نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: اختلاف سنی ۷سال بزرگتراز پسر

2225
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سنی ۷سال بزرگتراز پسر

سلام وقتتون بخیر
    دختری ۲۷ساله هستم ک حدود۱/۵ساله با پسری آشناشدم ک۷سال ازمن کوچکتره.اول رابطمون خواهروبرادری بود و واسه تنهایی بهم پیام میدادیم تا اینکه ب مرور عاشقش شدم.همه رفتاراشو دوس دارم،غیرتش،مهربونیاش،محبت اش،هیچوقت نمیذاره ازش دلخوربمونم،خیلی دوستم داره تاحدی ک دانشگاه شریف تهران قبول میشد ولی بخاطرم اصفهانو انتخاب اول گذاشت تا کنارم باشه.تنها عیبی ک داره نداشتن کار و اینکه تازه دانشجوعه ترم ۱.خانوادم با علاقم ب این اقامخالف نیستن ولی میگن اون هنوز مرد نشده و کارو اینانداره.اگه میخوادت باید بیادجلو لااقل.ولی مسئله بزرگ اینجاس خانواده ایشون مخالفن هم بخاطر سن هم بخاطر بیکاربودن پسرشون و ایشون جرات نمیکنه مسئله رو علنی کنه.اما بهم میگه بخاطرت تمام تلاشمومیکنم حتی شده سخت کارمیکنم.نمیدونم چکارکنم نمیتونم ازش بگذرم.تاحالا هیچ بدی ازش ندیدم ک سرد بشم.هرچقدرم نذرو نیازمیکنم ک ازش سرد بشم نمیشه.خیلی بهش احساس نزدیکی میکنم.انگار جزئی از وجودمه....خواهشا راهنماییم کنین.ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اختلاف سنی ۷سال بزرگتراز پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    دختری ۲۷ساله هستم ک حدود۱/۵ساله با پسری آشناشدم ک۷سال ازمن کوچکتره.اول رابطمون خواهروبرادری بود و واسه تنهایی بهم پیام میدادیم تا اینکه ب مرور عاشقش شدم.همه رفتاراشو دوس دارم،غیرتش،مهربونیاش،محبت اش،هیچوقت نمیذاره ازش دلخوربمونم،خیلی دوستم داره تاحدی ک دانشگاه شریف تهران قبول میشد ولی بخاطرم اصفهانو انتخاب اول گذاشت تا کنارم باشه.تنها عیبی ک داره نداشتن کار و اینکه تازه دانشجوعه ترم ۱.خانوادم با علاقم ب این اقامخالف نیستن ولی میگن اون هنوز مرد نشده و کارو اینانداره.اگه میخوادت باید بیادجلو لااقل.ولی مسئله بزرگ اینجاس خانواده ایشون مخالفن هم بخاطر سن هم بخاطر بیکاربودن پسرشون و ایشون جرات نمیکنه مسئله رو علنی کنه.اما بهم میگه بخاطرت تمام تلاشمومیکنم حتی شده سخت کارمیکنم.نمیدونم چکارکنم نمیتونم ازش بگذرم.تاحالا هیچ بدی ازش ندیدم ک سرد بشم.هرچقدرم نذرو نیازمیکنم ک ازش سرد بشم نمیشه.خیلی بهش احساس نزدیکی میکنم.انگار جزئی از وجودمه....خواهشا راهنماییم کنین.ممنونم
    سلام

چه نوع راهنمایی میخواهید؟؟

3. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه چکار کنم؟ رابطه رو ادامه بدیم یا؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

اینکه چکار کنم؟ رابطه رو ادامه بدیم یا؟
    اول اینکه از چه طریقی آشنا شدید؟؟ آیا همشهری هستید؟؟ خب چقدر طول خواهد کشید که ایشون "مرد" بشن؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

آموزش رانندگی مادرایشون مربیم بودن.با مادرشون ارتباط خوبی داشتیم و ازمن خوششون میومد.تااینکه کانال تلگرامی پسرشونو واسم فرستادن البته میدونم ک بی منظور بوده.پسرشون بهم پیام داد و خوشامدگویی و چون درارتباط با ماشین بود کانالشون واسم عکساو اطلاعات ازماشینای مورد علاقم میفرستاد.تااینکه جنبه دردودلی پیداکرد ومث خواهرو بردار واسه هم حرف میزدیم....مرد شدنو نمیدونم چی معنی میکنین.ولی بنظرم ازهمون اول پخته و مسئولیت پذیربود.البته درسته ک خیلی حاها من پختگی وتجربه بیشتری دارم و اونم انکارنمیکنه و همش میگه ببخشید مردت یکم کم تجربست....

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

آموزش رانندگی مادرایشون مربیم بودن.با مادرشون ارتباط خوبی داشتیم و ازمن خوششون میومد.تااینکه کانال تلگرامی پسرشونو واسم فرستادن البته میدونم ک بی منظور بوده.پسرشون بهم پیام داد و خوشامدگویی و چون درارتباط با ماشین بود کانالشون واسم عکساو اطلاعات ازماشینای مورد علاقم میفرستاد.تااینکه جنبه دردودلی پیداکرد ومث خواهرو بردار واسه هم حرف میزدیم....مرد شدنو نمیدونم چی معنی میکنین.ولی بنظرم ازهمون اول پخته و مسئولیت پذیربود.البته درسته ک خیلی حاها من پختگی وتجربه بیشتری دارم و اونم انکارنمیکنه و همش میگه ببخشید مردت یکم کم تجربست....
    ممنون

البته جسارت نشه چون خودتون در بالا از واژه "مرد" استفاده کرده بودید به همین خاطر منم گفتم

منظورم اینکه تا ایشون درس تموم کنن بعد سربازی بعد کار و بیان خواستگاری چقدر زمان میخواد؟؟ آیا شما از طرف خانواده خودتون تحت فشار نخواهید بود که به خواستگاران دیگه جواب مثبت بدید؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    خوش اومدید به انحمن
    من مشاور نیستم ولی با اجازه تون یه سوال دارم
    پسری که اول رابطه تون گفتید مثل خواهر و برادر هستید و اینقدر هم اختلاف سنی دارید
    چرا الان کار به ازدواج و علاقه ی این مدلی رسیده!؟
    با عرض پوزش به نظرم قشنگ و پسندیده نیست
    حس بدی به آدم دست میده این مواقع

به هرحال هر رابطه ای حرمتی داره
    وقتی به یکی میگی مثل برادرته چطور همون آدم رو میتونی مثل شوهرت نگاهش کنی!؟
    یا پسری که به چشم خواهری به دختری نگاه می کنه چطور میتونه به عنوان همسرش بپذیره ایشون رو!؟
    برام سوال برانگیز بود
    امیدوارم ناراحت نشید، اگه مایل بودید جواب بدید.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مسئله همینجاس ک خانوادم میگن تا اون بزرگ بشه تو خواستگاراتو ازدست میدی.این حرفو قبول دارم ولی نمیتونم باوجود تموم محبتایی ک بهم داشته و منو کامل کرده به مرد دیگه ای فکر کنم.نمیدونم حسمو متوجه میشین...بخدا اگه حتی یه عیب از رفتارش میدیدم میگفتم ب این بهونه خودمو گول میزنم و رهاش میکنم اما اون یه لحظه هم نمیذاره دلخورباشم.انبدر ک مهربونه ....البته اینم بگم اونم بهم خیلی وابستست یوقتایی که حرف از جدایی میزنم فقط اشک میریزه ومخالفه....
    درجواب یلدا جان هم بگم خب یه جورایی بخاطر حس رودرباسی ک بواسطه آشنایی مادرشون داشتیم و اینکه من مخالف ۱۰۰%دوست پسرو دختر بودم بهش میگفتم لطفا منو دوستت صدانکن مامث خواهرو برادریم.تا اینکه رابطمون احساسی شد

10. کاربران زیر از Gem بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چرا سن زن از شوهرش نباید بیشتر باشد؟
    زن، زودتر به بلوغ عقلی و فکری می‌رسد؛ درنتیجه، رشد روحی و روانی لازم را زودتر پیدا می‌کند.
    زن، زودتر به بلوغ جسمی می‌رسد بنابراین به نیازهای جنسی او باید زودتر پاسخ داده شود.
    زن با زایمان، زودتر طراوت جسمی خود را از دست می‌دهد. درنتیجه اختلاف سن باعث توازن فیزیکی و موازنه در شکستگی صورت و اندام‌ها می‌شود.
    نیازهای جنسی در زنان، زودتر فروکش می‌کند؛ به‌عبارت‌دیگر، زنان پس از ۵۰ سالگی میل به روابط جنسی شان کم میشود. در عوض مردانی بوده‌اند که پس از ۸۰ سالگی – و ندرتاً بیشتر – هم بچه‌دار شده‌اند!
    زن، زودتر وارد مرحلۀ بلوغ اجتماعی شده و آماده برای ازدواج می‌شود.
    تفاوت سنی در ازدواج بین 3 تا 7سال بهترین فاصله ای است که میتوان پیشنهاد کرد. این فاصله موجب میشود که زن و شوهر از نظر عقلی،‌ تجربی، فیزیکی، و حتی هیجانات جوانی، جنسی و بالاخره در بیشتر رفتارهای اجتماعی و اخلاقی نزدیک و هماهنگ باشند. این عوامل باعث می‌شوند تا سایر اختلافات فکری، کمتر امکان بروز پیدا کن42
    امضای ایشان
    چه بسیار شود که چیزی را مکروه شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده،و چه بسیار شود چیزی را دوست دارید و در واقع شرّ و فساد شما در آن است، و خدا داناست و شما نادانید.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پس استثناها چی میشن؟...همه ی دخترای سن بالا عاقل و بالغن؟پسرایی نیستن ک زودتر ب بلوغ عقلی رسیدن؟....مادرم ۱۰سال ازپدرم کوچکتر بود اما حدود ۱۵ساله ک پدرم قادر ب پاسخ ب نیاز جنسی رو نداره.الان مادرم ۴۶سال و پدرم ۵۶سال داره....از لحاظ جسمی خانمهایی هستن مث مادر خودم ک هرکسی میبینه میگه ۲۸سالته....اینا استثناها هستن

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

پس استثناها چی میشن؟...همه ی دخترای سن بالا عاقل و بالغن؟پسرایی نیستن ک زودتر ب بلوغ عقلی رسیدن؟....مادرم ۱۰سال ازپدرم کوچکتر بود اما حدود ۱۵ساله ک پدرم قادر ب پاسخ ب نیاز جنسی رو نداره.الان مادرم ۴۶سال و پدرم ۵۶سال داره....از لحاظ جسمی خانمهایی هستن مث مادر خودم ک هرکسی میبینه میگه ۲۸سالته....اینا استثناها هستن
    استثنا که بله من اکثریت رو گفتم
    امضای ایشان
    چه بسیار شود که چیزی را مکروه شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده،و چه بسیار شود چیزی را دوست دارید و در واقع شرّ و فساد شما در آن است، و خدا داناست و شما نادانید.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

مسئله همینجاس ک خانوادم میگن تا اون بزرگ بشه تو خواستگاراتو ازدست میدی.این حرفو قبول دارم ولی نمیتونم باوجود تموم محبتایی ک بهم داشته و منو کامل کرده به مرد دیگه ای فکر کنم.نمیدونم حسمو متوجه میشین...بخدا اگه حتی یه عیب از رفتارش میدیدم میگفتم ب این بهونه خودمو گول میزنم و رهاش میکنم اما اون یه لحظه هم نمیذاره دلخورباشم.انبدر ک مهربونه ....البته اینم بگم اونم بهم خیلی وابستست یوقتایی که حرف از جدایی میزنم فقط اشک میریزه ومخالفه....
    درجواب یلدا جان هم بگم خب یه جورایی بخاطر حس رودرباسی ک بواسطه آشنایی مادرشون داشتیم و اینکه من مخالف ۱۰۰%دوست پسرو دختر بودم بهش میگفتم لطفا منو دوستت صدانکن مامث خواهرو برادریم.تا اینکه رابطمون احساسی شد
    متوجهم عزیزم
    من هم گاهی پیش میاد با لفظ داداش پسرهای فامیل رو صدا می کنم

حالا گذشته از این ها
    فکر نمیکنی بچه است برای اینکه همسرت باشه!؟
    باد خیلی شرایط رو بررسی کرد به نظرم
    هر چند که خب ملاک پایه رو همین سن و سال میدونن اکثر مواقع
    اما من از مشاورانی در این باره شنیدم، می گفتن بستکی داره و تا سه چهار سال شاید بشه باهاش کنار اومد
    ولی ایشون 20 ساله و شما 27
    یه مقدار تامل برانگیزه
    چون همه مون میدونیم که پسرها حدود 5-6 سال به نسبت دخترها دیرتر به بلوغ هاشون میرسن
    و به خاطر این هست توی ازدواج میگن بهتره پسر چند سال بزرگتر باشه که اون تفاوته جبران بشه
    با این حال شاید بهتر باشه مشاوره ی حضوری برید و اونجا خیلی دقیق تر موضوع رو بررسی کنن

از نظر قیافه چطوری هستین؟
    منظورم اینه که به ایشون میخوره 20 سالشونه؟ و به شما هم 27 سال میاد؟!

یاد یک از آشناها افتادم
    پسره فکرکنم 35 سالش بود
    دختر زیر 20 سال بود فکر کنم
    وقتی دو تا بچه داشتن
    یه روز با هم میرن دکتر، بعد دکتره به دختره گفته بود مشکل پدرت چیه!
    همون یه حرف اون دکتر باعث شد زندگیشون به جدایی بکشه و تا مرز طلاق برسه!

خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت.
    ازدواج باید اگاهانه و عاقلانه باشه.

15. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    به نظرم این دوستی فقط در حد رابطه خوب و عاشقانه هستش و اگر به ازدواج برسه ورق برمیگرده
    نکته اول اینکه این علاقه شما و ایشون به نظرم بیشتر وابستگی هستش
    دوم اینکه من با اینکه در بعضی موارد خانم از آقا بزرگتر باشه اصلا مشکلی ندارم و اینکه داریم تو فامیل پسری که کوچیکتر از خانمشه و از لحاظ عقلی و اجتماعی کاملتره اما زمانی که هر دو تو سن و ساله مناسب باشند به نظرم برای ثبات و بلوغ عقلی چه دختر چه پسر باید بالای ۲۵ ازدواج کنند مثلا اگه شما ۳۰ بودید و ایشون ۲۵ به نظرم مشکلی نبود تا اینکه الان شما ۲۷ هستید و ایشون ۲۰. ۲۰ تو جامعه ما هنوز یه جورایی آخرای تینیجری حساب میشه نه بزرگسالی
    در واقع یه جوری باشه از لحاظ چهره و هیکل فردا روز بین ۴ نفر دوست یا فامیل بتونید به عنوان شوهر معرفیش کنید نه اینکه خجالت بکشید

ببینید مهمترین رکن تو ازدواج برای یه زن اینکه بتونه به یه مرد تکیه کنه و خیالش راحت باشه اون مرد بتونه از نظر مالی روحی عاطفی و ... تو مشکلات ازش حمایت کنه
    فقط مهربونی و دوست داشتن که کافی نیست و وقتی آدم ازدواج میکنه تمام اون دوست داشتنها تموم میشه و سختی ها تازه خودشونو نشون میدن و نباید جوری باشه که شما فک کنید دارین بچه بزرگ میکنید یا خوشبینانش مشکلات و مسوولیتها افتاده رو دوش شما و در واقع ایشون به شما تکیه کردن نه شما به ایشون

به نظرم قیده رابطه رو بزنید به نفع هردوتونه نهایتش اگر میخواید ببینید چقدر تو شرایط واقعی ازدواج میتونید روش حساب باز کنید به نظرم بهتره یه دوره نامزدی رسمی داشته باشید
    رسمی باشه حتما چون احساس مسوولیت کنه و بدون دیگه دوست دختر پسری نیست و قراره زنش بشید و یه سری مسوولیت گردنش بندازید و محکش بزنید ببینید از پسش برمیاد یا نه از چیزهای کوچیک مثل اینکه شما رو ببره شام بیرون و شما اصلا دست تو جیبتون نکنین و همیشه همه رو اون حساب کنه یا برید خرید و بعضی چیزهایی که لازم دارید براتون بخره تا مسوولیتهای بزرگتر دلتونم نسوزه که الان بیکاره یا دانشجوی پول نداره چون اگه الان نتونه پول این مسایل ساده رو پرداخت کنه تو زندگیتونم نمیتونه شمارو تامین کنه

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    متوجهم عزیزم
    من هم گاهی پیش میاد با لفظ داداش پسرهای فامیل رو صدا می کنم

حالا گذشته از این ها
    فکر نمیکنی بچه است برای اینکه همسرت باشه!؟
    باد خیلی شرایط رو بررسی کرد به نظرم
    هر چند که خب ملاک پایه رو همین سن و سال میدونن اکثر مواقع
    اما من از مشاورانی در این باره شنیدم، می گفتن بستکی داره و تا سه چهار سال شاید بشه باهاش کنار اومد
    ولی ایشون 20 ساله و شما 27
    یه مقدار تامل برانگیزه
    چون همه مون میدونیم که پسرها حدود 5-6 سال به نسبت دخترها دیرتر به بلوغ هاشون میرسن
    و به خاطر این هست توی ازدواج میگن بهتره پسر چند سال بزرگتر باشه که اون تفاوته جبران بشه
    با این حال شاید بهتر باشه مشاوره ی حضوری برید و اونجا خیلی دقیق تر موضوع رو بررسی کنن

از نظر قیافه چطوری هستین؟
    منظورم اینه که به ایشون میخوره 20 سالشونه؟ و به شما هم 27 سال میاد؟!

یاد یک از آشناها افتادم
    پسره فکرکنم 35 سالش بود
    دختر زیر 20 سال بود فکر کنم
    وقتی دو تا بچه داشتن
    یه روز با هم میرن دکتر، بعد دکتره به دختره گفته بود مشکل پدرت چیه!
    همون یه حرف اون دکتر باعث شد زندگیشون به جدایی بکشه و تا مرز طلاق برسه!

خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت.
    ازدواج باید اگاهانه و عاقلانه باشه.
    یلدا خانم سلام ،نوشته ی شما که گفته بودین دخترا زود به بلوغ ميرسن رو چند جا دیده بودم ولی چون مطلب اشتباهي هست که تو ذهن عوام هست خواستم یه توضیح راجبش بدم : ببینید یلدا خانم ،اصل گرایش یه مرد یه ظریفی خانم هست درسته ? و اصل گرایش زن به قوی بودن مرد .
    ما ناخواسته در طول زمان این باور درمون ایجاد شده که آدم قوی

مرد دوست داره که به نوعی همسرش رو تو چنگ خودش داشته باشه،مثل یه عروسک ازش نگه داری کنه خخخخ
    ینی بجورايي حس طبیعیه که مرد احساس قوی تر بودن نسبت به زن داشته باشه و زن هم احساس ضعیف تر بودن و نسبت به مرد ،تا ناز کنه و مرده نازشو بخره خخخخخ
    اینکه که گفته میشه بلوغ زود رس خانم ها توسط هیچ سازمان تحقیقاتی به طور واقعی پذیرفته نشده،و اين رو هم بدونبم که محیط زندگی هر آدم تعیین میکنه که بلوغش چطوری و کی باشه .( فصل 5 زیست پیش دانشگاهی بعد از انتخاب داروین خخخخخخ)

یعنی شما میتونين دختری پیدا کنین که تو سن 9 سالگی به سطح بلوغ یه دختر 20 ساله رسیده باشه ،و همچنین میتونين دختری پیدا کنين که سن زیادی داشته باشه ولی بلوغش به اندازه بچه 15 ساله باشه .
    هم چنین برعکس. در مورد پسرا هم صادقه

محیط زندگی حرف اول رو تو تکمیل بلوغ ذهنی میزنه ،نه سن فرد . دوم اینکه قبلا گفتم که مرد میخواد قوی باشه و تا حد امکان دختر ضعیف .این حس طبیعیه . هیچ مردی دوست نداره که زنش رو از خودش قوی تر بدونه و بهش تکیه کنه !!

اصل بحث چند سال بزرگ تر بودن مرد به زن این هست که اون مرز حس قوی تر بودن تو چند سال اختلاف سنی نهایتشه و ایده آل هست از نظر این حس .

يني شما با اینکه ممکنه با یه دختر همسن ازدواج کنی ،و ایشون یه ذره بهت حس قوی بودن رو بده ،ولی کمتر وقت میشه که حسی بده بهت وقتي که با دختری چند سال کوچک تر از خودت هستی

ميدونين یلدا خانم ،به نظرم این حس قوی بودن ضعیف بودن رو مردا فقط میتونن درک کنن ،همون طور که زنها بعضی چیزا رو میتونن درک کنن که مردا نمیتونن .

خلاصه اينکه بگیم دخترا زودتر بالغ میشن این فکر نادرستی هست که توسط هیچ سازمان و فردی " اثبات واقعی " نشده و علم نتونسته ثابتش کنه و در حد یه فرضیه مونده

فکر کنم تونستم مطلب رو برسونم ،فقط برای درک بهتر یه مثال بزنم : من یه بار دختری دیدم چند سال ازم کوچکتر یود ،حس کردم مثل عروسک میمونه که باید ازش نگه داری کرد

ولی این حسی که دارم نسبت به همسنام به نسبت کمتره.

دست خودم هم نیست ،اینا جنبه ژنتیکی و تکاملی قضیه ان که مرد احساس کنه قوی تره و میتونه تکیه گاه باشه ،ولی میگه تا حدی سنش کن باشه که زیاد اختلاف به نظر نياد و بتونن همدیگه رو درک کنن و دختره بیش از حد رفتار بچگانه نداشته باشه،
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببینید خانم این ارتباط شما از پایه غلطه چرا
    چون این پسر تا بیاد به سن تکامل برسه اونم در بهترین حالت 25 سالش میشه و شما 32 سالتون و قطعا وقتی ایشون به تکامل برسه نمیاد شمارو انتخاب کنه میره دختر 20 ساله رو انتخاب میکنه

پس لطفا زندگی خودتون را به باد ندید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)