صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 105 از 105

موضوع: رابطه جنسی کوتاه مدت

16550
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رابطه جنسی کوتاه مدت

نقل قول نوشته اصلی توسط samikoo نمایش پست ها
    اشکالی نداره از نظر من اتفاقا برای من خیلی جالب هستش که نظرای مختلف مسلمونای عزیزو در این مورد بدونم

اگه تمایل داشتید ادامه ی بحث رو میتونید توی تاپیک صیغه دنبال کنید.

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم
    منم ادم رکی هستم و راحت جواب میدم و مشکلی ندارم در مورد سوال اولتون رک جواب بدم دارم کسیو که دوسش دارم و نیازمم به شدت بالاس ولی تا بحال کار حتی به لمس هم کشیده نشده؟چرا چون ادم بی وجدانی نیستم بگم خودم نیازم رفع بشه ولی توقع یه شوهر دست نخورده داشته باشم.
    در مورد سوال دومتون همش بستگی به گذشته و شیوه زندگی برادرم داره اگر برادرم تو دوره مجردیش واسه خودش محدودیت قائل نباشه ما به هیچ وقت راجب گذشته دختر براش کندو کاو نمیکنیم.
    یه چیزی که هست اینه شما داری خودتو گول میزنی هم ریلکس نیازتو برطرف میکنی هم پس فردا یکی بگه تجربه داشتی با کمال غرور سرتو بالا میگیریخودتو پاک و منزه میدونی میگی من کاملا پاکم چون از دستورات خدا طبعیت کردم در صورتی که اگر ادم تعصب رو بزاره کنار شما با پسری که چندساله دوست دختر داره و با دوست دخترش رابطه داره هیچ فرقی نداری.ذات عملتون یکیه و همش رفع نیاز جنسیه حالا بازم تو روابط دوستی علاوه بر نیاز جنسی محبت و عاطفه هم هست.
    جالهب داشتن زن باکره رو حق خودتون میدونید ولی حق اون دختر نیمدونید یه پسر مث خودش گیرش بیاد؟!من تمام دوستاییم که دخترای خوبی بودن ترسشون اینه همسرشون مث خودشون نباشه.شما اگر بخوای با دروغ پیش بری انتظار اینم باید داشته باشی دروغ بشنوی.
    من اصلا نمیگم این حق شما نیسست تجربه داشته باشین چیزی که توجهمو جلب کرد این بود گفتین میخوایین زنتون دست نخورده باشه.بعضی پسرا هستن میگن من خودم نیاز جنسی بهم فشار میاورد و راحت بودم تو دوره مجردی پس لزومی نداره به گذشته همسرم گیر بدم چون اونم به هر حال ممکنه مث من بوده باشه یا کلا ازش راجب روابطش بپرسم اما
    من هیچ وقت نمیتونم وقتی ادمایی مبا طرز فکر شما هستن و فقط وظیفه دخترو موظف میدونن باکره باشه نمیتونم کاری در مورد تبعیض ها بکنم خط اخر جملتون راجب اون کشیش رو بهتر بود برای خودتون و پسرای با طرز فکر خودتون بنویسید که نیازتون رو راحت برطرف میکیند چه با دوستی چه با عنوان خدا و پیامبر بعد یه زن میخوایید که تو دوره مجردیش تقوا پیشه کرده باشه شما خودت تبعیض امیز رفتار نکن بقیه پیش کشتون از خودتون شروع کنید. من مشکلی ندارم بخوام از خودم شروع کنم که این مثال رو برای من میزنید.اصلا به فکرم خطور نمیکرد افکارتون این باشه.
    اینارو هم نگفتم که ناراحتتون کنم به هیچ وجه.فقط واقعیت هارو گفتم.
    منم براتون ارزوی موفقیت دارم.
    در این مساله ما هم مثل شما هستیم.

کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز

3. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    جناب moeinvk با سلام

لطفا بر اساس دو اصلی که در انتهای متن آمده است به سه پرسش زیر پاسخ دهید. پیشاپیش از شما سپاسگزارم.

1- فرض کنید شما شدیدا شیفته و عاشق دختر خانومی شده اید که در گذشته هیچ گونه رابطه جنسی نداشته است. حال شما می خواهید با ایشان ازدواج کنید و وی از شما میپرسد آیا با کسی قبل از من رابطه داشته ای؟ آیا حاضرید به قیمت از دست دادن ازدواج با عشقتان (این دختر خانم) حقیقت را بگویید؟

2- من نمیدانم شما خواهر دارید یا نه، ولی اگر روزی خواهر پاک شما (یا هر کسی که روی وی تعصب دارید) به دلیل نیاز جنسی و عاطفی بخواهد در مدتی معین با مهریه معین با مردی بسیار خوب صیغه موقت شود (مطابق اصول تشیع)، نظر شما چه خواهد بود؟ آیا اجازه می دهید؟

3- اگر خواهر یا برادر شما بخواهد با دختر یا پسری که قبلا با کسی صیغه بوده است، ازدواج کند، نظر شما در مورد این ازدواج چیست؟ (فرض کنید بقیه شرایط ازدواج خوب و درست است)

اصول دینی تشیع:

1- دروغ در دین اسلام امری به شدت نکوهش شده است.

2- هرچه را برای خود می پسندید باید برای دیگران هم بپسندید (حدیث موثق)

جوابم برای 3 مورد بالا، بله است. (هرچه را برای خود می پسندید باید برای دیگران هم بپسندید).

باید آزادی اندیشه و عمل تا جایی که خداوند، اجازه داده وجود داشته باشد. و هر کسی هم اختیار دارد. (به دور از تعصبات بی جا و اشتباه).

4. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    در این مساله ما هم مثل شما هستیم.

کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
    نه اقای عزیز این خبرا نیست همین پسرا که چند نفرو صیغه کردن یا با صد نفر خوابیدن کل شهر رو غربال میکنن اخرشم یه دختر باکره میگیرن.
    یکی از اقوام خیلی دور ما اصلا معروف بود به صیغه کردنو این حرفا اخرش یه دختر باکره گرفت تازه برا اینکه کامل واسش اثبات بشه دختره باکره بود ازش ازمایش بکارتم گرفت!!
    تو این دنیا عدالتی وجود نداره همه اینا حرفه کبوتر با کبوتر باز با باز.
    عدالت رو فقط خود ما میتونیم بوجود بیاریم چجوری؟اینکه انصاف داشته باشیم.

5. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نه اقای عزیز این خبرا نیست همین پسرا که چند نفرو صیغه کردن یا با صد نفر خوابیدن کل شهر رو غربال میکنن اخرشم یه دختر باکره میگیرن.
    یکی از اقوام خیلی دور ما اصلا معروف بود به صیغه کردنو این حرفا اخرش یه دختر باکره گرفت تازه برا اینکه کامل واسش اثبات بشه دختره باکره بود ازش ازمایش بکارتم گرفت!!
    تو این دنیا عدالتی وجود نداره همه اینا حرفه کبوتر با کبوتر باز با باز.
    عدالت رو فقط خود ما میتونیم بوجود بیاریم چجوری؟اینکه انصاف داشته باشیم.
    حرف شما کاملا درست است، متاسفانه، آدم های بی انصاف و بی عدالتی شده ایم، بخاطر خودبینی و خودخواهی.
    من تقریبا نظر و فکر خودم را گفتم.
    البته هم از شهوت رانی و هوس رانی (صیغه های ساعتی و زیاد و پی در پی) منع شده است. که خیلی متاسفانه این مسیر اشتباه، رایج شده است.
    من فکر می کنم یک ازدواج موقت، باید همراه با عشق و محبت و پایبندی باشد. و برای کسانی که واقعا مشکل دارند. و ...
    در واقع یک خانم، انسان است و احترام و ارزش والایی دارد، که باید در هر صورت حفظ شود.
    ویرایش توسط saman.gals : 08-14-2018 در ساعت 11:44 AM

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)