نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: ترک خودارضایی

11368
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38286
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ترک خودارضایی

سلام ،
    پسری مجرد 23 اسلمه و در حال تحصیل در کارشناسی ارشد هستم.
    (شاید) مثل خیلی دیگر از هم سن و سال هام درگیر اعتیاد به خودارضایی هستم. حدودا 9 سالی میشه که درگیر هستم. الانا میانگین هر 3 روز یه بار این کار رو میکنم.( با کلی مقاومت)
    برام مشکلات زیادی ایجاد کرده ،
    اهمال کار و عصبی میشم ، به کارهام نمیرسم ،فیزیک بدنی ام سست و ضعیف شده ، فرصت هام دارن یکی یکی از دستم میرن ، هر دفعه ام که این کار رو میکنم (حالا هرچقدر هم شما بگید ربطی نداره) ولی تو خوابم اختلال ایجاد میشه و تا 2 3 روز شبا خوب نمیخوابم و بی قرارم.
    خیلی کارها کردم که درست شه ، ولی نمیشه
    پورن نمیبینم ،
    چشم و چالم خیلی هرز نمیپره ،
    موز و گرمی جات خیلی نمیخورم ،
    هر کاری که شما بگید انجام دادم ولی نمیدونم چرا نمیشه که نمیشه ..
    تو رو خدا یه راهنمایی کنید منو ..

2. کاربران زیر از aram671 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ترک خودارضایی

سلام دوست عزیز
    خود ارضایی بیماری نیست که درمان داشته باشه
    این یه انرژی هست که وقتی اسپرمها تو بدن زیاد بشن باید دفع بشه و طبیعی هم هستش و چاره ای جز دفع اون نیست
    تنها راهه ترک این قضیه داشتن رابطه جنسی هستش وگرنه نمیشه جلوی یه غریزه و ترشح هورمون تو بدنمون رو بگیریم مثل یه زودپز میمونه که وقتی جوش میاد دیگه باید بخارش خارج بشه وگرنه منفجر میشه
    هرچیم گرمی جات کمتر بخوری و پورن نبینی و چشاتم هرز نپره نهایت میتونی فاصلش رو بیشتر کنی مثلا به جای هر ۳ روز بکنیش هر یک هفته

4. 3 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام چجوری یه بیماری نیست وقتی روح وروان ادمو درگیرمیکنه وباعث کاهش اعتمادبنفس وهمه مواردی که ایشون ذکرکردن میشه راهش ایتکه ازدواح کتید یااینکه دوره زوکم کم پیشترکنیدوتاجایی کع میتونید بهش فکرنکنید وخودتون رومشغول کنیدوازهمه مهمتراراده قوی میخواد واینکه وااقعا شمامیخوایدازاین کارناپسندکه خداوپیغمبرااونوگناه شمرده

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستمون movein..
    درست میگن چاره ای نیست چون باید دفع بشه .
    تنهادکاری که میشه کرداین کارو ب حداقل رسوند.
    مثل کار کردن درسته محصلی ولی باید ب فکر درامدم باشی .باشگاه رفتن بیرون رفتنو گردش تفریح خلاصه بگم تو خونه نمون ببین متوجه ای دارم میگم خونه نمون ن تنها موندن تو خونه .در ضمن منم مشکل شمارو دارم تنها راه درمان خودمم اینا بودن تونستم ب حداقل برسونم

7. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا اگه فیلمارو از کانال تلگرام یا فیلتر شکن داری باید نابودشون کنی😁😁😁😁😁

9. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaaaaaaa نمایش پست ها
    سلام چجوری یه بیماری نیست وقتی روح وروان ادمو درگیرمیکنه وباعث کاهش اعتمادبنفس وهمه مواردی که ایشون ذکرکردن میشه راهش ایتکه ازدواح کتید یااینکه دوره زوکم کم پیشترکنیدوتاجایی کع میتونید بهش فکرنکنید وخودتون رومشغول کنیدوازهمه مهمتراراده قوی میخواد واینکه وااقعا شمامیخوایدازاین کارناپسندکه خداوپیغمبرااونوگناه شمرده

بیماری نیست , اختلال جنسی حساب میشه زمانیم بوجود میاد که شما نیاز جنسیت فعال میشه جنس مخالف نیست که باهاش رابطه داشته باشی و طبیعتا رو به اینکار میاری
    بله راهش ازدواج هست اما به نظرتون درسته کسی که هیچگونه شرایط ازدواج رو نداره صرفا به خاطره شهوت و فرار از خود ارضایی ازدواج کنه ؟ و فک میکنید اون ازدواج سرانجام داره
    این بنده خدا چون نتونسته ازدواج کنه به خودارضایی افتاده حالا شما میگی واسه اینکه خود ارضایی نکنی برو ازدواج کن ... !!!!!!

11. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلام
    دوستمون movein..
    درست میگن چاره ای نیست چون باید دفع بشه .
    تنهادکاری که میشه کرداین کارو ب حداقل رسوند.
    مثل کار کردن درسته محصلی ولی باید ب فکر درامدم باشی .باشگاه رفتن بیرون رفتنو گردش تفریح خلاصه بگم تو خونه نمون ببین متوجه ای دارم میگم خونه نمون ن تنها موندن تو خونه .در ضمن منم مشکل شمارو دارم تنها راه درمان خودمم اینا بودن تونستم ب حداقل برسونم
    دوستمون دقیقا درست میگه تا جایی که میتونی باید انرژیتو از طرق مختلف دفع کنی مخصوصا ورزش برو باشگاه اگه نمیتونی برو پیاده روی انقدر راه برو که شب خسته بیفتی تو تخت فقط خوابت ببره
    مشغولیتهای ذهنی مفید واسه خودت درست کن , سرتو با کلاسهای مختلف فرهنگی تخصصی و ... بند کن حالا به هرچی علاقه داری خودتو با شغل و کار مشغول کن .... خلاصه یه کاری کن تا صبح تا شب درگیر باشی اینجوری اینکار رو به حداقل میرسونی و از اونطرف با این همه فعالیت قطعا تو اون زمینه ها پیشرفت هم میکنی و سعی کن زودتر بتونی شرایط ازدواج رو فراهم کنی
    اماااا تا حداقلهای ازدواج رو فراهم نکردی بر مبنای شهوت ازدواج نکن که هم خودت و هم یه دختره دیگرو هم بدبخت نکنی

13. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

میخای خود ارضایی نکنی
    فقط و فقط این کارارو انجام بده.
    مهمترین بیکاری هست ..ادم اگه کار داشته باشه و فکرش مشغول کار و ....باشه دیکه سراغ خود ارضایی نمیره.
    سرکار باشی خسته میشی و میای بعدش میخابی دیگه حوصله خود ارضایی و فیلم پورن نداری..

خود ارضایی عواقبشو میدونی،؟
    اگه میدونستی انجام نمیدادی
    1 _چشم درد..ضعیف میشه چشات
    بدنت همینطور..زیر چشات گود..سردرد..به سن پیری برسی لرزش میگیری دست و پا و....
    کمرت داغون میشه..
    به همین روش بخای ادامه بدی داغون میشی

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

15. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aram671 نمایش پست ها
    سلام ،
    پسری مجرد 23 اسلمه و در حال تحصیل در کارشناسی ارشد هستم.
    (شاید) مثل خیلی دیگر از هم سن و سال هام درگیر اعتیاد به خودارضایی هستم. حدودا 9 سالی میشه که درگیر هستم. الانا میانگین هر 3 روز یه بار این کار رو میکنم.( با کلی مقاومت)
    برام مشکلات زیادی ایجاد کرده ،
    اهمال کار و عصبی میشم ، به کارهام نمیرسم ،فیزیک بدنی ام سست و ضعیف شده ، فرصت هام دارن یکی یکی از دستم میرن ، هر دفعه ام که این کار رو میکنم (حالا هرچقدر هم شما بگید ربطی نداره) ولی تو خوابم اختلال ایجاد میشه و تا 2 3 روز شبا خوب نمیخوابم و بی قرارم.
    خیلی کارها کردم که درست شه ، ولی نمیشه
    پورن نمیبینم ،
    چشم و چالم خیلی هرز نمیپره ،
    موز و گرمی جات خیلی نمیخورم ،
    هر کاری که شما بگید انجام دادم ولی نمیدونم چرا نمیشه که نمیشه ..
    تو رو خدا یه راهنمایی کنید منو ..

سلام دوست عزیز.
    اول باید خدمت شما عرض کنم از دید روانشناسی خودارضایی گونه ای از رفتار جنسی طبیعی هست که در زمانی که انسان شریک جنسی نداره به اون رو میاره.بیش از نود درصد از مردان در زندگی شان و بیش از 40 درصد از زنان در زندگیشان این کار رو انجام میدهند پس فکر نکنید فقط شمایید که خودارضایی میکنید.انسان یک نیاز جنسی دارد که با جلق به زبان روزمره برطرف میکند و یک نیاز جنسی و عاطفی دارد که دلیل ازدواج انسان ها با یکدیگر است. استمنا یک یا دو بار در هفته همچنین می‌تواند باعث افزایش تولید گلبول‌های سفید خون در مردان شود و از این طریق سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد.در زنان، این باور عامی که خودارضایی رسیدن به ارگاسم را کند می‌کند یا باعث مختل‌شدن یا کم‌شدن لذت جنسی در آن‌ها می‌شود صحت ندارد.حتی مشاهدات نشان می‌دهد زنانی که خودارضایی می‌کنند از آنجا که مناطق حساس جنسی خود را بهتر درک کرده‌اند با هدایت‌کردن شریک جنسی خود زودتر و بهتر به اوج لذت جنسی می‌رسند.اما از طرفی خودارضایی باعث بهبود خواب فرد و کاهش استرس می‌شود. این عمل همچنین سبب بهبود حس احترام به نفس در شخص می‌گردد و با افزایش ترشح اندورفین در مغز، فرد سلامتی روحی و جسمی را احساس می‌کند.خودارضایی تا 20 بار در ماه مشکل خاصی در شما ایجاد نمیکند در واقع وقتی خودارضایی برای انسان ضرر دارد که جلوی ارتباط با شریک جنسی خود را بگیرد.اینکه شما میگوییداهمال کار و عصبی میشم ، به کارهام نمیرسم ،فیزیک بدنی ام سست و ضعیف شده ، فرصت هام دارن یکی یکی از دستم میرن ، هر دفعه ام که این کار رو میکنم (حالا هرچقدر هم شما بگید ربطی نداره) ولی تو خوابم اختلال ایجاد میشه و تا 2 3 روز شبا خوب نمیخوابم و بی قرارم از جنبه ی علمی کاملا غلط است و صحت ندارد بلکه این شمایید که به خود تلقین میکنید.بگذارید بنده از تجربه شخصی خودم برایتان بگویم من در سن 12 سالگی شروع به خودارضایی کردم و بعد کلمه خودارضایی را در اینترنت جست و جو کردم و با انبوه سایت های مذهبی و به ظاهر علمی مواجه شدم که هر ضرری که بخواید رو در این کار در اوردند و میگفتند با خودارضایی فرد به جنون میرسد و همین اتفاث برای من افتاد چون ضمیر نا خود اگاه من به شدت قوی بود و این موضوع را باور کرد... من به نقطه ی جنون رسیدم و هر بیماری روحی روانی در من وجود داشت و ترک تحصلی کردم و به زور پارتی نمره هامو دستکاری کردند که نیوفتم به جایی رسیدم که همه مرا به چشم یک دیوانه دیدند.ولی بعد که با خرافات خود بعد از یکسال مواجه شدم و تحقیق کردم به چندین زبان دنیا در مورد خودارضایی خوندمو به پزشک های گوناگون مراجعه کردم فهمیدم اینها بازی مغزم بوده و من در یک ان از یک فرد دیوانه و احمق و به شدت ترسو که قدرت جسمی پایینی داشت و هر ضعفی که میدونی در من در اومده بود به یک انسان فاقد هرگونه ضعفی تبدیل شدم تا جایی که من احمق به راحتی شاگرد اول مدرسه شدم و الان هم به راحتی خودارضایی را بدلیل مغایرت با اخلاقیاتم گذاشتم کنار...باور کن هرچیزیکه به مغز خود وارد کنی همان میشود و در تو به واقعیت میرسد من 1سال از عمرمو به بدترین شکل گذروندم شما این کارو نکن...اگر بازهم بر این عقیده هستید که خودارضایی ضرر دارد یا ادم مذهبی هستید که دوس ندارید این کارو انجام بدید یا این کارو توهیت به شخصیت خودتون میدونید تنها راه کنار گذاشتن خودارضایی این است که ذره ای برایتان این موضوع اهمیت نداشته باشد و اصلا بهش فکر نکنید و از عواملی که باعث استمنای شما میشود پرهیزکنید و اراده تان را قوی کنید برای قوی شدن ارادتان میتوانید یه هیپنوتراپیست مراجعه کنید.برای این که باور کنید خودارضایی ضرری نداره کلمه masturbationرا در گوگل وارد کن یا میتوانی سری به سایت ویکی پدیا بزنی یا صحبت های اقای دکتر هلاکویی بهترین روانشناس ایران را در مورد خودارضایی گوش کنی.خرافات دینی رادر زندگیتان وارد نکنید.{دو چیزپایان ندارد عالم هستی ودوم جهل مردم در مورد اولی زیاد مطمن نیستم.} البرت انیشتین

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

البته لازم به ذکر است زیاده روی در همه چیز ها منجمله خودارضایی ضرر دارد شما حتی اگر اب هم زیاد بنوشید جانتان به خطر میوفتد ولی نمیتوان گفت چون اب خوردن با خطر مرگ رو در روست اصلا اب نخوریم چون که اب نیاز بدن است درست مثل نیاز جنسی.فراموش نکنید نداشتن ارضای جنسی نیز باعث ضرر های زیادی میوشود از جمله افسردگی و پرخاشگری و صدها چیزدیگر

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها
    میخای خود ارضایی نکنی
    فقط و فقط این کارارو انجام بده.
    مهمترین بیکاری هست ..ادم اگه کار داشته باشه و فکرش مشغول کار و ....باشه دیکه سراغ خود ارضایی نمیره.
    سرکار باشی خسته میشی و میای بعدش میخابی دیگه حوصله خود ارضایی و فیلم پورن نداری..

خود ارضایی عواقبشو میدونی،؟
    اگه میدونستی انجام نمیدادی
    1 _چشم درد..ضعیف میشه چشات
    کمرت داغون میشه..
    به همین روش بخای ادامه بدی داغون میشی

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk
    سلام
    دوست عزیز اول نمیخواستم جواب بدم حوصله نداشتم ولی الان دلم به حال این اقا سوخت شما داری بدبختش میکنی...به این سایتا توجه نکنید که میگویند خودارضایی ضرر داره که اگه دقت کنید توی همشون حرف از خداهو توبه و اخرت زده میشه...منم قبلا تفکر شما روداشتم بعد تحقیق کردم چیز دیگه ای دیدم توصیه میکنم به انگلیسی درمورد خودارضایی تحقیق کنید.شما میگی چشم درد..ضعیف میشه چشات
    کمرت داغون میشه/ ولی ایایکبار از خودتون پرسیدید که در امریکا و اروپا اونها که خودارضایی میکنند چرا بدنشون ضعیف نیست؟؟چرا در ورزش و کارهای علمی حرف اولو میزنن؟؟چرا اونها که خودارضایی میکنند میانگین هوشی کشورشان بالای صد هست ولی مثلا توی کشوری مثل ایرانی که اینقدر خودارضایی و بد میدونن و امار خودارضایی پایینتره چرا میانگین هوشی مان 84هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    بیماری نیست , اختلال جنسی حساب میشه زمانیم بوجود میاد که شما نیاز جنسیت فعال میشه جنس مخالف نیست که باهاش رابطه داشته باشی و طبیعتا رو به اینکار میاری
    بله راهش ازدواج هست اما به نظرتون درسته کسی که هیچگونه شرایط ازدواج رو نداره صرفا به خاطره شهوت و فرار از خود ارضایی ازدواج کنه ؟ و فک میکنید اون ازدواج سرانجام داره
    این بنده خدا چون نتونسته ازدواج کنه به خودارضایی افتاده حالا شما میگی واسه اینکه خود ارضایی نکنی برو ازدواج کن ... !!!!!!
    اختلال جنسی نیست یک امر طبیعی هست که در حیوانات هم دیده میشه بهم نگید مگه ما حیوون هستیم؟چون انسان هم یک جاندار محسوب میشه و نیاز جنسی چیزی حیوانی نیست که متاسفانه بر خلاف این رو مردم ما باور دارند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خود ارضایی بیماری نیست که درمان داشته باشه
    این یه انرژی هست که وقتی اسپرمها تو بدن زیاد بشن باید دفع بشه و طبیعی هم هستش و چاره ای جز دفع اون نیست
    تنها راهه ترک این قضیه داشتن رابطه جنسی هستش وگرنه نمیشه جلوی یه غریزه و ترشح هورمون تو بدنمون رو بگیریم مثل یه زودپز میمونه که وقتی جوش میاد دیگه باید بخارش خارج بشه وگرنه منفجر میشه
    هرچیم گرمی جات کمتر بخوری و پورن نبینی و چشاتم هرز نپره نهایت میتونی فاصلش رو بیشتر کنی مثلا به جای هر ۳ روز بکنیش هر یک هفته
    دلیلش علاوه بر دفع اسپرم مزاج ادم ها هم هست که با هم متفاوته مثلا در خانم ها که چیزی به اسم دفع اسپرم نیست گرمی بیش از حد مزاج باعث تمایل زیادشون بشه.احتمالا ایشون هم گرم مزاجن .

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaaaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ببین خودارضایی به هیچ وجه اسیب روحی نداره و به هیچ وجه باعث کاهش اعتماد بنفس نمیشه اینا کلیشه هایی هست که شما باتوجه به خط اخرت که از گناه و خدا و پیامبر گفتیی تو ذهنت رفته و اون عذاب وجدانی که داری باعث اسیب روحی بعد از خودارضایی میشه.اسیب روحی خودارضایی زمانی هست که شما بخاطر یکسری باور های عوام راجب گناه و اینجور چیزا عذاب وجدان بگیری نه زمانی که به این کار به چششم نیاز طبیعی نگاه کنی.
    در مورد خط اخرت بگم هر حکمی شرایط خاص خودشو میطلبه تو دوران پیامبر همه زود ازدواج میکردن اونم چهارتا زن میگرفتن و خب چه کاری بود وقتی زن دارن خودارضایی کنن.
    اما سن ازدواج تو عصر ما بالا رفته و باید توجه داشت مزاج ادما فرق داره عده ای سردترن و راحتر میتونن خودشونو کنترل کنن و عده ای گرمن و اگر بیش از حد کنترل کنن عصبی میشن پس این نیاز باید به نحوی برطرف بشه.

22. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من توی تاپیکای دیگم در این مورد توضیح دادم افراط توی هرکاری ضرر داره نه فقط خودارضایی اما اگر تعادل رعایت بشه مشکلی ایجاد نمیکنه.
    این نیاز رو شاید بشه تا حدی با ورزش و امور دیگه به حداقل رسوند اما نمیشه کلا نادیده گرفتش.احکام باتوجه به شرایط تغیر میکنه قدیم حمام با دوش رو بخاطر اینکه غسل ارتماسی نمیشد انجام بشه حرام میدونستن بعد که گذشت غسل ترتیبی رو اختراع کردن حلال شد.
    هر شرایطی یه حکم خاصی داره وقتی سن ازدواج بالا رفته و بقول یکی دوستان انگیزه از ازدواج فقط به تنهایی نباید دفع شهوت باشه شما هیچ راهی پیش روت نیست که نیازتو برطرف کنی.ممکنه یه عده بگن خب پس ما چجوره که انجام نمیدیم و تونسیم خودمونو کنترل کنیم؟باید بگم ادما متفاوتن یکی گرم مزاج تره و نیازش بالاتره یکی سردمزاج تره نمیشه مقایسه کرد.
    اگر افراط نکنی اسیب جسمی نداره اگرم نگران اسیب روحیش هستی که اسیب روحیشم بخاطر تلقینایی هست که خودت به خودت میکنی.

24. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

من گفتم اگه میتونی ازدواج کن یااینکه تامیتونی کمترش کنی ودرضمن بیشترااتون دارید اینکاررو توجیه میکنید درصورتی که این کارناپسنده واگه واقعا کسی اراده قوی داشته باشه میتونه ازاین کاردوری کنه کافی فقط ازچیزای که باعث این حالت میشن دوری کنی ومهمترازاون تاجایی که میتونی توجمع باشی حتنامیتونی ترکش کنی اکه خداوپیغمبرتو دوره ی اززمان گفتن اشتباه پس اشتباه

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من زیاد فیلم میبینیم
    از طرفی سنم رفته بالا اما شرایط ازدواج هم ندارم
    نمیدونم چیکار کنم
    کسی هست کمک کنه
    از فیلم هایی که مردان سیاه با زن های سفید رابطه دارن بیشتر لذت میبرم
    و خیلی تحریک میشم
    چرا؟

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanzandigh نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اول نمیخواستم جواب بدم حوصله نداشتم ولی الان دلم به حال این اقا سوخت شما داری بدبختش میکنی...به این سایتا توجه نکنید که میگویند خودارضایی ضرر داره که اگه دقت کنید توی همشون حرف از خداهو توبه و اخرت زده میشه...منم قبلا تفکر شما روداشتم بعد تحقیق کردم چیز دیگه ای دیدم توصیه میکنم به انگلیسی درمورد خودارضایی تحقیق کنید.شما میگی چشم درد..ضعیف میشه چشات
    کمرت داغون میشه/ ولی ایایکبار از خودتون پرسیدید که در امریکا و اروپا اونها که خودارضایی میکنند چرا بدنشون ضعیف نیست؟؟چرا در ورزش و کارهای علمی حرف اولو میزنن؟؟چرا اونها که خودارضایی میکنند میانگین هوشی کشورشان بالای صد هست ولی مثلا توی کشوری مثل ایرانی که اینقدر خودارضایی و بد میدونن و امار خودارضایی پایینتره چرا میانگین هوشی مان 84هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    باو جوون های امریکایی که خودارضایی نمیکنن
    کاباره هست میرن نیازشون رو رفع میکنن
    امریکا ازاد ترین کشور هست و به راحتی میشه نیازت رو رفع کنی
    برا یه جوون امریکایی صحبت از خودارضایی کنی خندش میگیره

28. کاربران زیر از Tarah3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام علیک
    دوست عزیز خود ارضایی رو میشه ترک کرد افرادی هستن که این کار رو انجام نمیدن اینکه میگن نمیشه همش حرفه میشه ولی همت میخواد راهکار داره بله جوون داریم اصلا این کار رو نمیکنه شاید این به شما امید بده خود ارضایی گناه کبیره است فقط هر وقت وسوسه شدید مقاومت کنید و اینکار رو نکنید هیچی نمیشه فکر رو کنترول کنید و از فکر به الودگی پرهیز کنید در تمام اوقات صبح ظهر شب زمانی که وسوسه مشید مقاومت کنید همون موقع یه برنامه عبادت مثل ذکر گفتن رو انجام بدید تا وسوسه تموم بشه با این راهکار خیلی راحت این بدبختی ترک میشه پس میشه ترک کرد نا امید نباشید یه برنامه بچینید برا خودتون نماز جماعت خواندن نماز مستحبی ذکر گفتن خیلی موثرن با مقاومت یادتون نره انجام بدید انشاءالله که مشکلتون حل بشه
    ویرایش توسط 73Mohammad : 05-14-2018 در ساعت 11:55 PM

30. کاربران زیر از 73Mohammad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38503
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    از نظر من مسئله خودارضایی مشکل داره و اینکه یه فرد به تنهایی نیاز جنسی خودشو برطرف میکنه سر تا سر مشکله اگه هر کسی میخواست به تنهایی نیاز جنسی خودشو برطرف کنه که خداوند از هر موجودی یه جفت مکمل نمی آفرید اگه خودتون یکم رو این مسئله فکر کنید به این نتیجه میرسید که اگه من خودارضایی کنم پس چه نیازی هست که دیگه ازدواج کنم (بخش عمده ایی از نیاز زن به مرد یا بلعکس همین مسئله لذت جنسی هست) بعضی ها هم میگن که فشار زیادی روشون هست و باید از نظر جنسی خودشون رو تخلیه کنن و روی میارن به خودارضایی که کاری نادرسته
    شما فرض کنید یه پارچ خالی دارید و قطره قطره دارید توی اون پارچ آب پر میکنید ناگهان به جایی میرسه که اون پارچ پر از آب شده و اب از سر پارچ کم کم لبریز میشود حالا اگه شما اون پارچ رو خالی کنید تمام زحماتی که برای جمع آوری آب اون پارچ خرج کردید به هدر میره و دوباره باید منتظر بمونید تا اون پارچ پر بشه ولی شما میتونید بزارید پارچ پر از اب باقی بمونه و به صورت خودکار آب کم کم ار سر اون لبریز کنه و هر موقع نیاز داشتید از پارچ پر از آب استفاده کنید
    این مثال دقیقا مثل این میمونه که شما مایع جنسی خود را جمع اوری کرده ولی با عمل خودارضایی اون رو خالی خالی کنید و دوباره منتظر پر شدن اون باشید ولی از اونجایی که من میدونم در اقایان موقع خواب با جنب شدن و در خانوم ها در دوره پریودی اون مقدار اضافی مایع جنسی که تولید شده خارج میشه و خداوند این نعمت رو به ما داده که خودمون تصمیم بگیریم حالا میتونیم اون پارچ و خالی خالی نگه داریم که ۱۰۰‎٪ به ضررمون تموم میشه یا میتونیم بزاریم پر بمونه و هر موقع که خواستیم ازش بهره ببریم ایم اما مسئله خودارضایی خیلی پیچیده تر هست که مضرات و فواید در آن وجود داره ولی بازم میگم خدا این لطف رو کرده به ما که بتونیم خودمون تصمیم بگیریم
    موفق باشید ❤️

32. 2 کاربران زیر از Alireza.teh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.teh نمایش پست ها
    با سلام
    از نظر من مسئله خودارضایی مشکل داره و اینکه یه فرد به تنهایی نیاز جنسی خودشو برطرف میکنه سر تا سر مشکله اگه هر کسی میخواست به تنهایی نیاز جنسی خودشو برطرف کنه که خداوند از هر موجودی یه جفت مکمل نمی آفرید اگه خودتون یکم رو این مسئله فکر کنید به این نتیجه میرسید که اگه من خودارضایی کنم پس چه نیازی هست که دیگه ازدواج کنم (بخش عمده ایی از نیاز زن به مرد یا بلعکس همین مسئله لذت جنسی هست) بعضی ها هم میگن که فشار زیادی روشون هست و باید از نظر جنسی خودشون رو تخلیه کنن و روی میارن به خودارضایی که کاری نادرسته
    شما فرض کنید یه پارچ خالی دارید و قطره قطره دارید توی اون پارچ آب پر میکنید ناگهان به جایی میرسه که اون پارچ پر از آب شده و اب از سر پارچ کم کم لبریز میشود حالا اگه شما اون پارچ رو خالی کنید تمام زحماتی که برای جمع آوری آب اون پارچ خرج کردید به هدر میره و دوباره باید منتظر بمونید تا اون پارچ پر بشه ولی شما میتونید بزارید پارچ پر از اب باقی بمونه و به صورت خودکار آب کم کم ار سر اون لبریز کنه و هر موقع نیاز داشتید از پارچ پر از آب استفاده کنید
    این مثال دقیقا مثل این میمونه که شما مایع جنسی خود را جمع اوری کرده ولی با عمل خودارضایی اون رو خالی خالی کنید و دوباره منتظر پر شدن اون باشید ولی از اونجایی که من میدونم در اقایان موقع خواب با جنب شدن و در خانوم ها در دوره پریودی اون مقدار اضافی مایع جنسی که تولید شده خارج میشه و خداوند این نعمت رو به ما داده که خودمون تصمیم بگیریم حالا میتونیم اون پارچ و خالی خالی نگه داریم که ۱۰۰‎٪ به ضررمون تموم میشه یا میتونیم بزاریم پر بمونه و هر موقع که خواستیم ازش بهره ببریم ایم اما مسئله خودارضایی خیلی پیچیده تر هست که مضرات و فواید در آن وجود داره ولی بازم میگم خدا این لطف رو کرده به ما که بتونیم خودمون تصمیم بگیریم
    موفق باشید ❤️

سلام
    من با حرفاتون کاملا موافقم
    و یه سری مطالب هم که دوستان میگن بر اساس علم و تجربه خودارضایی لازم یا مفید هست رونیستم!
    بحث عذاب وجدانش برای آدم های مذهبی هم نباشه باز هم تاثیرات مخربی رو روی بدن میذاره
    و نکته ی مهمی که در خودارضایی هست
    اینه که تو خودارضایی به نظرم فرد کاملا و اونطور که باید ارضا نمیشه!
    و مسلما نمیتونیم ارضا شدن در خودارضایی رو با ارضا شدن با همسر یکی بدونیم!
    بلکه اکثر وقت ها همین خودارضایی باعث تشدید این نیاز تو بدن میشه
    و آتیش آدم رو به جای خاموش کردن شعله ورتر میکنه.

نکته ی دیگم اینه که این حرف رو که بعضی ها ادعا میکنن هر کسی خودارضایی نمیکنه نیازش حتما پایین هست رو موافق نیستم اصلا
    چون به به تجربه دیدم کسی که نیازش هم خیلی بالا بوده و بدون خودارضایی زندگی میکنه.
    و معتقدم این غیر ممکن نیست و کسی که نیازش هم خیلی بالا باشه باز هم میتونه بدون خودارضایی زندگی کنه
    اما اینکه بعضی ها فکر میکنن نمیتونن دلیلی نمیشه بقیه هم نتونن
    تقریبا هیچ چیز تو این دنیا غیر ممکن نیست.

فقط یه سری نکات هست که آدم به خصوص این روزها نیازه خیلی مراقب خودش باشه و از عوامل محرک دوری کنه
    که اینجوری بدن روال عادی خودش رو طی میکنه و نیاز هم به خودارضایی نیست.
    و بیکار نباشن و انرژی شون رو برای کارهاشون بذارن که تو بدنشون هم جمع نشه که نیاز به خودارضایی پیدا کنند

و اتفاقا آدم هایی که گرم مزاح هستن فکر می کنم خدا یه امتیاز بهشون داده
    چون انرژی بیشتری دارن
    و میتونن باکنترل نیازشون این انرژی رو برای پیشرفت تو زندگیشون به کار بگیرن
    و صبر کنن که با ازدواج به این نیاز به یه شکل درست جواب بدن

حالا قبلا هم این بحث تو این فروم بود
    و خیلی ها ادعای روشن فکریشون میشد که درسته و فلانه
    وقتی کسی نخواد متقاعد بشه هیچ جوره حرفی رو قبول نمیکنه
    و البته هم شاید کسانی باشن که این کار واقعا بهشون آرامش بده
    شایدم اینجوری نیازشون برطرف بشه و نیازی هم از این بابت به همسر نداشته باشن!

این ها نظر بنده بود و ممکنه بعضی دوستان موافق نباشن
    و البته نظر هر کسی قابل احترام هست.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-27-2018 در ساعت 01:35 PM

34. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39922
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

غریزه جنسی یکی از قوی ترین غریزه ها بین جوامع بشری است. گاهی این غریزه به گونه ای شدت می یابد که فرد اقدام به خود ارضایی می نماید. خود ارضایی در بلند مدت می تواند صدمات سنگین و گاه جبران ناپذیری را برای فرد به ارمغان بیاورد، به دلیل اینکه خودارضایی معمولا بین جوانان و نوجوانان شایع تر است اغلب صدمات خودارضایی پس از طی مدتی از ترک آن از بین می رود.
    یک راه درمان خود ارضایی مصرف برخی از مواد دارویی و گیاهی است که به شما در کنترل نیروی جنسی کمک نموده و به نوعی تسکین دهنده و آرام کننده نیروی جنسی است، برخی از این مواد بدین شرح است:
    • مصرف لیمو
    • شیر خشت : این ماده به عنوان کاهش دهنده ی نیروی جنسی در ترک خودارضایی به شما کمک خواهد نمود.
    • مصرف گوشت های سرد مثل گوشت گاو، بز
    • میوه های ترش مثل آلو، زرشک، تمشک و … از رام کننده های نیروی جنسی محسوب می شود.
    • مصرف سنجد
    • عناب، پنج انگشت و ریوارس از کاهنده های شهوت محسوب می شوند.
    • مخلوطی آسیاب شده ای از تخم خرفه، خیار و کدو را تهیه نموده و هر روز به صورت دم کرده میل نمایید.

منبع این نوشته های سایت بیچشک هستش. می تونید مراجعه کنید و مقالات کامل دسته سلامت جنسی رو مطالعه کنید.
    ویرایش توسط indigo2018 : 01-16-2019 در ساعت 02:28 PM

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط indigo2018 نمایش پست ها
    غریزه جنسی یکی از قوی ترین غریزه ها بین جوامع بشری است. گاهی این غریزه به گونه ای شدت می یابد که فرد اقدام به خود ارضایی می نماید. خود ارضایی در بلند مدت می تواند صدمات سنگین و گاه جبران ناپذیری را برای فرد به ارمغان بیاورد، به دلیل اینکه خودارضایی معمولا بین جوانان و نوجوانان شایع تر است اغلب صدمات خودارضایی پس از طی مدتی از ترک آن از بین می رود.
    یک راه درمان خود ارضایی مصرف برخی از مواد دارویی و گیاهی است که به شما در کنترل نیروی جنسی کمک نموده و به نوعی تسکین دهنده و آرام کننده نیروی جنسی است، برخی از این مواد بدین شرح است:
    • مصرف لیمو
    • شیر خشت : این ماده به عنوان کاهش دهنده ی نیروی جنسی در ترک خودارضایی به شما کمک خواهد نمود.
    • مصرف گوشت های سرد مثل گوشت گاو، بز
    • میوه های ترش مثل آلو، زرشک، تمشک و … از رام کننده های نیروی جنسی محسوب می شود.
    • مصرف سنجد
    • عناب، پنج انگشت و ریوارس از کاهنده های شهوت محسوب می شوند.
    • مخلوطی آسیاب شده ای از تخم خرفه، خیار و کدو را تهیه نموده و هر روز به صورت دم کرده میل نمایید.

منبع این نوشته های سایت بیچشک هستش. می تونید مراجعه کنید و مقالات کامل دسته سلامت جنسی رو مطالعه کنید.
    هیچ گونه شواهد، آزمایش، بررسی، تست و مطالعه ای که حاکی از زیان بار بودن خود ارضایی باشد در دست نیست.

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

شنیدن، دیدن، فکر کردن.
    این سه تا را کنترلشو در اختیارت بگیر.
    به طور کلی دغدت رو روی چیزای دیگه بزار.
    اونوقت می بینی که تحریک نمیشی و نیازی هم نیست خودارضایی کنی.
    بالاخره اراده هم می خواد.
    اگر هم نیازی باشه، خود به خود در خواب این اتفاق می افته.
    من به یه نتیجه ای رسیدم: (نظر خودم و کتابی که خوندم)
    وقتی بخوایم از مشکلاتمون فرار کنیم، یا اسیر محدودیت هامون بشیم، خیلی از ما رو میاریم به سرخوشی ها..
    سرخوشی ینی انجام کاری که فقط برای همون لحظه انجام دادن، و یا نهایتا تا مدت کوتاه، لذت بخشه.
    که می تونه اعتیاد اور باشه.
    مثل مصرف مخدر. یا بازی کردن پلی استیشن. یا دیدن فیلم های زیاد. و ...
    اما این سرخوشی هیچ وقت نمی تونن باعث ارضای ذهنی و یا خوشحالی واقعی بشن.. صرفا یه لذت محدوده.
    برنده شدن تو بازی pes یا فیفا حس برنده شدن میده ولی هیچ وقت نمیتونه اون حس واقعی پیروزی تو دنیای واقعی رو بده.. هرچقدر هم که لذت بخش باشه.
    کلی گفتم.
    به نظرم من هم خودارضایی هم یه سرخوشیه.. میشه ترکش کرد.

38. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)