نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درگیری فیزیکی درخانواده

2462
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38136
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درگیری فیزیکی درخانواده

شدیموباکلی مخالفته خانواده ها ازدواج کردیم هیچ مراسمی نه عقدنه عروسی هیچی نگرفتیم فقط رفتیم محضربابام اومدیه امضاکردورفت این شروع زندگیم بودتواین مدت خیلی جروبحثودعوابین منوهمسرم بودتااینکه یک روزکاربه کتک کاری کشید که این وسط همسرم ازپدرم کتک خوردوکاربه شکایت کشیدامابازم آشتی کردیم چون عاشق هم بودیم تاشنبه شب که سره یه سری مسائل بحثمون شدوشوهرم منوکتک زدالرته منم مقصربودم چندشب بود باهام قهربودمن هی شام درست میکردم ساعت۱۲شب میومدبه من بی محلی میکردومیرفت تواطاق شام نمیخوردومیخوابیدمنم شنبه شب دیگه خیلی عصبی شدم وقتی شاموکشیدم گفت نمیخورم قاطی کردم زدم همه چیروشکستم فحشوکشیدم بهش اونم عصبی شداومدبرای اولین بارگرفت منوزدبعدرفتم شکایت کردموپای خانوادمم اومدوسط دعوامرافه شدالان دارم ازشدت ناراحتیوغصه اشک میریزم خیلی ازکارایی که کردم پشیمونم خانوادم میگن مهرتوبگیر طلاقتوبگیرامامن نمیتونم بدون اون زندگی کنم الان دوروزه ندیدمش همش دارم اشک میریزم حالم بده نمیدونم چیکارکنم خواهش میکنم یکی کمکم کنه ماخیلی سختی کشیدیم تابه هم رسیدیم نمیخوام ازدست بدمش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درگیری فیزیکی درخانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد اچ نمایش پست ها
    شدیموباکلی مخالفته خانواده ها ازدواج کردیم هیچ مراسمی نه عقدنه عروسی هیچی نگرفتیم فقط رفتیم محضربابام اومدیه امضاکردورفت این شروع زندگیم بودتواین مدت خیلی جروبحثودعوابین منوهمسرم بودتااینکه یک روزکاربه کتک کاری کشید که این وسط همسرم ازپدرم کتک خوردوکاربه شکایت کشیدامابازم آشتی کردیم چون عاشق هم بودیم تاشنبه شب که سره یه سری مسائل بحثمون شدوشوهرم منوکتک زدالرته منم مقصربودم چندشب بود باهام قهربودمن هی شام درست میکردم ساعت۱۲شب میومدبه من بی محلی میکردومیرفت تواطاق شام نمیخوردومیخوابیدمنم شنبه شب دیگه خیلی عصبی شدم وقتی شاموکشیدم گفت نمیخورم قاطی کردم زدم همه چیروشکستم فحشوکشیدم بهش اونم عصبی شداومدبرای اولین بارگرفت منوزدبعدرفتم شکایت کردموپای خانوادمم اومدوسط دعوامرافه شدالان دارم ازشدت ناراحتیوغصه اشک میریزم خیلی ازکارایی که کردم پشیمونم خانوادم میگن مهرتوبگیر طلاقتوبگیرامامن نمیتونم بدون اون زندگی کنم الان دوروزه ندیدمش همش دارم اشک میریزم حالم بده نمیدونم چیکارکنم خواهش میکنم یکی کمکم کنه ماخیلی سختی کشیدیم تابه هم رسیدیم نمیخوام ازدست بدمش
    سلام

مطلب شما را خواندم و متاسفم . ولی هیچ کدام شما به بلوغ ازدواج امروز نرسیده اید!!,, و در ازدواج دیروز مانده اید!!؟؟ انسانهای عصبانی که فقط ازدواج کرده اند و حالا خشمگین!!!!!!!!!!؟؟؟

پدر شما داماد رو میزنه داماد زنش رو و سپس زن داماد رو و.......!!!

در مورد سوالتان فقط و فقط مراجعه حضوری هر دو به یکی از همکاران جهت شناخت بیشتر خود و یکدیگر و کنترل خشم و عصبانیت و با نیت بهبودی و پیگیری.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38136
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درگیری فیزیکی درخانواده

مرسی ازراهنماییتون واقعیتش بنده پیش مشاورمیرفتم ولی مشکل هزینه داشتم شماجایی یاکسانیرومیشناسین که بتونن به ماکمک کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)