نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حسادت خانواده ی شوهر

878
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت خانواده ی شوهر

سلام من یه دخترم که چند روز دیگه قراره عروسی کنم ولی اخیرا متوجه شدم خیلی خانواده ی شوهرم حسودی میکنن جوری که چند بار اون چیزی که بهش حسادت میکنن رو بهم میگن مثلا شوهرم نمیتونه خونه بخره و قراره رهن کنیم مادر شوهرم و خواهرای شوهرم تا الان چند بار جاهای مختلف ازم پرسیدن دامادتون هر ماه چقدر کرایه خونه میده و من هر بار بهشون گفتم خونه ثابت خریده اجاه نکرده ولی نمیخوان حرفمو باور کنن و فکر میکنن دروغ میگم، میخوام بهم بگید بهتره چجوری باهاشون رفتار کنم که دیگه این حسادتاشونو کنار بذارن یا حداقل اینقدر بیانش نکنن چون دیگه برای خودمم باعث خجالت شده که نه تنها از من بلکه از بقیه ی اعضای خانوادمم میپرسن بخاطر همین هی مادرم تو ذوقم میزنه که اینا چرا بجای اینکه بگن مبارکشون باشه اینجوری میگن بعدم که جوابشونو میدیم باز نمیگن مبارک باشه
    دیگه واقعا برام سخت شده کنار اومدن باهاشون با اینکه شوهرم اصلا مثل اونا نیست و خیلی خوشحال میشه وقتی میبینه بقیه وضع مالیشون خوبه ولی پشیمونم از وصلتمون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38070
    تشکـر
    9
    تشکر شده 20 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حسادت خانواده ی شوهر

سوالای چرند باید جواب چرند هم بگیرند... نباید درست جواب بدید...
    ایندفعه پرسید بگو ماهی 20 میلیون اجاره میدن... یا بگو چون دزدی میکنه این اجاره ها براش چیزی نیست... چندتا جارو همینجوری اجاره کرده که فقط اجاره بده... اصرار کردن بگو شما درست می فرمایید ما می خواستیم به شما دروغ بگیم نمیدونستیم شما آرسن لوپن تشریف دارین تا تهشو درنیارین ول نمی کنین...
    همه ی اینارو به شوخی بگو و اگر گفت متلک میگی؟ بگو چندبار درست جواب دادم فایده نداشت گفتم یه جوری که حالیتون بشه صحبت کنم...
    الان وقتشه گربه رو دم حجره بکشی... هنوز هیچ عقدی جاری نشده که جدا شدن سخت بشه... از دعوا شدن هم نترس... محکم حرفتو بزن... زیر بار متلک لهشون کن...
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1458
    تشکـر
    12
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حسادت خانواده ی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeiz نمایش پست ها
    سوالای چرند باید جواب چرند هم بگیرند... نباید درست جواب بدید...
    ایندفعه پرسید بگو ماهی 20 میلیون اجاره میدن... یا بگو چون دزدی میکنه این اجاره ها براش چیزی نیست... چندتا جارو همینجوری اجاره کرده که فقط اجاره بده... اصرار کردن بگو شما درست می فرمایید ما می خواستیم به شما دروغ بگیم نمیدونستیم شما آرسن لوپن تشریف دارین تا تهشو درنیارین ول نمی کنین...
    همه ی اینارو به شوخی بگو و اگر گفت متلک میگی؟ بگو چندبار درست جواب دادم فایده نداشت گفتم یه جوری که حالیتون بشه صحبت کنم...
    الان وقتشه گربه رو دم حجره بکشی... هنوز هیچ عقدی جاری نشده که جدا شدن سخت بشه... از دعوا شدن هم نترس... محکم حرفتو بزن... زیر بار متلک لهشون کن...
    موفق باشی
    عجب مشاوره ی حرفه ای،
    واقعا مبهوت شدم از این همه تخصص و تبحر!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد