نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه به همجنس

1451
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به همجنس

سلام. تقربا چهار سال پیش یه اتفاق عجیلی رخ داد این بود که یه دفعه عاشق یه نفر همجنس خودم شدم یک حالت عجیبی بهم رخ داده بود انگار زندگیم عوض شده بود و خیال میکردم بهترین چیز نصیبم شده تا اینکه دیگه ندیدمش بهد چند ماه عاشق یه نفر دیگه شدم این یکی در شبکه مجازی بود خیلی سخت بود از یطرف سرزنش وجدان که میگفت خجالت بکش نمیدونم چرا وجدانم ناراحت بود از طرف دیگر سعی میکردم که ارتباط رو قطع کنم که موفق هم شدم که ارتباط با این شخص در شبکه مجازی قطع شد یجورایی خوشحال شدم بعد یه مدتی آرزوم بود دوباره پیداش کنم که نشد بعد عاشق یکی دیگه شدم این دفعه مثل دفعات قبل نبود یعنی شیرینش رفته بود یعنی دیگه بدبخت شدم مثل یه آدامسی که تلخ شده باشه بود چون اون حالت پاکی کمرنگ شده بود و تو فکرم چیزایی میومد که رضایت نداشتم خیلی سعی میکردم که اون پاکیزگی دوباره شروع بشه ولی متاسفانه نشد تا اینکه دیگه ندیدمش بعد دوباره عاشق یکی دیگه شدم اینم مثل اون یکی اذیت کننده بود یعنی میخواستم لذت عشق رو بچشم ولی نمیشد این شده بود واسم اعتیاد خیلی دوست داشتم این حالت از بین بره ولی نمیشد تا اینکه اینم تموم شد دوباره عاشق یکی دیگه شدم که باعث شد ادامه پیدا کنه تا اینکه باهم خیلی خوب بودیم بعد یه مدتی یدفعه مورد نفرت او قرار گرفتم فشار خیلی بدی بهم وارد شد وقتی هم باهاش صحبت میکردم با حالت نفرت انگیز با من صحبت میکرد این حالمو خیلی خراب کرد چند ماه اسیر بودم که چکار کنم ازاین وضعیت کوفتی درست نمیشد که نمیشد بعد احساس کردم که ایمانم سست شده دیگه همه چی خراب شد زندگیم شده بود جهنم وقتی میخواستم برم پیشش یه سلام بدم احساس میکردم در مقابلش هیچی نیستم خیلئ اذیت میشدم سعی کردم دیگه نبینمش و اگر هم دیدمش باهاش صحبت نکنم الانم وقتی چشمم بهش میخوره انگار یکی داره شکنجه ام میکنه متاسفانه به جنس مخالف هم میلی ندارم که بتونم ازدواج کنم این بی میلی به جنس مخالف خیلی برام عذاب چون غیر طبیعی هستش دلیل این بی میلی بخاطر این اتفاقات چهار سال هستش لطفا کمکم کنید که چکار کنم با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بلای خانمان سوز وابستگی

داشتن احساس خوشایند نسبت به یک موضوع ( به طور ویژه در مورد شما ، بودن باجنس مخالف، ازدواج یا مادر شدن ) بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله:

سائق زیستی ، عزت نفس کافی ، تجارب خوب قبلی در رابطه با موضوع ، داشتن تصوری خوشایند از

موضوع و ...

فقدان هر یک از این موارد یا صدمه به آن ها ممکن است سبب کاهش میل یا احساس خوشایند نسبت به موضوع شود.

حال هر یک از این موارد باید در شما مورد شناخت و ارزیابی دقیق قرار گیرد تا ابتدا ریشه این مسئله در شما پیدا شود و سپس درمان گردد.

بعنوان مثال در دختری که پدری سخت گیر و بد رفتار داشته است ممکن است کاهش میل به جنس مخالف ناشی از ترس ناخودآگاهش نسبت به پدر باشد.

و یا در شخص دیگری که خود را فردی دوست داشتنی نمی داند کاهش این میل در واقع مقاومتی است بر سر راه علاقه مند شدن به شخص دیگر و طرد شدن احتمالی.

هیچ گاه به خود تلقین نکنید که: «من به جنس مخالف هیچ علاقه ای ندارم و نمی توانم این علاقه را در خودم ایجاد کنم»

روابط اجتماعی تان را گسترش دهید. سعی کنید روابطتان را با دوستان و همکلاسی های خوبی که دارید توسعه دهید. با آنان به گردش، ، کوهنوردی، و دیگر تفریحات سالم بروید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . بنده پسر ۲۴ ساله هستم و این علاقه به همجنس سال هاپیش نیز داشته ام یه مدت قطع شد دو سه سال بعد دوباره شروع شد بقدر دلتنگی دارم که حتی تفریح با دوستان هم زیاد جواب نمیده یعنی فکرم اذیتم میکنه الانم متاسفانه به یه نفر از خودم کوچک تر علاقه مند هستم برای اینکه این علاقه رو از بین ببرم مجبورم حتی سلام هم بهش نکنم چون واقعا دیگه خسته شدم ایا این روش صحیح هست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط 73Mohammad نمایش پست ها
    سلام . بنده پسر ۲۴ ساله هستم و این علاقه به همجنس سال هاپیش نیز داشته ام یه مدت قطع شد دو سه سال بعد دوباره شروع شد بقدر دلتنگی دارم که حتی تفریح با دوستان هم زیاد جواب نمیده یعنی فکرم اذیتم میکنه الانم متاسفانه به یه نفر از خودم کوچک تر علاقه مند هستم برای اینکه این علاقه رو از بین ببرم مجبورم حتی سلام هم بهش نکنم چون واقعا دیگه خسته شدم ایا این روش صحیح هست
    سلام دوست عزیز
    پرسشتون رو در قالب یه تایپک جدا ایجاد کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد