نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دختر مورد علاقه

729
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر مورد علاقه

با سلام بنده با دختری مدت ۶ ماه دوست بودم دختر سالم و خوبی بود دوستش داشتم قضیه مونم برای ازدواج بود تا اینکه حدود یک ماه پیش گفت ارتباطمون قطع بشه تا هر موقع که شرایطتت مناسب شد بیا سراغم برای ازدواج. من الان سربازم و ۳۱ سالمه و جفتمون فوق لیسانسیم. از لحاظ درآمد و شغل در حال حاضر به اونصورت ندارم ولی در آینده نزدیک به درآمد میرسم. این مدت که باهاش رابطه ندارم خیلی بهم سخت گذشته البته از لحاظ فرهنگی و تحصیلات خونواده هامون با هم فرق دارن اونا پایینترن. مادرمم مخالفت کرده فعلا ولی میتونم راضیش کنم. با یه مشاور صحبت کردم گفت یه جلسه آشنایی با خونواده ها بذارین فعلا. اما میترسم وضعیت زندگیشون و ببینیم تو ذوقم بخوره و مادرمم مخالفت کنه و برای دختره هم شان و غرورش لطمه بخوره. لطفا راهنماییم کنین ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دختر مورد علاقه

سلام

اگه اون دخترو دوس داری نباید وضعیت زندگیشون باعث بشه تو ذوقت بخوره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دختر مورد علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان فا نمایش پست ها
    با سلام بنده با دختری مدت ۶ ماه دوست بودم دختر سالم و خوبی بود دوستش داشتم قضیه مونم برای ازدواج بود تا اینکه حدود یک ماه پیش گفت ارتباطمون قطع بشه تا هر موقع که شرایطتت مناسب شد بیا سراغم برای ازدواج. من الان سربازم و ۳۱ سالمه و جفتمون فوق لیسانسیم. از لحاظ درآمد و شغل در حال حاضر به اونصورت ندارم ولی در آینده نزدیک به درآمد میرسم. این مدت که باهاش رابطه ندارم خیلی بهم سخت گذشته البته از لحاظ فرهنگی و تحصیلات خونواده هامون با هم فرق دارن اونا پایینترن. مادرمم مخالفت کرده فعلا ولی میتونم راضیش کنم. با یه مشاور صحبت کردم گفت یه جلسه آشنایی با خونواده ها بذارین فعلا. اما میترسم وضعیت زندگیشون و ببینیم تو ذوقم بخوره و مادرمم مخالفت کنه و برای دختره هم شان و غرورش لطمه بخوره. لطفا راهنماییم کنین ممنونم

دوست عزیز چنین ارتباطی با این همه تعارض مسلما اینده آرامی نخواهد داشت .
    شما شرایط ازدواج رو ندارید و از همه مهمتر اختلاف سطح اجتماعی هم دارید .
    و مخالفت خانواده که میتونه روی آرامش شما تاثیر زیادی بذاره .
    اگر واقعا اسیر عشق شدید پس مشاوره و صحبت نمیتونه روی نظر شما تاثیرگذار باشه .
    به هر حال شما برای یک جلسه میتونید اقدام کنید .
    ولی بعد از اون باید خوب در مورد نشانه ها و رفتارهایی که دیدید فکر کنید .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد