نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه صمیمی شوهر با مادرش

1061
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه صمیمی شوهر با مادرش

با سلام خدمت شما عزیزان
    من دوسالی است که عقد کرده ام من بیست و پنج ساله و همسرم سی ساله میباشد.البته لازم به ذکر است که یک سال اول برای آشنایی بود.
    ایشان نیشابوری و بنده اصالتا تبریزی هستم که ساکن کیش بودیم و آنجا باهم آشنا شدیم.
    طی مدت یک سالی که من به خانواده همسرم رفت و امد دارم میبینم که ایشان خیلی به مادرشان از لحاظ عافطی نزدیک هستند و در حمع و در خانه و هرجایی که باشیم و موقع خندیدن هایش به مادرش نگاه میکند و مادرش هم در هر صحبتی به او نگاه میکند.
    و از مادرش بیشتر حرف شنوی دارد و نظر و حرف او را قبول میکند ولی من را نه.
    احساس میکنم من را آدم بالغی نمیداند که بتوانم ینجدیده نظر دهم.من خیلی به ایشان محبت میکتم و هیچ موقع کوتاهی نکرده ام. وقتی میخواهد موضوعی را به مادرش بگوید با جزییات کامل برایش تعریف میکند ولی وقتی به من میرسد فقط تیتر وار تعریف میکند.بعضی اوقات با مادرش خیلی آرام صحبت میکند انگار که من غریبه ام و نباید بشنوم یا اینکه بعض اوقات به اتاق مادرش میرود و با او جیک و پوک میکند و برمیگردد واقعا نمیدانم چه میگوید و از ایشان چیزی نمیپرسم.وقتی هم چیزی بپرسم میگوید آیا تو فضولی!!!
    بنظرم چون پدر ایشان نظامی بودند مادر همسرم بیشتر وقتها با بچه هایش تنها بود و این موضوع باعث شده که از لحاظ عاطفی به تک پسرش نزدیک شود و حال خود را با پسرش خوب کند و روحش ارضا شود.
    وقتی که همسرم در کیش بود مادر وپسر یک ساعت الی دوساعت باعم حرف میزدند و نمیدانم چه میگفتند.
    من بخاطر شرایط کاری همسرم که مهندس هستند به نیشابور آمده ام و در خانه پدرشوهرم هستم و از دیدن
    این وضعیت هر روزه آرامش ندارم و اضطراب دارم و حس میکنم من را به عنوان همسرش قبول نکرده و میترسم این وضعیت بعد از عروسی نیز دامه دار باشد.
    من حتی کلمه ای در این رابطه با همسرم صحبت نکرده ام و نگران آرامش خود و رابطه ام هستم و مادرش با اینکه زن باشخصیت و محترمی است ولی بعضی اوقات در بعضی موضوعات دخالت میکند البته باید این را بگویم که رابطه من و خانواده هوسرم باهم خیلی خوب ات و هیچ مشکلی باهم نداریم فقط اینرابطه مادر و پسری برایم آزار دهنده است و شتید هم من خیلی حساسیت بخرج میدهم.من نمیدانم که چطور باید رفتار کنم که توجه همسرم سمت من جلب شود و مرا ببیند و قبول کند.
    از شما میخواهم که مرا راهنمایی کنید که آرامشم را بتوانم بازگردانم که به رابطه ام لطمه ای نخورد.
    ممنون از پاسخگویتان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سوال

پدر که نباشه پسر میشه پناهگاه برای مادر به خصوص وقتی که مادر به بچش محبت کنه
    شوهر شما هم باید شما رو نگه داره و هم مادرش رو و شما باید این مسئله رو درک کنین و زیادی بهش حساس نشین و حسادت نکنین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه صمیمی شوهر با مادرش

جلب نظر مادر شوهر
    دوست عزیزهمونطور که بارها گفته شده .
    باید رابطه خودتون رو با مادرشوهر بسیار خوب و محبت آمیز کنید .
    وقتی بتونید نظرو جلب کنید .
    و روی رفتارهای شوهرتون هم غیرمستقیم تاثیرگذار هستید .
    و مادرشوهرتون خیالش راحت میشه که پسرش همسری خوب داره .
    و وابستگی ایشون هم کمتر خواهد شد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    ممنون از پاسختون
    من رابطه ام با مادر سوهرم خوبه و باهم زیاد بگو بخند داریم و خیلی از حرفا رو بهم میزنه
    ولی وقتی شوهرم پیششه احساس میکنم مادرش جلوتر از من براش و همه حرفاش رو به مادرش میزنه.
    من با اینکه به شوهرم محبت میکنم که نظرش جلب شه و انگار فایده ای نداره.
    شوهرم کلا وقتی مادرش باشه توی حرف زدن و خندیدن به مادرش نگاه میکنه و بلعکس مادرش هم همینطوری یا اگه دسته جمعی هم رفته باشیم بیرون توی ماشین یا توی دورهمیایا هم همینطوری فقط مادرشو میبینه بهش نگاه میکنه.
    من دوست دارم به منم توجه کنه و نمیتونم این حرفا رو بهش بگم که اینطوری و این رفتاراش باعث میشه صورتم بهم بریزه و وقتی میبینه ناراحتم میگه چی شده باز بی دلیل رفتی توی خودت.
    این رفتاراشون باعث نمیشه که دیدم فرق کنه من محبتم رو نسبت به مادرشوهرم دارم و توی هر کاری کمکش میکنم و خودشم به دخترش گفته که ببین عروسمون چطوری آروم با پسرم رفتار میکنه تو ازش یاد بگیر.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید سوال من جزء لیست سولا نیست و هر چی میگردم پیدا نمیکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد