صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 76 از 76

موضوع: خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

17141
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

بعدش ببخشید یک سوال برام پیش اومده غیر از مراجع ، آیا سخن امامان یا آیه قران در این زمینه گفته شده؟ کلن برام سواله من تو اینترنت گشتم ولی چیزی ندیدم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    بعدش ببخشید یک سوال برام پیش اومده غیر از مراجع ، آیا سخن امامان یا آیه قران در این زمینه گفته شده؟ کلن برام سواله من تو اینترنت گشتم ولی چیزی ندیدم
    آره خب امامها اجازه دادن که مراجع هم فتواشو دادن.

بنظر من که نیازی به دیدن کامل نیست و تیپ و قیافه و اخلاق و شخصیت مشخصه اگه دلنشین بود فکر نکنم دیگه مشکل خاصی بوجود بیاد.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    آره خب امامها اجازه دادن که مراجع هم فتواشو دادن.

بنظر من که نیازی به دیدن کامل نیست و تیپ و قیافه و اخلاق و شخصیت مشخصه اگه دلنشین بود فکر نکنم دیگه مشکل خاصی بوجود بیاد.
    خب من دقیقا دنبال همون آیه و یا سخن امامان هستم بعدشم صحبت مراجع تقلید در این حده که گفته شده فقط به دیدن صورت و دست ها و مو و محاسن زن اکتفا شود. که اونم مشخصه اشکالی نداره

بعدشم باتوجه به این سایت حتی نوشته عریان شدن حرام هست.
    و حتی یک قسمت همین سایت نوشته :نظر برخی از مراجع آن است که تنها می تواند به صورت و دست ها نگاه کند ، نه بیشتر از آن.

http://www.pasokhgoo.ir/node/42881
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 08:00 PM
    امضای ایشان

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اگر نظر شخصی من به عنوان یه دوست رو بخوای زندگی با ادمایی که تفکرات مردسالارانه دارن یه زندگی مزخرفه.چون الان داغه باهات خوبه بعد که بگذره میخواد بهت دستور بده از یکسری امکانات طبیعی محرومت کنه و هزاران مشکل ناشی از مردسالاری.من خیلی دیدم از این موارد رو.
    گفتم هم ایشون اگر واقعا ادم درستی بود از شما نمیخواست اندامتو براش به نمایش بزاری تا ببینه مورد پسندش هست یا نه!!
    ببخشید اینو میگم ولی این اقا واقعا عقب موندس.
    اره. از خیلی حرفاش فهمیدم سنتیه. مثلا وقتی میگم بابام داره تو کار خونه کمک میکنه میگه بابات زن ذلیله . گفتم بعضی کارها قدرت مردونه میخواد کار ما زنها نیست. میگه بابای من هیچ وقت اینکارارو نکرد برام قابل تعریف نیست. برعکس تو خانواده ی ما. کارای مارو میبینه میگه شما لوسین! از الانم میگه من دوست ندارم خونه هرکی برم. باید ازش خوشم بیاد. ولی هرکی دوست داشت خونه ما بیاد و توام هرجا خواستی برو. کلا انگار روابط اجتماعیش ضعیفه یکم. و بعضی اوقات خجالتیه( مثلا از خواستگاری رفتن خجالت میکشه همش میگه من بیام چطوری تو چشم بابات نگاه کنم. یا یه بار خواستم با دوستم و شوهرش بریم بیرون رفتارشو حداقل تو یه جمع کوچیک ببینم گفت نه من با تو رودروایسی دارم چه برسه اونا. پیش من فقط پرووئه واسه همینه میگه با تو راحتم کلا یه سری اخلاق های خاص داره. تنها خوبیش اینه چیزی پنهان نمیکنه و نقش بازی نمیکنه میگه من همینم. پسر خوبیه ولی یه سری اخلاقیات خاصی داره . فکر میکنم علارقم موقعیت خوبش( البته نسبت به موقعیت های دیگم خوب نیس. ولی چون من یه سری ملاک ها داشتم مثل اینکه حتما تحصیلاتش باید دانشگاه سراسری باشه حتما معدل بالا و درسخون باشه . ترجیحا شغل دولتی. قد بلندددد باشه و...) و این همشو داشت کات کنم بهتره ادامه آشنایی فایده ای نداره

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    اگر خواستگار شما آدم ریلکسی بود موضوع فرق میکرد و فقط نظر شما مهم بود. ولی با این تفاسیر آیا ایشون حاضره دختر مورد نظرش قبل از عقد همه اندام ایشون رو ببینه و درباره اندام جنسی مردانه و کم و زیاد بودن موهای بدن ایشون نظر بده و تصمیم بگیره؟
    درهر صورت برای یک خانم این موارد مهمه آیا اون آقا حاضر هست در معرض چنین انتخابی قرار بگیره؟
    یعنی چی دست هیچ پسری بهت نخورده ولی من میخواهم اندامت رو ببینم؟ اگر به هر دلیلی به جز مشخصات ظاهری، شما رو رد کرد و ظاهر شما رو بهانه قرار داد به روحیه و اعتماد بنفس شما لطمه زیادی وارد خواهد شد.
    برفرض شما تن به خواسته ایشون دادید اگر گفتش من با تو عقد و محرم نبودم خودت رو به من نشان دادی حتما با خواستگارهای دیگه هم تا این حد پیش رفتی آنوقت شما چه جوابی دارید؟
    این رو با توجه به پیش زمینه ذهنی ایشون عرض کردم
    من فکر میکنم آقا بیشتر مایل هستند شما رو امتحان کنند به ایشون بفرمایید اگر خیلی علاقه دارند شما رو ببینند مادر یا خواهرشان رو وکیل کنند تا مشخصات ظاهری شما رو بدون پوشش آنچنانی ببینند و تصمیم بگیرند.
    خیلی ممنونم از راهنماییتوون. مادرشون یه بار خواست بیاد من به یه سری دلایلی گفتم فعلا نه. نظر خوبی بود. اگه بار دیگه ای عنوان کرد میگم اگه براش مهمه خانوادش بیان ببینن

6. 2 کاربران زیر از بادبادک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خب من دقیقا دنبال همون آیه و یا سخن امامان هستم بعدشم صحبت مراجع تقلید در این حده که گفته شده فقط به دیدن صورت و دست ها و مو و محاسن زن اکتفا شود. که اونم مشخصه اشکالی نداره

و حتی یک قسمت همین سایت نوشته :نظر برخی از مراجع آن است که تنها می تواند به صورت و دست ها نگاه کند ، نه بیشتر از آن.
    آبا واقعا درست است که مرد و زن در روز خواستگاری می توانند جلوی هم لخت و عریان شوند؟ئلیلش چیست؟ | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    حدیثشو قبلا زیاد دیده بودم اما الان هر چی گشتم پیدا نشد.

توی حدیث به دیدن از پشت پارچه نازک اشاره شده بود نه نگاه مستقیم.

8. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

آبا واقعا درست است که مرد و زن در روز خواستگاری می توانند جلوی هم لخت و عریان شوند؟ئلیلش چیست؟ | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    از حضرت صادق علیه السلام پرسیدند: «آیا مرد می تواند به سوی زنی که می خواهد او را تزویج کند، نظر نماید؟

فرمودند: اشکالی ندارد، مادامی که قصدش لذت بردن نباشد و تنها به نیت اطلاع و آگاهی از شکل او باشد.» (فروع کافی)

عن الصادق(ع) قال : لا بأس بان ینظر الرجل الی المرأه اذا اراد ان یتزوجها, ینظر الی خلفها و الی وجهها ؛ امام صادق(ع) فرمودند: «مانعی ندارد که مرد قامت و صورت زنی را که قصد ازدواج با او را دارد، ببیند.» (وسایل الشیعه، ج 20 ، ص 88)

10. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوست خوبم به نظرم اصلا این رابطه به صلاحت نیست حتی چیزایی که از خانوادت هم گفته مشخصه تفاوت فرهنگی خیلی دارید کلا یه ادم بسته و غیر اجتماعی و با یه پیشنهاد بی شرمانه ! اصلا منطق خودت قبول داره !
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    قشنگ تحلیل کرده بود ولی بازم این نشون میده ابهامات زیاده چون سوال کننده از امام درست حدوحدوشو نپرسیده و کلی جواب دادن .
    و در نهایت اون قسمت دگرگونی فرهنگی و اجتماعی و مقایسه زمان گذشته با زمان ما دیگه جواب سوال رو مشخص میکنه به خصوص صحبت شیخ انصاری که میگفتن:

«اگر چه مردی که قصد ازدواج با زنی را دارد، از نظر همه فقها، می تواند نگاه به وجه و کفین او کند، ولی این کار بر بسیاری از زنان و بویژه دختران و خانواده های آنان که اصالت و اعتباری دارند، «شاق» است.»
    امضای ایشان

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

از حضرت صادق علیه السلام پرسیدند: «آیا مرد می تواند به سوی زنی که می خواهد او را تزویج کند، نظر نماید؟

فرمودند: اشکالی ندارد، مادامی که قصدش لذت بردن نباشد و تنها به نیت اطلاع و آگاهی از شکل او باشد.» (فروع کافی)

عن الصادق(ع) قال : لا بأس بان ینظر الرجل الی المرأه اذا اراد ان یتزوجها, ینظر الی خلفها و الی وجهها ؛ امام صادق(ع) فرمودند: «مانعی ندارد که مرد قامت و صورت زنی را که قصد ازدواج با او را دارد، ببیند.» (وسایل الشیعه، ج 20 ، ص 88)
    دقیقا این قسمت سوال که میپرسه که ایا میشه به زن نظر کنه و امام میفرمایند اشکالی نداره ، معلوم نیست سوال کننده منظورش نظر کردن به چه قسمتی بوده و امام کلی جواب دادن
    امضای ایشان

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دقیقا این قسمت سوال که میپرسه که ایا میشه به زن نظر کنه و امام میفرمایند اشکالی نداره ، معلوم نیست سوال کننده منظورش نظر کردن به چه قسمتی بوده و امام کلی جواب دادن
    منظور در بدترین حالت میتونه لباس نازک بدن نما باشه نه کاملا لخت بودن و یا دیدن از پشت پارچه نازک.

بقیه حرفا شک و تردیدهای بیخود و بی جهت هستند.

لباسهای امروزی هم که شکل اندام رو بخوبی نشون میدن مگه اینکه طرف اسفنج کار گذاشته باشه
    ویرایش توسط Experience : 05-29-2018 در ساعت 11:14 PM

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

منظور در بدترین حالت میتونه لباس نازک بدن نما باشه نه کاملا لخت بودن و یا دیدن از پشت پارچه نازک.

بقیه حرفا شک و تردیدهای بیخود و بی جهت هستند.

لباسهای امروزی هم که شکل اندام رو بخوبی نشون میدن مگه اینکه طرف اسفنج کار گذاشته باشه
    حالا مردا بخوان ببینن کی زیر بار میره ، آرزو بر جوانان عیب نیست
    امضای ایشان

17. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بریز دور این حرف هارو: /
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بریز دور این حرف هارو: /
    برو حجابتو درست کن

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان رفتم رک و پوسکنده بش گفتم. گفتم چرا این درخواستو کردی.میگه بدن برام مهمه شاید برای خیلیا مهم نباشه. گفتم خب از چه نظر برات مهمه! گفت تو ذوق نزنه! گفتم یعنی چی ؟ گفت مثلا قوز نباشه ، شکم نداشته باشه، سینه افتاده نباشه ( واقعا برا آقایون این چیزا مهمه؟؟؟ یا فقط این اینطوریه؟! ) گفتم من هیچکدوم اینارو ندارم ولی تضمینی نیست در اینده هم همینطور باشه میگه من به اینده کاری ندارم. گفتم پس قبلا هم با دخترا اشنا میشدی میگفتی اندامتونو ببینم. گفت من فقط با تو تا این مرحله از اشنایی پیش رفتم و ازت این درخواستو کردم. ( قبلا هم گفت با هرکی اشنا شده خیلی کوتاه بوده و خوشش نیومده. خیلیاشم به خاطر همین ظاهرشون بوده مثل قد کوتاهی یا چاقی و..) گفتم این حس بدیه ک دختر فکر کنه پسر اونو برای اندامش میخواد. ناراحت شد و گفت خدا میدونه چون فکر میکنم اخلاقت مثل خودمه میخوامت. همیشه اینو میگه..
    به یه جمع بندی رسیدم: 1- من عمرا پیشنهادشو قبول نمیکنم چون اصن خوشم نمیاد. 2- به پیشنهاد دوستمون اگه ایشون بازم درخواست کرد میگم مادرشون بیان ببینن 3- در نهایت اگه به توافق ضمنی رسیدیم و این آشنایی ادامه پیدا کرد ، حتما مشاوره قبل ازدواج بریم
    پ ن: دوستان امکان پاک کردن پست هست؟
    ویرایش توسط بادبادک : 05-30-2018 در ساعت 04:33 AM

21. کاربران زیر از بادبادک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بادبادک نمایش پست ها
    دوستان رفتم رک و پوسکنده بش گفتم. گفتم چرا این درخواستو کردی.میگه بدن برام مهمه شاید برای خیلیا مهم نباشه. گفتم خب از چه نظر برات مهمه! گفت تو ذوق نزنه! گفتم یعنی چی ؟ گفت مثلا قوز نباشه ، شکم نداشته باشه، سینه افتاده نباشه ( واقعا برا آقایون این چیزا مهمه؟؟؟ یا فقط این اینطوریه؟! ) گفتم من هیچکدوم اینارو ندارم ولی تضمینی نیست در اینده هم همینطور باشه میگه من به اینده کاری ندارم. گفتم پس قبلا هم با دخترا اشنا میشدی میگفتی اندامتونو ببینم. گفت من فقط با تو تا این مرحله از اشنایی پیش رفتم و ازت این درخواستو کردم. ( قبلا هم گفت با هرکی اشنا شده خیلی کوتاه بوده و خوشش نیومده. خیلیاشم به خاطر همین ظاهرشون بوده مثل قد کوتاهی یا چاقی و..) گفتم این حس بدیه ک دختر فکر کنه پسر اونو برای اندامش میخواد. ناراحت شد و گفت خدا میدونه چون فکر میکنم اخلاقت مثل خودمه میخوامت. همیشه اینو میگه..
    به یه جمع بندی رسیدم: 1- من عمرا پیشنهادشو قبول نمیکنم چون اصن خوشم نمیاد. 2- به پیشنهاد دوستمون اگه ایشون بازم درخواست کرد میگم مادرشون بیان ببینن 3- در نهایت اگه به توافق ضمنی رسیدیم و این آشنایی ادامه پیدا کرد ، حتما مشاوره قبل ازدواج بریم
    سلام
    خوب شد حرف دلت را زدید بهترین کار همین بود در مسئله مهم ازدواج خجالت معنی نمی دهد بحث یک عمر زندگی هست یعنی شک و تردید باید برود کنار. دقیقا در زندگی زناشویی نگفتن مسایل باعث برداشت غلط میشود دیوار بی اعتمادی شکل می گیرد من خیلی خوشم آمد از این صراحت لهجه.
    در پایان می توانید روی دکمه ویرایش در پستهایتان کلیک کرده و محتوای پستتان را پاک نمایید.

23. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اره. از خیلی حرفاش فهمیدم سنتیه. مثلا وقتی میگم بابام داره تو کار خونه کمک میکنه میگه بابات زن ذلیله . این همشو داشت کات کنم بهتره ادامه آشنایی فایده ای نداره
    ببین گاهی درسته که شما کسیو پیدا میکنی که با ملاک های مورد نظرت تطابق داره ولی خیلی مهمه که طرز فکر زن و مرد بهم شبیه باشه تا به مشکل برنخورن .شما تو یه خانواده با فرهنگ با یه پدر بافرهنگ بار اومدی واقعا برات سخته با مرد سنتی و کوتاه فکری مث ایشون زندگی کنی .مگر اینکه یا شما تحمل کنی یا ایشون عوض بشه که فکر میکنم مورد دوم نشدنیه.
    طرزفکر خانواد روشنی مث شما اینه مرد و زن کمک یار هم هستند ولی طرز فکر ایشون چند نسل از شما عقب تره و براشون افت داره که به زن احترام بزارن یا گوش بحرف زن بدن یا بقول خودشون اعمال زن زلیلی انجام بدن . اینجور ادما عاشق قلدر بازی و دستور دادن هستن و گاهی به شدت غیر منطقی هستن.
    نمونه اش رو خیلی دیدم.مردی که زنشو محدود میکنه از نظر ارایش و پوشش و رفت و امد،دائم زنشو چک میکنه،با فامیلای زنش رفت و امد نمیکنه و....واقعا زندگی با اینا سخت و عذاب اوره .
    گذشته از اینا درخواستی که ازت کرده و حرفایی که بهت زده به نظرم توهین امیزه .اگر این حرفو یه پسری میزد که کلا تفکراتش باز هست باز به نظرم اونقدر بد نبود ولی ایشون که مذهبیه و میگه زن دست نخورده میخوام واقعا ازش بعیده از دختری بخواد جلوش لخت بشه!!
    شما ازش بخواه عکس لختشو برات بفرسه اگر گفت چرا بگو میخوام ببینم سیکس پک داری سینه هات شل نیستن بدن پرمو نباشه پاهاتو اندامت لاغر یا زیادی چاق و تپل نباشه ببین بهش برنمیخوره ؟ببین قبول میکنه این کارو کنه؟
    من اگر خودم به شخصه بودم کلا دور این ادمو خط میکشیدم.
    حالا اگر بازم تردید داری میتونی یک یا دو جلسه مشاوره حضوری بری و راهنمایی بگیری.
    ویرایش توسط saba95 : 05-30-2018 در ساعت 01:07 PM

24. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یعنییی چییییی مادرش بیاد ببینه هیییچ کسی حق نداره اندام تورو ببینه نظر بده این توهینه واقعا متوجه نیستی خالد هرکیی میخواد ببینه با هر قصد و نیتی هم میخواد باشه مگه کلاست!!!! ارزش خودت نیا. پاین حتی جلو خواهر و مادرش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یعنییی چییییی مادرش بیاد ببینه هیییچ کسی حق نداره اندام تورو ببینه نظر بده این توهینه واقعا متوجه نیستی خالد هرکیی میخواد ببینه با هر قصد و نیتی هم میخواد باشه مگه کلاست!!!! ارزش خودت نیا. پاین حتی جلو خواهر و مادرش
    نه اینکه صرفا بیاد انداممو ببینه. چند باره خودش میگه مادرم بیاد اول. حالت جلسه خانومانه. من گفتم فعلا نه. چون هنوز مطمئن نشدم ازش ، که کار بخواد جدی بشه. گفتم اگه بازم این پیشنهادو داد که دیگه بعید میدونم بگه بگم اگه خیلی براش مهمه مادرش تو همون جلسه خانومانه میبینتم. نه اینکه لخت بشم . لباس باز مثل تاپ اینا میپوشم.. اینا سنتی هستن یعنی مادر باید دخترو ببینه و بپسنده. مادربزرگ منم اینطوری بود برای داییم دنبال دختر بودیم حتما اون باید میدیدو تایید میکرد. البته من قبول ندارم چنین چیزیو . مهم دختر و پسرن ک باید از هم خوششون بیاد ولی بعضیا اینطورین.

28. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    شما ازش بخواه عکس لختشو برات بفرسه اگر گفت چرا بگو میخوام ببینم سیکس پک داری سینه هات شل نیستن بدن پرمو نباشه پاهاتو اندامت لاغر یا زیادی چاق و تپل نباشه ببین بهش برنمیخوره ؟ببین قبول میکنه این کارو کنه؟
    .
    اگه بگم اینکارو میکنه چون معتقده اندام خیلی مهمه. بارها هم از من پرسیده از اندام من خوشت میاد؟! میگه این مهمه ک زن و شوهر از اندام هم راضی باشن. گفتم برای من اونقدر مهم نیس. گفت اگه مثلا من قد کوتاه بودم بازم دوسم داشتی؟؟ گفت نگو اندام مهم نیس خیلی مهمه.
    بله از نظر فکری باهم متفاوتیم ایشون سنتی تره. چون هم خانوادش اینجوریه هم کلا خواهر نداره خیلی چیزارو ممکنه درک نکنه به نسبت پسری که خواهر داره. اوایل از یه سری کارا تعجب میکرد ولی الان اپدیت شده ولی بازم سنتیه به نسبت ما.ارایشو پوشش چیزی نمیگه. من به چادر هم علاقه دارم . یه بار بش گفتم گفت نه خوشم نمیاد. نه خیلی باز نه چادر. ارایشم میگه در حد متعادل خوبه نه بی ارایش نه ارایش غلیظ. هر وقت یکم ارایش میکنم تشویق میکنه میگه خوشگل شدی و.. از نظرمحدود کردن ک میگه خودت برو هرجا دوست داشتی ولی من حوصله هرکسیو ندارم. کلا یکم درونگراست. اگه از تو جمعی سختش باشه یا خجالت بکشه نمیره. اینو از رفت و امد های خودش فهمیدم. مثلا با یه سری از فامیلاش ک راحت تره رفت و امدش زیاده یه سری نه . مثلا میگه خونه فلانی هر وقت میرم راجع به ازدواج من صحبت میکنه واسه همین من نمیرم اونجا. فعلا دارم با اخلاقیاتش اشنا میشم. چون راهش دوره شناخت خیلی به کندی اتفاق میوفته. فقط 3 بار دیدمش. وقتی رفتیم کافه من یه خانومو اقایی پشتش نشته بودن چشمم خورد بهشون یه لحظه، متوجه نگاهم شد پشت کرد ببینه کیه. یکم ترسیدم از این حرکتش گفتم نکنه از اون شکاکاست. ولی بازم نمیشه زود قضاوت کرد. چون من خیلی نمیبینمش . کلی سوال تو ذهنمه ک این تایپک فقط یه سوالش بود. مثلا اینکه تو قرار ملاقاتمون چطوری از زمانم به نحو احسن استفاده کنم برای شناختش؟ کافه رفتیم. خرید رفتیم . رفتاراشو دیدم. دلم میخواد رفتارشو تو یه جمع ببینم. اوووف خیلی سوال تو ذهنمه که برا هرکدومش میشه یه تایپک زد

29. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نه اینکه صرفا بیاد انداممو ببینه. چند باره خودش میگه مادرم بیاد اول. حالت جلسه خانومانه. من گفتم فعلا نه. چون هنوز مطمئن نشدم ازش ، که کار بخواد جدی بشه. گفتم اگه بازم این پیشنهادو داد که دیگه بعید میدونم بگه بگم اگه خیلی براش مهمه مادرش تو همون جلسه خانومانه میبینتم. نه اینکه لخت بشم . لباس باز مثل تاپ اینا میپوشم.. اینا سنتی هستن یعنی مادر باید دخترو ببینه و بپسنده. مادربزرگ منم اینطوری بود برای داییم دنبال دختر بودیم حتما اون باید میدیدو تایید میکرد. البته من قبول ندارم چنین چیزیو . مهم دختر و پسرن ک باید از هم خوششون بیاد ولی بعضیا اینطورین.
    توکه میدونی این رسم اشتباهی تونباید همچین اجازه ای بدی که نیت طرف که میاد خونه شما این باشه تن شمارو ببینه برا پسرش بپسنده! ! مگه هرکی سنتی باید این حرفهارو بزنه! !!! واقعا نفرت انگیزه نمیدونم چطور انقدر ساده داری میگیریش که اجازه بدی مادر پسره یکبار به نیت این بیاد پوست و بدن شمارو حالا برسی کنه با هر لباسی حالا!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب شد حرف دلت را زدید بهترین کار همین بود در مسئله مهم ازدواج خجالت معنی نمی دهد بحث یک عمر زندگی هست یعنی شک و تردید باید برود کنار. دقیقا در زندگی زناشویی نگفتن مسایل باعث برداشت غلط میشود دیوار بی اعتمادی شکل می گیرد من خیلی خوشم آمد از این صراحت لهجه.
    در پایان می توانید روی دکمه ویرایش در پستهایتان کلیک کرده و محتوای پستتان را پاک نمایید.
  32. 2 کاربران زیر از بادبادک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

اون پسر که تا حالا دختر ندیده که نمی دونه چی براش خوبه.... مـــــن باید نظر کارشناسی بدم...
    بگو کارشناس تایید کرده

34. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    هر کدوم از دوستان یه نظری داشتن که قابل احترامه
    ولی واقعا چرا ما ادما به هدف خلقتمون نگاه نمیکنیم .زندگی مشترک خلاصه شده در پاسخ به نیاز های جنسی نیست ماها همگی به یک شریک و همراه تو این صحنه زندگی نیاز داریم .تا حالا شده به این نتیجه برسین تنها چیز ابدی روح انسان هست جسمش تنها یه ابزاره مگه فرد میتونه انتخاب کنه با چه کالبدی به دنیا بیاد دید من های نوعی اگه عوضش میشد دیگه هیچ وقت به چشم یک ...بهم دیگه نگاه نمیکردم شاید میتونستیم به بعد روحانی ارتباط برسیم .

36. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47623
    تشکـر
    22
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اشتباه ممنوع
    خیلی تاثیر گذار بود😅🖐️

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)