نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسرم من را خائن خطاب می کند

1309
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38443
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم من را خائن خطاب می کند

باسلام و خسته نباشید

من زنی هستم 35 ساله و همسرم از من یکسال و نیم کوچکتر است ، ما سه سال که باهم ازدواج کردیم و فقط دو سه ماه اول باهم رابطه خوبی داشتیم ولی بعد از آن سر مسائل سیگار کشیدن که من خودم شدیدا مخالف سیگار هستم اختلاف زیادی داشتیم و همینطور سر مسائل مالی چون من خودم از لحاظ مالی تأمین بودم ولی همسرم کار و حقوق و همچنین پس انداز مناسبی نداشت و در دوران عقد همیشه میخواست که من پول هایم را در اختیارش قرار دهم ، خلاصه اختلاف زیاد داشتیم و دعواهای خانوادگی هم زیاد ایجاد شد تا سال پیش که همه چیز خوب شد و به مدت سه ماه بود که رابطه من با همسرم خیلی خوب شده بود ولی از شانس بد روزگار یکی از همکارانم ( همکار مرد ) که جدید به شرکت ما اومده بود رابطه دوستی خوبی با همسرم برقرار کرده بود و از طرفی هم با سیاست به من نزدیک شد و همیشه برای من مزاحمت داشت که اواخر مزاحمتش از طریق پیام و زنگ زدن بیشتر شد ، من خیلی با این آقا بدبرخوردی کردم و چندین بار میخواستم موضوع را به رئیسم بگم ولی همیشه مراعات همکارمو کردم که مبادا کارش را ازدست بدهد و خیلی پشیمانم به خاطر مراعات شرایط کاری هیچی به رئیسم و همسرم نگفتم همین باعث شد که اون آقا بیشتر از اخلاق من سوء استفاده کند تا اینکه همسرم پیام هایی که این آقا به من داده بود و من جوابشو داده بودم در گوشیم دید که همین باعث شد که همسرم نسبت به من بی اطمینان شود و فکر می کند که من به اون خیانت کردم در صورتی که من هیچ خیانتی به همسرم نکردم و فقط و فقط مزاحم داشتم که اون هم به خاطر کوتاهی خودم باعث شدم که اون آقا بیشتر ارتباطشو زیاد کنه و مزاحمت زیادش باعث شد که همسرم فکر کنه که من با اون رابطه داشتم ، الان هم بعد از گذشت سه ماه از زمان مطلع شدن همسرم میگذره و هنوز که هنوزه نسبت به من شکاکه و همیشه به من توهین میکنه و حرفای ناشایست میزنه و همیشه میگه تو خیانت کردی در صورتی که هیچ خیانتی در کار نبوده ، درسته که من رابطه خوبی با شوهرم نداشتم ولی اواخر رابطمون خیلی خوب شده بود و در کل من ، شوهرم و زندگیمو دوست دارم ولی الان به مدت سه ماه که زندگیم کاملا بهم ریخته و همسرم اون فرد سابق نیست کلی بهش محبت میکنم بهش عشق میورزم شرایط زندگی رو واسش خوب کردم حتی بهتر از قبل و حتی اعتمادشو دارم نسبت به خودم جذب میکنم و تمام این کارها رو میکنم که مبادا فکر کنه من دلم سمت کسه دیگه ای بوده در صورتی که همیشه همسرم واسم مهم بوده و ارزش داشته ، فقط یک شخص مزاحم باعث شد زندگیم از هم بپاشه ، لطفا بهم بگید که چه راهی رو پیش بگیرم که اعتماد شوهرم رو به خودم جذب کنم من برام خیلی سخته که یک نفر دیگه مزاحمت باشه و اذیتت کنه و به خاطر آبرو داری و محیط کار هیچی نگی اونوقت همسرت تو رو خائن خطاب کنه دارم داغون میشم اصلا روز و روزگار خوبی نداریم چون فوق العاده شوهرم آدم بدبینی هست نسبت به همه چیز و از روزی که این اتفاق افتاده خیلی خیلی نسبت به من بدبین شده ، لطفا راهنمایی نمائید .

با تشکر از راهنمایی های شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسرم من را خائن خطاب می کند

دوست عزیز چاره ای ندارید جز به گفتگو .
    در زمانی مناسب با ایشون قاطع صحبت کنید .
    صحبت شما از سر ضعف نباشه چون احساس میکنه دنبال توجیح کردن خودتون هستید .
    به ایشون فرصت بدید فکر کنه و تصمیم گیری کنه .
    چون اگر ایشون شمارو مقصر بدونه مسلما زندگی شما در سرازیری سقوط قرار داره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد