نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مسایل جنسی و دوران آشنایی

2071
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مسایل جنسی و دوران آشنایی

سه ماه هست که با خواستگارم در حال آشنایی هستم. این آقا به طور مستقل کار ثابتی داره و خونه زندگی ایناش همه اوکیه،سطح اقتصادی خانوادش در حد خانواده خودمونه ،خانواده مذهبی دارن مادرش اینا چادرین و آرایش تا حدی دارن ولی خانواده ما مانتویی با حجاب البته مدرن و بدون آرایش، خودمم سادگی رو دوست دارم الان آرایشم در حد کرم پودر و ریمل و رژلب ملیح هستش به طوری که جلب توجه نکنم در جمع کلا دختر سر سنگینی محسوب میشم،این آقا میگه که من آرایش رو دوست دارم میخوام خودم ازش استفاده کنم زیاد سختگیر نیستم درمورد حجاب و آرایش خانمم وقتی بیرون از خونه است، خودم این برداشت رو داشتم که مثل بیشتر دخترهایی که بیرون میبینیم دوست داره یعنی با آرایش حتی رژ قرمز رنگ و کمی هم موهای بیرون زده خودمم تو حجاب زیاد سختگیر نیستم مانتو جلو باز اینا میپوشم ، خودش میگه از چادر متنفرم و میخوام مثل بقیه مردم باشم ،یکبار خانوادش زنگ زدن به ما و گفتن که این آقا کمی سرد شده بذارین آرایش کنه دختر خانم با زبان بازی یا تو چت هاش ناز بریزه براش!من خیلی ناراحت شدم که اول چرا رفته به خانواده گفته و اینکه من اینجور چیزا رو در مرحله آشنایی درست نمیدونم که بخوام جذبشون کنم با ادا و اطفار!این مسئله آرایش کردن برام سوال شده که آیا این آقا فقط منو به خاطر مسئله جنسی میخواد؟یا من اشتباه میکنم در این دوران باید این جور چیزا آرایش و ادا اطفارا باید باشه؟ به من میگه معیارهایی که من دارم با خانوادم فرق داره به همین دلیل میخوام مستقل تر زندگی کنم در آینده مثلا برم خارج از کشور حتی.
    مسله دوم اینه که این آقا دفعه دوم که به خواستگاری من آمده دفعه قبل یک جلسه نشستیم و دیگه خبری ازشون نشد بعد یکسال دوباره آمدن خواستگاری ازشون پرسیدم که چرا؟میگه آمادگی ازدواج رو نداشتم اون موقع ولی من میدونم که جاهای دیگه هم خواستگاری رفته این آقا و دوست داشته که خودش دختر خانم رو انتخاب کنه نه خانوادش چون زیاد تو سبک خانوادش نیست خودش بیشتر با دوستاش میگرده! ولی خب هر چی خواستگاری رفته همه چادری بودن.خانوادش بهم میگن که تمام اون یکسال فقط به شما فکر میکرده و خودش هم میگه که احساسی بهت دارم،ولی من احساس میکنم به خاطر این موضوع ها منو به خاطر خودم دوست نداره، نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا نه، لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مسایل جنسی و دوران آشنایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrbano نمایش پست ها
    سه ماه هست که با خواستگارم در حال آشنایی هستم. این آقا به طور مستقل کار ثابتی داره و خونه زندگی ایناش همه اوکیه،سطح اقتصادی خانوادش در حد خانواده خودمونه ،خانواده مذهبی دارن مادرش اینا چادرین و آرایش تا حدی دارن ولی خانواده ما مانتویی با حجاب البته مدرن و بدون آرایش، خودمم سادگی رو دوست دارم الان آرایشم در حد کرم پودر و ریمل و رژلب ملیح هستش به طوری که جلب توجه نکنم در جمع کلا دختر سر سنگینی محسوب میشم،این آقا میگه که من آرایش رو دوست دارم میخوام خودم ازش استفاده کنم زیاد سختگیر نیستم درمورد حجاب و آرایش خانمم وقتی بیرون از خونه است، خودم این برداشت رو داشتم که مثل بیشتر دخترهایی که بیرون میبینیم دوست داره یعنی با آرایش حتی رژ قرمز رنگ و کمی هم موهای بیرون زده خودمم تو حجاب زیاد سختگیر نیستم مانتو جلو باز اینا میپوشم ، خودش میگه از چادر متنفرم و میخوام مثل بقیه مردم باشم ،یکبار خانوادش زنگ زدن به ما و گفتن که این آقا کمی سرد شده بذارین آرایش کنه دختر خانم با زبان بازی یا تو چت هاش ناز بریزه براش!من خیلی ناراحت شدم که اول چرا رفته به خانواده گفته و اینکه من اینجور چیزا رو در مرحله آشنایی درست نمیدونم که بخوام جذبشون کنم با ادا و اطفار!این مسئله آرایش کردن برام سوال شده که آیا این آقا فقط منو به خاطر مسئله جنسی میخواد؟یا من اشتباه میکنم در این دوران باید این جور چیزا آرایش و ادا اطفارا باید باشه؟ به من میگه معیارهایی که من دارم با خانوادم فرق داره به همین دلیل میخوام مستقل تر زندگی کنم در آینده مثلا برم خارج از کشور حتی.
    مسله دوم اینه که این آقا دفعه دوم که به خواستگاری من آمده دفعه قبل یک جلسه نشستیم و دیگه خبری ازشون نشد بعد یکسال دوباره آمدن خواستگاری ازشون پرسیدم که چرا؟میگه آمادگی ازدواج رو نداشتم اون موقع ولی من میدونم که جاهای دیگه هم خواستگاری رفته این آقا و دوست داشته که خودش دختر خانم رو انتخاب کنه نه خانوادش چون زیاد تو سبک خانوادش نیست خودش بیشتر با دوستاش میگرده! ولی خب هر چی خواستگاری رفته همه چادری بودن.خانوادش بهم میگن که تمام اون یکسال فقط به شما فکر میکرده و خودش هم میگه که احساسی بهت دارم،ولی من احساس میکنم به خاطر این موضوع ها منو به خاطر خودم دوست نداره، نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا نه، لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    مگر شما زن این آقا هستید که می گویند نسبت به شما سرد شده اند شما هنوز در مرحله تصمیم گیری هستید خوب فکر کنید. اگر حالا فقط یک بار شما را میخواست با چهره آرایش کرده ببیند منطقی به نطر میرسید. شما باهاش حرف بزنید اگر واقعا شما را میخواهد از این کار صرف نطر کند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrbano نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    سال نو رو بهتون تبریک میگم
    اول اینکه تو مرحله‌ی آشنایی عشوه و ادا معنایی نداره، و بیشتر توصیه میشه تو این دوران روی شناخت طرف تمرکز کنید و وارد فاز عاطفی نشید چون باعث میشه کاستی رو کمتر ببنید
    دوم اینکه ایشون این تقاضاشون رو بهتر بود با خودتون درمیون میذاشتن تا اینکه بخان به خانوادشون بگن!!!
    یعنی فردا هرحرفی هم داشته باشین میخان با خانوادشون درمیون بذارن؟؟؟!!!
    درنهایت اینکه این مرحله مرحله‌ی شناخته، و شما دارید با روحیات و خلقیات ایشون آشنا میشید
    پس به خود شما بستگی داره که آیا میتونید اینجوری که این آقا میخان باشید یا خیر؟
    اینکه وقتی مشکلی باشه ایشون خانوادشون رو واسطه کنن برای شما قابل پذیرش هست ؟
    شاید بعدا از شما بخان اگر به کشور دیگری رفتید اصلا حجاب نداشته باشید میتونید بپذیرید؟
    جواب همه‌ی اینها به خود شما برمیگرده، و تو این مرحله لزومی نداره عاطفی و احساسی رفتار کنید چون هنوز نسبتی باهم ندارید
    البته منظورم این نیست که بدخلقی کنید
    اینکه بگن ایشون سرد شده واقعا جای تعجب داره!!!! به قول گفتنی نه به باره نه به داره ایشون جلدی سرد شدن؟!
    وقتی وارد زندگی بشید و همه چیز عادی بشه که فک کنم یخ بزنن ایشون
    شوخی بود ناراحت نشید!
    دیگه خودتون فکراتون رو بکنید شناخت رو واسه همین گذاشتن

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

3 ماه خیلی زوده و تو این دوره باید منطق داشت و فکر باز

عشوه بعد ازدواج کلی وقت دارید

به نظرم رو خواستگارای دیگتون فکر کنید بهتر باشه

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39079
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم ب نظرم خودت باش. هر جور دلت میخواد اونطور رفتار کن. تو ازاد ب دنیااومدی و کسی حق نداره مجبورت کنه چطور ارایش کتی یا چطور زندگی کنی. هر کسی هم خوشش نیومد ب سلامت😉😊در مورد اون اقا هم به نظرم ب گزینه های دیگه فکر کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)