نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فوبیا پارانویا

1315
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فوبیا پارانویا

سلام خسته نباشید
    من 4 سال با همکلاسی ام دوست بودم و هر دو یکدیگر رو خیلی دوست داشتیم و عاشق هم بودیم
    امسال ما عقد کردیم. مادر همسرم دارای وسواس. هم از نوع تمیزی و پاکی هم کمی وسواس فکری. همسر من هم کمی دارای وسواس فکری بود اما نه شدید
    امسال پس از عقد ما اتفاقات ناگوار مثل فوت عزیزان و... زیاد بود در نتیجه سال پر استرسی برای هردوی ما بود. حدودا از 2 ماه پیش همسرم احساس میکرد که در تعقیبش هستن و من و خانواده مدام بهش میگفتیم که اینطور نیست و به صورت نوسانی خوب میشد و دوباره بعد از چند روز با دیدن اینکه یه فرد برحسب اتفاق توی خیابون توی ماشین منتظر بود دوباره بهم میریخت تا اینکه یک هفته قبل از عید با هم به بانک رفتیم و اونروز توی خیابون چند نفر آدم بودند همسرم کاملا فکر کرد که دنبالشن و از اونروز بهم ریخت و مدام توی خودش بود صحبت نمیکرد غذا نمیخورد تا اینکه چندروز پیش شدیدا وحشت زده شد و حتی شبا میگفت دارن میان دنبالم منو ببرن و .... به هیچ وجه راضی به مراجعه به پزشک نمیشه اینها علایم پارانویا هست درسته ؟ چجوری برای رفتن به پزشک راضیش کنم
    به کمک و راهنماییتون نیاز دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فوبیا پارانویا

نقل قول نوشته اصلی توسط melikey نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من 4 سال با همکلاسی ام دوست بودم و هر دو یکدیگر رو خیلی دوست داشتیم و عاشق هم بودیم
    امسال ما عقد کردیم. مادر همسرم دارای وسواس. هم از نوع تمیزی و پاکی هم کمی وسواس فکری. همسر من هم کمی دارای وسواس فکری بود اما نه شدید
    امسال پس از عقد ما اتفاقات ناگوار مثل فوت عزیزان و... زیاد بود در نتیجه سال پر استرسی برای هردوی ما بود. حدودا از 2 ماه پیش همسرم احساس میکرد که در تعقیبش هستن و من و خانواده مدام بهش میگفتیم که اینطور نیست و به صورت نوسانی خوب میشد و دوباره بعد از چند روز با دیدن اینکه یه فرد برحسب اتفاق توی خیابون توی ماشین منتظر بود دوباره بهم میریخت تا اینکه یک هفته قبل از عید با هم به بانک رفتیم و اونروز توی خیابون چند نفر آدم بودند همسرم کاملا فکر کرد که دنبالشن و از اونروز بهم ریخت و مدام توی خودش بود صحبت نمیکرد غذا نمیخورد تا اینکه چندروز پیش شدیدا وحشت زده شد و حتی شبا میگفت دارن میان دنبالم منو ببرن و .... به هیچ وجه راضی به مراجعه به پزشک نمیشه اینها علایم پارانویا هست درسته ؟ چجوری برای رفتن به پزشک راضیش کنم
    به کمک و راهنماییتون نیاز دارم
    سلام
    مطلب شما را خواندم عزیز و در مورد سوالی که فرمودید اولا حتما ابشون باید به یکی از همکاران مشاور ما رجوع کنند و تستهای مربوطه رو بدن(حالا میتونه درخواسنهای دوستانه شما باشه و یا مادر و.... و یا )

نفرمودید هر دو چند سالتونه و مدارک نحصیلی و کار و شغل؟؟

متاسفم که این حرف رو میزنم ولی این ممکنه خیلی بیشتر از یک پارانوئید ساده باشه و تنها راه فهمیدن موضوع مراجعه حضوری و تستهای بالینی است.

در هر صورت قبل از مراجعه و تستهای مربوطه و تشخیص متخصص مبادا,مبادا,مبادا... بچه دار شید!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فوبیا پارانویا

ممنون از پاسختون
    ما هر دو 25 سال سن داریم و مدرک هر دوی ما کارشناسی ارشد است و همسرم دبیر هستن

مشکل من اینه که ایشون به هیچ عنوان راضی به مراجعه به پزشک نیست و چندین روز هست که اصلا از خونه بیرون نمیره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)