نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: لجبازی از سمت دختر

1158
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38225
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لجبازی از سمت دختر

سلام وقت بخیر،برای دختری که دوستش دارم اسم مستعار لیلا رو انتخاب میکنم،خب من و لیلا23 سالمونه و من یه ماه ازش بزرگترم و اسفندیم،از آخرای آذرماه بود که به صورت تصادفی با هم اشنا شدیم،در واقع لیلا توی یه گروه تلگرامی که خودمون فعالیتی توش نداشتیم منو پیدا کرده و با گذشت زمان از اخلاقیات و رفتارو خصوصیات همدیگه خوشمون اومده،من خیلی ادم صبوریم ولی لیلا بعضی وقتا خیلی لجبازه،خیلی همدیگه رو دوست داریم اما چندروز پیش به خاطر یه اتفاقی که افتاده باهام لج کرده و به اولین خواستگارش بله گفته و چند روز دیگه میخواد عروسی کنه و زن بشه،اتفاق اینطور بود که من برای یه کار آیندم خونه دوستم دعوت بودم و با برادرم میخواستم برم،طبق معمول به لیلا گفتم که امشب فلانجا دعوتم و نگفتم که کار دارم چون میخاستم موضوع کارم که حل شد براش سوپرایز باشه،ولی لیلا برعکس دفعات قبل لج کرد که نباید بری منم چون موضوع کار بوده نمیشد که نرم،و چون دروغ هم نمیتونم بگم اصرار کردم که باید برم و بعد کلی جروبحث رفتم،ولیلا فک میکنه که خونه دوستم برام با ارزش تر از خودش بوده در صورتی که میدونه جونمونو بهم میدیم،من مازندرانم و لیلا شیراز،و تا حالانشده که حضوری همدیگه رو ببینیم،عید برای دیدنش رفتم اما یکی از بستگانش فوت کرد و رفت اصفهان و قسمت نشد همو ببینیم،لیلا راجع به من به مادر و برادر بزرگش گفته،پدرش چند سال قبل فوت کرده،خونواده من فقط یدونه برادرم میدونه و هنوز با پدر و مادرم راجع بهش صحبت نکردم چون حس میکنم یه کمی حس کنند از روی علاقه نو جوانی باشه و اشتباه برداشت کنند،بهرحال الان هرچی که به لیلا التماس میکنم که این خواستگارو مثل خیلی از خواستگارهایی که رد کردی بهشون بگو و بهم اجازه بده باهات بمونم میگه نه،میخوام داغ خودمو رو دلت بذارم،من اصلا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته،اخه خیلی همو دوست داریم و نمیخوام به خاطر این لجبازی سرنوشتمون اینجوری بشه،حتی التماسش کردم که به خود خواستگارت بگو هم نمیخواد بگه،میگه میخوام تو دلم باشه تا دق کنم و بمیرم،خواستگارش سی سالشه و این جمعه عروسیشه،هنوز ده روزم از خواستگاریش نگذشته که میخوان عروسی بگیرن،میخوام لیلا رو متوجه کنم چه اشتباهی میکنه اما به حرفام اهمیت نمیده و میخواد نشون بده چقدر لجبازه،میگه اون شب باید اول بهم می گفتی نمیرم و برای حرفم ارزش قائل میشدی و بعدش دوباره بهم میگفتی من میذاشتم بری،برای همین موضوع لج کرده،این اتفاق روز دوم دوره اش اتفاق افتاده و شب بعدش خواستگاری کردنش،با خواستگارش اشنایی نداره و فقط دوست داداششه و فقط به خاطر اینکه با من لج کنه بله داده ،لطفا راهنماییم کنید چه کاری باید کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لجبازی از سمت دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط کامیا نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر،برای دختری که دوستش دارم اسم مستعار لیلا رو انتخاب میکنم،خب من و لیلا23 سالمونه و من یه ماه ازش بزرگترم و اسفندیم،از آخرای آذرماه بود که به صورت تصادفی با هم اشنا شدیم،در واقع لیلا توی یه گروه تلگرامی که خودمون فعالیتی توش نداشتیم منو پیدا کرده و با گذشت زمان از اخلاقیات و رفتارو خصوصیات همدیگه خوشمون اومده،من خیلی ادم صبوریم ولی لیلا بعضی وقتا خیلی لجبازه،خیلی همدیگه رو دوست داریم اما چندروز پیش به خاطر یه اتفاقی که افتاده باهام لج کرده و به اولین خواستگارش بله گفته و چند روز دیگه میخواد عروسی کنه و زن بشه،اتفاق اینطور بود که من برای یه کار آیندم خونه دوستم دعوت بودم و با برادرم میخواستم برم،طبق معمول به لیلا گفتم که امشب فلانجا دعوتم و نگفتم که کار دارم چون میخاستم موضوع کارم که حل شد براش سوپرایز باشه،ولی لیلا برعکس دفعات قبل لج کرد که نباید بری منم چون موضوع کار بوده نمیشد که نرم،و چون دروغ هم نمیتونم بگم اصرار کردم که باید برم و بعد کلی جروبحث رفتم،ولیلا فک میکنه که خونه دوستم برام با ارزش تر از خودش بوده در صورتی که میدونه جونمونو بهم میدیم،من مازندرانم و لیلا شیراز،و تا حالانشده که حضوری همدیگه رو ببینیم،عید برای دیدنش رفتم اما یکی از بستگانش فوت کرد و رفت اصفهان و قسمت نشد همو ببینیم،لیلا راجع به من به مادر و برادر بزرگش گفته،پدرش چند سال قبل فوت کرده،خونواده من فقط یدونه برادرم میدونه و هنوز با پدر و مادرم راجع بهش صحبت نکردم چون حس میکنم یه کمی حس کنند از روی علاقه نو جوانی باشه و اشتباه برداشت کنند،بهرحال الان هرچی که به لیلا التماس میکنم که این خواستگارو مثل خیلی از خواستگارهایی که رد کردی بهشون بگو و بهم اجازه بده باهات بمونم میگه نه،میخوام داغ خودمو رو دلت بذارم،من اصلا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته،اخه خیلی همو دوست داریم و نمیخوام به خاطر این لجبازی سرنوشتمون اینجوری بشه،حتی التماسش کردم که به خود خواستگارت بگو هم نمیخواد بگه،میگه میخوام تو دلم باشه تا دق کنم و بمیرم،خواستگارش سی سالشه و این جمعه عروسیشه،هنوز ده روزم از خواستگاریش نگذشته که میخوان عروسی بگیرن،میخوام لیلا رو متوجه کنم چه اشتباهی میکنه اما به حرفام اهمیت نمیده و میخواد نشون بده چقدر لجبازه،میگه اون شب باید اول بهم می گفتی نمیرم و برای حرفم ارزش قائل میشدی و بعدش دوباره بهم میگفتی من میذاشتم بری،برای همین موضوع لج کرده،این اتفاق روز دوم دوره اش اتفاق افتاده و شب بعدش خواستگاری کردنش،با خواستگارش اشنایی نداره و فقط دوست داداششه و فقط به خاطر اینکه با من لج کنه بله داده ،لطفا راهنماییم کنید چه کاری باید کنم

بهتره چنین فرد لجبازی که حاضر برای لجبازی با شما به این سرعت ازدواج کنه رو فراموش کنید .
    چنین افرادی حتی ارزش ناراحت شدن هم ندارن .
    بهتره شما حرفهای خودتون رو قاطع بیان کنید .
    و بعد رابطه رو کات کنید .
    و مسیر درستی رو در پیش بگیرید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38225
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی این جواب بله دادن رو از روی عصبانیت زیادی که از من داشته گفته،که فکر میکنم مقصرش داداشش باشه،چون اون خواستگارو توی این شرایط فرستاده تا زودتر خواهرشو شوهر بده،خود لیلا هم حس میکنم سردوراهی باشه و منم نمیدونم دقیقا چطور و با چه کلماتی روشنش کنم،هر چی بهش میگم میتونه عروسیتو کنسل کنی میگه خونواده دوماد کلی خرج کردن و تالارم گرفتن،منم گفتم این عجله ای که اینا برای عروسی دارن مشکوکه،کسی پیدا نمیشه که در عرض ده روز از خواستگاری نگذشته بیاد عروسی بگیره،هنوز صیغه محرمیت هم نخونده،اگرم لیلا بهشون جواب رد بده اونا میرن پی کس دیگه ای،پسر سی سالش شده و خیلی برای عروسی عجله داره،به شخصه این خانواده برام مشکوکه،خواستگارش هم اهل مشهده،اینگونه بودن اخلاق لیلا هم حس میکنم به خاطر از دست دادن پدرش باشه،چون خیلی علاقه داشته،حتی قرار بوده شب عروسیمون خاک پدرش بریم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

روابط اینترنتی (از راه دور) که حتی همدیگه رو هم از نزدیک ندیدین قابل اطمینان نیست...به احتمال زیاد این برنامه عروسی هم ساختگی هست...اطمینان نکنید...رابطه از راه دور مساوی شکست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38225
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،موضوع عروسی ساختگی نیست،من با کس دیگه ای از اقوامش خبرشو میگیرم،حتی مادر لیلا هم برای این خواستگارش راضی نیست،همدیگه رو از نزدیک ندیدیم،درسته،ولی هرروز عکس همو میفرستیم و برای مهمونی رفتمنمون به هم خبر میدیم و اجازه میگیریم،فعلا با حرفام نسبت بهم ملایم شده،اما هنوز اطمینان صددرصد نشده،ممنون از راهنمایی هاتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)