نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: همسرم هدیه نمیدهد

2829
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم هدیه نمیدهد

سلا.من سال گذشته با همسرم نامزد شدیم و یک ماه هست که اومدیم خونمون. راستش روز تولدم که اولین تولد با هم بودنمون بود همسزم هدیه خیلی خیلی کوچیک بهم دادن که واقعا برام سنگین بود چون روز تولد اعضای خانوادشون میدیدم که هدیه خوب میخرن و قاعدتا انتظارم این بود من که الان همسرش هستم و سال اول ازدواجمون هست هدیه در خور تری می گیرم ازشون.البته به روی خودم نیاوردم و فکر میکردم لابد روز زن هدیه ای خاص ازشون میگیرم.روز زن رسید و کلا هدیه ای ردو بدل نشد.البته اون روز دو نفری رفتیم برای مادرشون هدیه خریدیم و بردیم ولی من اصلا بازی نبودم گویا با اینکه اولین روز زن بعد ازدواجمون بود بعد اون هم عید نوروز به همین ترتیب گذشت. در حالی تو خانواده ما سیستم طوری هست که تو سال اول ازدواج عید های مذهبی هم به هم کادو میدن یا خانواده ها هدیه میدن.خانوادم تو عید اولمون هدیه دادن من هم خودم عید دیگه به همسرم عیدی دادم و قبل از اون گفته بودم ما همچین رسمی داریم و عملی هم انجام داده بودم حتی ازش خواسته بودم در حد توانش کاری بکنه ولی به روی خودش نیاورد ولی من به این هوا که تو خانوادشون باب نیست احتمالا دلگیر نشدم ولی واقعیتش تو سه تا مناسبت اصلی واقعا برام سخت گذشت. تولد همسرم قبل از من هست و من همه سعیم رو کردم و هدیه های خوبی براش گرفتم ولی قیمتی بخوام بگم تقریبا یک دهم اون هدیه رو ازش گرفتم.خانوادم هم جدا همینطور. شاید آدم مادی به نظر بیام ولی واسم سخت و سنگینه و مشکل اینجاست که الان با اینکه از اون روزها گذشتا و من خونه خودم اومدم ولی هر وقت یادش میافتم ناراحت میشم و اوقاتم تلخ میشه و برام معضل شده این مسائل و اینکه مطرح کردنشون پیش ایشون بعد چند ماه برام سخته
    البته باید بگم تو این مدت گه گاهی هدیه های کوچیک مثل کتاب ازشون گرفتم و هیچی هیچی نبوده ولی انگار ما دوتا همکلاسی یا دوست هستیم.لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : همسرم هدیه نمیدهد

سلام
    میشه بپرسم اوضاع مالی همسرتون چطوره؟آیا مشکل مالی دارن؟یا اساسا بیشتر ب مادیات توجه میکنن یا معنویات؟
    و اینکه فارغ از این مناسبت هایی ک گفتید بطور کلی در زندگی تا بحال برای شما کم گذاشتن یا نه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارر نمایش پست ها
    سلا.من سال گذشته با همسرم نامزد شدیم و یک ماه هست که اومدیم خونمون. راستش روز تولدم که اولین تولد با هم بودنمون بود همسزم هدیه خیلی خیلی کوچیک بهم دادن که واقعا برام سنگین بود چون روز تولد اعضای خانوادشون میدیدم که هدیه خوب میخرن و قاعدتا انتظارم این بود من که الان همسرش هستم و سال اول ازدواجمون هست هدیه در خور تری می گیرم ازشون.البته به روی خودم نیاوردم و فکر میکردم لابد روز زن هدیه ای خاص ازشون میگیرم.روز زن رسید و کلا هدیه ای ردو بدل نشد.البته اون روز دو نفری رفتیم برای مادرشون هدیه خریدیم و بردیم ولی من اصلا بازی نبودم گویا با اینکه اولین روز زن بعد ازدواجمون بود بعد اون هم عید نوروز به همین ترتیب گذشت. در حالی تو خانواده ما سیستم طوری هست که تو سال اول ازدواج عید های مذهبی هم به هم کادو میدن یا خانواده ها هدیه میدن.خانوادم تو عید اولمون هدیه دادن من هم خودم عید دیگه به همسرم عیدی دادم و قبل از اون گفته بودم ما همچین رسمی داریم و عملی هم انجام داده بودم حتی ازش خواسته بودم در حد توانش کاری بکنه ولی به روی خودش نیاورد ولی من به این هوا که تو خانوادشون باب نیست احتمالا دلگیر نشدم ولی واقعیتش تو سه تا مناسبت اصلی واقعا برام سخت گذشت. تولد همسرم قبل از من هست و من همه سعیم رو کردم و هدیه های خوبی براش گرفتم ولی قیمتی بخوام بگم تقریبا یک دهم اون هدیه رو ازش گرفتم.خانوادم هم جدا همینطور. شاید آدم مادی به نظر بیام ولی واسم سخت و سنگینه و مشکل اینجاست که الان با اینکه از اون روزها گذشتا و من خونه خودم اومدم ولی هر وقت یادش میافتم ناراحت میشم و اوقاتم تلخ میشه و برام معضل شده این مسائل و اینکه مطرح کردنشون پیش ایشون بعد چند ماه برام سخته
    البته باید بگم تو این مدت گه گاهی هدیه های کوچیک مثل کتاب ازشون گرفتم و هیچی هیچی نبوده ولی انگار ما دوتا همکلاسی یا دوست هستیم.لطفا راهنمایی کنید

این شرایط در اول هر زندگی وجود داره .
    بهتره شما با خرید هدیه سعی کنید ایشون رو آگاه کنید.
    در اولین زندگی مشترک دخالت خانواده ها تاثیر زیادی روی زندگی داره.
    پس با محبت به خانواده همسرتون هم خیالشون رو از اینکه پسرشون همسر خوبی نصیبش شده راحت کنید.
    بعد از این مرحله اوضاع به آرامی بهتر خواهد شد .

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

021-88422495

021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorena. نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم اوضاع مالی همسرتون چطوره؟آیا مشکل مالی دارن؟یا اساسا بیشتر ب مادیات توجه میکنن یا معنویات؟
    و اینکه فارغ از این مناسبت هایی ک گفتید بطور کلی در زندگی تا بحال برای شما کم گذاشتن یا نه؟
    اوضاع مالیشون متوسط هست. البته الان که تازه مراسم ازدواج رو پشت سر گذاشتیم کمی فشار هست که البته این مال بعد از مناسبتهایی که گذشته بود.
    به مادیات و معنویات به نظرم به یک اندازه توجه دارن.ولی در مجموع سرشون تو حساب کتاب هست و بی تفاوت نسبت به مسایل مادی نیستن.
    تو دوران نامزدی همه چیزمون خیلی متعادل و متوسط بوده ولی چیزی کم نگذاشتن.
    البته برای خرید های متداول و مرسوم عقد و عروسی از نظر من و خانوادم نسبت به حد نرمال کم گذاشتن .
    ویرایش توسط بهارر : 05-05-2018 در ساعت 03:44 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

ب هر حال شما اول راه هستید و متأسفانه در مملکت ما هر کی ازدواج میکنه باید شروع کنه ب قسط دادن و این گونه مسائل رمق آدم رو میگیرن.ب نظرم تا زمانی ک رفتار شوهرتون با شما خوب هست،ب شما محبت میکنه و برای زندگی تون تلاش میکنه بهتره هدیه گرفتن رو فراموش کنید.چ هدیه ای بالاتر از اینکه بخاطر شما کار و تلاش میکنه.برای آرامش شما.

از طرفی اینکه خانواده شما در مناسبت های مذهبی ب هم هدیه میدن دلیل نمیشه ک سایرین هم اینگونه رفتار کنن.
    نکته مهم تری هم هست ک باید بدونید.
    ببینید دوست عزیز،اصولا بعضی از مردان تمایلی ب هدیه خریدن ندارن اما این موضوع دال بر ارزش قائل نبودن برای همسرشون نیست.آنها علاقشون رو ب شکل دیگری ابراز میکنن.
    این رو بدونید مردان در مقایسه با مردان انعطاف خیلی کمتری دارن و ب ندرت تغییر میکنن.در نتیجه ب فکر تغییر شوهرتون نباشید.سعی کنید با همسرتون دوست باشید و با بهونه های بچه گانه افکار خودتون رو آشفته نکنید.

مطمئن باشید اگه شوهرتون شما رو دوست نداشت هرگز با شما ازدواج نمی کرد.
    ویرایش توسط Sorena. : 05-05-2018 در ساعت 06:07 PM دلیل: غلط املایی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام
    خانوم عزیز اوایل زندگی خیلی رو موضوعات حساس نشو چون باعث میشه احساس شادی نکنی بلکه با آرامش و ذکاوت تلاش کن کم کم تغییراتی ایجاد کنی... صبور باش
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد