نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: ... صیغه تازه داماد ...

2843
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

... صیغه تازه داماد ...

سلام یه پسری الان 28 سالشه و با روحیات مذهبی و حدودا 3 ماهه ازدواج کرده و زندگی خوبی با همسرش داره و هم دختر پاک زندگی کرده و هم پسر

دیشب از طرف یه ناشناس یه ویدئو ارسال میشه واسه همسر پسره و وقتی باز میکنه میبینه فیلم مستهجن همسرشه با یه زن دیگه وقتی علت را جویا میشن پسره میگی این فیلم واسه 20 سالگیم و چون فشار جنسی داشتم به توصیه یه دوستم یه خانمی که از همسرش طلاق گرفته بوده را صیغه کردم و یه شب باهاش بودم و واسه اینکه فک میکردم یادگاریه از رابطم فیلم گرفتم و بعد از اونم به شدت پشیمون شدم و تا الان حتی به نامحرمم نگاه نکردم و فیلم را هم یکی دو هفته بعدش پاک کردم و پاک زندگی کردم از اون زمان تا الان

ولی همسرش پاشو کرده تو یه کفش و میگه طلاق میخوام و نمیتونم با مردی که بدنش به بدن یه زن دیگه خورده ازدواج کنم و اینکه من قبل ازدواج بهت گفته بودم خودم تا الان پاک موندم و حتی با یه پسر صمیمی حرف نزدم و تو هم گفتی منم همینطور پس چرا اون موقع نگفتی درباره ارتباطتت.شوهره هم میگه من توبه کردم و اون یه اشتباه بزرگ زندگیم بود و تو میخوای زندگی خیلی خوبمون را خراب کنی به خاطر یه اشتباه که کلش 30 دقیقه هم نشده و کل پاکی 28 سالگی منو به خاطر 30 دقیقه زیر سوال میبری

خانواده ها هنوز با خبر نشدن و متاسفانه یا خوشبختانه نفر سوم منم که خبر دارم چون با عروس دوماد ارتباط همسایگی داریم و اینکه میدونم چون هردو خانواده بسیار متدین هستند اگه پدر دوماد این مسئله را بفهمه قطعا سکته میکنه

بچه ها این مسئله خیلی حاده به نظرتون چیکار باید بکنم و بکنه ؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ... صیغه تازه داماد ...

سلام

اوه اوه چه اتفاق بدی دیگه ذهنیت اون زن کامل بهم ریخته و دیوار اعتمادش کامل فرو ریخته چه آدم نامردی بوده کسی که اون فیلم رو فرستاده چرا اینکار رو کرده نمیدونم
    اما به نظرم زمان میبره ساختن دوباره این رابطه و دیوار اعتماد اون خانم الان احساس این رو داره که بهش خیانت شده و البته بهش حق هم باید داد من جای آقا بودم کلا نرمش به خرج میدادم تا اوضاع آروم شه ...
    با شناختی که از خانمها تو این مساله دارم حتما باید برن پیش یه مشاور خانم با تجربه تا این مشکل حل بشه اگر پیش مشاور نرن قطعا طلاقه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام

اوه اوه چه اتفاق بدی دیگه ذهنیت اون زن کامل بهم ریخته و دیوار اعتمادش کامل فرو ریخته چه آدم نامردی بوده کسی که اون فیلم رو فرستاده چرا اینکار رو کرده نمیدونم
    اما به نظرم زمان میبره ساختن دوباره این رابطه و دیوار اعتماد اون خانم الان احساس این رو داره که بهش خیانت شده و البته بهش حق هم باید داد من جای آقا بودم کلا نرمش به خرج میدادم تا اوضاع آروم شه ...
    با شناختی که از خانمها تو این مساله دارم حتما باید برن پیش یه مشاور خانم با تجربه تا این مشکل حل بشه اگر پیش مشاور نرن قطعا طلاقه

پسر الان رفته هتل تا همسرش راحت باشه تو خونه چون دختر گفته اگه تو نری من میرم

مشاور نمیتونن برن چون نمیخان کسی بفهمه

نرمش به خرج یعنی چجوری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

به نظر من جدا بشن بهتره چون تا آخر با شک و تردید پیش خواهند رفت

اینجا مساله اصلی صداقت هست که آقا داماد گفته من "پاکم" در صورتی که "پاک" نبوده وگرنه شاید خود مساله صیغه زیاد حساس نیست برای خانم

5. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام یه پسری الان 28 سالشه و با روحیات مذهبی و حدودا 3 ماهه ازدواج کرده و زندگی خوبی با همسرش داره و هم دختر پاک زندگی کرده و هم پسر

دیشب از طرف یه ناشناس یه ویدئو ارسال میشه واسه همسر پسره و وقتی باز میکنه میبینه فیلم مستهجن همسرشه با یه زن دیگه وقتی علت را جویا میشن پسره میگی این فیلم واسه 20 سالگیم و چون فشار جنسی داشتم به توصیه یه دوستم یه خانمی که از همسرش طلاق گرفته بوده را صیغه کردم و یه شب باهاش بودم و واسه اینکه فک میکردم یادگاریه از رابطم فیلم گرفتم و بعد از اونم به شدت پشیمون شدم و تا الان حتی به نامحرمم نگاه نکردم و فیلم را هم یکی دو هفته بعدش پاک کردم و پاک زندگی کردم از اون زمان تا الان

ولی همسرش پاشو کرده تو یه کفش و میگه طلاق میخوام و نمیتونم با مردی که بدنش به بدن یه زن دیگه خورده ازدواج کنم و اینکه من قبل ازدواج بهت گفته بودم خودم تا الان پاک موندم و حتی با یه پسر صمیمی حرف نزدم و تو هم گفتی منم همینطور پس چرا اون موقع نگفتی درباره ارتباطتت.شوهره هم میگه من توبه کردم و اون یه اشتباه بزرگ زندگیم بود و تو میخوای زندگی خیلی خوبمون را خراب کنی به خاطر یه اشتباه که کلش 30 دقیقه هم نشده و کل پاکی 28 سالگی منو به خاطر 30 دقیقه زیر سوال میبری

خانواده ها هنوز با خبر نشدن و متاسفانه یا خوشبختانه نفر سوم منم که خبر دارم چون با عروس دوماد ارتباط همسایگی داریم و اینکه میدونم چون هردو خانواده بسیار متدین هستند اگه پدر دوماد این مسئله را بفهمه قطعا سکته میکنه

بچه ها این مسئله خیلی حاده به نظرتون چیکار باید بکنم و بکنه ؟؟؟

سلام من اصلا با بحث این تايپيک کاری ندارم ،ولی چه خوب شده که صيغه موقت هم داریم نه ????!!
    ینی فشار جنسی زیاد باشه بیایم بگیم بیا ************ ،هر دو طرف هم راضی ان،حکم خدا هم هست چه خوب !!!!??? بعد بیایم ازدواج دائم کنیم بگیم چه باحال !!!

و از طرف مقابل هم انتظار داشته باشیم که بگه ************ گذشته ات به من مربوط نیست !!!!

ولی نخیر جانم ،معیار ذهنی هر کس از همسر آینده اش متفاوته ،شاید یکی بگه برام مهم نیس و شاید اون يکي ( مثل این مورد ) بگه من میخوام تو تنها برای من بوده باشی

فقط میتونم بگم التماس تفکر و دیگه هیچی نميگم به این مردم،

این یه انجمن هست ،منم میتونم نظر بدم البته به عنوان یه کاربر معمولی نه روانشناس.

صیغه موقت یه شبه ....

برای من که این اشخاص فقط نمیتونن خودشون رو کنترل کنن و یه اسم هم روش گذاشتن و تازه استقبال هم میکنن ،از دید طرف مقابل نگاه کنیم حق داره بگه من طلاق میخوام ،یکم اگه اون طرفی که شما میگید احمق نبود و درک و شعور به اندازه یه درصد حد معمول داشت میتونست خودش رو بذاره جای طرف و بفهمه این مورد صیغه موقت براش چطوريه و دیگه شکایتی نداشت که چرا طلاق میخواد .

تازه آدم مذهبی هم بوده !!!!!!! روی هر چی مذهبی بوده سفید کرده ...
    التماس تفکر
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

7. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

بعضی اشتباه ها هستن که اگه انجام داده بشن یه عمر آدم پشيمون هست و امید دادن های مردم هم دیگه از،یه جایی به بعد بی اثر میشه و فقط باید تحمل بشه
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

9. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام خوبی سام؟

من یه سوال واسم پیش اومد

مگه آقاهه نمیگه فیلمو پاک کردم

پس فیلم از کجا اومده؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

حالا به جز این

من خودم به عنوان یه خانم...اگر همسر این آقا میبودم و این اتفاق میافتاد

چندین سوال دیگه هم تو ذهنم میومد

اول اینکه این فیلمو چطوری گرفته؟ ( منظورم اینکه خودش گرفته یا یه جوری که انگار کس دیگه ای ازش گرفته؟ )

دوم اینکه اون خانم چرا باید اجازه میداده که همسرم ازش فیلم بگیره اونم واسه یه صیغه یه روزه؟

سوم اینکه اصلا چرا باید همسرم فیلم میگرفته و نگه میداشته نکنه با بعدها با دیدن اون فیلم (...)

چهارم اینکه این فیلم چرا میباید دست یکی دیگه باشه و الان این فیلمو بفرسته؟ مگه همسرم نمیگه فقط خودش فیلم گرفته و فقط خودش فیلمو دیده؟ پس چطور یکی دیگه هم ازش خبر داشته؟

و کلی اما و اگر و چرا و حرف دیگری...

این آقا با تبر زده به ریشه اعتماد رابطشون

و به قول یکی از کاربرا شایدم خودش میخاسته با این فیلم یه کاری کنه همسرش جدا بشه

اما هرچی هست خیلی ناجور شده

من خودم باشم نمیتونم ببخشم...بخصوص اینکه آقا هم ادعای پاک بودن داشته...البته الان ناپاک نیستن چون میگن محرم بودن...

ولی خب خیلی سخته آدم همچین چیزی رو در مورد همسرش بفهمه...

خانم اگه بخاد ببخشه باید به تمام اگر و اما هاش پاسخ کامل موجه داده بشه که شک و تردیدش ادامه پیدا نکنه و واسه همیشه فراموش کنن ماجرا رو

اگرم نمیخاد ببخشه ولی ادامه بده زندگیشو خیلی سخت تر میشه چون همیشه این شک آزارش میده و باعث سرکوفت و مشاجره میشه

نهایتش هم که طلاقه...

دیگه تصمیم با خودشونه

ولی واقعا من خودم باشم نمیتونم بگذرم...چقد براش سخته این خانم چه اتفاق بدی براش افتاد اول عروسیش...ان شاءالله بتونه تصمیم درستی بگیره

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

اینجا مساله اصلی صداقت هست که آقا داماد گفته من "پاکم" در صورتی که "پاک" نبوده وگرنه شاید خود مساله صیغه زیاد حساس نیست برای خانم
    تا بشه میخوام کمکشون کنم جدا نشن

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeiz نمایش پست ها
    اولا... اون فیلمو منم باید ببینم تا بتونم نظر کارشناسی بدم... باید معلوم بشه آقا روی تشک خطایی مرتکب شدن یا حریف رو ضربه فنی کردن...
    اونی که فیلم رو فرستاده باید پیدا بشه... بااااااید پیدا بشه... بعد از این همه سال، دلیلش چی بوده که فرستاده برا این خانم... شاید آقا پسر میخواسته بهونه دست خانم بده که زندگی مشترک رو تمومش کنن... وگرنه هیچ دلیلی نمیشه براش پیدا کرد... یا شاید میخواسته بگه من اینجور آدمی ام... بعد از این هم باید تحمل کنی...
    البته اینا همه ش حدس و گمانه و برا این گفته شد که اهمیت شخص فرستنده معلوم بشه...
    اون خانم زیادی داره سخت میگیره... الان جوان صفر کیلومتر پیدا نمیشه... همه دنبال یه کم کارکردن... شاسیش نخورده باشه... کف اش آفتاب ندیده باشه... اون خانم گول مشباهای روی صندلی رو خورده...
    البته الان دیگه کاریش نمیشه کرد... بهترین کار اینه که ادامه بده... طلاق بگیره انگار از چاله در اومده افتاده تو چاه... با زن بودنش افسار گردن آقا بندازه و کنترلش کنه تا دیگه آقا فیلش هوای هندستون نکنه...
    شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه که نذاری جداییشون بیشتر از این طول بکشه... دعوتشون کن خونه ی خودت... یه خانم هم باشه بهتره... تو با آقا تنهایی حرف بزن... اون خانم هم با تازه عروس تنها حرف بزنه و از بدی های طلاق براش بگه... بعدش چهارتایی بشینین صحبت کنید و خلاص...
    تا جایی که میتونی آقا رو توی خلوت بکوب که به زبون بگه غلط کردم...
    پسر کاملا پشیمونه میگه کاش نکرده بودم همون یکبارم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام خوبی سام؟

من یه سوال واسم پیش اومد

مگه آقاهه نمیگه فیلمو پاک کردم

پس فیلم از کجا اومده؟

میگه گوشیمو دادم تعمیرات چند بار شاید اون ریکاوری کرده و برداشته

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

حالا به جز این

من خودم به عنوان یه خانم...اگر همسر این آقا میبودم و این اتفاق میافتاد

چندین سوال دیگه هم تو ذهنم میومد

اول اینکه این فیلمو چطوری گرفته؟ ( منظورم اینکه خودش گرفته یا یه جوری که انگار کس دیگه ای ازش گرفته؟ )

خودش گرفته

دوم اینکه اون خانم چرا باید اجازه میداده که همسرم ازش فیلم بگیره اونم واسه یه صیغه یه روزه؟

خانمه مشکلی نداشته چون شغلش این بوده

سوم اینکه اصلا چرا باید همسرم فیلم میگرفته و نگه میداشته نکنه با بعدها با دیدن اون فیلم (...)

یه جور سادگی . فک میکرده حالا خیلی چیز تحفه ایه و شایدم خود ارضایی

چهارم اینکه این فیلم چرا میباید دست یکی دیگه باشه و الان این فیلمو بفرسته؟ مگه همسرم نمیگه فقط خودش فیلم گرفته و فقط خودش فیلمو دیده؟ پس چطور یکی دیگه هم ازش خبر داشته؟

میگه شاید گوشیمو بردم تعمیرگاه ریکاوری کرده و الان یکی از حرفای دختر هم اینه میگه حالا من بخشیدم اومد و این فیلم فردا رسید دست بابام دست داییم دست همکارای مامانم که شوهرمو میشناسن اونوقت چی؟

و کلی اما و اگر و چرا و حرف دیگری...

این آقا با تبر زده به ریشه اعتماد رابطشون

و به قول یکی از کاربرا شایدم خودش میخاسته با این فیلم یه کاری کنه همسرش جدا بشه

فک نکنم تا این حد مکار باشه چون همسرش واقعا هیچی کم نداره هم زیبایی هم اندام هم ثروت هم خانواده خوب

اما هرچی هست خیلی ناجور شده

من خودم باشم نمیتونم ببخشم...بخصوص اینکه آقا هم ادعای پاک بودن داشته...البته الان ناپاک نیستن چون میگن محرم بودن...

ولی خب خیلی سخته آدم همچین چیزی رو در مورد همسرش بفهمه...

خانم اگه بخاد ببخشه باید به تمام اگر و اما هاش پاسخ کامل موجه داده بشه که شک و تردیدش ادامه پیدا نکنه و واسه همیشه فراموش کنن ماجرا رو

اگرم نمیخاد ببخشه ولی ادامه بده زندگیشو خیلی سخت تر میشه چون همیشه این شک آزارش میده و باعث سرکوفت و مشاجره میشه

نهایتش هم که طلاقه...

دیگه تصمیم با خودشونه

ولی واقعا من خودم باشم نمیتونم بگذرم...چقد براش سخته این خانم چه اتفاق بدی براش افتاد اول عروسیش...ان شاءالله بتونه تصمیم درستی بگیره

پاسخهارو تو پستت دادم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چرا این پسره اصرار داشته حالا زن دست نخورده بگیره ؟
    دختره هم حق داره طلاق بگیره. چون پسری که حالا کاری کرده ولی دروغ نمیگه و ادعای پاکی نداره به مراتب بهتر از پسریه که خودش همه کاری میکنه ولی میخواد پشت مذهبو صیغه و این کوفت و زهرماریا بگه من پسر خوبی بودم و حالا که پاک بودم و دستم به کسی نخورده یه زن افتاب مهتاب ندیده میخوام!!.
    ببین این دختره میگه حتی با غریبه هم حرف نزده فشاری که روش بوده تحمل کرده تا طرفشم مث خودش باشه دیگه این اعتقاد دختره بوده ولی این پسره شارلان بوده خودش نیازشو برطرف کرده ولی با دروغ خودشو به یه دختر دست نخورده غالب کرده .
    چرا اخه پسرای ایرانی به اون فرهنگ نرسیدن که بپذیرن روابط قبل ازدواج اگر بد هست حالا چه صیغه چه دوستی و.. برای اونام بد هست اگرم بد نمیدونید چرا اصرااااار دارید یه دختر دست نخورده گیرتون بیاد و همش در حال دروغ گفتن و مخفی کاری باشید که بعدا گندش دربیاد .
    به نظرم به دختره بگو طلاق بگیره راه درستش همیشه وگرنه همیشه باید فریب چهره پشت مذهب این پسره رو بخوره.حالا چه در بحث خیانت چه در بحثای دیگه.
    بازم خوب شد الان فهمید بعضیا اونقد شانسشون گنده بعد یه عمر زندگی تازه میبینن چهره طرف با اون چیزی که ادعا میکرد و نشون میداد چقد متفاوته.
    اگر پسره دروغ نمیگفت و ادعا نداشت باز به نظرممشکلی نبود ولی کسی که میخواد خودشو خوب جلوه بده اصلا قابل بخشش نیست.صیغه هم یه جور توجیه برای اینه بگن ما پاکیم و خلاف حرف خدا عمل نکردیم و لی میدونیم هیچ فرقی با روابط دوستی نداره و هدف در هر دو رابطه رفع نیازه منتها سرمونو تو برف میکنیم تا خودمونو توجیح کنیم و ادعای پاک و مطهر بودن دوباره بکنیم.
    کلا چیزی که مردای ایرانی و کلا ایرانی جماعت زیاد داره ادعاهست ما ایرانیا خیلی ادعامون میشه.

17. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

پاسخهارو تو پستت دادم
    بله دیدم

راستش خانمه حق داره

ممکنه فردا این فیلم پخش بشه

بعد اینکه این تعمیرکار از کجا همسر این آقا رو میشناخته اومده فیلمو داده دستش؟؟؟؟؟

البته میتونن به فتا شکایت کنن و قبل از پخش شدن این فیلم حساب اون فرد رو برسن

بعد اون کسی که این فیلم رو فرستاده چیزی هم خواسته ؟ مثلا بهش پول بدن؟ یا تهدیدی کرده؟؟

شاید دوس دختر آقا بوده نه همسر صیغه ایش؟! وگرنه چرا باید همچین کاری میکرده تعمیر کاره؟

بهرحال این فیلمی هم که گرفته شاید همون خودارضایی رو براش به همراه داشته و بازم رابطش براش لذت بخش بوده نه اینکه پشیمون بشه...یعنی انقد خواستنی بوده براش که ازشم فیلم گرفته؟

خودتم شاید شنیدی که کسی که از گناهش پشیمون شده باشه باید از لحاظ فکری و جسمی پشیمون شده باشه یعنی حتی اگر به گناهش فکر کنه و هنوزم براش لذت بخش باشه توبه اش پذیرفته نیست، این آقا هم که میگه فیلمو نگه داشته و...

به نظرم خانم حق داره به پاک بودنش شک کنه

ولی خب باید خیلی بیشتر فکر کرد به سرانجام این رابطه

من احساس میکنم آقاهه راستشو نمیگه

19. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    چرا این پسره اصرار داشته حالا زن دست نخورده بگیره ؟
    دختره هم حق داره طلاق بگیره. چون پسری که حالا کاری کرده ولی دروغ نمیگه و ادعای پاکی نداره به مراتب بهتر از پسریه که خودش همه کاری میکنه ولی میخواد پشت مذهبو صیغه و این کوفت و زهرماریا بگه من پسر خوبی بودم و حالا که پاک بودم و دستم به کسی نخورده یه زن افتاب مهتاب ندیده میخوام!!.
    ببین این دختره میگه حتی با غریبه هم حرف نزده فشاری که روش بوده تحمل کرده تا طرفشم مث خودش باشه دیگه این اعتقاد دختره بوده ولی این پسره شارلان بوده خودش نیازشو برطرف کرده ولی با دروغ خودشو به یه دختر دست نخورده غالب کرده .
    چرا اخه پسرای ایرانی به اون فرهنگ نرسیدن که بپذیرن روابط قبل ازدواج اگر بد هست حالا چه صیغه چه دوستی و.. برای اونام بد هست اگرم بد نمیدونید چرا اصرااااار دارید یه دختر دست نخورده گیرتون بیاد و همش در حال دروغ گفتن و مخفی کاری باشید که بعدا گندش دربیاد .
    به نظرم به دختره بگو طلاق بگیره راه درستش همیشه وگرنه همیشه باید فریب چهره پشت مذهب این پسره رو بخوره.حالا چه در بحث خیانت چه در بحثای دیگه.
    بازم خوب شد الان فهمید بعضیا اونقد شانسشون گنده بعد یه عمر زندگی تازه میبینن چهره طرف با اون چیزی که ادعا میکرد و نشون میداد چقد متفاوته.
    اگر پسره دروغ نمیگفت و ادعا نداشت باز به نظرممشکلی نبود ولی کسی که میخواد خودشو خوب جلوه بده اصلا قابل بخشش نیست.صیغه هم یه جور توجیه برای اینه بگن ما پاکیم و خلاف حرف خدا عمل نکردیم و لی میدونیم هیچ فرقی با روابط دوستی نداره و هدف در هر دو رابطه رفع نیازه منتها سرمونو تو برف میکنیم تا خودمونو توجیح کنیم و ادعای پاک و مطهر بودن دوباره بکنیم.
    کلا چیزی که مردای ایرانی و کلا ایرانی جماعت زیاد داره ادعاهست ما ایرانیا خیلی ادعامون میشه.
    اصرار نداشته معرفی کردن رفتن خواستگاری عقد کردن..28 سال پاک بودنو با 30 دقیقه یکی میدونی؟؟
    این بدبخت یه بار تو عمرش دنبال جنس مخالف رفته اینم اینطوری شده

طلاق بگیرن با چه بهونه ای؟؟؟

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بله دیدم

راستش خانمه حق داره

ممکنه فردا این فیلم پخش بشه

بعد اینکه این تعمیرکار از کجا همسر این آقا رو میشناخته اومده فیلمو داده دستش؟؟؟؟؟

البته میتونن به فتا شکایت کنن و قبل از پخش شدن این فیلم حساب اون فرد رو برسن

بعد اون کسی که این فیلم رو فرستاده چیزی هم خواسته ؟ مثلا بهش پول بدن؟ یا تهدیدی کرده؟؟

شاید دوس دختر آقا بوده نه همسر صیغه ایش؟! وگرنه چرا باید همچین کاری میکرده تعمیر کاره؟

بهرحال این فیلمی هم که گرفته شاید همون خودارضایی رو براش به همراه داشته و بازم رابطش براش لذت بخش بوده نه اینکه پشیمون بشه...یعنی انقد خواستنی بوده براش که ازشم فیلم گرفته؟

خودتم شاید شنیدی که کسی که از گناهش پشیمون شده باشه باید از لحاظ فکری و جسمی پشیمون شده باشه یعنی حتی اگر به گناهش فکر کنه و هنوزم براش لذت بخش باشه توبه اش پذیرفته نیست، این آقا هم که میگه فیلمو نگه داشته و...

به نظرم خانم حق داره به پاک بودنش شک کنه

ولی خب باید خیلی بیشتر فکر کرد به سرانجام این رابطه

من احساس میکنم آقاهه راستشو نمیگه

نکته مبهم همینه دختره ترس اینو داره که اصن پخش شده باشه یا در حال پخش باشه و نفر دوم سوم رسیده باشه دست اون شخص ناشناس و اونم فرستاده باشه واسه دختره

نه پیامش این بوده :

این فیلمو حتما ببین (باید یه چیزایی را بدونی)

موارد پخش فیلم خصوصی زیاد داشتیم این چند وقته تو ایران .اصن شاید تعمیرکاره نمیدونسته که زن صیغه ایشه فک کرده دوست دخترشه یا زن واقعیشه و فیلمو فووروارد کرده واسه اینو اون

میگه فیلم گرفتن و نگه داشتن اون فقط یه اشتباه بچه گانه بوده فک میکردم یادگاری خوبیه

فیلمو یک هفته بعد از ضبط پاک کرده چون پشیمون شده 8 سال از اون قضیه میگذره و فیلم میرسه دست عروس این یکم عجیبه چرا بعد 8 سال چرا چند ماه بعد ازدواج

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اصرار نداشته معرفی کردن رفتن خواستگاری عقد کردن..28 سال پاک بودنو با 30 دقیقه یکی میدونی؟؟
    این بدبخت یه بار تو عمرش دنبال جنس مخالف رفته اینم اینطوری شده

طلاق بگیرن با چه بهونه ای؟؟؟
    مهم دقیقه و ثانیه نیست مهم اینه تو وقتی میدونی طرفت چه ادمی میخواد بهش یه شخصیت دیگه با دروغ غالب نکنی خود واقعیتو نشونش بدی نه اینکه به اسم دین خودتو توجیه کنی.
    طلاق با این بهونه که یه عمر با شک و تردید زندگی میکنن.
    اگر دوستت خیلی خانمشو دوست داره باید خیلی تلاش کنه تا نظرشو جلب کنه و برش گردونه اون دیگه بستگی به اون دختر داره که برحسب اینکه بتونه این موضوع رو هضم کنه با این قضیه کنار بیاد و فراموشش کنه.
    هضم این مسئله ممکنه برای بعضیا سخت باشه برای بعضیا راحت تر .
    این اقا اگر زندگیشو دوست داره تنها کاری که از دستش برمیاد جلب رضایت همسرش هست دیگه بستگی به همسرشون داره بقیش.

23. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35197
    تشکـر
    28
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.

الان مشکل بیشتر از اینکه خیانت و دروغگویی این آقا باشه که هر دو به اندازه کافی بد هستن؛ اینه که ایشون فیلم سوپر بازی میکنه!
    به شخصه روابط گذشته آدمها برام مهم نیست و خیلی هم خوشبین و بی خیالم. حتی احتمالش وجود داره اگه خدای نکرده همسرم بهم خیانت کنه بتونم ببخشمش یا یه جوری باهاش سر کنم... اما یه آدم بی‌آبرو که چیزی از اخلاق و شرم و حیا سرش نمیشه به هیچ وجه قابل تحمل نیست!

یعنی چی برای یادگاری فیلم گرفته؟ حرفی از این احمقانه‌تر هم توی دنیا وجود داره؟ ایشون از اولین ربطش با زنش هم فیلم یادگاری گرفته؟
    گذشته از اون چرا باید یه غریبه همچین فیلمی رو 8 سال نگه داره و یهو شماره زنش رو پیدا کنه و بفرسته؟

تازه 8 سال پیش اونجوری نبود که همه یه گوشی با دوربین عالی دستشون باشه! یادمه من یه نوکیا95 داشتم که اون موقع بهترین گوشی بود با دوربین 5. فیلماش کیفیت آنچنانی نداشت!

کلا داستانی که ساختید زیاد با منطق جور در نمیاد.
    ویرایش توسط yaar : 04-04-2018 در ساعت 03:17 AM

25. کاربران زیر از yaar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نکته مبهم همینه دختره ترس اینو داره که اصن پخش شده باشه یا در حال پخش باشه و نفر دوم سوم رسیده باشه دست اون شخص ناشناس و اونم فرستاده باشه واسه دختره

نه پیامش این بوده :

این فیلمو حتما ببین (باید یه چیزایی را بدونی)

موارد پخش فیلم خصوصی زیاد داشتیم این چند وقته تو ایران .اصن شاید تعمیرکاره نمیدونسته که زن صیغه ایشه فک کرده دوست دخترشه یا زن واقعیشه و فیلمو فووروارد کرده واسه اینو اون

میگه فیلم گرفتن و نگه داشتن اون فقط یه اشتباه بچه گانه بوده فک میکردم یادگاری خوبیه

فیلمو یک هفته بعد از ضبط پاک کرده چون پشیمون شده 8 سال از اون قضیه میگذره و فیلم میرسه دست عروس این یکم عجیبه چرا بعد 8 سال چرا چند ماه بعد ازدواج
    دقیقا منم همینو میگم که این تعمیرکار چه خصومتی داشته که یه فیلمو ۸ سال نگه داشته و اونم بعد از عروسی تحویل داده...چرا قبل عروسی ندادش؟
    یعنی تعمیرکار انقدر بیکار بوده که فیلم مشتریشو هشت ساااال نگه داره بعد بیاد بدش دست عروسش؟
    من هنوزم میگم آقاهه همه‌ی واقعیت رو نمیگه

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظره من یه جای کار که نه چند جای کار میلنگه
    رک بخوام بگم پسره یه گندی زده و همه ماجرا رو نمیگه یا بخشیش رو داره میگه
    فیلم رو کجا و چجوری فرستادن؟ تو تلگرام؟
    مهمترین چیز الان اینه که کی و به چه انگیزه ای این فیلم رو فرستاده؟ از خراب شدن زندگی این چه سودی میبرده؟
    هیشکی به خاطره یه رابطه ای که ۳۰ دقیقه ای که در ۸ سال پیش بوده یا یه تعمیر کار و ... اینکار رو نمیکنه و اینقدر بیکار نیست فقط کسی میتونه این کار رو بکنه که از این آقا خیلی زخم خورده باشه و بخواد اینطوری انتقام بگیره
    فک میکنم شاید این آقا با کسی در رابطه طولانی بوده و ازش استفاده کرده و حالا شاید بهش قول ازدواجی چیزی داده و بعدا سرشو کلاه گذاشته و رفته و فک کرده زرنگی کرده و اینجوری تو پاچش رفته
    بازم میگم حسم میگه این آقا یه چیزایی رو داره مخفی میکنه
    بهش بگو تا راستشو نگی نمیتونیم کمکت کنیم و اوضاع بدتر میشه احتمالا لو بده و بگه

28. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

مگه پاک بودن صرفا به رابطه داشتن با جنس مخالف!!!!؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

من خودمو جای خانم میذارم

بهش حق میدم که کاملا بهم بریزه ولی اینکه زود تصمیم گرفته طلاق یه تصمیم به شدت بچگانه و احمقانست

چون کسی که قطعا این فیلم و فرستاده دقیقا هدفش این بوده که رابطه رو بهم بزنه

دوم اینکه گذشته همین خانم زیر و رو کنید میتونید اشتباه پیدا کنید فقط اینکه اشتباهش با اقاشون فرق داره فقط مال این اقا ممکن تو چشم بیاد مال خودش تو چشم نیاد ...

و خواهشا سام تو باهاشون صحبت کن به هیییچ وجه به هیییچ وجه نباید بذارید کسی غیر خودتون بدون حتی خانواده ها..
    این موضوع کاملا حل شدنیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    مگه پاک بودن صرفا به رابطه داشتن با جنس مخالف!!!!؟؟؟
    سلام

نه اصلا...به نظر من پاکی خیلی معیارها داره...اگر هم دقت کنید داخل گیومه نوشتم این عبارتو یعنی اینکه صرفا یه نقل قول هست این کلمه (با توجه به اینکه تو تاپیک اصلی هم از عبارت "پاک" استفاده شده)

آخه تو فرهنگ ما هرکی بهتر بتونه نیازهای طبیعی و غریزی خودشو سرکوب کنه "پاکتره"

32. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مهم دقیقه و ثانیه نیست مهم اینه تو وقتی میدونی طرفت چه ادمی میخواد بهش یه شخصیت دیگه با دروغ غالب نکنی خود واقعیتو نشونش بدی نه اینکه به اسم دین خودتو توجیه کنی.
    طلاق با این بهونه که یه عمر با شک و تردید زندگی میکنن.
    اگر دوستت خیلی خانمشو دوست داره باید خیلی تلاش کنه تا نظرشو جلب کنه و برش گردونه اون دیگه بستگی به اون دختر داره که برحسب اینکه بتونه این موضوع رو هضم کنه با این قضیه کنار بیاد و فراموشش کنه.
    هضم این مسئله ممکنه برای بعضیا سخت باشه برای بعضیا راحت تر .
    این اقا اگر زندگیشو دوست داره تنها کاری که از دستش برمیاد جلب رضایت همسرش هست دیگه بستگی به همسرشون داره بقیش.
    یعنی باید میگفته بله من یکبار صیغه کردم؟؟؟

پس اینکه مشاورا میگن در مورد گذشته چیزی نگید چطور؟؟؟

خیلی دوسش داره ولی چجوری باید رضایت همسرشو جذب کن ؟؟

فک کن تو ازدواج کنی خدای ناکرده اینطور مشکلی پیش بیاد چجوری رفتار میکنی و اگه بخوای همسرتو ببخشی چه جوری دوست داری رضایتت جلب بشه

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yaar نمایش پست ها
    سلام.

الان مشکل بیشتر از اینکه خیانت و دروغگویی این آقا باشه که هر دو به اندازه کافی بد هستن؛ اینه که ایشون فیلم سوپر بازی میکنه!
    به شخصه روابط گذشته آدمها برام مهم نیست و خیلی هم خوشبین و بی خیالم. حتی احتمالش وجود داره اگه خدای نکرده همسرم بهم خیانت کنه بتونم ببخشمش یا یه جوری باهاش سر کنم... اما یه آدم بی‌آبرو که چیزی از اخلاق و شرم و حیا سرش نمیشه به هیچ وجه قابل تحمل نیست!

یعنی چی برای یادگاری فیلم گرفته؟ حرفی از این احمقانه‌تر هم توی دنیا وجود داره؟ ایشون از اولین ربطش با زنش هم فیلم یادگاری گرفته؟
    گذشته از اون چرا باید یه غریبه همچین فیلمی رو 8 سال نگه داره و یهو شماره زنش رو پیدا کنه و بفرسته؟

تازه 8 سال پیش اونجوری نبود که همه یه گوشی با دوربین عالی دستشون باشه! یادمه من یه نوکیا95 داشتم که اون موقع بهترین گوشی بود با دوربین 5. فیلماش کیفیت آنچنانی نداشت!

کلا داستانی که ساختید زیاد با منطق جور در نمیاد.
    میگه شاید این فیلم از 8 سال پیش که بلوتوث بازی مد بود دست به دست شده باشه و پخش شده باشه و الان یکی اون فیلم قدیمی را دیده باشه و منو شناخته باشه و فرستاده باشه برای زنم

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دقیقا منم همینو میگم که این تعمیرکار چه خصومتی داشته که یه فیلمو ۸ سال نگه داشته و اونم بعد از عروسی تحویل داده...چرا قبل عروسی ندادش؟
    یعنی تعمیرکار انقدر بیکار بوده که فیلم مشتریشو هشت ساااال نگه داره بعد بیاد بدش دست عروسش؟
    من هنوزم میگم آقاهه همه‌ی واقعیت رو نمیگه
    یکی از حدث هاش میگه شاید تعمیرکاره پخش کرده

یکی دیگه از حدث هاش اینه که میگه شاید همون 8 سال پیش پخش شده باشه ولی الان رسیده باشه دست یکی که فیلمو دیده و منو تو فیلم شناخته و فرستاده واسه زنم

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    به نظره من یه جای کار که نه چند جای کار میلنگه
    رک بخوام بگم پسره یه گندی زده و همه ماجرا رو نمیگه یا بخشیش رو داره میگه
    فیلم رو کجا و چجوری فرستادن؟ تو تلگرام؟
    مهمترین چیز الان اینه که کی و به چه انگیزه ای این فیلم رو فرستاده؟ از خراب شدن زندگی این چه سودی میبرده؟
    هیشکی به خاطره یه رابطه ای که ۳۰ دقیقه ای که در ۸ سال پیش بوده یا یه تعمیر کار و ... اینکار رو نمیکنه و اینقدر بیکار نیست فقط کسی میتونه این کار رو بکنه که از این آقا خیلی زخم خورده باشه و بخواد اینطوری انتقام بگیره
    فک میکنم شاید این آقا با کسی در رابطه طولانی بوده و ازش استفاده کرده و حالا شاید بهش قول ازدواجی چیزی داده و بعدا سرشو کلاه گذاشته و رفته و فک کرده زرنگی کرده و اینجوری تو پاچش رفته
    بازم میگم حسم میگه این آقا یه چیزایی رو داره مخفی میکنه
    بهش بگو تا راستشو نگی نمیتونیم کمکت کنیم و اوضاع بدتر میشه احتمالا لو بده و بگه
    نکته ای که دیشب متوجه شدم پسر دایی عروس خانمم یه مدت خواستگارش بوده ولی خانواده گفتن دختر به فامیل نمیدیم و اونم رفته ازدواج کرده

ولی پسره همچنان موثر هستش که من فقط یه رابطه داشتم اونم با این زنه که فیلمش در اومده و چه قبل چه بعد رابطه نداشتم

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    من خودمو جای خانم میذارم

بهش حق میدم که کاملا بهم بریزه ولی اینکه زود تصمیم گرفته طلاق یه تصمیم به شدت بچگانه و احمقانست

چون کسی که قطعا این فیلم و فرستاده دقیقا هدفش این بوده که رابطه رو بهم بزنه

دوم اینکه گذشته همین خانم زیر و رو کنید میتونید اشتباه پیدا کنید فقط اینکه اشتباهش با اقاشون فرق داره فقط مال این اقا ممکن تو چشم بیاد مال خودش تو چشم نیاد ...

و خواهشا سام تو باهاشون صحبت کن به هیییچ وجه به هیییچ وجه نباید بذارید کسی غیر خودتون بدون حتی خانواده ها..
    این موضوع کاملا حل شدنیست

چجوری حل میشه پیشنهادت چیه

خانواده ها تا الان نفهمیدن ولی هردو ترس دارن از اینکه یهو فیلمه برسه دست یه فرد دیگه ای و اون بره نشون خانواده ها بده و اونوقته که یه فاجعه به وجود میاد که بوی خون میده

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeiz نمایش پست ها
    چرنده... داره گمراه میکنه... من خودم یکی ازم فیلم پخش بکنه و برام مشکل ساز بشه حتما کنجکاو میشم کی بوده و حتما میرم دنبالش که پیداش کنم... ولی این آقا داره موش می دوونه... انقدر بی تفاوتی درباره ی همچین مسله مهمی غیر قابل قبوله
    میگه شماره طرفو گرفته رفته شکایت کرده ولی از اونور هم میترسه یهو بقیه بفهمن

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

یعنی باید میگفته بله من یکبار صیغه کردم؟؟؟

پس اینکه مشاورا میگن در مورد گذشته چیزی نگید چطور؟؟؟

خیلی دوسش داره ولی چجوری باید رضایت همسرشو جذب کن ؟؟

فک کن تو ازدواج کنی خدای ناکرده اینطور مشکلی پیش بیاد چجوری رفتار میکنی و اگه بخوای همسرتو ببخشی چه جوری دوست داری رضایتت جلب بشه
    ببین درسته گذشته هر ادمی به خودش ربط داره ولی وقتی این اقا روز اول ازدواج دید که این مسئله برای این خانوم اینقدر مهمه میتونست بگه از این نظر تفاهم نداریم نه اینکه بیاد کامل رابطشو واسه این خانم توضیح بده.
    بعضی دخترا حساسیت نشون نمیدن و براشون مهم نیست ولی دختری که از اول تاکید میکنه برای من مهمه دیگه خود پسر باید بفهمه اگر گذشته ای داره که حالا به خودش مربوطه ولی با دختری که این مسئله براش خیلی اهمیت داره لازم نیس ازدواج کنه.
    ولی کلا دوستت مشکوک میزنه رک میگم
    به نظر من از رابطه فیلم گرفته که بعدا با یاداوری اون اتفاق خودشو ارضا کنه.
    دوم اینکه هشت سال پیش کیفیت دوربینا و اینا خیلی نبود و کی میاد ریکاوری کنه و حوصله این کارا رو داره.
    به تو شاید اینجور گفته تا تبرئه بشه ولی موضوع واقعی ممکنه یه فرقایی داشته باشه.
    در هر حال
    این اقا میتونه با محبت و مهربانی همسرشو برگردونه که دیگه این بستگی به مهارت خودش داره چون حرف روی خانمها خیلی تاثیر داره.
    ویرایش توسط saba95 : 04-07-2018 در ساعت 03:56 PM

40. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین درسته گذشته هر ادمی به خودش ربط داره ولی وقتی این اقا روز اول ازدواج دید که این مسئله برای این خانوم اینقدر مهمه میتونست بگه از این نظر تفاهم نداریم نه اینکه بیاد کامل رابطشو واسه این خانم توضیح بده.
    بعضی دخترا حساسیت نشون نمیدن و براشون مهم نیست ولی دختری که از اول تاکید میکنه برای من مهمه دیگه خود پسر باید بفهمه اگر گذشته ای داره که حالا به خودش مربوطه ولی با دختری که این مسئله براش خیلی اهمیت داره لازم نیس ازدواج کنه.
    ولی کلا دوستت مشکوک میزنه رک میگم
    به نظر من از رابطه فیلم گرفته که بعدا با یاداوری اون اتفاق خودشو ارضا کنه.
    دوم اینکه هشت سال پیش کیفیت دوربینا و اینا خیلی نبود و کی میاد ریکاوری کنه و حوصله این کارا رو داره.
    به تو شاید اینجور گفته تا تبرئه بشه ولی موضوع واقعی ممکنه یه فرقایی داشته باشه.
    در هر حال
    این اقا میتونه با محبت و مهربانی همسرشو برگردونه که دیگه این بستگی به مهارت خودش داره چون حرف روی خانمها خیلی تاثیر داره.
    شاید فکر میکنه این قضیه یه چیزی بین خودش و خدا و فکرشم نمیکرده یه زمانی این فیلم قراره رسواش کنه

41. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

شاید فکر میکنه این قضیه یه چیزی بین خودش و خدا و فکرشم نمیکرده یه زمانی این فیلم قراره رسواش کنه
    خب چی شد تو این چن روز ؟ پیشرفتی داشته رابطشون؟

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب چی شد تو این چن روز ؟ پیشرفتی داشته رابطشون؟
    دختر این شرطو گذاشته :

پسر باید مطمئن بشه فیلم دست فرد دیگه ای نیست و قرار نیست پخش بشه و همچنین پسر حق طلاق را بده به دختر

پسره هم میگه من چجوری باید بفهمم که این فیلم لعنتی پخش نمیشه و با حق طلاقم مشکلی ندارم حتی حاظرم مهریه همسرمو کامل پرداخت کنم فقط برگرده

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

دختر این شرطو گذاشته :

پسر باید مطمئن بشه فیلم دست فرد دیگه ای نیست و قرار نیست پخش بشه و همچنین پسر حق طلاق را بده به دختر

پسره هم میگه من چجوری باید بفهمم که این فیلم لعنتی پخش نمیشه و با حق طلاقم مشکلی ندارم حتی حاظرم مهریه همسرمو کامل پرداخت کنم فقط برگرده
    خب اونی که فیلم دستشه که ممکنه بازم این فیلمو پخش کنه

فهمیدن کار کی بوده؟

به نظرم باید اون شخص رو پیدا کنن و ببینن انگیزش چی بوده! شاید پخش کرده فیلمو

44. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب اونی که فیلم دستشه که ممکنه بازم این فیلمو پخش کنه

فهمیدن کار کی بوده؟

به نظرم باید اون شخص رو پیدا کنن و ببینن انگیزش چی بوده! شاید پخش کرده فیلمو
    رفته شکایت کرده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)