نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهرم نسبت به من سرده

2094
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38021
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم نسبت به من سرده

شوهرم خییلی ب من ابراز علاقه میکنه و برام همه چی مهیا میکنه اما نسبت ب رابطه ی زناشویی خیلی کم توجه و ما همش سر این مسئله مشکل داریم . حوری ک انگار فقط من متقاضیم و خودش پیش قدم نمیشه. و ی وقتایی هم بهونه های الکی نیاره. بچه خستگی درد دست و پا دل درد... من از این حالت واقعا خسته شدم و روزی روز عصبی تر میشم از اینکه حتی من واسه درمان این مشکل باید از دیگران کمک بخوام. بارها حرف زدیم اما انگار یادش میزه... گاهی ب چیزهای بد فکر میکنم و احساس میکنم تو زندان گیر کردم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : شوهرم نسبت ب من سرده

سلام

فکر میکنم ریشه مشکل شما تفاوت مزاجی شما با شوهرتون هستش که احتمالا قبل ازدواج بهش توجه نکردید و ریشه اکثر مشکلات جنسی زن و شوهر ها هم همینه

به نظرم شما طبعتون گرمه و نیاز جنسیتون زیاده اما شوهرتون طبعش سرده حداقل طبعش گرم مزاج مثل شما نیست و نیاز کمتری احساس میکنه و واسه همین میل کمتری داره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شوهرم نسبت ب من سرده

نقل قول نوشته اصلی توسط باارانا نمایش پست ها
    شوهرم خییلی ب من ابراز علاقه میکنه و برام همه چی مهیا میکنه اما نسبت ب رابطه ی زناشویی خیلی کم توجه و ما همش سر این مسئله مشکل داریم . حوری ک انگار فقط من متقاضیم و خودش پیش قدم نمیشه. و ی وقتایی هم بهونه های الکی نیاره. بچه خستگی درد دست و پا دل درد... من از این حالت واقعا خسته شدم و روزی روز عصبی تر میشم از اینکه حتی من واسه درمان این مشکل باید از دیگران کمک بخوام. بارها حرف زدیم اما انگار یادش میزه... گاهی ب چیزهای بد فکر میکنم و احساس میکنم تو زندان گیر کردم.
    سلام

میتونم بپرسم هر چند وقت یکبار رابطه جنسی دارید؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شوهرم نسبت به من سرده

این سردی میتونه دلایل جسمی و یا روانی داشته باشه.
    مشکلات هورمونی و یا اختلال نعوظ مواردی هست که باید بررسی و معاینه شود.
    در این بین عصاره های گیاهی در داروخانه ها مثل عصاره گل سرخ هست.
    که میتونه روی میل جنسی موثر باشه.
    بهتره حواستون به داروهایی که می خوره باشه
    آیا او به تازگی داروی جدیدی مانند داروهای ضدافسردگی مصرف می کند که میل جنسی اس را کاهش داده است؟
    داروهای مسدودکننده بتا (داروهایی برای مشکلات رگ های کرونری) و داروهای ضداضطراب نیز چنین تاثیری دارند.
    همسر شما می تواند با پزشک خود مشورت کند .
    تا در صورت امکان، پزشک داروهای او را با داروهایی که کمتر بر میل جنسی تأثیر می گذارند، جایگزین کند.یکی از دلایل بی علاقگی همسر شما به رابطه جنسی می تواند اختلال نعوظ باشد .
    که با مراجعه به پزشک، به راحتی می توان آن را حل کرد.
    کاهش میل جنسی بسیاری از مردان به دلیل داشتن یک مشکل در عملکرد جنسی است.
    و پس از حل شدن این مشکل، میل جنسی او نیز افزایش خواهد یافت.
    ممکن است که پزشک، میزان هورمون تستسترون او را کنترل کند.
    هورمون تستسترون نقش مهمی در عملکرد و میل جنسی ایفا می کند.
    و اغلب با افزایش سن آقایان، کاهش می یابد.
    اگر استرس ناشی از کار یا مسائل دیگر زندگی او را آزار می دهد.
    او به حمایت نیاز دارد. او را ترغیب کنید که کمک بخواهد؛ از شما، از یک دوست یا حتی یک پزشک.
    در حقیقت، تحقیقات نشان می دهند که بهترین راه برای آنکه مرد به دنبال تشخیص و درمان اختلال جنسی خود باشد.
    این است که همسر او به درمان او اهمیت دهد.
    راحت از این مسئله نگذرید. اگر رابطه جنسی بیشتری می خواهید، باید در مورد آن صحبت کنید.
    نحوه برخورد شما با او نباید مقابله ای باشد. او را متهم نکنید و به او توهین نکنید.
    به عنوان نمونه، می توانید بگویید:«من متوجه شده ام که رابطه های ما مثل قبل نیست.
    دلم برای با تو بودن تنگ شده است. چه کار می توانم بکنم تا آن اشتیاق و صمیمیت تو بازگردد؟»
    یک غذای سنگین و دلچسب می تواند راه خوبی برای به پایان رساندن یک روز باشد .
    اما ممکن است باعث احساس خستگی و سنگینی هر دوی شما و در نتیجه، نداشتن رابطه جنسی شود.
    شب ها، از غذاهای سبک و مغذی استفاده کنید.
    به جای نشستن روی مبل، یک کار سرگم کننده، پر جنب و جوش (و افزایش دهنده میل جنسی) .
    همچون پرش بانجی یا رفتن به شهربازی را امتحان کنید. از منطقه امنیت خود بیرون بیایید.
    هر قدر بتوانید از تختخواب خود دور شوید، در واقع به آن نزدیک تر می شوید.
    در نهایت، باید یادتون باشه که مردها نیز مانند زن ها دچار استرس و اضطراب می شوند .
    که باعث میشه فکرشونمدت زیادی مشغول به حل یک مشکل بشه ، در این مدت نباید از مرد اانتظار داشت که :
    به مسائل جنسی و امیزش زناشویی فکر بکنه ، بعد از این کهاونمشکل حل شد.
    خواهید دید که رفته رفته تمایل او به شما بیشتر میشه و حرارت به زندگی زناشویی شما بر می گردد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شوهرم نسبت به من سرده

تقویت نیروی جنسی مردان از چه راههای امکان پذیر است؟

تقویت نیروی جنسی مردان:
    برای تقویت نیروی جنسی مردان،ابندا باید به دنبال فهمیدن دلایل کاهش نیروی جنسی مردان در زندگی باشیم.به این ترتیب در مرحله ی اول با جلوگیری از کاهش نیروی جنسی میتوانیم در مرحله ی بعد به تقویت نیروی جنسی مردان بپردازیم.با دلگرم همراه شوید:

تقویت نیروی جنسی مردان

عوامل کاهش نیروی جنسی مردان:
    عوامل هورمونی:
    تستسترون یکی از مهمترین هورمونهای جنسی در بدن است که با کاهش سطح این هورمون در بدن ،میل جنسی کاهش می یابد .البته با افزایش سن به طور طبیعی ،میزان این هورمون در بدن کاهش می یابد. کاهش سطح تستوسترون حدود 1 درصد، در هر سال در بدن مردان می باشد.
    عوامل روانی یا ذهنی :
    این عوامل شامل استرس، اضطراب، افسردگی،عدم اعتماد بنفس، استرس و مشکلات در زندگی زناشویی، مشکلات مالی و یا برخی دیگر از بیماریهای روانی باشد.
    تغییرات در جریان خون:
    بیماریهای قلبی و عروقی، فشار خون بالا ،کلسترول ، دیابت ، که باعث کاهش جریان خون به آلت تناسلی شده و میل جنسی را کاهش می دهد.
    استفاده از برخی داروها :
    داروهای آرامبخش ، داروهای ضد افسردگی ، برخی از داروهای فشار خون (این داروها باعث باریک و سخت شدن شریانهای خون و در نتیجه کاهش جریان خون به آلت تناسلی می شود و در نتیجه امکان نعوظ از بین می رود.، قرصهای خواب آور، داروهای مدر (باعث کاهش ماده معدنی روی می باشد، این ماده برای تولید هورمون جنسی تستسترون در بدن لازم است. داروهای بتا بلوکر( باعث کاهش جریان خون در رگ هاي خوني دستگاه تناسلي می شود و در نتيجه امکان نعوظ از بین می رود.
    مصرف مواد مخدر ، سیگار جریان باعث کاهش خون در دستگاه تناسلی می شود.مصرف الکل باعث کاهش سطح تستسرون در بدن ، کوچک شدن بیضه ها و کاهش اندازه آلت تناسلی و میل جنسی می شود.

عوامل تقویت نیروی جنسی مردان:
    مواد معدنی مهم برای افزایش و تقویت میل جنسی:
    تقویت نیروی جنسی مردان :منیزیم که برای سنتز هورمونهای جنسی (استروژن و آندروژن) و برای انتقال دهنده های عصبی (دوپامین و نوراپی نفرین) مهم است

تقویت نیروی جنسی مردان روی برای تولید هورمون تستوسترون ضروری است .

تقویت نیروی جنسی مردان ویتامین E برای تولید هورمونهای جنسی و پروستاگلندین ها (هورمون,تولیدمواد موجود در مایع منی) لازم است.

تقویت نیروی جنسی مردان ویتامین ث که برای تولید هورمونهای جنسی ( استروژن ، پروژسترون و آندروژن) لازم است.
    مواد غذایی مفید برای افزایش و تقویت میل جنسی:
    تقویت نیروی جنسی مردان در رژیم غذایی روزانه شما باید به حد کافی کافی ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری وجود داشته باشد.

تقویت نیروی جنسی مردان مصرف آجیل به ویژه بادام و گردو به دلیل داشتن اسیدهای چرب ، در افزایش میل جنسی موثرند.ترکیب آنها با عسل ماده غذایی خوشمزه و بسیار موقوی می باشد.

تقویت نیروی جنسی مردان موز: منبع غنی از ویتامین Bو پتاسیم است که باعث بالابردن سطح انرژی کلی بدن می شود .همچنین حاوی آنزیم bromelain است که در افزایش و توانایی میل جنسی موثر است.

تقویت نیروی جنسی مردان آووکادو: منبع غنی از اسید فولیک که به متابولیسم پروتءینها کمک میکند و سطح انرژی در بدن را بالا می برد.همچنین حاوی ویتامین B6و پتاسیم ،دو عنصری که در افزایش میل جنسی در مرد و زن موثرند.

تقویت نیروی جنسی مردان تخم مرغ: حاوی ویتامین B5و B6می باشد که به توازن سطح هورمونها در بدن و همچنین کاهش استرس کمک می کند.

تقویت نیروی جنسی مردان صدف ، میگو،غذاهای دریایی: منبع غنی از ماده معدنی روی هستند که به افزایش تولید اسپرم و همچنین هورمون تسترون کمک میکنند.

تقویت نیروی جنسی مردان فلفل ،زنجبیل و غذاهای تند: باعث افزایش جریان خون به ارگانهای جنسی می شود.

تقویت نیروی جنسی مردان انجیر: منبع غنی از آمینو اسیدها است که به بالا بردن نیروی جنسی کمک می کند.

تقویت نیروی جنسی مردان شکلات: شکلات به خصوص نوع خالص آن منبع غنی از آنتی اکسیدانها است .همجنین حاوی ماده ای به نام phenylethylamine است که محرک در سیستم مغز است و تولید "نشاط"و "احساس عشق" در بدن می کند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد