نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت مادر شوهر و‌عدم تفاهم‌ من ‌و همسرم

1297
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38199
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت مادر شوهر و‌عدم تفاهم‌ من ‌و همسرم

خانومی هستم ۲۷ ساله در ۱۸ سالگی‌ با نوه ی عمه ی خودم‌ ازدواج کردم صاحب یک فرزند پسر هستم با شوهرم در بیش‌تر موارد تفاهم نداریم و مادر شوهرم که دختر عمه ی خودم هم هستن از روز اول‌ نامزدی شروع کردن به اختلاف انداختن در زندگی ما و همینطور روابط شوهرم با خانواده ی من مخصوصا مادرم.بعد از چند وقت متوجه این شدم که مادر شوهرم به علت حسادت و کینه های قدیمی نسبت به مادر من اینچنین رفتار میکنن از همان اول کاری کردن که شوهر من همیشه با مادرم سرد رفتار میکنه و احترام نمیگذاره به خانواده ی من ،من خیلی سعی کردم که به همسرم توضیح بدم که مادرش اشتباه میکنه ولی متاسفانه اون خیلی هم از لحاظ عاطفی و هم‌ مالی به مادرش وابستگی داره و توی این هشت سال مادرش همیشه اختلاف انداخته و من همیشه مدارا کردم چندین بار دعوا شده بین ما و حرف های خیلی زشتی به من و خانواده ی‌ من زدن ایشون که من همیشه سکوت کردم و متاسفانه شوهرم هم سکوت‌ کرده و هیچ وقت پشتیبانی از من نمیکنه و در آخر هم همیشه من و مادرم رو‌مقصر میدونه در صورتی که اینطور نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا شرایط سختی دارم حتی به طلاق هم فکر کردم ولی‌ به خاطر پسرم خیلی‌ درگیری ذهنی دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دخالت مادر شوهر و‌عدم تفاهم‌ من ‌و همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط کولانی نمایش پست ها
    خانومی هستم ۲۷ ساله در ۱۸ سالگی‌ با نوه ی عمه ی خودم‌ ازدواج کردم صاحب یک فرزند پسر هستم با شوهرم در بیش‌تر موارد تفاهم نداریم و مادر شوهرم که دختر عمه ی خودم هم هستن از روز اول‌ نامزدی شروع کردن به اختلاف انداختن در زندگی ما و همینطور روابط شوهرم با خانواده ی من مخصوصا مادرم.بعد از چند وقت متوجه این شدم که مادر شوهرم به علت حسادت و کینه های قدیمی نسبت به مادر من اینچنین رفتار میکنن از همان اول کاری کردن که شوهر من همیشه با مادرم سرد رفتار میکنه و احترام نمیگذاره به خانواده ی من ،من خیلی سعی کردم که به همسرم توضیح بدم که مادرش اشتباه میکنه ولی متاسفانه اون خیلی هم از لحاظ عاطفی و هم‌ مالی به مادرش وابستگی داره و توی این هشت سال مادرش همیشه اختلاف انداخته و من همیشه مدارا کردم چندین بار دعوا شده بین ما و حرف های خیلی زشتی به من و خانواده ی‌ من زدن ایشون که من همیشه سکوت کردم و متاسفانه شوهرم هم سکوت‌ کرده و هیچ وقت پشتیبانی از من نمیکنه و در آخر هم همیشه من و مادرم رو‌مقصر میدونه در صورتی که اینطور نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا شرایط سختی دارم حتی به طلاق هم فکر کردم ولی‌ به خاطر پسرم خیلی‌ درگیری ذهنی دارم.

دوست عزیز اگر قرار بود این حرفها و صحبت ها به نتیجه ای برسه تا به امروز کارساز شده بود .
    شما باید به جای فشار آوردن به شوهرتون تمام تلاشتون رو برای محبت کردن و جلب نظر مادرشوهرتون بکنید .
    در این صورت میتونه به آرامش برسید .
    پس روی این موضوع تمرکز کنید و سعی کنید .
    بطور ارام و غیر مستقیم به این نتیجه برسید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دخالت مادر شوهر و‌عدم تفاهم‌ من ‌و همسرم

سلام
    تحصیلات شما و همسرتون ؟
    سن پسرتون ؟
    مدت زمان نامزدی ؟
    به یکی از بزرگای فامیل که شوهرت قبولش داره بهش بگو باهاش صحبت کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد