نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: ترس از تنها موندن

4436
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از تنها موندن

با سلام و خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون. من دختری کارمند و مهندس هستم و 26 ساله و دارای زندگی و ظاهر و خانواده ای معمولی. مشکل من اینه که خیلی احساس تنهایی میکنم چون هیچوقت خواستگار مناسبی نداشتم. یعنی دوران درسم اگه داشتم خانوادم اصلا بهم نمیگفتن. بخدا اصلا سختگیر نیستم و فقط اصالت و اخلاق و تحصیلات طرف برام مهمه. گذر عمر و ترس تنهایی خیلی اذیتم میکنه طوری که هر روز کارم شده گریه.
    احساس میکنم هیچکس منو نمیبینه و دوسم نداره. تقریبا همه دخترا تو فامیل ازدواج کردن و احساس میکنم هیچکس برام آرزوی خوشبختی نداره. همش گوشه کنایه از فامیل میشنوم که از سرکار شوهر پیدا کن خب تقصیر من چیه که سرکارمون مرد نیست.
    ترخدا کمکم کنید که چطور به این حرفا و متلکها اهمیت ندم. چون حالم خیلی بده..و مدام خودمو و اطرافیانمو اذیت میکنم. بعضی وقتا یهو از ازدواج میترسم مثلا از پول و..
    ممنون از شما.
    امضای ایشان
    تور کیش http://xn----5mcvj6hi87d.net/

2. کاربران زیر از marylonely بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس از تنها موندن

سلام
    به هر حال هرکسی یه روزی باید ازدواج کنه و قسمت هم این وسط خیلی مهمه !
    شما خودت رو داخل اجتماع بیشتر نشون بده ، توی مهمونی ها با خانواده ات بیشتر برو + ادامه تحصیل هم بده و قطعا این موارد رو انجام بدی و غرور و این حرفا هم نداشته باشی ایشالا خوشبخت میشی
    ولی خب وارد هر رابطه و تسلیم هر خواسته ای هم نشو

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی بعضی وقتا هم به قسمت بی اعتقاد میشم. و حس میکنم خدا صدامو نمیشنوه. خودم هم دختری هستم که خیلی محتاطم .میدونم که سن ازدواجم دیر شده
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط marylonely نمایش پست ها
    ولی بعضی وقتا هم به قسمت بی اعتقاد میشم. و حس میکنم خدا صدامو نمیشنوه. خودم هم دختری هستم که خیلی محتاطم .میدونم که سن ازدواجم دیر شده
    سلام

قسمت و اینا رو زیاد حساب نکنید روش

اول بگم که سن ازدواجتون بالا نرفته اصلا

دوم اینکه حرف مردم اصلا مهم نیست و اصلا اهمیت ندید

سوم اینکه بنظرتون چرا نمیتونید ارتباط داشته باشید با پسرا؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من میتونم ارتباط داشته باشم. اما الان نمیگم همه ولی اکثر پسرا که به فکر یه عمر مسئولیت و زندگی نیستن . آخرش هم وابستگی میمونه برای دخترا. واقعا 26 یا 27 سال دیر نیست؟
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

من میتونم ارتباط داشته باشم. اما الان نمیگم همه ولی اکثر پسرا که به فکر یه عمر مسئولیت و زندگی نیستن . آخرش هم وابستگی میمونه برای دخترا. واقعا 26 یا 27 سال دیر نیست؟
    نه باور کنید دیر نیست

الان پسرا از 30 سالگی تازه میتونن یه درآمدی جور کنن و کم کم شرایط فراهم کنن برا ازدواج...مثلا یه پسر 28 29 یا 30 ساله که الان شرایط ازدواج نداره (که مثلا بیاد خواستگاری)

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله درسته.. برای پسرا که مشکلی نیست. اما دختر خدای نکرده روش عیب میذارن . این اصلا درست نیست. بخدا اصلا آدم دهن بینی نیستم . چون به چشم دیدم خوب ناراحتم. الان میرن واسه پسر 30 ساله دختر 15 یا 16 ساله میگیرن چون میگن سنش کمه ولی 26 ساله رو میگن حتما دور از جون عیب داره بس که سطح سوادشون پایینه.
    امضای ایشان

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

بله درسته.. برای پسرا که مشکلی نیست. اما دختر خدای نکرده روش عیب میذارن . این اصلا درست نیست. بخدا اصلا آدم دهن بینی نیستم . چون به چشم دیدم خوب ناراحتم. الان میرن واسه پسر 30 ساله دختر 15 یا 16 ساله میگیرن چون میگن سنش کمه ولی 26 ساله رو میگن حتما دور از جون عیب داره بس که سطح سوادشون پایینه.
    ای بابا خانم محترم اینا چه حرفیه...الان شرایط شما به قدری خوبه که پسرا باید رقابت کنن برای به دست آوردنتون...بله شاید این تفکرات هم باشه ولی واقعیت این نیست ...در جمع دوستانتون با دخترا موردی براتون معرفی نمیشه؟؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36761
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مهم این نیست که دیگران چطور فکر میکنن، شما نباید تسلیم افکار اشتباه اونا بشید. شما کاری نکردید که باعث این شرایط بشه و نباید خودتون رو سرزنش کنید.

من پسرهای مجرد خوب زیادی رو میشناسم که دنبال فرد خوب و قابل اعتماد میگردن. پس واقعا مساله کمبود پسر یا کمبود دختر نیست. مساله اینه که هر انسانی باید نیمه گمشده خودش رو پیدا کنه. بعضیا زودتر، بعضیا دیرتر...

شما هم به خواست خدا نیمه گمشده خودتون رو زود پیدا میکنید. در این مساله صبر چیز خیلی خوبیه...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما. اما چیزی که منو خیلی ناراحت میکنه اینه که چرا به ازدواج و تکامل این نسل از ما که رسید اوضاع جامعه از اقتصادی بگیرید تا اعتماد اینقدر سخت شد و همه از ازدواج فرارین. انقدر سخت که دیگه هیچکس واسطه ازدواج هم نمیشه..این اصلا منصفانه نیست. که ادم همش ترس و تنهایی رو تحمل کنه.
    امضای ایشان

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما. اما چیزی که منو خیلی ناراحت میکنه اینه که چرا به ازدواج و تکامل این نسل از ما که رسید اوضاع جامعه از اقتصادی بگیرید تا اعتماد اینقدر سخت شد و همه از ازدواج فرارین. انقدر سخت که دیگه هیچکس واسطه ازدواج هم نمیشه..این اصلا منصفانه نیست. که ادم همش ترس و تنهایی رو تحمل کنه.
    خب دیگه اینکه مشکل ریشه ای هست و دست ما نیست شکی وجود نداره...ولی نگران سن و سالتون نباشید...تو خود همین سایت چندین دختر و پسر جوان هست که فقط تنهایی رو تحمل میکنن فعلا

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخهای خوبتون. انشالله اگه متاهل هستید همیشه زندگیتون خوب باشه و اگر مجرد یه ازدواج خوب قسمتتون بشه. قسمت همه جوونها.
    روزتون خوش و ایام به کام.
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از marylonely بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوست عزیز
    متنتون رو خوندم و واقعا متاثر شدم از این طرز تفکر. و فکر میکنم ازدواج نکردنتون خیلی برمیگرده به این طرز فکر اشتباه شما.
    وقتی شما که خانم هستید این حرف هارو می زنید چه انتظاری از بقیه دارید؟
    شما به عنوان دختر باید انقدر محکم و مستقل باشید که کسی جرات نکنه این حرف هارو درمورد شما بزنه. وقتی خودتون میشینید و گریه میکنید معلومه که همه میگن این یه مشکلی داره که خودشم قبول داره که گریه میکنه من نمیدونم چه بلایی سر دخترای مملکتم اومده که همچین تفکراتی دارند؟ کسانی هم که میرن دختر سن پایین میگیرن تفکراتشون سنتی و احمقانه هستش و باید پای بچه بازی های دختر خانم هم بایستند. من خودم 28 ساله هستم و تازه ازدواج کردم و بسیار خوشحالم که با خواستگارهای قبلیم ازدواج نکردم وهرچند خیلی ها ممکنه بگن قبلی ها بهتر بودند ولی من الان همسرمو خداروشکر خیلی دوست دارم و حرف بقیه برام مهم نیست.
    یک توصیه به خانم ها و یک توصیه برای اقا پسرها دارم.
    دخترا باید خیلی قدرتمند و قوی باشند و من فکر نمیکنم پسری باشه که از دختر نازک نارنجی و لوس خوشش بیاد. و همونطور که دخترها دوست دارند کسی باشه که بهش تکیه کنند پسرها هم دوست دارند دختری باشه که بتونن بهش اعتماد کنند و به کمک اون پیشرفت کنند.
    دیگر از این فکرها نکنید سفر کنید و توی اجتماع بگردید تا انشالا فرد مورد نظرتون رو بتونید پیدا کنید.
    موفق باشید

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا که طرز فکر من این نیست و من برای طرز فکر اوناست که ناراحتم. بعدش من خودم هم خیلی تو اجتماعم.
    امضای ایشان

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

با سلام و خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون. من دختری کارمند و مهندس هستم و 26 ساله و دارای زندگی و ظاهر و خانواده ای معمولی. مشکل من اینه که خیلی احساس تنهایی میکنم چون هیچوقت خواستگار مناسبی نداشتم. یعنی دوران درسم اگه داشتم خانوادم اصلا بهم نمیگفتن. بخدا اصلا سختگیر نیستم و فقط اصالت و اخلاق و تحصیلات طرف برام مهمه. گذر عمر و ترس تنهایی خیلی اذیتم میکنه طوری که هر روز کارم شده گریه.
    احساس میکنم هیچکس منو نمیبینه و دوسم نداره. تقریبا همه دخترا تو فامیل ازدواج کردن و احساس میکنم هیچکس برام آرزوی خوشبختی نداره. همش گوشه کنایه از فامیل میشنوم که از سرکار شوهر پیدا کن خب تقصیر من چیه که سرکارمون مرد نیست.
    ترخدا کمکم کنید که چطور به این حرفا و متلکها اهمیت ندم. چون حالم خیلی بده..و مدام خودمو و اطرافیانمو اذیت میکنم. بعضی وقتا یهو از ازدواج میترسم مثلا از پول و..
    ممنون از شما.

سلام کدومو ترجیح میدید؟؟

1. همین الان الان ازدواج کنید ولی 50 درصد ممکنه خوشبخت نشید

2. در سن 30 سالگی ازدواج کنید ولی قطعا خوشبخت بشید؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب معلومه. مورد 2.
    امضای ایشان

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خب معلومه. مورد 2.
    با این سوالم میخوام بهتون بگم الان سن ازدواج بالا رفته پس مهم نیست کی ازدواج کنید مهم اینه درست ازدواج کنید و البته سن 26 سالگی سن بالایی نیست

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کاملا درسته.ممنون
    امضای ایشان

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما.
    سلام
    نترس خیلیها مشکل شما را دارند بعضی از پسرهای خوب که پا پیش نمی گذارند به خاطر نداشتن موقعیت مناسب اقتصادی هست برای همین سن ازدواج بالا رفته متاسفانه سخت شدن شرایط جامعه باعث کاهش ازدواج در جامعه شده هست تازه خیلی از آنهایی که ازدواج کردند هم کارشان به طلاق می انجامد شرایط کل جامعه چه از نظر اقتصادی و فرهنگی خوب نیست این از عیب داشتن شما نیست بلکه سیاستهای اشتباه مسئولین باعث این وضعیت شده است.

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    اول اینکه متاسفم از این بابت و اینکه به خاطر یه مشت عقاید و حرف نادرست شادی رو از روح و جسم خودتون گرفتید!
    دوم اینکه اگه یه مقدار تامل و تحقیق کنین سن ازدواج برای امروز ایران بالای 25 هست طبق گفته ی مشاوران و صاحب نظران
    بعدش هم گیریم اصلا سن ازدواج شما دیر شده باشه که نشده
    به بقیه چه ارتباطی داره اینجوری تو حریم خصوصی شما دخالت میکنن که حالتون رو خراب کنن
    به نظرم اون ها یا عقلشون کمه یا حسودن میخوان نبینن شاد باشین!

تا حدودی بهتون حق میدم راجب این موضوع فکر کنین ولی نه اینکه هر شب براش گریه کنین
    ازدواج خوب هم این روزا شده هفت خان رستم، اینکه ببینی طرفت واقعا انسان هست یا نه خودش اصلا آسون نیست
    راجب خواستگار هم میتونی همونطور که بچه ها گفتن بیشتر توی مهمونی ها و جمع ها حاضر بشی.
    از اجتماع های مذهبی و جلسات خانوم ها بگیر تا مهمونی های خونوادگی و عروسی و بیرون

اما مطمئن باش مردم همیشه چیزی برای گفتن دارن
    حالا فردای روز شما با بهترین پسر دنیا ازدواج کنید و خیلی خوشبخت هم باشید مردم یه حرفی در میارن که راجب زندگیتون بزنن
    شما دختر تحصیلکرده ای هستین نباید حرفای مردم اینقدر روی شما موثر باشه که هر شب گریه کنین
    هرچند گاهی ناراحت کننده است و برای من هم پیش اومده
    یکی از اقوام چند بار البته با لفظ شوخی میگفت این روزا دیگه دوره عوض شده دخترهای زرنگ خودشون برای خودشون شوهر پیدا میکنن
    و میگفت که دیگه نجابت دخترا کمرنگ شده برای مردم و باید یه آرایشی داشته باشی که خواستگار داشته باشی
    منم آروم خندیدم گفت خب نخوان مگه ازدواج اکسیر خوشبختیه؟
    خیلی مزخرفه اینکه من بشینم دو ساعت جلوی آیینه خودم رو هفت قلم آرایش کنم که برم بیرون شاید پسری منو دید پسندید
    این کجاش حرف حسابه؟ به نظرم این فقط نشونه ی پایین بودن اعتماد به نفس و عزت نفس آدم میتونه باشه
    میخوام صد سال سیاه نپسنده اصلا!
    ترجیح میدم اون آرایش رو برای کسی داشته باشم که در کنارشم و خوشگلتر از قیافه ی معمولی ام تو چشم اون بیام

یا گاهی بقیه فکر میکنن سن من برای ازدواج دیر هست
    شاید اول کمی ناراحت بشم ولی نشون نمیدم ناراحتیم رو و بعدش خیلی زود یادم میره
    یه بار یه پسری تو گروه درسی اتفاقی هم صحبت شدیم و وقتی دوسنت 27 سالمه و مجردم، گفت من تعحب می کنم دختری مثل شما و به این سن چرا تا حالا مجرد مونده!
    منم گفتم نمیفهمم اصلا چرا ازدواج نکردن من باید برای شما مهم باشه؟!
    خیلی زشته واقعا خیلی از ماها هنوز حرف زدن رو یاد نگرفتیم و نمیدونیم که نباید زود حرفی رو بزنیم و سرک بکشیم تو زندگی این و اون
    خب دلایلی برای خودم داشتم که مجردم، شاید اصلا بخوام مجردی زندگی کنم دلیلی نداره راجبش به بقیه جواب پس بدم
    بلکه اون ها باید شعورشون رشد کنه که تو حریم خصوصی بقیه وارد نشن!

حالا جای من بودین چی میگفتین
    آرایش نکردن من گاهی موضوع مهمی برای بعضی فامیل میشه یا اینکه میگن خب تو کمی موهات بیرون باشه خدا جهنم نمیبرتت!
    اما همیشه سعی می کنم محکم باشم و اون چیزی رو انتخاب کنم که خودم شاد باشم و قبولش کنم نه به خاطر حرف الکی بقیه
    بعدشم چرا باید فکر کنند من به خاطر رفتن به بهشت اینکارارو میکنم خب هر کسی حق داره هر جور دوس داره زندگی کنه
    اینم میگم که برای شما هم موثر نباشه
    تو فامیل و دوستام شاید من تنها کسی باشم که نود درصد وقتا آرایش ندارم و مو بیرون نمی ذارم و اصلاح اینا هم نمی کنم!
    گاهی وقتا هم داداش خودم شوخی میکنه و میگه زمونه عوض شده یه اصلاح کن صورتت رو!برامم مهم نیست بقیه چی میگن
    حالا گاهی تو عروسی های بستگان نزدیک آرایش ملایم داشتم
    گاهی هم خودم دوس دارم تو خونه آرایش میکنم یا باهاش عکس میگیرم یا لاک میزنم برای خودم
    آدم ها قطعا زیبا پسندن و آرایش زیبایی رو بیشتر میکنه اما هر کسی با دید خودش بهش نگاه میکنه

پسری که منو به خاطر قیافه و تیپ و آرایشم بخواد به نظرم خوشبختی نمیاره، بلکه معیارهای مهمتری هستن که بخواد انتخاب کنه
    خب همه ی دوستای مجردم آرایشگاه میرن و خب عقیده ی هر کسی برای خودش مهمه، منظورم این نیست آرایش چیز بدیه
    ولی معتقدم آرایش برای دختر تعریف نشده که بره خیابون پسرای مردم رو تحریک کنه اونم با این وضع جامعه ی ایران
    بلکه برای زن هست تو خونه که شوهرش تحریک بشه.
    خیلی وقتا همه دیدیم این تیپ و آرایش های افراطی چه حریم هایی رو خراب کرده و چه مشکلاتی درست کرده.
    به خصوص اینکه بارها دیدم بعضی ها قصدشون از آرایش جلب توجه بقیه و البته پسراست که از راه نگاه عاشق میشن
    وگرنه ملایم هم باشه و قصد بدی نباشه بازم ایرادی نداره به نظرم.
    سعی کن همیشه قوی و محکم باشی چون اگه قوی نباشی خیلی آسیب میزنن بهت!
    با آرزوی شادی و خوشبختی.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 04-25-2018 در ساعت 09:43 PM

23. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد