نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوران آشنایی آیا باید آقا را جذب کرد؟

1025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوران آشنایی آیا باید آقا را جذب کرد؟

سه ماه هست که با خواستگارم در حال آشنایی هستم. این آقا به طور مستقل کار ثابتی داره و خونه زندگی ایناش همه اوکیه،سطح اقتصادی خانوادش در حد خانواده خودمونه ،خانواده مذهبی دارن مادرش اینا چادرین و آرایش تا حدی دارن ولی خانواده ما مانتویی با حجاب البته مدرن و بدون آرایش، خودمم سادگی رو دوست دارم الان آرایشم در حد کرم پودر و ریمل و رژلب ملیح هستش به طوری که جلب توجه نکنم در جمع کلا دختر سر سنگینی محسوب میشم،این آقا میگه که من آرایش رو دوست دارم میخوام خودم ازش استفاده کنم زیاد سختگیر نیستم درمورد حجاب و آرایش خانمم وقتی بیرون از خونه است، خودم این برداشت رو داشتم که مثل بیشتر دخترهایی که بیرون میبینیم دوست داره یعنی با آرایش حتی رژ قرمز رنگ و کمی هم موهای بیرون زده خودمم تو حجاب زیاد سختگیر نیستم مانتو جلو باز اینا میپوشم ، خودش میگه از چادر متنفرم و میخوام مثل بقیه مردم باشم ،یکبار خانوادش زنگ زدن به ما و گفتن که این آقا کمی سرد شده بذارین آرایش کنه دختر خانم با زبان بازی یا تو چت هاش ناز بریزه براش!من خیلی ناراحت شدم که اول چرا رفته به خانواده گفته و اینکه من اینجور چیزا رو در مرحله آشنایی درست نمیدونم که بخوام جذبشون کنم با ادا و اطفار!این مسئله آرایش کردن برام سوال شده که آیا این آقا فقط منو به خاطر مسئله جنسی میخواد؟یا من اشتباه میکنم در این دوران باید این جور چیزا آرایش و ادا اطفارا باید باشه؟ به من میگه معیارهایی که من دارم با خانوادم فرق داره به همین دلیل میخوام مستقل تر زندگی کنم در آینده مثلا برم خارج از کشور حتی.
    مسله دوم اینه که این آقا دفعه دوم که به خواستگاری من آمده دفعه قبل یک جلسه نشستیم و دیگه خبری ازشون نشد بعد یکسال دوباره آمدن خواستگاری ازشون پرسیدم که چرا؟میگه آمادگی ازدواج رو نداشتم اون موقع ولی من میدونم که جاهای دیگه هم خواستگاری رفته این آقا و دوست داشته که خودش دختر خانم رو انتخاب کنه نه خانوادش چون زیاد تو سبک خانوادش نیست خودش بیشتر با دوستاش میگرده! ولی خب هر چی خواستگاری رفته همه چادری بودن.خانوادش بهم میگن که تمام اون یکسال فقط به شما فکر میکرده و خودش هم میگه که احساسی بهت دارم،ولی من احساس میکنم به خاطر این موضوع ها منو به خاطر خودم دوست نداره، نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا نه، لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوران آشنایی آیا باید آقا را جذب کرد؟

رفتار خواستگار
    دوست عزیز این دوران رو برای همین روزها گذاشتن .
    شما در حال شناخت ایشون هستید .
    ولی متاسفانه خانواده ها در این مورد تصور میکنن که این اولین و آخرین خواستگار هست .
    به همین خاطر تمام تلاششون رو میکنن تا وصلت به هر قیمتی شده شکل بگیره.
    شما در مورد همسرتون معیارهایی دارید .
    که با گفته های بالا این شخص با معیارهای شما فاصله داره .
    پس تمام مزیت و معایب رو روی کاغذ بنویسید .
    و خوب بررسی و آنالیز کنید .
    حتی اگر این خواستگاری به پیش بره .
    باید دوران نامزدی در حدود 9 ماه رو بگذرونید تا شناخت خوب از هم پیدا کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)