نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سردشدن همسرم از زندگی

1502
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38044
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردشدن همسرم از زندگی

باسلام.من مدت چهارساله که عقدهستم 9ماه بعدعقد به دلیل مشکلات پیش پاافتاده و معمولی راهمون به دادگاه باز شد و تمکین و نفقه و....درخواست دادیم.بعدش چندین بار اشتی کردیم ولی متاسفانه بخاطر وسواسی که همسرم پیداکرده روی من تلاش های من بی نتیجه میمونه ومن هرکارمیکنم بدبینی های همسرم ازبین نمیره و مدام تکرارمیکنه که من دنبال مهریم و برای اثباتش مهریه ببخشم ویااینکه بدلیل اینکه حرمت ها ازبین رفته زندگی ادامش فایده نداره و خانواده ها دیگ قبولمون نمیکنن به عنوان داناد و عروس...امامن براین باورم که اگه بخوایم میشه همه چیز درست کرد.لطفا کمکم کنیدسپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردشدن همسرم از زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidimah84 نمایش پست ها
    باسلام.من مدت چهارساله که عقدهستم 9ماه بعدعقد به دلیل مشکلات پیش پاافتاده و معمولی راهمون به دادگاه باز شد و تمکین و نفقه و....درخواست دادیم.بعدش چندین بار اشتی کردیم ولی متاسفانه بخاطر وسواسی که همسرم پیداکرده روی من تلاش های من بی نتیجه میمونه ومن هرکارمیکنم بدبینی های همسرم ازبین نمیره و مدام تکرارمیکنه که من دنبال مهریم و برای اثباتش مهریه ببخشم ویااینکه بدلیل اینکه حرمت ها ازبین رفته زندگی ادامش فایده نداره و خانواده ها دیگ قبولمون نمیکنن به عنوان داناد و عروس...امامن براین باورم که اگه بخوایم میشه همه چیز درست کرد.لطفا کمکم کنیدسپاس

دوست عزیز بهتره با خودتون روراست باشید .
    هیچ کسی مثل خود شما نمیدونه چه اتفاقی برای این زندگی افتاده .
    پرده حرمت و احترام در ارتباط دوطرفه از بین رفته .
    شاید بتونید اونو وصله بزنید ولی مثل روز اول نخواهد شد .
    چون در هر مرحله ای از زندگی این عقده ها سر باز میکنه .
    پس اگر قرار به ادامه دادن هست باید هر دوی شما بخوایت که این زندگی پابرجا بمونه .
    و گرنه شما یک جنگ دو طرفه رو شروع کردید که در نهایت روزی با تنش مواجه خواهد شد .
    و در این بچه هایی هم در آتش کینه و دعواهای شما خواهند سوخت.
    پس الان وقت این هست که درست و منطقی تصمیم گیری کنید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم.

درک میکنم واقعا شرایط سختیه٬

توی دادگاهها هم وقتی خانوم یا آقایی قصد دارن از نظر قانونی پیگیر حقوقشون نسبت به طرف مقابل باشن این هشدارو بهشون میدن که
    شروع روند قانونی باعث اختلاف و بدبینی طرف مقابل میشه
    وباعث میشه بیشتر همه چیز به هم گره بخوره واسه همین پیشنهاد میدن بهتره ابتدا با مشاوره یا وساطت بزرگترا مشکلاتو حل کرد.

الان شما هم دقیقا دچار همین مشکل شدین.

از طرفی متأسفانه طولانی تر شدن دوران عقد و دخالت خانواده ها اونم در شرایطی که هر کدوم از شما در کنار خانواده خودتون هستین به این مشکلات دامن زده.

آقای فرخ راهنمایی خوبی داشتن٬ در شرایطی که بینتون بدبینی و بی اعتمادی وجود داره و حرمتها از بین رفته خیلی سخته که بتونید شرایط رو به حالت سابق برگردونید.

که البته هر چقدر هم موفق باشید اثراتش بر جا خواهد موند ؛

و این موفقیت هم در صورتی ایجاد میشه که همسرتون با شما همراهی کنن و شما هم واقعا هدفتون زندگی کردن باشه و بتونید با شرایط کنار بیاید.

به هر حال عزیزم این پروسه چیزی نیست که اینجا و یک طرفه و تنهایی بتونی بهش برسی٬
    نیازمند پیگیریهای جدی و جلسات مشاوره هست که باید شما و همسرتون به صورت تک تک و مشترک با هم داشته باشید تا ان شاءالله مشکلاتتون حل بشه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوست من
    بنده هم با نظر دوستان موافقم.فکر میکنم باید واقع گرا باشید.شما در طول این چهار سال نتونستید ب نتیجه ای برسید.چطور میتونید روی زندگی درازمدت برنامه ریزی کنید.
    بدون شک همه ما ک کامنت میذاریم دوست داریم کدورت های بین شما برطرف بشه و برین سر خونه و زندگیتون ولی باید بپذیریم با شرایطی ک شما گفتید تقریبا غیرممکنه.
    شما باید هر چه زودتر ی تصمیم جدی بگیرید.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اولین فردی که شروع دادگاه رفتن بود شما بودید یا همسرتون؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد