نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: احساس ناامیدی از شکست در روابط با جنس مخالف

1290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38272
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس ناامیدی از شکست در روابط با جنس مخالف

سلام ..وقتتون بخیر
    من دخترم و 18سالمه حدود یک سال پیش باپسری اشنا شدم و بعد ازمدتی و اینکه اون آقا بنده رو با حرفاش خام کرد رابطه جنسی برقرار کردیم که با رضایت بنده هم بود و من به عواقبش فکر نکردم که چه مشکلاتی در اینده ممکنه بوجود بیاد (باکرگیم رو از دست ندادم اما اگر معاینه انجام بشه میگن رابطه جنسی انال هم قابل تشخیصه).گذشت و این اقا بنده رو خراب و فاحشخ خطاب کرد در صورتی که مطمئن بود که من اولین بار هستش که وارد همچین مسائلی شدم و رابطه رو تموم کرد .بعد از اون که متوجه شدم چه بلایی به سر خودم اوردم چندبار به قصد خودکشی قرص خوردم ولی عملی نشد .تو تنهایی و تاریکی و هجوم کلی مشکل مث درسهای عقب افتاده سرزنش خانواده (پدر و مادر بنده از هم جداشدن و من با مادرم زندگی میکنم
    امسال هم پدرم به رحمت خدا رفت و غم اون هم بر غم های دیگه م اضافه شد ) که درس نمیخوانی و خاک بر سرت که عاشق فلانی شدی (در صورتی که اصلا فاز عشقی وجود نداشت و درد من درد اعتمادی بود که کرده بودم و جوابش ...)خلاصه دوران خیلی خیلی بدی بود .تصمبم گرفتم بیخیال بشم بیخیاله همه اتفاقایی ک افتاده.توی گروهی از تلگرام با یه آقایی اشناشدم و بعد از مدتی گفت که تولدشه و میاد دنبالم ماهم رفتیم و وارد اپارتمان شدیم و خبری از تولد نبود و من هیچ سر و صدایی نکردم ترسیدم بخواد به زور کاری انجام بده و باکرگیمو از دست بدم بعد این اقاهم با پستی تمام منو مجبور کرد باهاش ************ کنم .اما کاش میمردم باکره بودن چه معنی ای میده وقتی کسی دستش به بدنت بخوره و حتی رابطه داشتن با کسی در عین باکره بودن واقعا نمیدونم کسی هست منو بفهمه و درک کنه و ازین آشوبی که تو دلمه بتونه منو نجات بده .. بعد از این اتفاق بازم سیاهی و تاریکی ب زندگیم برگشت..گذشت بعد از حدود یک سال پسر 17ساله ای اومد از طربق فضای مجازی و ابراز علاقه شدید کرد منم ک دیدم انقد منو دوست داره و علاقش واقعیه باهاش دوست شدم بعد از مدتی به خونشون رفتم و این رابطه ام ب ************ رسید بعد از اون حس کردم سرد شد و شکاش بیشتر شد و بهم خیلی شک میکرد تا الان که من یه دروغ بهش گفتم و اون گفت از کجا معلوم دروغهای دیگه ای بهم نگفته باشی مثلا اینکه تا الان گفتی با کسی ************ نکردی قسم بخور که راست گفتی منم گفتم که نه قسم نمیخورم و اونم گفت که من پسرم و متوجه میشم ک با کسی بودی یا نه روز اول که امدی و این کار رو انجام دادیم هم برات راحت بود هم اذیت نشدی..بعد فهمیدم که بله اینم امد و سنگی بر دل ما زد و رفت و سو استفاده کرد و میگه نمیخوامت دیگه..من چند ماه دیگه ام کنکور دارم و دست و دلم برای هیچی نمیره نه نمیتونم گریه کنم نه انرژی انجام کاری رو دارم انقد پست و حقیرم پیش خودم که فقط درد دلم رو خودم میدونم حتی من جرات اینم ندارم خودمو از شر این زندگی که جز تاریکی برام هیچ نداره راحت کنم ..تا کی الکی خودمو دلخوش کنم خدم خودمو خوشحال کنم خسته ام دیگه بریدم ..ازین ماجرا هم هیچ کسی خبر نداره جز همین نفر اخر .و شما ها .از ترس از دست دادن ابروم با کسی مطرح نکردم تا به الان ولی دیگه خیلی سنگینی میکرد شما منو راهنماایی کنید که چه کار کنم..

2. کاربران زیر از _faryad1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بزرگترین اشتباه زندگیم

• سلام . شما از چاله در اومدی افتادی چاه و از اون چاه هم در اومدی باز افتادی داخل چاه بعدی و همه هم کار خودتون بوده . انسان جایزالخطاس توبه کنید و اصلا سعی کنید دیگه وارد رابطه با کسی نشید و برنامه ریزی کنید واسه آیندتون و اصلا هم به گذشته فکر نکنید . به باکرگی هم فکر نکن چندین میلون نفر بد تر از شما وجود داره . من خودم پسرم و ما برا پسرا باکرگی معنی نداره چون با هر کسی باشیم قابل تشخیص نیست . باکرگی اصلی به روح و ذهنه در کل زیاد خودتون رو درگیر نکنید . بازم میگم به گذشته اصلا فکر نکنید و به فکر آینده باشید .
    • موفق باشید .
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

سعی کن بخ گذشته فکرنکنی وایندتو ازنو بسازی هرچی سختی وبی اعتمادی دیدی رو پشت سرت بگذار و دیگه به این راحتی اعتماد نکن نگو این یکی بابقیه فرق داره موفق باشی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    متاسفم بابت مسالئی که پشت سر گذروندین و همچین حالی براتون رقم زده
    اول اینکه نمیخوام سرزنشت کنم و بگم اشتباه کردی رفتی با پسرا دوست شدی و اعتماد کردی
    چون خودت متوجه شدی و همین که اومدی مشاوره بگیری خیلی هم خوبه که میخوای از اشتباهاتت درس بگیری
    قبول کن همه ی آدم ها تو زندگیاشون اشتباهاتی دارند و شما هم تازه اول راهی و کم تجربه، شرایط و آدما بهت آسیب زدن
    اما سعی کن درس بگیری و دیگه تکرار نکنی

خب شاید شرایط زندگی شما و طلاق پدرمادرتون باعث شده شما خیلی آسیب ببینین
    و دنبال یه تکیه گاه مطمئن بودین که بیشتر آرامش داشته باشین
    ولی متاسفانه عزیزم همینجور که خودت دیدی خیلی از نامردها در لباس مردونگی منتظرن حیا و عفت دختری رو ازش بگیرن و قربانی رفع نیاز خودشون کنن و آخر سر هم به اون حال خراب رهاش کنن برن پی کارشون!

هر چیزی که بهت آرامش و شادی میتونه بده
    مثل موسیقی، بیرون رفتن، مسافرت، نماز و روزه، رقص، قرآن خوندن، ورزش، مطالعه و هر چیز دیگه
    و حتی اگه تنهاترین هم شدی دیگه وارد همچین رابطه هایی نشی
    به هیچ پسری هم اعتماد نکن و به هیچ کسی که نمیشناسیش و ازت درخواست های غیر معقول داره
    پسری که بخواد بدون تعهد بهت دست بزنه و حتی دست ات رو بگیره مطمئن باش داره بهت حیانت میکنه
    خودت دختری و متوجه منظورم میشی ، دختر عین گل هست وقتی لمس بشه دگرگون میشه و اتفاقات بدتری میتونه براش بیفته
    بعضی دخترها بودن تو همین سایت هم با سال ها پاکی به خاطر این چیزا حالشون خراب شده
    پس این خاصیت جنس دختر هست، چون راه نفوذ به هر دختری لمس بدنشه...
    حالا اتفاقیه که افتاده و دیدی که بعد از اولین دومی هم بهت خیانت کرد و سومی هم رفیق راه نبود برات بلکه تنهاتر شدی
    سعی کن با هر چیزی که حالت رو بهتر میکنه شادی رو بیاری تو زندگیت
    بعد که آرامشت برگشت یه برنامه برای کنکورت بریز و با توجه به زمانی که داری سرگرم درس و کارات شو که کم کم فراموشت بشه این تجارب تلخ.
    باآرزوی بهترین ها
    ویرایش توسط یلدا 25 : 04-25-2018 در ساعت 08:34 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    آخی دلمان کباب شد!
    بانو حضرت عالی یک بار گزیده شدید بار دوم چرا رفتید گزیده بشوید؟! اصلا بلند میشوید تلپ تلپ میروید خانه مرد غریبه؟ که چه بشود؟ دعا بخوانبد؟!
    خودتان هم نیک میدانستید چه در انتظارتان است!
    خب بگزریم اینرا گفتم مطابق با تفکر خودتان!
    حالا کمی با تفکر خودم بگویم لذت ببرید:
    این همه آدم شما هم رویش اصلا برایتان مهم نباشد چه شده نه که بقیه خیلی یوزارسیف هستند! از ما گفتن!

7. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    آخی دلمان کباب شد!
    بانو حضرت عالی یک بار گزیده شدید بار دوم چرا رفتید گزیده بشوید؟! اصلا بلند میشوید تلپ تلپ میروید خانه مرد غریبه؟ که چه بشود؟ دعا بخوانبد؟!
    خودتان هم نیک میدانستید چه در انتظارتان است!
    خب بگزریم اینرا گفتم مطابق با تفکر خودتان!
    حالا کمی با تفکر خودم بگویم لذت ببرید:
    این همه آدم شما هم رویش اصلا برایتان مهم نباشد چه شده نه که بقیه خیلی یوزارسیف هستند! از ما گفتن!
    امیر جان خنده دار حرف میزنی.

در جواب دوستمون
    نمیخام سرزنش کنم ولی چند بار این کارو انجام دادین.
    ادم یک بار همچین اشتباهی میکنه ن ۲ سه بار..
    سعی کنید گول این پسرا رو نخورید.
    اصلا چ معنی میده خونه خالی با پسر برین.
    اخرش این میشه..
    بهش فکر نکنید..دوباره شروع کنید..
    فقط با هیچ پسری دوست نشین اخرش ......

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)