نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلافه

1273
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کلافه

سلام من ۲۱ سالمه
    وقتی ۱۸ سالم بود برای اولین بار تو عمرم با ی پسری آشنا شدم تو دانشگاه اوایل فقط از رو بیکاری چت میکردم ولی بعد عاشقش شدم اونم همش میگفت ک دوسم داره و قصدمونم جدی بود بعد هر روز اصرار میکرد بریم بیرون ولی من چون فک میکردم بی خبر از خانواده نباید با کسی برم‌ بیرون تا یک سال همش توضیح میدادم ک نمیشه ولی سال آخر دانشگاه ک بود بهم گفت برا آخرین بار خواهش میکنم بریم بیرون من گفتم نه و بعد به من گفت بهتره همین جا تمومش کنیم تو انقد بچه هستی ک نمیدونی وقتی یکی تو رو دوست داره دلش میخواد باهات بره پیاده روی یا کافی شاپ.م نم گفتم باشه و همه چی تموم شد ...
    ولی بعدش نتونستم ب جز اون ب کس دیگه فک کنم خیلی سعی کردم کس دیگه رو ب جاش قبول کنم ولی درست همون لحظه ک می خواستم پیشنهاد کس دیگه رو قبول کنم همش فکرم درگیرش میشد و رد میکردم بقیه رو
    اون پسری بود ک قبل من با خیلی از دخترای دیگه بود ولی من با پسری ب جز اون نبودم همیشه بهم میگفت تو واقعا عاشقم کردی و نمیتونم ب کسی جز تو فک کنم
    تو این دو سال هم بعضی وقتا باهم حرف زدیم بیشتر من سراغش و گرفتم ولی تو اون یکی دو دفعه هم ک اون سراغ من و گرفت بهم گفت ک واقعا عاشقمه و نمیتونم تصور کنم چقد دوسم داره گفت ک اوضاع شغلیش کامل مشخص نیست و نمی تونه من و مسخره خودش کنه...
    ی بارم ک من تصمیم گرفتم برا همیشه فراموشش کنم و ۴ ۵ هفته اصلا سراغش و نگرفتم خودش اومد باهام حرف زد و گفت هنوز دوسم داری؟بهش گفتم چ فرقی میکنه؟گفت تو فقط بگو آره یا نه منم گفتم آره و باز ازش خبری نشد ....تا همین چند وقت پیش ک سر ی حرف ک در مورد اخلاق من بود ناراحت شدم و گفتم اوکی خدافظ ...کلی عصبانی شد و گفت ب درک اصلا خدافظ تو هنوز بچه ای ک ب جز قهر و گریه چیزی بلد نیستی فک نمیکنی و ی حرفی میزنی ....
    نمی دونم چیکار کنم من بلد نیستم چطوری‌ رفتار کنم چطوری حرف بزنم از ی طرف احساس میکنم واقعا دوسم داره ولی اصلا مطمین نیستم و تنها چیزی ک مطمینم اینه ک بدون اون واقعا نمیتونم
    میشه راهنمایی کنید؟😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : کلافه

سلام این اقتضای سنتونه
    وقتی این رابطه به کل تموم بشه

تازه میفهمید چقدر تجربه کسب کردید در برخورد با جنس مخالف چون میشینید خودتون رفتارتون حرفاتون را آنالیز میکنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه نمیخوام تموم شه ....
    ولی نمی دونم چطوری رفتار کنم!
    راهنمایی تو این زمینه میخواستم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

گذر زمان همه چیز رو حل میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد