نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نداشتن شرایط ازدواج

994
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کارم داره به خودکشی میکشه

سلام
    من چهار سال پیش تو سن ۲۰ سالگی با یه خانمی آشنا شدم و تو دوران کودکی گفتیم با هم ازدواج میکنیمو فلان و بهمان ...
    الان تو سن ۲۴ سالگی خب من نه کاری دارم نه مدرکی گرفتم نه هیچی و یقینا نمیتونم ازدواج کنم از طرفی اون خانم بشدت بشدت بشدت به من علاقه داره سر همینم نمیتونم بش حرفی بزنم مثلا بگم کات کنیم و نمیتونم ازدواج کنمو این حرفا چون واقعا داغون و بیچاره میشه
    حالا من چیکار کنم؟
    اون خانم ی سال از من کوچیک تره و متاسفانه چون عاشقمه واقع بینیشو از دست داده
    ی راهی نشونم بدین دارم دیوونه میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن شرایط ازدواج

سلام
    من چهار سال پیش تو سن ۲۰ سالگی با یه خانمی آشنا شدم و تو دوران کودکی گفتیم با هم ازدواج میکنیمو فلان و بهمان ...
    الان تو سن ۲۴ سالگی خب من نه کاری دارم نه مدرکی گرفتم نه هیچی و یقینا نمیتونم ازدواج کنم از طرفی اون خانم بشدت بشدت بشدت به من علاقه داره سر همینم نمیتونم بش حرفی بزنم مثلا بگم کات کنیم و نمیتونم ازدواج کنمو این حرفا چون واقعا داغون و بیچاره میشه
    حالا من چیکار کنم؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کارم داره به خودکشی میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-spv نمایش پست ها
    سلام
    حالا من چیکار کنم؟
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    هیچ مشکلی نیست که بی راه حل باشد آرام باشید بعد به این سوال حواب بده از بچگی خانواده هاتان شما را برای هم می خواستنددرست هست؟
    خوب الان به شما در تشکیل زندگی کمک نمی منند؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    هیچ مشکلی نیست که بی راه حل باشد آرام باشید بعد به این سوال حواب بده از بچگی خانواده هاتان شما را برای هم می خواستنددرست هست؟
    خوب الان به شما در تشکیل زندگی کمک نمی منند؟
    خانواده هامون اصلا خبر ندارن
    وقتی که باهاش آشنا شدم گفتیم ی مدت آشنایی و اینا باشه و بعدش خانواده رو در جریان بذاریم اون مادرش در جریانه ولی من هنوز ب کسی نگفتم چون سنم ک بیشتر شد وضع رشته و دانشگاه و کار رو دیدم واقعا الان نمیتونم خرج خودمم بدم چ برسه به ازدواج خانواده پولداربم نداریم هر دو طرف که بخوان کمکمون کنن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    درست هستش الان از نظر اقتصادی وضعیت مناسبی ندارید ولی باید تکلیف این خانم را مشخص کنید با پدر یا مادر یا اگر خواهر یا برادر بزرگتر دارید هر کدام راحتترید موضوع را در میان بگذارید مسلما آنها که بد شما را نخواهند خواست اگر بتوانید متقاعدشان کنید که فعلا عقد کنید تا بعدا هر وقت که به استقلال اقتصادی رسیدید عروسی کنید و بروید سر خانه زندگیتان. واقعا صادقانه حرفتان را بزنید آنها هم شما را درک خواهند کرد.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نداشتن شرایط ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-spv نمایش پست ها
    سلام
    حالا من چیکار کنم؟

میتونید با آموزش حرفه ای در سازمان فنی و حرفه ای .
    کار مشخصی رو شروع کنید .
    اگر واقعا مشکل شما کار هست .
    و گرنه باید در مورد تصمیمتون با ایشون رودررو صحبت کنید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

و تذکر به اینکه در ادامه این تاپیک ادامه بدید .
    و ایجاد تاپیک با محتوای یکسان خودداری کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد