلی برای بعده کنکور برنامه دارم کلاس میخوام برم کلاس خوشنویسی شنا زبان بدنسازی فن بیان و ارتباط و ...(همه جمع شدن برای بعده کنکور کاریش نمیشه کرد ) کلا راجع به کنکور و روز کنکور و شب کنکور استرسی ندارم فقط منتظرم روز کنکور بیاد یه حال حسابی از کنکور بگیرم
    چه انرژی گرفتم بریممممممممممممممممم درسسسسسسسسس
    اخم اخم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد