نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: رابطه جنسی پر خطر

9993
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38030
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی پر خطر

سلام
    من به تازگی با خانمی ازدواج موقت داشتم
    اون خانم خیلی طبعش گرمه و رابطه جنسی دوست داره جوریکه دیروز که پریود بود اصرار به رابطه داشت و گفت روزهای آخره و خونریزی نداره و کمی لکه بینی داره اما در حین رابطه خونریزی داشت متاسفانه نمیدونیم چی شد و بی احتیاطی کردیم و این رابطه رو هم بدون کاندوم برقرار کردیم
    و من بعدش فهمیدم که این خانم روابط زیادی رو با افراد مختلف داشته
    خودش میگه ۳ ماه بعد از آخرین رابطش تست HIV داده و منفی بوده و میگه مشکلی پیش نمیاد
    ولی من نگرانم از این قضیه که بیماری نگرفته باشم
    وقتی دید من نگرانم قرار شد ۳ هفته دیگه باهم بریم هم تست hiv بدیم هم تست هپاتیت.
    اما این نگرانی دست از سرم برنمیداره و دیوونم کرده که چرا رابطه محافظت شده نداشتم و بی احتیاطی کردم
    با اینکه تست ایشون منفی بوده با این رابطه ای که ما داشتیم بازم احتمال داره بیماری گرفته باشم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه جنسی پر خطر

سلام
    این که احتمال دارد یا ندارد؟ بله احتمالش هست تا شش ماه هم احتمال داره که آزمایش نشان ندهد ولی احتمالش کم میشود

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38030
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    این که احتمال دارد یا ندارد؟ بله احتمالش هست تا شش ماه هم احتمال داره که آزمایش نشان ندهد ولی احتمالش کم میشود
    چند درصد احتمال داره که تو آزمایش اول نشون نده و در آزمایش دوم نشون بده؟؟
    چون شنیدم معمولا آزمایش اول درست هست و آزمایش دوم ۶ ماه بعد برای اطمینان هست

اگر مطمین باشم که جواب منفی بوده یکبار برقراری رابطه به این صورت مشکل خاصی بوجود میاره ؟؟
    و اگر از این به بعد رابطه محافظت شده باشه و با کاندوم باشه احتمال خطر بازم وجود داره یا نه ؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب کاندوم احتمال به زیر 5 درصد کاهش میدهد یعنی 95 درصد خطر ابتلا را کم می کند همین 5 درصد به خاطر احتمال وجود منفذ یا پاره شدن کاندوم و... می باشد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 433 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط amir67 نمایش پست ها
    چند درصد احتمال داره که تو آزمایش اول نشون نده و در آزمایش دوم نشون بده؟؟
    چون شنیدم معمولا آزمایش اول درست هست و آزمایش دوم ۶ ماه بعد برای اطمینان هست

اگر مطمین باشم که جواب منفی بوده یکبار برقراری رابطه به این صورت مشکل خاصی بوجود میاره ؟؟
    و اگر از این به بعد رابطه محافظت شده باشه و با کاندوم باشه احتمال خطر بازم وجود داره یا نه ؟؟
    سلام
    خوب کاندوم احتمال به زیر 5 درصد کاهش میدهد یعنی 95 درصد خطر ابتلا را کم می کند همین 5 درصد به خاطر احتمال وجود منفذ یا پاره شدن کاندوم و... می باشد
    با سلام دوست عزیز
    دلیل شما برای ادامه چنین رابطه پرخطری چیه؟
    بیماری هایی نظیر سفیلیس، زگیل تناسلی و از این دست بیماری ها هم ممکنه از طریق کاندوم هم منتقل بشه. ممکنه خانم هپاتیت یا hiv نداشته باشه اما یک سری از بیماری های مقاربتی رو داشته باشند و به شما انتقال بدند. اگر نام کاربریتون نشون دهنده سنتون باشه نهایت باید 29 ساله باشید که سن زیادی نیست. بهتره از رابطه ای پرخطر که سلامتیتون رو به خطر میندازه بیاید بیرون و اقلا رابطه جنسی خارج از ازدواج رو با فردی بدون ریسک تست کنید.
    موفق کنید.

7. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    بیماری هایی نظیر سفیلیس، زگیل تناسلی و از این دست بیماری ها هم ممکنه از طریق کاندوم هم منتقل بشه. ممکنه خانم هپاتیت یا hiv نداشته باشه اما یک سری از بیماری های مقاربتی رو داشته باشند و به شما انتقال بدند. اگر نام کاربریتون نشون دهنده سنتون باشه نهایت باید 29 ساله باشید که سن زیادی نیست. بهتره از رابطه ای پرخطر که سلامتیتون رو به خطر میندازه بیاید بیرون و اقلا رابطه جنسی خارج از ازدواج رو با فردی بدون ریسک تست کنید.
    موفق کنید.
    سلام
    من که با کار ایشان موافق نیستم ولی این آقا پرسیده بود جواب دادم وگرنه نه من اهل این کارها نیستم که من را نقل قول کردید نظر من این بود این آقا تصمیمش را گرفته حالا کم سن هم نیستند که نصیحتش بکنیم .
    البته نظر شما محترم هست فقط خواستم برداشت بدی از حرفم نداشته باشید من هم ایشان را تشویق به این کار نکردم فقط جواب سوال را دادم. بله بهتر هست که اصلا رابطه پرخطر نداشته باشند و از این کار پرهیز کنند کاملا درست و منطقیست این حرف.

9. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

سلام
    من که با کار ایشان موافق نیستم ولی این آقا پرسیده بود جواب دادم وگرنه نه من اهل این کارها نیستم که من را نقل قول کردید نظر من این بود این آقا تصمیمش را گرفته حالا کم سن هم نیستند که نصیحتش بکنیم .
    البته نظر شما محترم هست فقط خواستم برداشت بدی از حرفم نداشته باشید من هم ایشان را تشویق به این کار نکردم فقط جواب سوال را دادم. بله بهتر هست که اصلا رابطه پرخطر نداشته باشند و از این کار پرهیز کنند کاملا درست و منطقیست این حرف.
    سلام
    قطعا شما منظورتون این نبوده. فقط شمارو هم نقل قول کردم جهت اطلاعات عمومی که بدونید یک سری بیماری ها منتقل میشن با کاندوم هم...(البته مطمئن هستم میدونید) وگرنه قصد اسائه ادب نداشتم و با توجه به پست هاتون فردی معقول و درست به نظر میایید.
    اگر سوتفاهمی شده عذرخواهی میکنم.

11. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38030
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز
    موفق کنید.

سلام ممنون از راهنماییتون

والا تا جایی که تحقیق کرده بودم اگر رابطه محافظت شده باشه و از کاندوم استفاده بشه همونجور که آقای سعید گفتند احتمال به زیر ۵٪ میرسه و اونم به خاطر پارگی و ... هستش که در مواردی حتی فردی که ایدز داره میتونه با رعایت یه سری شرایط با فرد سالم ازدواج کنه

آخه فکر کردم اگر تست hiv و هپاتیت منفی باشه دیگه با کاندوم مشکلی بوجود نمیاد
    مگه بقیه بیماری های مقاربتی مثل سیفلیس و سوزاک و ... با کاندوم هم منتقل میشن؟؟ راستش فقط به ایدز فکر میکردم حتی هپاتیت هم نه و راجبه این بیماریها اطلاعاتی ندارم

آیا مثل hiv و هپاتیت , این بیماریها هم تست داره و میشه از سلامتی مطمین شد؟
    به نظرم حرف شما درسته یا باید قید این رابطه رو باید بزنم یا اگر جواب سوال آخر مثبت باشه دیگه قبل از هر رابطه ای باید توسط آزمایش از سلامتی کامل مطمین بشم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

سلام ممنون از راهنماییتون

والا تا جایی که تحقیق کرده بودم اگر رابطه محافظت شده باشه و از کاندوم استفاده بشه همونجور که آقای سعید گفتند احتمال به زیر ۵٪ میرسه و اونم به خاطر پارگی و ... هستش که در مواردی حتی فردی که ایدز داره میتونه با رعایت یه سری شرایط با فرد سالم ازدواج کنه

آخه فکر کردم اگر تست hiv و هپاتیت منفی باشه دیگه با کاندوم مشکلی بوجود نمیاد
    مگه بقیه بیماری های مقاربتی مثل سیفلیس و سوزاک و ... با کاندوم هم منتقل میشن؟؟ راستش فقط به ایدز فکر میکردم حتی هپاتیت هم نه و راجبه این بیماریها اطلاعاتی ندارم

آیا مثل hiv و هپاتیت , این بیماریها هم تست داره و میشه از سلامتی مطمین شد؟
    به نظرم حرف شما درسته یا باید قید این رابطه رو باید بزنم یا اگر جواب سوال آخر مثبت باشه دیگه قبل از هر رابطه ای باید توسط آزمایش از سلامتی کامل مطمین بشم
    بله متاسفانه این بیماری های مقاربتی از طریق کاندوم هم منتقل میشند و تشخیصشون خیلی سخته. و مثل ایدز یک دوره پنهانی داره که حدودا دو الی سه سال هستش. مثلا سفلیس از جایی که عفونت وارد شده به صورت زخم‌های بدون درد ظاهر می‌شود (اغلب اطراف اندام‌های تناسلی، مقعد یا دهان) به این زخم‌ها سفلیس میگن و این مرحله از بیماری رو به عنوان سفلیس ابتدایی می‌شناسند. مرحله‌ بعدی یک سری دانه‌های زیاد و علائمی شبیه به آنفلوانزا ظاهر می‌شه (سفلیس ثانویه). اگر این بیماری ها درمان نشن(و درمانشون خیلی سخته و تقریبا باید قید یک ازدواج موفق و حتی یک رابطه دوستی رو از سرتون از اون به بعد بیرون کنید.) سفلیس سوم، سال‌ها بعد ظاهر میشه و مشکلاتی برای مغز و چشم‌ها، قلب و استخوان‌ها بوجود میاره بیشتر درمورد اینا بخونید تا متوجه بشید دارید خودتونو دستی دستی توی چه منجلابی میندازید. مرد و زن به طور مساوی در خطر ابتلا به سفلیس هستند و اوج بروز این بیماری بین سن ۱۵ تا ۳۴ سال هستش

در ضمن از سلامتشونم باخبر بشید خیلی از بیماریها ممکنه چند سال دیگه خودشونو توی خانم نشون بدند و توی این مدت یک عالمه افراد رو با خودشون به پایین بکشند. اگر زندگی تون براتون مهم هست بخاطر آینده خودتون از این رابطه باید دست بکشید.
    بنده روانشناس هستم و ممکنه حرف من خیلی به مذاقتون خوش نیاد ولی من وظیفم هست که به شما گوشزد کنم خطراتی که رو به روتون هست. دیگه تصمیم با شماست
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 03-13-2018 در ساعت 09:00 AM

14. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38030
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله متاسفانه این بیماری های مقاربتی از طریق کاندوم هم منتقل میشند و تشخیصشون خیلی سخته. و مثل ایدز یک دوره پنهانی داره که حدودا دو الی سه سال هستش. مثلا سفلیس از جایی که عفونت وارد شده به صورت زخم‌های بدون درد ظاهر می‌شود (اغلب اطراف اندام‌های تناسلی، مقعد یا دهان) به این زخم‌ها سفلیس میگن و این مرحله از بیماری رو به عنوان سفلیس ابتدایی می‌شناسند. مرحله‌ بعدی یک سری دانه‌های زیاد و علائمی شبیه به آنفلوانزا ظاهر می‌شه (سفلیس ثانویه). اگر این بیماری ها درمان نشن(و درمانشون خیلی سخته و تقریبا باید قید یک ازدواج موفق و حتی یک رابطه دوستی رو از سرتون از اون به بعد بیرون کنید.) سفلیس سوم، سال‌ها بعد ظاهر میشه و مشکلاتی برای مغز و چشم‌ها، قلب و استخوان‌ها بوجود میاره بیشتر درمورد اینا بخونید تا متوجه بشید دارید خودتونو دستی دستی توی چه منجلابی میندازید. مرد و زن به طور مساوی دv خطر ابتلا به سفلیس هستند و اوج بروز این بیماری بین سن ۱۵ تا ۳۴ سال هستش

در ضمن از سلامتشونم باخبر بشید خیلی از بیماریها ممکنه چند سال دیگه خودشونو توی خانم نشون بدند و توی این مدت یک عالمه افراد رو با خودشون به پایین بکشند. اگر زندگی تون براتون مهم هست بخاطر آینده خودتون از این رابطه باید دست بکشید.
    بنده روانشناس هستم و ممکنه حرف من خیلی به مذاقتون خوش نیاد ولی من وظیفم هست که به شما گوشزد کنم خطراتی که رو به روتون هست. دیگه تصمیم با شماست
    موفق باشید

یعنی حرفاتون واقعا خیلی منو ترسوندش
    ترجیح میدم کلا قید رابطه رو بزنم
    ولی همین یکباری که رابطه داشتم رو نمیدونم چیکار کنم؟
    نمیدونم بیماری گرفتم یا نه؟
    البته میگه که اکثر رابطه هاش محافظت شده بوده و تست hiv منفی بوده فقط این یکم استرسم رو کم میکنه وگرنه که ....

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

بله احتمالش هست .چیزی به اسم ازدواج موقت وجود نداره خودتونو با این اسم گول نزنید این اسم صرفا سرپوش فحشا برای یه عده ادم مردسالار هست چون حاضر نیسن هیچ وقت خواهر خودشون با کسی ازدواج موقت داشته باشه.همون طور که گفتین این خانم روابط متعدد داشته و تن فروشی مسلما شغلشون بوده و خیلی احتمال بیماری وجود داره اگر نگران هستین میتونین برین ازمایش بدین.

17. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38030
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    بله احتمالش هست .چیزی به اسم ازدواج موقت وجود نداره خودتونو با این اسم گول نزنید این اسم صرفا سرپوش فحشا برای یه عده ادم مردسالار هست چون حاضر نیسن هیچ وقت خواهر خودشون با کسی ازدواج موقت داشته باشه.همون طور که گفتین این خانم روابط متعدد داشته و تن فروشی مسلما شغلشون بوده و خیلی احتمال بیماری وجود داره اگر نگران هستین میتونین برین ازمایش بدین.

در مورد ازدواج موقت که میگید چیزی به این اسم وجود نداره به هر حال چه ما بخوایم چه نخوایم جزو دین ما هست و حلاله خداست و ما کاره حرام یا غیر قانونی انجام ندادیم
    در مورد اینکه میفرمایید مرد سالارانه , هم ابراز علاقه و هم پیشنهاد صیغه از طرف این خانم بود و دلیلشونم این بود که وقتی خانمی نیاز جنسی داره و شرایط ازدواج نداره باید چیکار کنه و خدا این اجازه رو بهش داده و چرا در مورد این خانمها بد برداشت میشه

والا در مورد اینکه میفرمایید تن فروشی شغلشون بوده یا نه نمیدونم , ولی الان کلی ابراز پشیمونی میکنه و تا جایی که به من توضیح داده میگه رابطه هاش با کسانی بوده که باهاشون دوست بوده و حلال و با محرمیت بوده به جز یکی دو مورد و واسه همین عذاب وجدان گرفته و میخواسته دیگه گناه نکنه و نیازشو با ازدواج موقت برطرف کنه اما به هر حال چه حلال چ حروم با چند نفر رابطه داشته که معلوم نیست آدمای سالمی بودن یا نه ....
    این اطمینان رو به من داده که کارش فاحشگی نبوده و به خاطر روابط گذشتش تست hiv داده که منفی بوده و به خاطر من حاضره دوباره بیاد و تمام آزمایشهارو بده

ولی متاسفانه عاشق کسی شد که تا الان آدم سالمی بوده و رابطه ای نداشته بود و با اومدنش زندگیه اونو خراب کرد و الانم بابت همین قضیه عذاب وجدان داره ولی چه فایده

متاسفانه برای آزمایش یه ۶ هفته باید صبر کنم و گرنه فردا صبح آزمایش میدادم تا از استرسش خلاص بشم
    ویرایش توسط amir67 : 03-12-2018 در ساعت 11:16 PM

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

در مورد ازدواج موقت که میگید چیزی به این اسم وجود نداره به هر حال چه ما بخوایم چه نخوایم جزو دین ما هست و حلاله خداست و ما کاره حرام یا غیر قانونی انجام ندادیم
    در مورد اینکه میفرمایید مرد سالارانه , هم ابراز علاقه و هم پیشنهاد صیغه از طرف این خانم بود و دلیلشونم این بود که وقتی خانمی نیاز جنسی داره و شرایط ازدواج نداره باید چیکار کنه و خدا این اجازه رو بهش داده و چرا در مورد این خانمها بد برداشت میشه

والا در مورد اینکه میفرمایید تن فروشی شغلشون بوده یا نه نمیدونم , ولی الان کلی ابراز پشیمونی میکنه و تا جایی که به من توضیح داده میگه رابطه هاش با کسانی بوده که باهاشون دوست بوده و حلال و با محرمیت بوده به جز یکی دو مورد و واسه همین عذاب وجدان گرفته و میخواسته دیگه گناه نکنه و نیازشو با ازدواج موقت برطرف کنه اما به هر حال چه حلال چ حروم با چند نفر رابطه داشته که معلوم نیست آدمای سالمی بودن یا نه ....
    این اطمینان رو به من داده که کارش فاحشگی نبوده و به خاطر روابط گذشتش تست hiv داده که منفی بوده و به خاطر من حاضره دوباره بیاد و تمام آزمایشهارو بده

ولی متاسفانه عاشق کسی شد که تا الان آدم سالمی بوده و رابطه ای نداشته بود و با اومدنش زندگیه اونو خراب کرد و الانم بابت همین قضیه عذاب وجدان داره ولی چه فایده

متاسفانه برای آزمایش یه ۶ هفته باید صبر کنم و گرنه فردا صبح آزمایش میدادم تا از استرسش خلاص بشم
    اقا محترم چیزی به اسم ازدواج موقت وجود نداره چرا از این اسم استفاده میکنید کجای دین گفته؟بگید با هم دوست دختر دوست پسر بودینو حالا رابطه برقرار کردین چرا به اسم ازدواج موقت خودتونو پاک جلوه بدین تو جامعه ای که نداشتن بکارت برای دختر ننگ هست؟کجای دین گفته ما ازدواج ساعتی داریم؟؟!!ازدواج موفقت همون دوست دختر دوست پسریه هیچ فرقی نداره فقط تنها فرقش اینه یه خطبه عربی بینتون خونده میشه .
    در مورد این خانم من اطلاع ندارم ولی کسی که با چند نفر بوده بعد با شما هم خوابیده احتمالش زیاده یکسری بیماری هایی به شما منتقل بشه.
    ویرایش توسط saba95 : 03-13-2018 در ساعت 03:18 PM

20. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

داش تست انتی بادی بده برای اینکه ایمنی بدنت در چه وضعیتی هست

تست انواع هپاتیپ هم بدی اینکه در دوران دبیرستان اگر واکسن هپاتیپ زده باشی احتمال این ویروس سرایت کنه خیلی کمه

و اما hiv بین سه ماه تا 2سال طول میکشه که خودش را نشون بده که اگرم نشون بده ولی بعد چند سال میاد سیستم ایمنی بدنیت را نابوده میکنه

داش 3سال از ما بزرگتری ولی مردم برای کارهاشون خوب بهونه و توجیه میارن ولی دلیل اصلی را نمیگن...

این صیغه و ازدواج موقت برای 1400سال بود که اعراب اصن ثبات رابطه نداشتن و خب گذاشته شد ولی تهشا بگم کلاهی ک سر خودمون میزاریم...حالا اگر حدیث بود میگفتن صیغه ازاد و حلاله ولی اگر کسی سمتش نره زن یا شوهر ایندش طبق ایده ال هاش گیرش میاد کسی سمتش نمیرفت

کلن ما انسان خودما خوب بلدیم گول بزنیم بخصوص ایرانی جماعت بخاطر محدودیت ها

داش تو ایران کجاش طبق استاندارد جهانی هست که رابطه هامون سالم و بدون تنش باشه؟؟؟

سری ک درد نمیکنه رو الکی نبند

رفقایی ک میگن رابطه بزنیم حالا با هرکسی خوبه؟؟ میگم با خودتون ور برید،لااقلش عذاب وجدان میگیرید ولی عذاب اینده را نمیگیرید

داش این لذت به این اعصاب خوردیش و فحش دادن و احساس اضطراب و استرس نمی ارزه...

دیگه خودت ماشالا بالغ و دانایی، همین رل ها را ببین دختر و پسر داخل شهوت یعک قول هایی میدن بهم و حرفای احساسی بهم میزنن ک ادم میگه با خودش این حجم از دوست داشتن بی سابقست و غیر نرمال و بعد خالی شدن نه قولی باقی میمونه نه احساسی!!!!!

دوجا حواست باشه : جایی که خوشحالی قول نده و جایی که داخل شهوتی، همین حرفم برای خودت موثره...
    ویرایش توسط amir1370 : 03-27-2018 در ساعت 10:23 AM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

اقا محترم چیزی به اسم ازدواج موقت وجود نداره چرا از این اسم استفاده میکنید کجای دین گفته؟بگید با هم دوست دختر دوست پسر بودینو حالا رابطه برقرار کردین چرا به اسم ازدواج موقت خودتونو پاک جلوه بدین تو جامعه ای که نداشتن بکارت برای دختر ننگ هست؟کجای دین گفته ما ازدواج ساعتی داریم؟؟!!ازدواج موفقت همون دوست دختر دوست پسریه هیچ فرقی نداره فقط تنها فرقش اینه یه خطبه عربی بینتون خونده میشه .
    در مورد این خانم من اطلاع ندارم ولی کسی که با چند نفر بوده بعد با شما هم خوابیده احتمالش زیاده یکسری بیماری هایی به شما منتقل بشه.
    چرا شما اینقدر به ازدواج موقت، آلرژی دارید!؟
    حلال خدا را حرام نکنید ... البته مردان هم نباید از آن، سوء استفاده کنند.
    البته ازدواج موقت در اسلام این چیزی نیست که خیلی از ما می دانیم (ساعتی و با هر کس و ...).
    اما با شرایط و مواردش، در دین اسلام موجود است.
    البته که دین اسلام از شهوت رانی خودداری میکند و این راهی است برای آنها که مشکلی دارند و یا دسترسی به ازدواج دائم ندارند.
    افراط و تفریط در ان، مثل همه چیزهای دیگر، اشتباه است.

23. 2 کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    چرا شما اینقدر به ازدواج موقت، آلرژی دارید!؟
    حلال خدا را حرام نکنید ... البته مردان هم نباید از آن، سوء استفاده کنند.
    البته ازدواج موقت در اسلام این چیزی نیست که خیلی از ما می دانیم (ساعتی و با هر کس و ...).
    اما با شرایط و مواردش، در دین اسلام موجود است.
    البته که دین اسلام از شهوت رانی خودداری میکند و این راهی است برای آنها که مشکلی دارند و یا دسترسی به ازدواج دائم ندارند.
    افراط و تفریط در ان، مثل همه چیزهای دیگر، اشتباه است.
    شما کلا چرا تاپیکای قدیمی رو بالا میارین متوجه نمیشم.دوما من الرژی ندارم قطعا پسرایی امثال شما که میان میگن ازدوااج موقت خوبه کل کشورو سوراخ میکنن تا برای ازددواج یه دختر باکره گیر بیارن و مثل همین جناب مهدی که اتفاقا ازتون تشکر زده ازمایش بکارت میخوان!!
    جمع کنید عقب افتاده بازیاتونو.همین جناب مهدی که از پست شما راجب ازدواج موقت تشکر زده و قبولش داره میگفت اگر ازدواج کنم زنم رو میبرم ازش گواهی بکارت میگیرم .
    با اینکه متاهلین ولی خود شما هم با دختری که قبلا صیغه بوده ازدواج نمیکردین حتی اگر خودتون تجربه کرده باشین.

25. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

شما کلا چرا تاپیکای قدیمی رو بالا میارین متوجه نمیشم.دوما من الرژی ندارم قطعا پسرایی امثال شما که میان میگن ازدوااج موقت خوبه کل کشورو سوراخ میکنن تا برای ازددواج یه دختر باکره گیر بیارن و مثل همین جناب مهدی که اتفاقا ازتون تشکر زده ازمایش بکارت میخوان!!
    جمع کنید عقب افتاده بازیاتونو.همین جناب مهدی که از پست شما راجب ازدواج موقت تشکر زده و قبولش داره میگفت اگر ازدواج کنم زنم رو میبرم ازش گواهی بکارت میگیرم .
    با اینکه متاهلین ولی خود شما هم با دختری که قبلا صیغه بوده ازدواج نمیکردین حتی اگر خودتون تجربه کرده باشین.
    سلام صبا خانوم
    من اتفاقا ازدواج موقتو ازش حالم بد میشه،نه اینکه قبول نداشته باشم،قبول دارم،ولی ته دلم بدم میاد ،
    ازدواج موقتم برا اونایی که طلاق گرفتن یا همسر فوتی هست،الان مثلا ادما هم سن و سالم چه پسر وچه دختر باید فکرشون دنبال ارتباط موقت نباشیه،چون مناسب ما نیس
    .برا من چندش اوره
    ولی این چیزی که دین گفته و یه جاهایی کار سازه وباید باشه وهم مفید ومهتر از این که خدا حلال کرده ،ولی من چن تا رفیق سنی داشتم اونا به ازدواج موقت اعتقاد نداشتن.
    دلیل تشکر ،من احساس کنم 1 درصد پست مناسبه تشکر میزنم
    ویرایش توسط maam76 : 08-14-2018 در ساعت 01:59 AM
    امضای ایشان
    مهدی76ص

27. 2 کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلام صبا خانوم
    من اتفاقا ازدواج موقتو ازش حالم بد میشه،نه اینکه قبول نداشته باشم،قبول دارم،ولی ته دلم بدم میاد ،
    ازدواج موقتم برا اونایی که طلاق گرفتن یا همسر فوتی هست،الان مثلا ادما هم سن و سالم چه پسر وچه دختر باید فکرشون دنبال ارتباط موقت نباشیه،چون مناسب ما نیس
    من که چندشم میشه
    ولی این چیزی که دین گفته و یه جاهایی کار سازه وباید باشه وهم مفید ومهتر از این که خدا حلال کرده ،ولی من چن تا رفیق سنی داشتم اونا به ازدواج موقت اعتقاد نداشتن.
    سلام. سنی ها که کلا صیغه و ازدواج موقت رو قبول ندارن .حرف من اینه وقتی قرار باشه دو نفر توافقی با هم باشن چه لزومی داره بینشون خطبه عربی خونده بشه مهم نیته که نیت هم ازدواج موقت هم دفع شهوته نه چیز دیگه .خیلیا میگن هدفمون کمک کردن و سرپناه دادن به زن هست ولی ایا بدون صیغه نمیشه به زنی کمک مالی کرد؟حتما باید اون وسطه یه بهره جنسی هم ببرن که جبران کنه اون لطف رو؟
    الان خیلی پسرا هستن که ازدواج موقت یا صیغه رو تجربه کردن ولی وقتی ازشون میپرسی چرا زن نمیگیری میگن دختر خوب و سالم گیر نمیاد!!!اونوقت میگی مگه خودت باکره ای که دختر باکره میخوای میگن در جواب ما مرد هستیم دین اسلام برای ما ازدواج موقت گذاشته پس خطایی نکردیم!!
    اینه که تو جامعه تبعیض بوجود میاد.چون توی دین یه دختر تا اذن پدر نداشته باشه نمیتونه صیغه کسی بشه و قطعا هیچ پدری هم اجازه نمیده دخترش صیغه بشه و جامعه پر میشه از پسرایی که شبا با چن نفر خوابیدن ولی هنوز مومن شناخته میشن و دخترایی که بخاطر یبار برقراری رابطه با کسی که دوستش دارن فاحشه نامگذاری میشن!

29. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

به طور قطع به شما میگم که شما ایدز گرفتی دوست عزیز
    تجربه ای باشه برای شما و کسانی که مثل شما دنبال چنین رابطه هایی هستند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نه اصلا هم اینطور نیست، احتمال زیاد هم داره که هیچ بیماری نداشته باشید.
    باید زودتر بروید و آزمایش دهید تا کامل معلوم بشه.
    تازه هم الان برای کمک و پیشگیری بیماری هایی مثل ایدز، راه های زیادی درست شده و با گذشته فرق کرده، (دنیا که به آخر نرسیده)
    همیشه به خدای رحمان، امید و انگیزه هست، و هیچ چیز برای خدای متعال، غیر ممکن نیست.
    به امید حق

32. کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

با عرض احترام و ادب
    انصافا و حقیقتا باید اعتراف کرد که حرف های شما حق و بجا است، و این بی انصافی اکثر مردان را نمیشه نادیده گرفت، و واقعا مایه تاسف است.
    البته دین اسلام سفارش های بسیاری به انصاف و عدالت برای همه، سفارش کرده است. ولی باز هم ما انسان ها، فراموش می کنیم و هر کاری که میخواهیم می کنیم و اسم خودمان هم میزاریم، مسلمان!!
    که در واقع دین اسلام، دین اخلاق و رحمت است. و ما متاسفانه در اشتباه هستیم، که دود آن در چشم خودمان خواهد رفت.

لینک: انصاف از نظر احادیث | موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام

34. 2 کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

سلام.
    الان خیلی پسرا هستن که ازدواج موقت یا صیغه رو تجربه کردن ولی وقتی ازشون میپرسی چرا زن نمیگیری میگن دختر خوب و سالم گیر نمیاد!!!اونوقت میگی مگه خودت باکره ای که دختر باکره میخوای میگن در جواب ما مرد هستیم دین اسلام برای ما ازدواج موقت گذاشته پس خطایی نکردیم!!
    اینه که تو جامعه تبعیض بوجود میاد.چون توی دین یه دختر تا اذن پدر نداشته باشه نمیتونه صیغه کسی بشه و قطعا هیچ پدری هم اجازه نمیده دخترش صیغه بشه و جامعه پر میشه از پسرایی که شبا با چن نفر خوابیدن ولی هنوز مومن شناخته میشن و دخترایی که بخاطر یبار برقراری رابطه با کسی که دوستش دارن فاحشه نامگذاری میشن!
    بله، باز هم درست هست این که میگویید.
    که متاسفانه اینجور تفکرات و باورهای غلط از آفت هایی است که به دین و ایمان ما وارد شده، و ما خودمان را گول می زنیم که دیندار هستیم. (بدون رعایت احترام و انصاف نسبت به دیگران) (خودخواهی و خودبینی)
    یک نگاهی به ارزش انصاف و احترام به دیگران بیاندازید: شرح نامه 31 نهج البلاغه: آنچه برای خود می‌پسندی... | موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت علیهم السلام

با توجه به احادیث و روایات بالا، حالا باید دید که دیندار و مسلمان واقعی کیست!؟
    و نه صرفا با ادعا و جانماز آب کشیدن... (که متاسفانه این آفت جامعه ما شده)

36. 2 کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام. سنی ها که کلا صیغه و ازدواج موقت رو قبول ندارن .حرف من اینه وقتی قرار باشه دو نفر توافقی با هم باشن چه لزومی داره بینشون خطبه عربی خونده بشه مهم نیته که نیت هم ازدواج موقت هم دفع شهوته نه چیز دیگه .خیلیا میگن هدفمون کمک کردن و سرپناه دادن به زن هست ولی ایا بدون صیغه نمیشه به زنی کمک مالی کرد؟حتما باید اون وسطه یه بهره جنسی هم ببرن که جبران کنه اون لطف رو؟
    میشه چرا نشه؟

فقط بعدش مردم به عنوان زناکار ازشون یاد میکنن، هر چند اکثر مردم الان صیغه رو هم عین زنا میدونن.

مردم تفاوتی بین چیزی که خدا حلال کرده و چیزی که حرام کرده قائل نمیشن، در صورتی که مردمی که خودشونو مسلمان میدونن باید حلال و حرام خدا رو رعایت کنن و بینشون تفاوت قائل بشن. غیر از این باشه چجور مسلمان بودنیه؟
    ویرایش توسط Experience : 08-14-2018 در ساعت 04:07 PM

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من هیچ وقت تو رابطه جنسی خطرناک بدون کاندوم رابطه برقرار نمی کنم
    مشکل خرید کاندوم داشتم که اونم از سایت الو کاندوم میخرم برام رایگان میاره
    نگران نباش ولی دیگه تکرارش نکن
    alocondom.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)