نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: عدم تمايل پسر به ازدواج

10069
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38333
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمايل پسر به ازدواج

سلام دوستان خوشحال ميشم اگر بتونين توي اين مسئله كه خيلي ذهن منو درگير كرده كمكم كنيد. من الان ٣ سال هست كه با يك آقا پسري توي ايران دوستم(من خوذم خارج از ايرانم و دانشجو هستم) ما رابطه امون خيلي عاشقانه شروع شد و با اينكه از هم دور بوديم باهم مونديم. توي اين ٣ سال همديگرو دبديم و حتي چند بار باهم مسافرت هم رفتيم. خانواده ي اين آقا مذهبي هستن و از اين لحاظ با خانواده و خود من بسيار متفاوت ان. ولي با اينكه از اول اين رابطه خيلي جدي شروع شد هنوز بعد از ٣ سال اين آقا نه اومده خواستگاري و نه كاري كرده در اين زمينه. البته چندبار خيلي كوتاه پدر منو ديده ولي در همين حد. وقتي هم از ازدواج صحبتي ميشه ميگه كه من ميترسم و هنوز فلان كارو نكردم و فلان موفقيت رو ندارم. من سوالم اينه كه آيا كار درستي هست كه من وقت و انرژي خودمو صرف اين آقا بكنم وقتي كه معلوم نيست كه بخواد اصلا به ازدواج ختم بشه؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ٣ سال وابطه و عدم تمايل پسر به ازدواج

سلام شما چند سالتونه .آقا پسر چند سالشه؟؟

مشخصات شغلی.مالی.تحصیلی و وضعیت سربازی پسر را بفرمایید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38333
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام شما چند سالتونه .آقا پسر چند سالشه؟؟

مشخصات شغلی.مالی.تحصیلی و وضعیت سربازی پسر را بفرمایید
    سلام ممنون از جواب... من ٢٥ سالمه و دانشجوي فوق هستم... دوست پسرم ام هم ٢٨ سالشه و فوق داره و كار مي كنه ...وضع مالي هر دو هم خوبه... از سربازي هم معافه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Meg نمایش پست ها
    سلام ممنون از جواب... من ٢٥ سالمه و دانشجوي فوق هستم... دوست پسرم ام هم ٢٨ سالشه و فوق داره و كار مي كنه ...وضع مالي هر دو هم خوبه... از سربازي هم معافه
    سلام

نمیدونم برنامه شما برای آینده چی هست ولی به نظر من فعلا بیخیال ازدواج بشید و شرایط رو برای اقامت دایم در خارج فراهم کنید و سپس با یک فرد مناسب که آماده ازدواج هم هست وصلت کنید...در ضمن بعد از این هم فرصت زیادی دارید برای ازدواج کردن چون 25 سال سن زیادی نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر شخصی من در روابط دوستی اگر میبینید تفاهم ندارید برای ازدواج بهتره هر چی زودتر تمومش کنید چون هرچی ادامه پیدا کنه وابستگی ها بیشتر میشه و امکان جدایی و ضربه عاطفی سخت تره پس بهتره رابطه ای رو که نتیجه نداره و اخرش جدایی هست رو زودتر تموم کنید تا کمتر اسیب روحی ببینید.
    اما اگر با هم تفاهم دارین و ملاک هاتون رو سنجیدین و همدیگه رو پذیرفتین و مشکلی وجود نداره رابطه رو جدی کنید و ازدواج کنید.
    یه چیز جدا از این حرفا بگم .توی ایران پسرا برای اینکه به دختر نزدیک بشن قول ازدواج میدن ولی نمیشه خیلی رو حرفشون حساب کرد.بعد که نزدیک شدن تازه یادشون میفته شرایط ازدواج ندارنو این حرفا.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون اصلا شمارو به خانوادشون معرفی کردن که بگن این دختر مد نظرمه و اینا؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تمايل پسر به ازدواج

سلام دوستان خوشحال ميشم اگر بتونين توي اين مسئله كه خيلي ذهن منو درگير كرده كمكم كنيد. من الان ٣ سال هست كه با يك آقا پسري توي ايران دوستم(من خوذم خارج از ايرانم و دانشجو هستم) ما رابطه امون خيلي عاشقانه شروع شد و با اينكه از هم دور بوديم باهم مونديم. توي اين ٣ سال همديگرو دبديم و حتي چند بار باهم مسافرت هم رفتيم. خانواده ي اين آقا مذهبي هستن و از اين لحاظ با خانواده و خود من بسيار متفاوت ان. ولي با اينكه از اول اين رابطه خيلي جدي شروع شد هنوز بعد از ٣ سال اين آقا نه اومده خواستگاري و نه كاري كرده در اين زمينه. البته چندبار خيلي كوتاه پدر منو ديده ولي در همين حد. وقتي هم از ازدواج صحبتي ميشه ميگه كه من ميترسم و هنوز فلان كارو نكردم و فلان موفقيت رو ندارم. من سوالم اينه كه آيا كار درستي هست كه من وقت و انرژي خودمو صرف اين آقا بكنم وقتي كه معلوم نيست كه بخواد اصلا به ازدواج ختم بشه؟!

دوست عزیز این به خود شما مربوط میشه که زندگی خودتون رو به این فرد گره زدید .
    شما فقط دو دوست ساده هستید و انتظار ازدواج داشتن اشتباهه .
    اگر هم ایشون رو به هر طریقی مجبور به ازدواج کنید .
    در نهایت با شکست و افسوس شما پایان خواهد یافت .
    با اجبار نمیتونید کسی رو وادار به ازدواج و تصمیم گیری در این مورد کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38333
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه بابت نظرات...چندتا نكته رو من بگم كه دوستان پرسيدن...من اينجا شهروند اين كشوري كه توش زندگي مي كنم هستم و مشكل موندن ندارم و خانواده ي منم همينجا هستن. در مورد خانواده ي دوست پسرم باد بگم كه من برادرشو ديدم كه هم سن منه و با مامانش صحبت كردم يك بار با تلفن كه خيلي مهربون بود...ولي با پدرش كه خيلي مذهبيه در مورد من اصلا صحبت نمي كنه... من الان ٣ ساله هر چند وقت بهش مي گم با پدرت صحبت كن و نامزد كنيم حالا بعدا ازدواج مي كنيم ولي هر دفعه به يه دليلي مي گه كه نه الان نمي تونم به پدرم بگم. من مي دونم كه اين آقا قصد سواستفاده از منو نداره ولي نمي دونم اين قضيه از كجا آب مي خوره. در ضمن پدر و مادر منم اول اكي بودن با اين رابطه ولي الان كه مي بينن نمياد درست جلو ديگه علاقه اي ندارن به ادامه ي اين داستان. من حتي پارسال تابستون ٣ ماه ايران بودم با پدر و مادرم و بهش گفتم كه بيا خواستگاري و نيومد!

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35197
    تشکـر
    28
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نظر من اینه که ولش کن. مردها، مخصوصا مردهای ایرانی اگر کسی رو دوست داشته باشن برای رسیدن بهش یه ثانیه هم درنگ نمیکنن. وقتی بهانه آورد و از آینده مشترک حرفی نزد یعنی امیدی بهش نیست.
    به نظرم تحمل سختی جدایی الان خیلی راحتتره تا اینکه چند سال دیگه بگذره و بارها بحث ازدواج رو پیش بکشی و ایشون طفره بره و هربار حس کنی غرور و شخصیتت جریحه‌دار شده.

11. 3 کاربران زیر از yaar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام
    با توجه به گفته هاتون در تمام ارسال هاتون به نظر بنده ادامه ندید
    امضای ایشان

13. 3 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه بابت نظرات...چندتا نكته رو من بگم كه دوستان پرسيدن...من اينجا شهروند اين كشوري كه توش زندگي مي كنم هستم و مشكل موندن ندارم و خانواده ي منم همينجا هستن. در مورد خانواده ي دوست پسرم باد بگم كه من برادرشو ديدم كه هم سن منه و با مامانش صحبت كردم يك بار با تلفن كه خيلي مهربون بود...ولي با پدرش كه خيلي مذهبيه در مورد من اصلا صحبت نمي كنه... من الان ٣ ساله هر چند وقت بهش مي گم با پدرت صحبت كن و نامزد كنيم حالا بعدا ازدواج مي كنيم ولي هر دفعه به يه دليلي مي گه كه نه الان نمي تونم به پدرم بگم. من مي دونم كه اين آقا قصد سواستفاده از منو نداره ولي نمي دونم اين قضيه از كجا آب مي خوره. در ضمن پدر و مادر منم اول اكي بودن با اين رابطه ولي الان كه مي بينن نمياد درست جلو ديگه علاقه اي ندارن به ادامه ي اين داستان. من حتي پارسال تابستون ٣ ماه ايران بودم با پدر و مادرم و بهش گفتم كه بيا خواستگاري و نيومد!
    بنظرم ازدواج با این شرایط به صلاح شما نیست ! چون مطمئن باشید زندگی در خارج کشور حتی آهن رو تغییر میده و به مشکلات زیادی خواهید خورد ....
    مخصوصا اینکه شما از نظر فرهنگی و خانواده با این پسر متفاوت هستید و شک نکنید در خارج کشور بخاطر مسایل فرهنگی که وجود دارد و تفاوت هایی که داریم با شما همکاری نخواهد کرد و سعی می کند فرهنگ خانواده خودش رو به شما دیکته کنه و شدیدا به مشکلات میخورید و آرامش ندارید ....
    علی الخصوص اینکه شما در خارج درس خوندید و طرز فکر و رفتارت تغییر کرده و تمایلات خاص خودت را پیدا کردی
    باز خودتون مختارید

15. کاربران زیر از mr1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)