نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رابطه جنجالی

1253
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنجالی

سلام
    مهسا هستم ۲۵ سالمه پارسال همین موقعها بود که توی اینستا با شخصی ۳۴ساله آشنا شدم(از دوستان دوستم بود و بخاطر عکسهای مشترک گاهی به هم پیام میدادیم) قبلا به عکس ایشون که اونموقع نمیشناختمشون و توی رابطه بودن عکس العمل نشون داده بودم یجورایی یه حسه عجیبه دوست داشتن.
    مشکلاتی پیش اومد و مجبور شدم این آقارو واسطه قرار بدم و کم کم صمیمی شدیم پیشنهاد دوستی داد با اینکه اول گفتم نه ولی بعد راضی شدم چون میدونستم این آقا آدمیه که آدمای قبلی تو رابطش باهم زندگی میکردن و من دختر خونه بودمو محدود ایشون گفتن همین که میدونم خونه ای خیالم راحته و دوستت دارم اونقدررر اوایل رابطه قشنگ بود و شاد که میشه از روش فیلم رمانتیک ساخت اولین اشتباهه من اونجایی شروع شد که پسری که چند باری بهش نه گفته بودم مست میکنه و بهم پیام عاشقتم دوستت دارم میده منم جوابشو خیلی خشک میدم ولی چون دیر جواب پی ام میدادم مجبور بودم اسکرین شات بگیرم و بهش بگم چی شد البته به شوخی گرفتم این داستانو که اون عصبانی شد و از کوره در رفت که اعتمادی بهت نیستو توام مثه بقیه ای...
    گذشت ...این آدم اونقدر منو دوست داشت که اومد یه شهر دیگه دنبال من و منو رسوند خونه در کل از رابطه راضی بودم دوسش داشتم...
    تولد دوستم دعوت شدم یه دور همی با ۱۰ نفر مهمان اول دوست نداشت بیاد سختش بود ولی اومد کنارش بودم تو جمعی که پر دختر بود حس کردم توجهی به من نداره زود کانکت شد با پسرا بود ولی وقتی میخواستم برگردم خونه دوست نداشت دل بکنه ازش خواستم اگه دوست داره منو برسونه و برگرده در کمال ناباوریم قبول کرد قهر کردم باهاش ولی برگشت و تا ۵ صبح اونجا بود...
    بازم آشتی کردیم دوباره خوب بودیم تا اینکه یه روز فاز صداقت گرفتمو پیامای دوست پسر قبلیمو نشونش دادم تو زندگی من این دومین نفری بود که عاشقش میشدم روزی هم که باهم کانکت شدیم همه ی گذشته همو بهم گفتیم من پیام هارو نشونش دادم ولی جواب نداده بودم اونم فورا پیامایی از یک خانم که به عبارتی مطلقه ولی با کلاس و زیبا بودن نشونم داد که ازش ************ خواسته بود(خانم) و بهم گفت این رقیب عشقیته... بغض کرده بودم اما تونستم جمعش کنم...
    چند روز بعدش بهم گفته بود که شب مهمان دارنو( خانوادگی خاله ها و نوه ها) من برم اونجا اما نتونستم برم هم عموم اینا خونمون بودن هم غروبش جلسه بوده خونمون و منم مامانم اجازه نمیداد عذر خواهی کردم عکس میفرستاد خیالم راحت بود بهش گفتم برو تو جمع گوشی بی گوشی ساعت ۱.۵ شب باهاش تماس گرفتم بابل بود رفته بود پیش دوستام همون جمع تولد، بااااورم نمیشد قهر کردم اما دوستام مجبورش کردن و همه باهم ساعت ۳ صبح اومدن دنبال من و منم رفتم صبح آشتی کردیم ولی... گذشت...
    بعد اون هربار حس میکردم رابطمون سرد و سرد تر میشه دیگه ارزش نداشتم حتی دیگه جز پی ام نمیکرد باهام تماس بگیره
    افسرده شده بودم چند بار دعوا و بحث شد بینمون ولی اونقدر تلاش کردم برگرده ...که کاش نمیکردم اونقدرررر خودمو کوجیک کردم که پیش بقیه گفت دوست معمولیشم ولی رابطه ما معمولی نبود نمیشد که باشه حاضرم قسم بخورم تا اونروز به میل و رضایت خودم هیچ کسی حتی دستمو به محبت لمس نکرد ولی اینو دوست داشتم ... ازم ۸ سال بزرگتر بود یه ازدواج ناموفق داشت و کار و شغل ثابتی هم نداشت کل جذبش سن و سالش و قیافه خشن و رمانتیکش که تضاد جالبی تو چهرش داد میزد بود.اما من دختر تحصیل کرده خونه که اون مرد دوم زندگیش بود طلاق گرفته هم نبودم وضع مالیمونم خوب بود حتی کلی امتیاز به من بخاطر ازدواجم میرسه( اینم اعتراف میکنم که هر وقت حرف ازدواج پیش کشید ضایعش کردم چون نمیخواستم بفهمه از خدا خواستم)
    این آدم کشته مرده زیاد داره...
    مدام میگه بچه بازی داری قهر میکنی آشتی میکنی فرق نازو قهرو تشخیص نمیداد...
    کلی اذیت شدم رابطه رو خوب کنم تا اینکه یه روز که فقط به خاطر اون کلی تدارک دیدم و چنتا از دوستامونو دعوت کردم واسه همیشه رفت
    چند روز بعدش مهمونی دخترخالم که بخاطرم از تهران اومد شمال که نزدیکتر بم باشه و برم دعوت شدیم بهش زنگ زدم و ازش خواستم همو ببینیم گفت باشه
    نمیدونم چرا عجله کردمو بهش گفتم شنبه کجایی برنامه ایی داری
    یا نه!یدفعه داد زد امروز پنجشنبس ینی چی شنبه کجایی پرسیدم چرا اینجوری گفت از بس گاوی نمیفهمی و قطع کرد من خونه دختر خالم بودم صداش کاملا واضح بود یه ربع بعد اس داد و معذرت خواست ولی من جواب ندادم شنبه نرفتم تولد ظهر زنگ زد که جواب ندادم که کااااش جواب نمیدادم
    اما وسوسه شدم زنگ زدم خودمو کوچیک کردم حرف زدیم و تمام گفت خواستم حالتو بپرسم و ..
    به ساعت بعد زنگ زدم ریجکت کردن و بلاک کردنا ابن آخرا ترفند جدیدش بود بعد چنتا اس که بیا حرف بزنیم و چنتا زنگ کلا بلاکم کرد... چند تا ویس براش فرستادمو بهش گفتم تموم شد...
    چند روزی گذشت اتفاقی جلوی در خونشون دیدمش مهمونی دعوت بودم به زور ازش خواستم حرف بزنیم مکالممون کلا سه دقیقه هم نشد بهش گفتم چته این کارا ینی چی گفت من همینم بخوام هستم نخوام نیستم خسته بود و جدی همون جذبه ی لعنتی گفتم ینی زورت زیاده فقطم به من میرسه گفت آره عصبی بودم خیلی حالم از بدیایی که بهم کرد بد بود خیلی جاها خوردم کرد وکلا همه میگفتن ولش کن ..همه رو جمع کردم تو دلم گفتم مگه تو پولیی که هر وقت پاش بیفته هستی یهو بگو بهم پولم بدین دیگه
    گفت میگیرم دیگه
    گفتم ببین تورو نمیدونم ولی من مثه هرزه های دور ت نیستم حرفم تموم نشده بود که گفت شاید باشی همچین با پشت دست بی اختیار زدم تو صورتش...
    فقط یاد یه چیزی افتادم ازم خواسته بود هیچوقت لباس یقه باز نپوشم ... حتی به شوخی یا تلافی نباید میگفت دلم شکست ... من مستحق این همه ظلم نبودم پیاده شد و من برای همیشه ترکش کردم
    اما چیزی که دلمو سوزونده مردی که با موقعیت اون دختری با موقعیت من عاشقش بود چرا اینکارارو کرد چی میخواست از خدا
    یه ماهه قبل یهویی بهم گفت فلانی میخواد زن بگیره زنش میشی تو خانوادمون باشی خیالم راحته...
    نمیدونم چمه اما از درون آتیشم میدونم زمین گرده و چوب خدا صدا نداره حتی اینم میدونم خودشو لایق نمیدونست ولی میخوام بدونم چرااا
    خیلی افسرده شدم شبا نمیخوابم حسه یه زن یائسه پیرو دارم من یه ماهه دیگه میرم تو ۲۶ ولی انگار ۴۶ سالمه فکرو خیال داغونم کرده یدفعه بلند به خودم میگم آخه چرا و هیچ جوره نمیتونم کنار بیام جالب حرفاشه که میگفت بچه بازی در میاری به درد من نمیخوری
    حس میکنم تو سینم جای قلب یه لاشه گوشت پاره پارس
    دیگه خوشحال نمیشم ذوق نمیکنم... فقط میدونم حقه دختر شادی مثل من این نبود

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رابطه جنجالی

سلام دوست عزیز
    واقعا براسی شرایط پیش اومده متأسفم ولی واقعیت اینه ک شما وارد ی رابطه شدید ک هر کدوم خواسته متفاوتی از اون داشتید.
    لطفا با خودتون صادق باشید و در خلوت خودتون اشتباهاتتون رو بپذیرید.
    قصد سرزنش ندارم ولی شما از اول نباید وارد این رابطه میشدید.
    (من خودم پسرم) ولی یادتون باشه پسرا وقتی با دختری دوست میشن الزاما قصدشون ازدواج نیست و شاید فقط کمتر یک درصد پسرها با نیت ازدواج با دختری دوست میشن.البته دخترا هم همینطور.
    در هر صورت شما الآن باید ب خودتون کمک کنید ک این رابطه رو فراموش کنید و ب فکر آینده باشید.گرفتن پاسخ بعض از سوالات ک در آخر پستتون اشاره کردید اصلا مهم نیست.
    مهم اینه ک چشماتون رو باز کنید و ببینید ک در اثر طی شدن یک فرآیند شما ب اینجا رسیدید و خودتون بهترین کسی هستید ک میتونید ب خودتون کمک کنید.
    در طول روز خودتون رو با انجام فعالیت های مختلف مشغول کنید.
    سعی کنید برای مدتی ب باشگاه برید...در این شرایط ورزش کمک فوق العاده ای ب شما خواهد کرد.

3. 2 کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام عزیزم متاسفم واقعا....
    من اینووبه همه دخترخانمای انجمن میگم به رابطه های مجازی اعتمادنکنید ودل و
    احساستون روخرج هممچین رابطه های نکنید ک ارزش نداره ازپشت صفحه کیبورد
    نمیشه شخصی روشناخت ازروی تنهایی یابی کاری وبی حوصلگی بایکی چت میکنین
    یه مدت بعد میبینی عاشق شدی درصورتی ک این فقط وابستگی وماخودمون روگول میزنیم....
    دخترخانمی مثل شماخونواده داره باید برای خودش ارزش قاءل باشه به این موضوع فک نکن
    بعدیه مدت میبینی ک خیلی راحت فراموش کردی وفقط خودتو پیداکن وهمونطورک دوستنون
    گفت خودت روبافعالیت های مختلف سرگرم کن وازمجازی یه مدت دورباش این حرفارو باتوجه
    به تجربه شخصی خودم گفتم والا من مشاورنیستم امیدوارم به زودی اعتماد وغرورت ک مهم ترین
    چیزبرای یه دخترهست رودوباره به دست بیاری موفق باشی

5. 2 کاربران زیر از Yasaaaaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    خوش اومدید به انجمن
    متاسفم برای جریانی که براتون پیش اومده

می دونم حالتون خوب نیست و قصد سرزنش هم ندارم
    اما برام سواله با چیزایی که راجب موقعیت و شرایط خودتون و اون آقا گفتید
    چرا باید اولا همچین رابطه ای رو با ایشون ایجاد میکردید؟
    و یا وقتی دیدید اینجوری سرد شدن باز هم ادامه دادید؟
    البته گذشته ها گذشته ولی خب منظورم اینه که بهتر بود با قاطعیت زودتر این رابطه رو تموم می کردید که آسیب هاش هم براتون کمتر میشد
    توی این روابط معمولا دختر بیشتر میشکنه و آسیب میبینه

با این حال واقع بین باشید
    هر ادمی تو زندگی به یه نحوی و یه جایی ممکنه اشتباهی کنه
    ولی همین که متوجه اشتباهش بشه و مسیرش رو عوض کنه خیلی خوبه
    اینجاست که آدم از تجربه هاش درس یاد میگیره و قد میکشه

دوستان حرفای درستی بیان کردن
    خودتون رو سرزنش نکنید
    به هرحال شما با صداقت مایه گذاشتید و ایشون هم با دو دوتا چهارتا کردن و لجبازی برخورد کردن
    فکر می کنم لیاقت دختری مثل شما و عشقتون بیشتر از این اقا باشه

سعی کنید روحیه تون رو با هر کاری که بلدید و براتون ممکنه خوب کنید و برگردید به همون دختر شاد قبل این موضوع
    آدم تا وقتی عاشق خودش باشه و اشتایق زندگی کردن رو توی وجودش داشته باشه میتونه به هر سختی ای غلبه کنه و بعد از هر زمین خوردنی بلند بشه

کارایی که میتونید انجام بدید برای بدست آوردن این حال خوب اینا میتونه باشه:

مسافرت برید
    تفریح و گردش
    بیرون رفتن با دوستان و ترجیحا کم کردن وقت های تنهایی تون با خودتون
    باشگاه رفتن یا ورزش هایی مثل شنا ، کوهنوردی، پیاده روی و دو و ...
    الان که فصل بهار هست و شکوفایی گل و درختان
    گاهی واقعا زل زدن به یه گل زیبا میتونه همون حس طراوت و سرزندگی رو به آدم القا کنه

آقای sorena حرف قشنگی زدن
    ورزش خیلی میتونه روی روحیه اثرات مفید و عمیقی بذاره
    میتونید کلاس های مورد علاقه تون رو ثبت نام کنید حالا هنری یا علمی
    مطالعه ی کتاب های مفید هم میتونه خیلی خوب باشه
    گوش دادن موسیقی، رقصیدن، بی دلیل خندیدن! گاهی وقت ها باید به خودت نشون بدی مهم نیست و بلند بلند بخندی!
    و خلاصه کارای دیگه ای که میتونه روحیه تون رو عوض کنه

اینجوری کم کم این ماجرا براتون به مراتب کمرنگ میشه و میشید همون دختر سابق اما با یه سری تجارب جدید
    و همچنین یاد میگیرید دیگه احساس و عشق و صداقتتون رو برای هر کسی خرج نکنید

متاسفانه این روزا توی شبکه های مجازی به خصوص اینستا گرام خیلی ها وارد روابط میشن
    و خیلی ها فکر میکنن حالا چهارتا عکس و کلیپ خاص از خودشون بذارن یعنی واقعا خاصن و بقیه باید عاشقشون بشن!
    بعضی دوستام و اطرافیان رو میبینم ساعت ها وقتشون رو پای این برنامه ها میذارن
    و آخر سر هم میگن معتادش شدیم و برامون سودی هم نداره!
    بهتره یه مقدار بیشتر راجب کارامون تامل کنیم
    اینجوری بهتر میتونیم کارها و برنامه هامون رو مدیریت کنیم و وقت و عمرمون رو الکی پای یه سری چیزا که ارزشش رو ندارن هدر ندیم.

ضمن اینکه به هرحال عصر ارتباطات هست و این میتونه گاها خیلی مفید باشه
    اما ما هستیم که باید یاد بگیریم چطوری تو این محیط ها برخورد داشته باشیم که آسیب نبینیم.

با آرزوی حال خوب برای شما

7. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

درک نمی کنم یعنی واقعا پسری که بهت توهین می کرد و محل نمی گذاشت برات جذاب بود ؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای فرهمند نمایش پست ها
    درک نمی کنم یعنی واقعا پسری که بهت توهین می کرد و محل نمی گذاشت برات جذاب بود ؟
    نه از اولش این نبود من رفتار باهاشو بلد نبودم اونم دید نابلد و سادم دیگه سنگ تموم گذاشت
    به خدا سپردم دیگه خیلی اذیت شدم هنوزم حالم خوب نیست....
    حسه یه قربانیو دارم وااااقعا گاهی دلم میخواد احساسمو بکشم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد