نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: برقراری رابطه با عشق دیرین

5715
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برقراری رابطه با عشق دیرین

سلام
    در نوجوانی احساس خوبی به دختر داییم داشتم ولی به خاطر مسائل مذهبی و خانوادگی سراغش نرفتم و ازدواج کردم ولی هیچگاه عاشق همسرم نشدم. البته دوست دارم و زندگیمادوس دارم ولی الان بعد از ۱۵ سال دختر داییم طلاق گرفته و دوباره آتش زیر خاکسترم شعله زده.
    البته به خودش توی تلگرام گفتم موضوع را ولی آون اصلا تحویلم نگرفت و یه جورایی ابراز تنفر کرد وقتی اصرار منو دید.
    البته قصد ازدواج مجدد ندارم باهاش ولی دوستدارم به صورت مجازی در ارتباط باشیم و درد و دل کنیم ولی اصلا راضی نشد که حتی برخوردهایی قبلی را هم داشته باشیم چکنم؟ راهنماییم کنید الان بلاکم کرده و به پیام هام جواب نمیده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برقراری رابطه با عشق دیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط arani2 نمایش پست ها
    سلام
    در نوجوانی احساس خوبی به دختر داییم داشتم ولی به خاطر مسائل مذهبی و خانوادگی سراغش نرفتم و ازدواج کردم ولی هیچگاه عاشق همسرم نشدم. البته دوست دارم و زندگیمادوس دارم ولی الان بعد از ۱۵ سال دختر داییم طلاق گرفته و دوباره آتش زیر خاکسترم شعله زده.
    البته به خودش توی تلگرام گفتم موضوع را ولی آون اصلا تحویلم نگرفت و یه جورایی ابراز تنفر کرد وقتی اصرار منو دید.
    البته قصد ازدواج مجدد ندارم باهاش ولی دوستدارم به صورت مجازی در ارتباط باشیم و درد و دل کنیم ولی اصلا راضی نشد که حتی برخوردهایی قبلی را هم داشته باشیم چکنم؟ راهنماییم کنید الان بلاکم کرده و به پیام هام جواب نمیده
    سلام.

اینجا هیچکس برای اینکه چجوری با دخترداییتون وارد رابطه بشین راهنماییتون نمیکنه.

قطعا میدونین این کار شما خیانته٬ هر چند تلفنی یا درد دل و این حرفا...

قطعا اینم میدونید که قرار نیست تا همیشه رابطتون به همین شکل بمونه...

در گذشته هر چی بینتون بوده تموم شده٬ دست از تلاش برای این کار بردارید به جاش برای گرم کردن رابطه و عشق بیشتر به خانومتون تلاش کنین.

واقعا افسوس و صد افسوس ... که این روزا زیاد میبینیم مردها یا زنهایی که زندگی های خوبی دارن و فقط از روی سرخوشی میخوان کبریت بکشن بهش...

3. 9 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی از شما نظر نخواسته
    لطفا مشاورین سایت نظرات خود را بفرمایید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا من حاضر به دیدنش هم نیستم چه برسه به خیانت،
    قضاوت نکنید،
    ایشان بعد دانستن عشقم به آون رابطه دختر دایی بودن را هم تعطیل کرده. من فقط میخواهم دختر دایی خوبی برام باشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    سلام دوست عزیز
    اولش بگم بنده روانشناس هستم. واقعا متعجب شدم از خواندن این حرف ها...
    لطفا سن خودتون و همسرتون؟ نحوه اشنایی تون و اینکه دخترداییتون چند سال دارند و رابطتون با همسرتون رو بگید.
    الان از ما که انتظار ندارید شمارو راهنمایی کنیم که چطوری به همسرتون خیانت کنید؟ عشق دوران نوجوانی عشقی پوچ و بچگانه هستش و توی اون سن افراد به علت تغییر هورمون هاشون ممکنه از هرچیزی که جنس مخالف باشه خوششون بیاد. کما اینکه همه ی ما یک دور این عشق هارو تجربه کردیم.
    دوست عزیز دختردایی شما بسیار فرد عاقلی هستند که این گونه درهارو به روی شما بستند بهتره شما هم این کار رو انجام بدید.
    موفق باشید

7. 3 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    سلام

چرا با کسی که عاشقش نبودی ازدواج کردی؟

دختر داییت طلاق گرفته که یه زندگی خوب رو از نو شروع کنه نه اینکه بازیچه شما بشه، توقعی که ازش داری بیجاست، فکرتو متوجه مسئولیتهایی کن که در زندگی مشترک داری.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه برداشت بد از حرفام شده اینکه من توقع دارم آون با من رابطه داشته باشه و یا ازدواج کنه و زندگیم را از هم بپوشانم برای خاطر آون. اصلا اینجوری نیست. این تلقی اشتباهیه که آون هم اتفاقا فکر میکنم داره. من توقع دارم برام مثل قبلا که خبر نداشت دوسش دارم باشه. یه دختر دایی خوبی برام باشه، همین. اون با بقیه خیلی راحته و برای این من اذیت میشم که رفتارش با من عوض شده.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه برداشت بد از حرفام شده اینکه من توقع دارم آون با من رابطه داشته باشه و یا ازدواج کنه و زندگیم را از هم بپوشانم برای خاطر آون. اصلا اینجوری نیست. این تلقی اشتباهیه که آون هم اتفاقا فکر میکنم داره. من توقع دارم برام مثل قبلا که خبر نداشت دوسش دارم باشه. یه دختر دایی خوبی برام باشه، همین. اون با بقیه خیلی راحته و برای این من اذیت میشم که رفتارش با من عوض شده.
    اگه خودتون بیخیال بشید و معمولی رفتار کنید همه چی درست میشه

11. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

کسی از شما نظر نخواسته
    لطفا مشاورین سایت نظرات خود را بفرمایید
    اصلا من حاضر به دیدنش هم نیستم چه برسه به خیانت،
    قضاوت نکنید،
    ایشان بعد دانستن عشقم به آون رابطه دختر دایی بودن را هم تعطیل کرده. من فقط میخواهم دختر دایی خوبی برام باشه

لازمه یادآوری کنم اینجا یک سایت عمومیه و شما مطلبتون رو در اختیار عموم قرار دادین ٬
    در واقع همه هفت میلیارد آدم روی کره زمین میتونن بیان اینجا و نظر بزارن!

اگه تحمل اظهار نظرهای ناراحت کننده رو ندارین نباید توی چنین فضایی مشکلتونو مطرح کنین و مشاوره حضوری انجام بدین.

به هر حال؛

این خیلی خوبه که شما قصد خیانت ندارید.

از اونجایی که دخترداییتون تمام راههای ارتباطی با شما رو قطع کردن ٬ تنها راه باز شدن این ارتباط اینه که خودشون یک اقدامی داشته باشن٬
    شما که به ایشون دسترسی نداری٬ ما هم که ایشونو نمیشناسیم بتونیم متقاعدشون کنیم.

تنها راهش اینه که از همسرتون کمک بخواین!

و از اونجایی که قصدتون خیانت نیست و هدفتون فقط اینه ایشون دختردایی خوبی براتون باشن٬ قطعا همسرتون درک میکنن و بهتون کمک میکنن!
    ویرایش توسط رامونا : 05-08-2018 در ساعت 01:21 PM

13. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی حرکت زشت و نابخشودنی ای کرده این دختردایی...نمیبینه بنده خدا نیتش خیر هست؟

واقعا که...خجالت داره...دختردایی هم انقدر بد ؟ ... غیرِ ممکنه ...
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 05-09-2018 در ساعت 06:46 PM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

15. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    ...
    و از اونجایی که قصدتون خیانت نیست و هدفتون فقط اینه ایشون دختردایی خوبی براتون باشن٬ قطعا همسرتون درک میکنن و بهتون کمک میکنن!
    مطمئنید همسرشون کمک میکنن؟( بیچاره استارتر رو به کشتن ندید خانم رامونا )

چه اصراریه دختردایی رو متقاعد کنن مثل سابق باشه، همین که خودشون معمولی رفتار کنن و از فاز عشقولانگی دربیان، اونم کم کم این قضیه یادش میره.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    مطمئنید همسرشون کمک میکنن؟( بیچاره استارتر رو به کشتن ندید خانم رامونا )

چه اصراریه دختردایی رو متقاعد کنن مثل سابق باشه، همین که خودشون معمولی رفتار کنن و از فاز عشقولانگی دربیان، اونم کم کم این قضیه یادش میره.
    من نظر اصلیمو راجع به مشکل ایشون قبلا گفتم اما ایشون گفتن که من قضاوتشون کردم و اونطوری که من فکر میکنم نیست٬

بسبار خوب ٬منم مجدد طبق اون شرایطی که ایشون میگن اونطور هست نظر دادم و با چیزی که خودشون بهش اصرار دارن روبه روشون کردم تا بهتر متوجه بشن دارن خودشونو گول میزنن!

اگه به حرفاشون دقت کنین مطمئن میشین که ایشون سراغ همسرشون نمیرن!

چون بحث دختردایی خوب بودنو این حرفا فقط توجیهه و ایشون درگیر عشق و علاقه دیرینشون شدن و قطعا نمیخوان همسرشون بویی ببره.

ایشون توی پست اولشون صراحتا از شعله ورشدن آتش زیر خاکستر گفتن و در ادامه اضافه کردن که با اصرار زیاد این مطلبو با دخترداییشون درمیون گذاشتن! این یعنی چی؟!

قطعا اون آتیش در چارچوب روابط معمول و جدی یک دختردایی با پسر عمه ش جایی نداره و فراتر از احساس معمولی دو نفره که با هم نسبت فامیلی دارن!

بعد از کلی اصراری که برای این موضوع داشتن و امتناع از دخترداییشون بوده که تازه ایشون حرف از یک رابطه عادی فامیلی میزنن و از دخترداییشون میخوان حداقل یک رابطه عادی مثل قبل داشته باشن که ایشون به همینم راضی نمیشه؛

18. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من نظر اصلیمو راجع به مشکل ایشون قبلا گفتم اما ایشون گفتن که من قضاوتشون کردم و اونطوری که من فکر میکنم نیست٬

بسبار خوب ٬منم مجدد طبق اون شرایطی که ایشون میگن اونطور هست نظر دادم و با چیزی که خودشون بهش اصرار دارن روبه روشون کردم تا بهتر متوجه بشن دارن خودشونو گول میزنن!

اگه به حرفاشون دقت کنین مطمئن میشین که ایشون سراغ همسرشون نمیرن!

چون بحث دختردایی خوب بودنو این حرفا فقط توجیهه و ایشون درگیر عشق و علاقه دیرینشون شدن و قطعا نمیخوان همسرشون بویی ببره.

ایشون توی پست اولشون صراحتا از شعله ورشدن آتش زیر خاکستر گفتن و در ادامه اضافه کردن که با اصرار زیاد این مطلبو با دخترداییشون درمیون گذاشتن! این یعنی چی؟!

قطعا اون آتیش در چارچوب روابط معمول و جدی یک دختردایی با پسر عمه ش جایی نداره و فراتر از احساس معمولی دو نفره که با هم نسبت فامیلی دارن!

بعد از کلی اصراری که برای این موضوع داشتن و امتناع از دخترداییشون بوده که تازه ایشون حرف از یک رابطه عادی فامیلی میزنن و از دخترداییشون میخوان حداقل یک رابطه عادی مثل قبل داشته باشن که ایشون به همینم راضی نمیشه؛
    آره متوجهم برگشتن به روابط عادی فامیلی نیاز به گفتگو نداره همین که ابراز علاقه نکنن رابطه عادی میشه، اما سوال اینه استارتر واقعاً تونسته آتش عشقو برگردونه زیر خاکستر؟

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    آره متوجهم برگشتن به روابط عادی فامیلی نیاز به گفتگو نداره همین که ابراز علاقه نکنن رابطه عادی میشه، اما سوال اینه استارتر واقعاً تونسته آتش عشقو برگردونه زیر خاکستر؟
    چی بگم!!!؟

بهتره خودشون جواب بدن...

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چی بگم!!!؟

بهتره خودشون جواب بدن...
    آره، در واقع از خودشون پرسیدم

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شاید فک کنید که اگه دوباره ایشون ( دختر داییتون) مث قبلا با شما رفتار کنند
    هیچ حسی بین شما ردوبدل نمیشه؟!!
    باید احساسات اونم درک کنید که بعد از یه شکست تو زندگیش نمیتونه به کس دیگه ای اعتماد کنه لطفا درکش کنید
    به نظرم اونم الآن داره بهترین رفتار رو باشما انجام میده که ردتون میکنه
    بهتر بود قبل از همه این اقدامات میدیدین برا چی از همسرتون راضی نیستیدوچه خواسته هایی از ایشون دارید باهاشون در میون میذاشتید ومشکلتونو برطرف میکردین
    این بهتر از فکر کردن به شخص دیگری هستش

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من یک مطلب خواندم که اکثر خانم ها یا آقایونی که در زندگی شخصی مرتکب خیانت شده اند گفتند ما که فقط در حد تلگرام و تلفن و درد دل هستیم ولی یک روز که خانم از دست شوهرش عصبانی هست و اگر اون اقا بگه بریم بریم حضوری صحبت کنیم طوری می شه که خانم در وسط خانه آقا نشسته و چه جوری خودش هم نمی داند همه که از اول نمی خواهند رابطه ... برقرار کنن از همین تلگرام و دنیای مجازی و ... شروع می شود ادم خوبه که به تاهل اش تعهد داشته باشد . ممنونم

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط کیاناخانم نمایش پست ها

سلام شاید فک کنید که اگه دوباره ایشون ( دختر داییتون) مث قبلا با شما رفتار کنند
    هیچ حسی بین شما ردوبدل نمیشه؟!!
    باید احساسات اونم درک کنید که بعد از یه شکست تو زندگیش نمیتونه به کس دیگه ای اعتماد کنه لطفا درکش کنید
    به نظرم اونم الآن داره بهترین رفتار رو باشما انجام میده که ردتون میکنه
    بهتر بود قبل از همه این اقدامات میدیدین برا چی از همسرتون راضی نیستیدوچه خواسته هایی از ایشون دارید باهاشون در میون میذاشتید ومشکلتونو برطرف میکردین
    این بهتر از فکر کردن به شخص دیگری هستش
    آره اولش میگید درحد دختر دایی تو تلگرام حرف بزنید و و همینجوری به مرور زمان به همه چیز ختم میشه
    خودتون و دیگه گول نزنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد