صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 76

موضوع: خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

17142
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

سلام دوستان. پیشاپیش ازاینکه مطلبم طولانیه عذرخواهی میکنم. لطفار راهنماییم کنید.من 28 سالمه و مدت تقریبا 1 ساله با پسری33 ساله اشنا شدم. ایشون یه استان دیگه هستن و راهمون دوره. چندبار بیشتر همو ندیدیم. ابتدا به نظرم ایشون تقریبا تمام ملاک های منو ( تحصیلات سراسری. درس خون. کار دولتی. تقریبا مذهبی یعنی نماز روز انجام میده. خانواده خوب پدر رئیس بانک. قد بلند، چون خودمم قد بلندم برام خیلی مهمه) داشت به جز وضعیت مالی ک از ما پایین تره. با اینکه من مانتویی و کاملا از نظر پوشش امروزی هستم و ایشون ب راحتی میتونه انداممو از ظاهر بفهمه اما میگه دوست داره قبل ازدواج انداممو ببینه!! یه پیج روانشناسی در مورد رابطه قبل ازدواج صحبت میکرد براش فرستادم ببینم نظرش چیه گفت به نظرم این درست نیس دختر قبل ازدواج بدن خودشو برای پسر عرضه کنه و رابطه داشته باشه . ************ مهم هست اما چیزی ک مهم تره اندامه. من دوست دارم حدالمکان اندام طرف مقابلمو ببنم. این اهمیت بیش از اندازش به اندام نگرانم میکنه. بش گفتم اگه ایده ال گرا هستی باید بگم که هیچ اندامی بدون نقص نیست. و اینکه بعدا ممکنه اتفاقات زیادی بیوفته اگه من تصادف کنم و بدنم تغییر شکل بده. اگه زایمان کنم و... اونوقت چی؟ گفت بعدها خیلی اتفاقات ممکنه بیوفته مهم الانه اول زندگی ادم ارزو داره و .. ( اینم بگم ک تو این یه سال دو سه بار ************ چت داشته و من همش مسخره بازی در میاوردم ببینم چیکار میکنه تا کجا پیش میره. فهمیدم قبلا هم اینکارو کرده و بهش گفتم گفت اره ولی فقط در حد چت بوده)

من همیشه دنبال پسری بودم ک قبلا رابطه ای تجربه نکرده باشه مثل خودم . و اینو حق خودم میدونم ک با یه پسر پاک ازدواج کنم.. و اینکه از پسرهای چسب ک خیلی ابراز محبت میکنن و لوسن خوشم نمیومد و میگفتم پسر باید مغرور باشه. من این چیزارو تو این اقا دیدیم. ولی با گذشت زمان فهمیدم چنین فانتزی هایی ک داشتم خیلی هم خوب نیست. غرور خوبه ولی نه برای کسی ک دوسشداری. ایشون خیلی محبت نمیکنه ته جمله عاشقانش فداتبشم. قربونت برم . و جیگرمیه! ک بعضی اوقات واقعا احساس میکنم سنگ دله. یا اینکه اصلا تجربه رابطه نداره و این باعث حریص شدنش شده. و این حسو بم انتقال میده که به من به عنوان یه طعمه نگاه میکنه ( فکر میکنم از اوناست ک شب ازدواج از فرط ندید پدید بودن سریع میره سر اصل مطلب بدون نوازش و معاشقه. یه بار بش گفتم میگه مگه من وحشیم ولی میدونم .. چون فقط دستمو میگیره تو یه فاز دیگه میره چه برسه..) الان ک مدتی از رابطمون گذشته فکر میکنم بد نیست پسر قبل ازدواج رابطه داشته باشه حداقل اینجوری بلده با خانمش چه رفتاری داشته باشه یا اینکه بدن براش دیگه انقدر مهم نمیشه.یا اصلا تضمینی هست ک چون قبلا رابطه ای نداشته دراینده هم همینطور پاک و متعهد بمونه؟ ایشون نه دوست دختر داشته نه خواهر و از دنیای دخترها چیز زیادی سر در نمیاره. و تازه تو این 1 سال خیلی چیزا فهمیده و کم و بیش رعایت کرده. من گاهی اعتراض میکنم ایشون میگن دوست داشتن از نظر من یعنی بخاطر تو این همه راه اومدم تا ببینمت یا بخاطرت فلان کارو کردم. که به نظر خیلی کارای شاقی نبود هر پسر دختری ک بخوان باهم اشنا بشن باید این مراحل طی بشه . ایشون خیلی مغروره به شدت . بخاطر موقعیت و اعتبار خانوادش دخترای زیادی بش پیشنهاد میشده ولی ایشون از هرکدوم یه ایرادی میگرفته . ولی به من میگه تو همه اون چیزایی ک میخوام داری. زیبایی. تحصیلات. خانواده.سالم بودن و اینکه میگه من با تو خیلی راحتم . دو سری ک بش گفتم خواستگار دارم و.. گریه کرد. میگه نمیتونم ببینم تو مال یکی دیگه باشی هیچکی جز من قدر تورو نمیدونه و.. یکم خشک و سنتی و مرد سالارانس رفتارش ، وقتی ابراز محبت میکنم یا عشوه میام میگه باز لوس شد. اصلا این تنازی ها روش هیچ تاثیری نداره . زمانی ک قهر میکنم حرفو گوش میده. میگه چشم فقط تو قهر نکن. تو قهر کنی من میمیرم. تنها نقطه ضعفش همینه! بعدم اشتی کردیم 2 روز چیزی ک خواستمو انجام میده باز روز از نو...
    من الان گیر کردم نمیدونم این پسر خوبیه یا نه. از اون طرف هیچ رابطه ای با کسی نداشته و پاکه . یه چیزایی میگه ک فکر میکنم پسر خوبیه مثلا میگه نامزد کردیم من شب خوابیدن خونتون نمیمونم میگم چرا میگه خیلی زشته بابات هست من بیام اتاقت بخوابم! نهایتا اگه شب موندم میرم تو حال میخوابم یا یه جا اجاره میکنم با هم بریم. من روم نمیشه جلو خانوادت باهم باشیم. یا مثلا معتقده ک تو دوره نامزدی نباید رابطه کامل داشت(اینجا پسر دخترا رعایت نمیکنن چنین چیزیو عقد کردن دیگه رابطه کامل دارن). و میگه ازدواج کردیم شب زفاف نماز میخونیم باهم و قسم میخوریم جز با هم باکسی نباشیم. از اون طرف چند بار ************ چت داشت و اصرارش برای داشتن یه بدن ایده ال از طرف همسر منو نگران میکنه. میگم نکنه مشکل روحی روانی داشته باشه ک ************ چت میکنه ؟؟ یه بار بش گفتم گفت اونا ک همیشه اینکارو میکنن مریضن. خودش تو این یه سال دو سه بار اینکارو کرده. من نمیدونم ممکنه در اینده هم اینکارو انجام بده؟ یا اینکه مثلا بعدا از اندام من ایراد بگیره؟ چون به شدت بدم میاد از اینکار. من از اندامم راضی هستم و همه هم تعریف میکنن اما کسی که ایده ال گرا باشه بالاخره میگرده یه ایرادی پیدا میکنه. یه بار گفت اگه یکم چاقتر بشی بهتره گفتم همینم ک هستم میخوای بخواه نمیخوای نخواه . مجردی و میتونی انتخاب های دیگه داشته باشی ک گفت چرا قاطی میکنی من فقط تورو میخوام و... این اقا مریضه ؟ سالمه؟ چیه؟ ندید پدیده؟ گیج شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

نقل قول نوشته اصلی توسط بادبادک نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سلام

من اگر جای شما باشم تحت هیچ شرایطی به درخواست ایشان جواب مثبت نمیدهم. بلکه از ایشان دعوت میکنم تا به اتفاق هم به یک روانشناس حاذق جهت مشاوره ی ازدواج، آنهم برای چند جلسه مراجعه کنیم. اینکه دقیقا در ذهن و تفکر ایشان چه میگذرد، باید به صورت دقیق توسط یک دکتر روانشناس مجرب طی جلسات مشاوره برای ازدواج بررسی شود. طی این بررسی به شما گفته می شود که این تفکر صرفا نشات گرفته از یک فانتزی و احیانا تصور پسری است که شناختی از دخترها ندارد یا ناشی از کمالگرایی و توجه وسواسگونه و بیش از حد به اندام طرف مقابل (و حتی مقایسه با بازیگران خارجی!). اینکه چقدر این افکار در آینده خطرناک هستند، فقط و فقط انجام جلسات متعدد مشاوره ازدواج با دکتر روانشناس مشخص میکند.
    ویرایش توسط AmirAli65 : 05-26-2018 در ساعت 12:15 AM

3. 5 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

احتمالاً ایشون در اینکه شما رو دوس دارن یا نه دچار تردید هستند و برای همین گیر دادن به این چیزا.

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا تو این مدت درخواستشونو قبول نکردم و گفتم بدم میاد از این کار. گفتم اون چیزا ک تو تو فیلمای خارجی یا پورن دیدی دستکاری شدست. ( گفتم شاید داره مقایسه میکنه) گفت نه اونا که بالاتنه و پایین تنشون بزرگه تو اصلا اونجوری نیستی ( یعنی خودش میدونه من ظریفم و کلا یه چیز کلی از اندامم میدونه) ولی اصلا درک نمیکنم این اصرارش برا چیه. البته اصرار نه اینکه همیشه بگه. در طی این یه سال شاید 5 بار گفته باشه. خیلی رو این اندام حساسه مثلا میگه حتما پوست سفید باشه یا اینطوری و.. من همش گارد میگیرم میگه چرا ناراحت میشی تو ک این چیزایی ک من میخوامو داری. درسته ک دارم ولی از اینکه انقدر این مسائل مهمه براش متعجبم . متاسفانه مشاوره بیا هم نیست. یه بار گفتم نظرت راجع به مشاوره قبل ازدواج چیه میگه من نمیام خودت میخوای برو. من خودم میدونم چه تصمیمی برای زندگیم باید بگیرم . بعد پرسید اگه اونا بگن شما به هم نمیخورین توهم میگی نه ؟ گفتم اگه دلایلشون منطقی باشه اره.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام

من اگر جای شما باشم تحت هیچ شرایطی به درخواست ایشان جواب مثبت نمیدهم. بلکه از ایشان دعوت میکنم تا به اتفاق هم به یک روانشناس حاذق جهت مشاوره ی ازدواج، آنهم برای چند جلسه مراجعه کنیم. اینکه دقیقا در ذهن و تفکر ایشان چه میگذرد، باید به صورت دقیق توسط یک دکتر روانشناس مجرب طی جلسات مشاوره برای ازدواج بررسی شود. طی این بررسی به شما گفته می شود که این تفکر صرفا نشات گرفته از یک فانتزی و احیانا تصور پسری است که شناختی از دخترها ندارد یا ناشی از کمالگرایی و توجه وسواسگونه و بیش از حد به اندام طرف مقابل (و حتی مقایسه با بازیگران خارجی!). اینکه چقدر این افکار در آینده خطرناک هستند، فقط و فقط انجام جلسات متعدد مشاوره ازدواج با دکتر روانشناس مشخص میکند.
    اصلا تو این مدت درخواستشونو قبول نکردم و گفتم بدم میاد از این کار. گفتم اون چیزا ک تو تو فیلمای خارجی یا پورن دیدی دستکاری شدست. ( گفتم شاید داره مقایسه میکنه) گفت نه اونا که بالاتنه و پایین تنشون بزرگه تو اصلا اونجوری نیستی ( یعنی خودش میدونه من ظریفم و کلا یه چیز کلی از اندامم میدونه) ولی اصلا درک نمیکنم این اصرارش برا چیه. البته اصرار نه اینکه همیشه بگه. در طی این یه سال شاید 5 بار گفته باشه. خیلی رو این اندام حساسه مثلا میگه حتما پوست سفید باشه یا اینطوری و.. من همش گارد میگیرم میگه چرا ناراحت میشی تو ک این چیزایی ک من میخوامو داری. درسته ک دارم ولی از اینکه انقدر این مسائل مهمه براش متعجبم . متاسفانه
    مشاوره
    بیا هم نیست. یه بار گفتم نظرت راجع به مشاوره قبل ازدواج چیه میگه من نمیام خودت میخوای برو. من خودم میدونم چه تصمیمی برای زندگیم باید بگیرم . بعد پرسید اگه اونا بگن شما به هم نمیخورین توهم میگی نه ؟ گفتم اگه دلایلشون منطقی باشه اره.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

احتمالاً ایشون در اینکه شما رو دوس دارن یا نه دچار تردید هستند و برای همین گیر دادن به این چیزا.
    نمیدونم والله. پس چرا برای جلو اومدن و رسمی شدن اقدام کرده؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    چند روز پیش قانون اجباری شدن مشاوره قبل از ازدواج در مجلس تصویب شد یک کم صبر کنید قانون به مرحله اجرا دربیاید دیگر رفتن پیش مشاور توفیق اجباری هست.

10. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نمیدونم والله. پس چرا برای جلو اومدن و رسمی شدن اقدام کرده؟
    چون از سن ازدواجشون خیلی گذشته طی این مدت سلیقشون سال به سال آپدیت شده.

ممکنه با هیچ دختری نبوده باشن اما بهرحال توی جامعه که میگردن و خانمها رو میبینن و همینطور فیلم میبینن.

این بروز شدن سلیقه باعث میشه در انتخابشون سختگیر باشن و تردید کنن.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    چند روز پیش قانون اجباری شدن مشاوره قبل از ازدواج در مجلس تصویب شد یک کم صبر کنید قانون به مرحله اجرا دربیاید دیگر رفتن پیش مشاور توفیق اجباری هست.
    چقدر عالی

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چون از سن ازدواجشون خیلی گذشته طی این مدت سلیقشون سال به سال آپدیت شده.

ممکنه با هیچ دختری نبوده باشن اما بهرحال توی جامعه که میگردن و خانمها رو میبینن و همینطور فیلم میبینن.

این بروز شدن سلیقه باعث میشه در انتخابشون سختگیر باشن و تردید کنن.
    درسته این سخت گیر شدن هم برای دختر هم پسر با افزایش سن صدق میکنه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام
    بعد یه عمر مردم یه نفرو پیدا میکنن برا ازدواج اون رو هم مشاور تایید نمیکنه

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

نظر شخصیم اینه که اون مواردی که اشاره کردیدیعنی: (تحصیلات سراسری. درس خون. کار دولتی. تقریبا مذهبی یعنی نماز روز انجام میده. خانواده خوب پدر رئیس بانک. قد بلند، چون خودمم قد بلندم برام خیلی مهمه) همهی اینه خوبه ولی همش ظاهر قضیه هست یعنی خبر از باطنو اخلاق و تفاهم که آینده ی یک زندگی مشترک رو رقم میزنه رو نمیده و اخلاق هست که از همه ی اینا مهم تره . به نظرم این درخواستشون اصلا درست نبوده .بهتره دوره ی نامزادیتونو بیشتر کنید تا بیشتر بشناسیدش
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

16. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من تو کار شما جماعت دختر موندم آخه اینقدر ساده اید

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان. پیشاپیش ازاینکه مطلبم طولانیه عذرخواهی میکنم. لطفار راهنماییم کنید.من 28 سالمه و مدت تقریبا 1 ساله با پسری33 ساله اشنا شدم. ایشون یه استان دیگه هستن و راهمون دوره. چندبار بیشتر همو ندیدیم. ابتدا به نظرم ایشون تقریبا تمام ملاک های منو ( تحصیلات سراسری. درس خون. کار دولتی. تقریبا مذهبی یعنی نماز روز انجام میده. خانواده خوب پدر رئیس بانک. قد بلند، چون خودمم قد بلندم برام خیلی مهمه) داشت به جز وضعیت مالی ک از ما پایین تره. با اینکه من مانتویی و کاملا از نظر پوشش امروزی هستم و ایشون ب راحتی میتونه انداممو از ظاهر بفهمه اما میگه دوست داره قبل ازدواج انداممو ببینه!! یه پیج روانشناسی در مورد رابطه قبل ازدواج صحبت میکرد براش فرستادم ببینم نظرش چیه گفت به نظرم این درست نیس دختر قبل ازدواج بدن خودشو برای پسر عرضه کنه و رابطه داشته باشه . ************ مهم هست اما چیزی ک مهم تره اندامه. من دوست دارم حدالمکان اندام طرف مقابلمو ببنم. این اهمیت بیش از اندازش به اندام نگرانم میکنه. بش گفتم اگه ایده ال گرا هستی باید بگم که هیچ اندامی بدون نقص نیست. و اینکه بعدا ممکنه اتفاقات زیادی بیوفته اگه من تصادف کنم و بدنم تغییر شکل بده. اگه زایمان کنم و... اونوقت چی؟ گفت بعدها خیلی اتفاقات ممکنه بیوفته مهم الانه اول زندگی ادم ارزو داره و .. ( اینم بگم ک تو این یه سال دو سه بار ************ چت داشته و من همش مسخره بازی در میاوردم ببینم چیکار میکنه تا کجا پیش میره. فهمیدم قبلا هم اینکارو کرده و بهش گفتم گفت اره ولی فقط در حد چت بوده)

من همیشه دنبال پسری بودم ک قبلا رابطه ای تجربه نکرده باشه مثل خودم . و اینو حق خودم میدونم ک با یه پسر پاک ازدواج کنم.. و اینکه از پسرهای چسب ک خیلی ابراز محبت میکنن و لوسن خوشم نمیومد و میگفتم پسر باید مغرور باشه. من این چیزارو تو این اقا دیدیم. ولی با گذشت زمان فهمیدم چنین فانتزی هایی ک داشتم خیلی هم خوب نیست. غرور خوبه ولی نه برای کسی ک دوسشداری. ایشون خیلی محبت نمیکنه ته جمله عاشقانش فداتبشم. قربونت برم . و جیگرمیه! ک بعضی اوقات واقعا احساس میکنم سنگ دله. یا اینکه اصلا تجربه رابطه نداره و این باعث حریص شدنش شده. و این حسو بم انتقال میده که به من به عنوان یه طعمه نگاه میکنه ( فکر میکنم از اوناست ک شب ازدواج از فرط ندید پدید بودن سریع میره سر اصل مطلب بدون نوازش و معاشقه. یه بار بش گفتم میگه مگه من وحشیم ولی میدونم .. چون فقط دستمو میگیره تو یه فاز دیگه میره چه برسه..) الان ک مدتی از رابطمون گذشته فکر میکنم بد نیست پسر قبل ازدواج رابطه داشته باشه حداقل اینجوری بلده با خانمش چه رفتاری داشته باشه یا اینکه بدن براش دیگه انقدر مهم نمیشه.یا اصلا تضمینی هست ک چون قبلا رابطه ای نداشته دراینده هم همینطور پاک و متعهد بمونه؟ ایشون نه دوست دختر داشته نه خواهر و از دنیای دخترها چیز زیادی سر در نمیاره. و تازه تو این 1 سال خیلی چیزا فهمیده و کم و بیش رعایت کرده. من گاهی اعتراض میکنم ایشون میگن دوست داشتن از نظر من یعنی بخاطر تو این همه راه اومدم تا ببینمت یا بخاطرت فلان کارو کردم. که به نظر خیلی کارای شاقی نبود هر پسر دختری ک بخوان باهم اشنا بشن باید این مراحل طی بشه . ایشون خیلی مغروره به شدت . بخاطر موقعیت و اعتبار خانوادش دخترای زیادی بش پیشنهاد میشده ولی ایشون از هرکدوم یه ایرادی میگرفته . ولی به من میگه تو همه اون چیزایی ک میخوام داری. زیبایی. تحصیلات. خانواده.سالم بودن و اینکه میگه من با تو خیلی راحتم . دو سری ک بش گفتم خواستگار دارم و.. گریه کرد. میگه نمیتونم ببینم تو مال یکی دیگه باشی هیچکی جز من قدر تورو نمیدونه و.. یکم خشک و سنتی و مرد سالارانس رفتارش ، وقتی ابراز محبت میکنم یا عشوه میام میگه باز لوس شد. اصلا این تنازی ها روش هیچ تاثیری نداره . زمانی ک قهر میکنم حرفو گوش میده. میگه چشم فقط تو قهر نکن. تو قهر کنی من میمیرم. تنها نقطه ضعفش همینه! بعدم اشتی کردیم 2 روز چیزی ک خواستمو انجام میده باز روز از نو...
    من الان گیر کردم نمیدونم این پسر خوبیه یا نه. از اون طرف هیچ رابطه ای با کسی نداشته و پاکه . یه چیزایی میگه ک فکر میکنم پسر خوبیه مثلا میگه نامزد کردیم من شب خوابیدن خونتون نمیمونم میگم چرا میگه خیلی زشته بابات هست من بیام اتاقت بخوابم! نهایتا اگه شب موندم میرم تو حال میخوابم یا یه جا اجاره میکنم با هم بریم. من روم نمیشه جلو خانوادت باهم باشیم. یا مثلا معتقده ک تو دوره نامزدی نباید رابطه کامل داشت(اینجا پسر دخترا رعایت نمیکنن چنین چیزیو عقد کردن دیگه رابطه کامل دارن). و میگه ازدواج کردیم شب زفاف نماز میخونیم باهم و قسم میخوریم جز با هم باکسی نباشیم. از اون طرف چند بار ************ چت داشت و اصرارش برای داشتن یه بدن ایده ال از طرف همسر منو نگران میکنه. میگم نکنه مشکل روحی روانی داشته باشه ک ************ چت میکنه ؟؟ یه بار بش گفتم گفت اونا ک همیشه اینکارو میکنن مریضن. خودش تو این یه سال دو سه بار اینکارو کرده. من نمیدونم ممکنه در اینده هم اینکارو انجام بده؟ یا اینکه مثلا بعدا از اندام من ایراد بگیره؟ چون به شدت بدم میاد از اینکار. من از اندامم راضی هستم و همه هم تعریف میکنن اما کسی که ایده ال گرا باشه بالاخره میگرده یه ایرادی پیدا میکنه. یه بار گفت اگه یکم چاقتر بشی بهتره گفتم همینم ک هستم میخوای بخواه نمیخوای نخواه . مجردی و میتونی انتخاب های دیگه داشته باشی ک گفت چرا قاطی میکنی من فقط تورو میخوام و... این اقا مریضه ؟ سالمه؟ چیه؟ ندید پدیده؟ گیج شدم
    ممنون از آقا سعید بابت دعوتشون
    سلام دوست عزیز
    اول باید بگم شما وارد یک رابطه قبل از ازدواج شدید! و اینکه ایشون به نظر بنده مشکل خاصی ندارند و این شما هستید که درگیر تناقضاتید.
    از طرفی دلتون میخواد ازدواجتون از روی شناخت باشه و از طرفی هم نمیخواستید سنتی ازدواج کنید.
    س..ک..س چ...ت بین تمام افراد نرمال دنیا وجود داره. توی خارج برای کلیه افراد (چه متاهل، چه رابطه دختر پسری) و توی ایران بین زنو شوهرها (و خوب امروزه خ از دختر پسرها هم باهم این کارو تجربه میکنن. من نه نفی میکنم و نه تایید) ما گاهی از مراجعامون که خیلی این حرف ها براشون تابو هستش، میخواییم که با همسرشون حرف ها و فانتزی هاشونو به هم دیگه به صورت نوشتاری یا چت بگن. تا اقلا طرفین از رویاهای هم دیگه با خبر بشند.
    دو اینکه رابطه جنسی مهم ترین رکن یک ازدواج هستش و عدم هماهنگی طرفین موجب از بین رفتن تدریجی رابطه میشه.
    در ضمن اینکه پیشنهاد ایشون رو خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که ایشون ندید بدید باشه. ادم ها گاهی برای بهتر شدن هم دیگه کمک میکنن. مثلا ممکنه ایشون هم چاق بودند و شما دلتون میخواست که لاغر تر بشن. پس از ازدواج خیلی مهمه که دو طرف از اندام هم دیگه راضی باشند برای همین بهتره کلیه حرف هاشونو قبل از ازدواج بزنند.
    خانم عزیز این حرف های عشق پاک رو بریزید دور. عشق یکی از مهم ترین اساسش کشش جنسی هستش.
    خود بنده بسیار تمایل داشتم که همسرم حتما قبل از ازدواج و اشنایی با من با کسی رابطه دوستی میداشت تا هم خودشو بهتر شناخته باشه و هم بدونه با خانم ها چطور برخورد کنه.(این نظر من نسبت به ازدواج خودم بود) و دوستان مذهبی هم جالبه بدونند که اگر از نظر مذهبی هم باشه نظر بیشتر مراجع اینه که خواستگار حق داره یک بار ببینه اندام کسی که قطعا میخواد باهاش ازدواج کنه رو.(نظرات ایت اله خامنه ای، بهجت، مکارم و... با یک سرچ میتونید پیدا کنید سایر نظرات رو)
    ولی پیشنهاد بنده اگر تمایل به هیچ کدام از این کارها ندارید. میتونید دوتایی باهم یک مشاوره ازدواج برید و یک تست سنجش میزان تمایل جنسی بدید تا از چند و چون هم دیگه با خبر بشید. و حرف ها و فانتزی هاتونو به مشاور بگید تا ایشون به دو طرف منتقل کنه.
    همون طور که شما دلتون میخواد رابطه رمانتیک باشه یا اینکه فکر میکنید ایشون وحشی هستند قطعا ایشون هم یک سری تفکراتی دارند که من خیلی بهتر میدونم قبل از ازدواج حتما ازش باخبر باشید.(اینجا اغلب دوستان مجرد هستند، برای همین ایده ال هاشون ممکنه خیلی با دنیای واقعی تفاوت داشته باشه. تاکید کنم که تاهل رو شرط موفقیت و یا شعور نمیدونم. سوتفاهمی برای دوستان پیش نیاد.)
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 05-26-2018 در ساعت 09:28 AM

19. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس 95 نمایش پست ها
    قبول نکنید
    مثل اینکه میخواد شمارو با بقیه مقایسه کنه (ایده آل خودش)
    این چه کثافت کاریه دیگه
    درخواستشو قبول نکنم. یا کلا خودشو

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    ممنون از آقا سعید بابت دعوتشون
    سلام دوست عزیز
    اول باید بگم شما وارد یک رابطه قبل از ازدواج شدید! و اینکه ایشون به نظر بنده مشکل خاصی ندارند و این شما هستید که درگیر تناقضاتید.
    از طرفی دلتون میخواد ازدواجتون از روی شناخت باشه و از طرفی هم نمیخواستید سنتی ازدواج کنید.
    س..ک..س چ...ت بین تمام افراد نرمال دنیا وجود داره. توی خارج برای کلیه افراد (چه متاهل، چه رابطه دختر پسری) و توی ایران بین زنو شوهرها (و خوب امروزه خ از دختر پسرها هم باهم این کارو تجربه میکنن. من نه نفی میکنم و نه تایید) ما گاهی از مراجعامون که خیلی این حرف ها براشون تابو هستش، میخواییم که با همسرشون حرف ها و فانتزی هاشونو به هم دیگه به صورت نوشتاری یا چت بگن. تا اقلا طرفین از رویاهای هم دیگه با خبر بشند.
    دو اینکه رابطه جنسی مهم ترین رکن یک ازدواج هستش و عدم هماهنگی طرفین موجب از بین رفتن تدریجی رابطه میشه.
    در ضمن اینکه پیشنهاد ایشون رو خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که ایشون ندید بدید باشه. ادم ها گاهی برای بهتر شدن هم دیگه کمک میکنن. مثلا ممکنه ایشون هم چاق بودند و شما دلتون میخواست که لاغر تر بشن. پس از ازدواج خیلی مهمه که دو طرف از اندام هم دیگه راضی باشند برای همین بهتره کلیه حرف هاشونو قبل از ازدواج بزنند.
    خانم عزیز این حرف های عشق پاک رو بریزید دور. عشق یکی از مهم ترین اساسش کشش جنسی هستش.
    خود بنده بسیار تمایل داشتم که همسرم حتما قبل از ازدواج و اشنایی با من با کسی رابطه دوستی میداشت تا هم خودشو بهتر شناخته باشه و هم بدونه با خانم ها چطور برخورد کنه.(این نظر من نسبت به ازدواج خودم بود) و دوستان مذهبی هم جالبه بدونند که اگر از نظر مذهبی هم باشه نظر بیشتر مراجع اینه که خواستگار حق داره یک بار ببینه اندام کسی که قطعا میخواد باهاش ازدواج کنه رو.(نظرات ایت اله خامنه ای، بهجت، مکارم و... با یک سرچ میتونید پیدا کنید سایر نظرات رو)
    ولی پیشنهاد بنده اگر تمایل به هیچ کدام از این کارها ندارید. میتونید دوتایی باهم یک مشاوره ازدواج برید و یک تست سنجش میزان تمایل جنسی بدید تا از چند و چون هم دیگه با خبر بشید. و حرف ها و فانتزی هاتونو به مشاور بگید تا ایشون به دو طرف منتقل کنه.
    همون طور که شما دلتون میخواد رابطه رمانتیک باشه یا اینکه فکر میکنید ایشون وحشی هستند قطعا ایشون هم یک سری تفکراتی دارند که من خیلی بهتر میدونم قبل از ازدواج حتما ازش باخبر باشید.(اینجا اغلب دوستان مجرد هستند، برای همین ایده ال هاشون ممکنه خیلی با دنیای واقعی تفاوت داشته باشه. تاکید کنم که تاهل رو شرط موفقیت و یا شعور نمیدونم. سوتفاهمی برای دوستان پیش نیاد.)
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون. در جوابتون میخواستم چند نکته بگم. 1- وقتی ژنتیک من اینه و چاق نمیشم چیکار کنم؟ من واقعا نمیخوام خودمو تحمیل کنم یا اینکه در اینده همسرم از اندامم راضی نباشه و مشکلاتی پیش بیاد. اصلا حوصله تنش ندارم و میخوام زنگی آرومی داشته باشم.. برای همین خیلی رک گفتم اگه دوست نداری میتونی انتخاب های دیگه ای داشته باشی. ( واقعا اینو خیلی جدی گفتم نه از رو لجبازی یا چیز دیگه ای ) 2-میدونم کشش جنسی مهمه و ما حرفامونو زدیم و هرسوالی ک داشتیم از هم پرسیدیم. اما اینکه بخوان بدنموببینن برام قایل درک نیست. چون هنوز معلوم نیس خانواده من راضی به این وصلت بشن و خودمم دوست ندارم بدنمو نامحرم ببینه. من ادم مذهبی نیستم کاملا از همه لحاظ امروزیم ولی بعضی چیزا برام مهمه. 3. من نگفتم ایشون وحشین. چون رفتاراشون نشون میده ک خیلی کنجکاو و حریصن من میترسم که روال یه رابطه عادی پیش نره در این مورد من غیر مستقیم ازش پرسیدم ایشون گفتن مگه من وحشیم... 4. بله حتما باید مشاوره بریم اگه قبول کنن و همراه بشن چون مشاوره قبول ندارن. فکر کنم با مشاوره مشخص میشه این درخواستش بخاطر کنجکاوی یا هرچیز دیگه یا اینکه رفتار وسواسگونشه که دراین صورت خطرناکه

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    نظر شخصیم اینه که اون مواردی که اشاره کردیدیعنی: (تحصیلات سراسری. درس خون. کار دولتی. تقریبا مذهبی یعنی نماز روز انجام میده. خانواده خوب پدر رئیس بانک. قد بلند، چون خودمم قد بلندم برام خیلی مهمه) همهی اینه خوبه ولی همش ظاهر قضیه هست یعنی خبر از باطنو اخلاق و تفاهم که آینده ی یک زندگی مشترک رو رقم میزنه رو نمیده و اخلاق هست که از همه ی اینا مهم تره . به نظرم این درخواستشون اصلا درست نبوده .بهتره دوره ی نامزادیتونو بیشتر کنید تا بیشتر بشناسیدش
    درسته. معیار های کلی رو دیدم و اجازه دادم بیشتر باهم اشنا بشیم تا از مهم ترین معیارم که اخلاقیاته مطمئن بشم. هیچ وقت تا مطمئن نشدم این رابطه رو جدی نمیکنم.

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من تو کار شما جماعت دختر موندم آخه اینقدر ساده اید
    چیکار کردم که فکر میکنید ساده ایم؟!

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    ... از نظر مذهبی هم باشه نظر بیشتر مراجع اینه که خواستگار حق داره یک بار ببینه اندام کسی که قطعا میخواد باهاش ازدواج کنه رو.(نظرات ایت اله خامنه ای، بهجت، مکارم و... با یک سرچ میتونید پیدا کنید سایر نظرات رو)...
    بیچاره خواستگاری که بعد از دیدن بگه خوشم نیومد ازدواج نمیکنم دیگه تیگه بزرگش گوششه

25. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چیکار کردم که فکر میکنید ساده ایم؟!
    -----
    اما میگه دوست داره قبل ازدواج انداممو ببینه!!
    ------

اندامتو چجوری قراره ببیه رو لباس یا برهنه؟؟؟

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ارتباط زن و مرد نامحرم در اسلام با ظرائف و حساسیت های بسیاری همراه است.
    و همواره در قرآن کریم و احادیث ائمه اطهار(ع) مسلمانان از نگاه و صحبت با نامحرمان برحذر داشته شده اند.
    قرآن کریم در آیه 5 سوره مائده و آیه 25 سوره نساء زنان و مردان را از برقراری روابط دوستانه .
    و غیرضروری با جنس مخالف منع کرده است و از همین رو باید در مسأله ارتباط با نامحرم نهایت دقت و توجه را به خرج داد.
    اما خواستگاری یکی از زمانی هایی است که انسان برای انتخاب همسر و همراه آینده خود ناگریز از نگاه .
    و صحبت با نامحرم می شود، بنابراین باید در این هنگام به نفس خود مسلط بوده و از حد و حدود آشنایی.
    و روابط قبل از ازدواج آگاه باشد. فقها و علمای دینی برای نگاه به نامحرم در جلسات خواستگاری چهار شرط را بیان کرده اند.
    اول اینکه به قصد لذت و ريبه نباشد، دوم براى آگاهى از وضع جسمانى او باشد، سوم مانعى از ازدواج در ميان نباشد .
    و آخر اینکه احتمال بدهد كه دختر او را رد نمى كند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

چه پیشنهاد حقیرانی حالا نیتش میخواد دوستی باشه سو استفاده باشه یا حتی ازدواج باشه این حرفش واقعا بی حرمتی محض .بی ارزشی و دور از شرافته !!!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

با پری موافقم.
    درسته اندام و ظاهر برای دو طرف مهمه .اما نه در حدی که طرف بخواد تمام جزئیات بدن شما رو مورد برسی قرار بده!!این معنی اینو میده طرف شما صرفا جسم براش مهمه و به جسم شما بیشتر اهمیت میده تا شخصیت خودتون!!
    جسم و ظاهر در حدی هم که از روی لباس پیداس به نظرم کفایت میکنه لازم نیس شما لخت بشی!!هیکل از لباس هم پیداس رنگ پوستتون هم که از دست و صورتتون پیداس دیگه این اقا میخواد دنباال چی بگرده دقیقا؟!
    من حدس میزنم همون طور که گفتی ایشون مذهبیه ادمی با طرز فکر سنتی هست که کلا از یسری ارزشا هیچی سردرنمیاره.تو قم از این ادما زیادن و وضع این مذهبیا از ادمای عادی خرابتره.
    بعد یه چیز دیگم که در موردشون هست اینه برای خودشون خیلی ازادی جنسی قائل میشن ولی میگردن یه دختر چشم و گوش بسته پیدا کنن حواستو جمع کن این اقا جزو این دسته نباشه.

31. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

-----
    اما میگه دوست داره قبل ازدواج انداممو ببینه!!
    ------

اندامتو چجوری قراره ببیه رو لباس یا برهنه؟؟؟
    عکس

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چه پیشنهاد حقیرانی حالا نیتش میخواد دوستی باشه سو استفاده باشه یا حتی ازدواج باشه این حرفش واقعا بی حرمتی محض .بی ارزشی و دور از شرافته !!!!!!
    دقیقا منم فکر میکنم دور از انسانیته. انگار میخوان کالا بخرن..

34. کاربران زیر از بادبادک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    با پری موافقم.
    درسته اندام و ظاهر برای دو طرف مهمه .اما نه در حدی که طرف بخواد تمام جزئیات بدن شما رو مورد برسی قرار بده!!این معنی اینو میده طرف شما صرفا جسم براش مهمه و به جسم شما بیشتر اهمیت میده تا شخصیت خودتون!!
    جسم و ظاهر در حدی هم که از روی لباس پیداس به نظرم کفایت میکنه لازم نیس شما لخت بشی!!هیکل از لباس هم پیداس رنگ پوستتون هم که از دست و صورتتون پیداس دیگه این اقا میخواد دنباال چی بگرده دقیقا؟!
    من حدس میزنم همون طور که گفتی ایشون مذهبیه ادمی با طرز فکر سنتی هست که کلا از یسری ارزشا هیچی سردرنمیاره.تو قم از این ادما زیادن و وضع این مذهبیا از ادمای عادی خرابتره.
    بعد یه چیز دیگم که در موردشون هست اینه برای خودشون خیلی ازادی جنسی قائل میشن ولی میگردن یه دختر چشم و گوش بسته پیدا کنن حواستو جمع کن این اقا جزو این دسته نباشه.
    دقیقا همه چی از ظاهر معلومه من نمیدونم دیگه دنبال چیه. گفتم پسران اطراف ما همه یکی دو جلسه دخترو از رو ظاهر میبینن انتخاب مبکنن. میگه اونا خیلی هول هستن فقط به رابطه فکر میکنن براشون مهم نیست! اخلاق هم براش خیلی مهمه. میگه ما اخلاقمون خیلی با هم مچ هست و این خیلیه ک ادم دختریو پیدا کنه که باهاش احساس راحتی کنه میگه تو شبیه منی (البته من اینطور فکر نمیکنم. بیشتر تیپ شخصیتیمون شبیه همه . هردو اروم و کمی درون گرا هستیم و... اما از نظر اخلاقی متفاوتیم . من منعطفم و ایشون انعطاف زیادی ندارن و از اوناست ک میگه من همینم). و اینکه همیشه میگه تو سالمی و من روت قسم میخورم ک دست هیچ پسری بت نخورده. بقیه چیزا هم براش مهمه مثل تحصیلات خانواده و.. اما همه اینها به کنار از این پیشنهادش میترسم و اینکه نمیدونم تو ذهنش چی میگذره و چه نیتی داره. والله از اینکه برا خودش آزادی جنسی قائل میشه نمیدونم . چون تا الان با کسی رابطه ای نداشته و یکی از دلایل انتخاب من هم همین سالمیه طرف مقابلمه و طبعا تعهد در اینده. اما الان به شک افتادم(نمیدونم با این تفکراتش و اهمیت بیش از حدش به اندام ) پاک بودن الانش تظمینی برای این پاکی در اینده هست یا نه
    پ ن: مذهبی نیست. فقط در حد نماز روزه. ولی سنتی هست ( انگار تفکرات مرد سسالارانه داره)
    ویرایش توسط بادبادک : 05-28-2018 در ساعت 05:10 PM

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

و اینکه قبلا یه بار تو حرفاش گفت من ایدئالیستم و بهترینارو برا خودم میخوام. و میگه من 10 ساله دنبال چنین دختری هستم . دختری ک همه اون چیزایی ک من میخوامو داشته باشه کمه ( قد هم براش خیلی مهمه. برای منم همینطور) حالا من موندم. ایدئالیستی خوبه ولی ممکنه بعدا از من ایراد بگیره یا بره دنبال یکی ایدئال تر؟ چون کسی ک کمال گراست معمولا قانع نیست . بعد میگه اگه خانوادت راضی نشدن من دیگه شاید ازدواج نکنم میرم خارج

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ارتباط زن و مرد نامحرم در اسلام با ظرائف و حساسیت های بسیاری همراه است.
    و همواره در قرآن کریم و احادیث ائمه اطهار(ع) مسلمانان از نگاه و صحبت با نامحرمان برحذر داشته شده اند.
    قرآن کریم در آیه 5 سوره مائده و آیه 25 سوره نساء زنان و مردان را از برقراری روابط دوستانه .
    و غیرضروری با جنس مخالف منع کرده است و از همین رو باید در مسأله ارتباط با نامحرم نهایت دقت و توجه را به خرج داد.
    اما خواستگاری یکی از زمانی هایی است که انسان برای انتخاب همسر و همراه آینده خود ناگریز از نگاه .
    و صحبت با نامحرم می شود، بنابراین باید در این هنگام به نفس خود مسلط بوده و از حد و حدود آشنایی.
    و روابط قبل از ازدواج آگاه باشد. فقها و علمای دینی برای نگاه به نامحرم در جلسات خواستگاری چهار شرط را بیان کرده اند.
    اول اینکه به قصد لذت و ريبه نباشد، دوم براى آگاهى از وضع جسمانى او باشد، سوم مانعى از ازدواج در ميان نباشد .
    و آخر اینکه احتمال بدهد كه دختر او را رد نمى كند.
    سپاس

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

عکس

چجور عکسی؟

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چجور عکسی؟
    سام این سوالا چیه میپرسی یه بار حرفتو بزن ببینیم چی میخوای بگی

40. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سام این سوالا چیه میپرسی یه بار حرفتو بزن ببینیم چی میخوای بگی
    من اصولا تو مشاوره هام چیزی به اسم تعارف ندارم و اگه دارم میپرسم چون میخوام پاسخ محکم بدم

41. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من اصولا تو مشاوره هام چیزی به اسم تعارف ندارم و اگه دارم میپرسم چون میخوام پاسخ محکم بدم
    بهتر نیست همه سوالا رو توی یه پست بپرسی تا استارتر جوابشونو بگه؟

بعدش میتونی حرف اصلیتو براحتی بزنی و قشنگ معلوم میشه چی به چی شد.

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بهتر نیست همه سوالا رو توی یه پست بپرسی تا استارتر جوابشونو بگه؟

بعدش میتونی حرف اصلیتو براحتی بزنی و قشنگ معلوم میشه چی به چی شد.
    خیر چون سوالاتم مرحله ایه و با جواب استارتر به وجود میاد

43. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

یه عده ای هستن برا تجربه اندام های مختلف با یکی دوست میشن و دونه دونه تجربه میکنن

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب وقتی خواستگار شما را پسندید و تقریبا ازدواجتان قطعی شده اسلام اجازه داده یک بار بی حجاب دختر را ببیند با لباسی که اندام و هیکل دختر درش مشخص باشد ببیند.ضمنا خیلی از طلاقها به خاطر عدم ارضاء جنسی هست دلیلش مشخص هست برای همین مشکلات بعدی پیش نیاید. یک بعد مهم ازدواج هم نیاز جنسی هست نمیشود با شعار و اینکه فقط اخلاق خوب باشد این چیزها حقیقت و واقعیت نیاز جنسی را نادیده گرفت.
    ویرایش توسط سعید62 : 05-29-2018 در ساعت 12:01 PM

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام
    خوب وقتی خواستگار شما را پسندید و تقریبا ازدواجتان قطعی شده اسلام اجازه داده یک بار بی حجاب دختر را ببیند با لباسی که اندام و هیکل دختر درش مشخص باشد ببیند.
    اسلام زمانی میگه که محرم هم بشن با صیغه نه بدون اون

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

اسلام زمانی میگه که محرم هم بشن با صیغه نه بدون اون
    اتفاقا وقتی صیغه خوانده شود که کار از کار گذشته خیر قبل از جاری شدن صیغه. بروید توضیح المسایل را بخوانید خودتان می فهمید.

48. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چجور عکسی؟
    +18 یه لباس خیلی باز ک بشه اندامو دید اگه با لباس معمولی بود یه چیزی! ولی..
    ویرایش توسط بادبادک : 05-29-2018 در ساعت 12:30 PM

50. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خوب وقتی خواستگار شما را پسندید و تقریبا ازدواجتان قطعی شده اسلام اجازه داده یک بار بی حجاب دختر را ببیند با لباسی که اندام و هیکل دختر درش مشخص باشد ببیند.ضمنا خیلی از طلاقها به خاطر عدم ارضاء جنسی هست دلیلش مشخص هست برای همین مشکلات بعدی پیش نیاید. یک بعد مهم ازدواج هم نیاز جنسی هست نمیشود با شعار و اینکه فقط اخلاق خوب باشد این چیزها حقیقت و واقعیت نیاز جنسی را نادیده گرفت.
    سلام. ممنون. قطعی نیست از طرف خانواده من

51. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

+18 یه لباس خیلی باز ک بشه اندامو دید اگه با لباس معمولی بود یه چیزی! ولی..
    اشتباه ممنوع

52. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

بیچاره خواستگاری که بعد از دیدن بگه خوشم نیومد ازدواج نمیکنم دیگه تیگه بزرگش گوششه
    دقیقا... واقعا فکر کردن میتونن اندام دخترو ببینن بعد بگن نمیخایم ؟ یه لحظه این موضوع رو برعکس تجسم کنن اگر یه خانومی اندام یه اقایی رو نپسندید میدونید چه ضربه روحی بدی به اون آقا میخوره پس این قضیه هم درمورد خانما هم رخ میده .
    امضای ایشان

54. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا همه چی از ظاهر معلومه من نمیدونم دیگه دنبال چیه. گفتم پسران اطراف ما همه یکی دو جلسه دخترو از رو ظاهر میبینن انتخاب مبکنن. میگه اونا خیلی هول هستن فقط به رابطه فکر میکنن براشون مهم نیست! اخلاق هم براش خیلی مهمه. میگه ما اخلاقمون خیلی با هم مچ هست و این خیلیه ک ادم دختریو پیدا کنه که باهاش احساس راحتی کنه میگه تو شبیه منی (البته من اینطور فکر نمیکنم. بیشتر تیپ شخصیتیمون شبیه همه . هردو اروم و کمی درون گرا هستیم و... اما از نظر اخلاقی متفاوتیم . من منعطفم و ایشون انعطاف زیادی ندارن و از اوناست ک میگه من همینم). و اینکه همیشه میگه تو سالمی و من روت قسم میخورم ک دست هیچ پسری بت نخورده. بقیه چیزا هم براش مهمه مثل تحصیلات خانواده و.. اما همه اینها به کنار از این پیشنهادش میترسم و اینکه نمیدونم تو ذهنش چی میگذره و چه نیتی داره. والله از اینکه برا خودش آزادی جنسی قائل میشه نمیدونم . چون تا الان با کسی رابطه ای نداشته و یکی از دلایل انتخاب من هم همین سالمیه طرف مقابلمه و طبعا تعهد در اینده. اما الان به شک افتادم(نمیدونم با این تفکراتش و اهمیت بیش از حدش به اندام ) پاک بودن الانش تظمینی برای این پاکی در اینده هست یا نه
    پ ن: مذهبی نیست. فقط در حد نماز روزه. ولی سنتی هست ( انگار تفکرات مرد سسالارانه داره)
    اگر نظر شخصی من به عنوان یه دوست رو بخوای زندگی با ادمایی که تفکرات مردسالارانه دارن یه زندگی مزخرفه.چون الان داغه باهات خوبه بعد که بگذره میخواد بهت دستور بده از یکسری امکانات طبیعی محرومت کنه و هزاران مشکل ناشی از مردسالاری.من خیلی دیدم از این موارد رو.
    گفتم هم ایشون اگر واقعا ادم درستی بود از شما نمیخواست اندامتو براش به نمایش بزاری تا ببینه مورد پسندش هست یا نه!!
    ببخشید اینو میگم ولی این اقا واقعا عقب موندس.

55. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

دقیقا... واقعا فکر کردن میتونن اندام دخترو ببینن بعد بگن نمیخایم ؟ یه لحظه این موضوع رو برعکس تجسم کنن اگر یه خانومی اندام یه اقایی رو نپسندید میدونید چه ضربه روحی بدی به اون آقا میخوره پس این قضیه هم درمورد خانما هم رخ میده .
    سلام
    خوب آمدیم ازدواج صورت پذیرفت بعد ازدواج نپسندیدند خوب چه خواهد شد؟
    بعد بگوید نمی خواهم چطور؟
    یک سری اختلافات به وجود بیاید آخرش هم طلاق

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگر خواستگار شما آدم ریلکسی بود موضوع فرق میکرد و فقط نظر شما مهم بود. ولی با این تفاسیر آیا ایشون حاضره دختر مورد نظرش قبل از عقد همه اندام ایشون رو ببینه و درباره اندام جنسی مردانه و کم و زیاد بودن موهای بدن ایشون نظر بده و تصمیم بگیره؟
    درهر صورت برای یک خانم این موارد مهمه آیا اون آقا حاضر هست در معرض چنین انتخابی قرار بگیره؟
    یعنی چی دست هیچ پسری بهت نخورده ولی من میخواهم اندامت رو ببینم؟ اگر به هر دلیلی به جز مشخصات ظاهری، شما رو رد کرد و ظاهر شما رو بهانه قرار داد به روحیه و اعتماد بنفس شما لطمه زیادی وارد خواهد شد.
    برفرض شما تن به خواسته ایشون دادید اگر گفتش من با تو عقد و محرم نبودم خودت رو به من نشان دادی حتما با خواستگارهای دیگه هم تا این حد پیش رفتی آنوقت شما چه جوابی دارید؟
    این رو با توجه به پیش زمینه ذهنی ایشون عرض کردم
    من فکر میکنم آقا بیشتر مایل هستند شما رو امتحان کنند به ایشون بفرمایید اگر خیلی علاقه دارند شما رو ببینند مادر یا خواهرشان رو وکیل کنند تا مشخصات ظاهری شما رو بدون پوشش آنچنانی ببینند و تصمیم بگیرند.

58. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام
    آقا سعید اون اختلافاتی که شما میفرمایید برای رابطه است و تا ایجاد نشه چیزی مشخص نمیشه. و الا اندام جنسی بدون پوشش مانتو تا حدود زیادی مشخص هستش. مگر اینکه طرف سوختگی چیزی داشته باشه که اون رو مادر یا خواهر آقا میتونند تشخیص بدهند.
    البته من شخصا با این مدل ازدواج کردن موافق نیستم از جهت اینکه ایشون مذهبی هستند نظرم اینه بهترین حالتش دیدن مادر یا خواهر اون آقا هستش.

60. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    آقا سعید اون اختلافاتی که شما میفرمایید برای رابطه است و تا ایجاد نشه چیزی مشخص نمیشه. و الا اندام جنسی بدون پوشش مانتو تا حدود زیادی مشخص هستش. مگر اینکه طرف سوختگخص باشی چیزی داشته باشه که اون رو مادر یا خواهر آقا میتونند تشخیص بدهند.
    البته من شخصا با این مدل ازدواج کردن موافق نیستم از جهت اینکه ایشون مذهبی هستند نظرم اینه بهترین حالتش دیدن مادر یا خواهر اون آقا هستش.
    لا
    سلام
    منم گفتم یک لباسی در حد متعارف که اندام و هیکلش مشخص باشد نه با چادر چاقچول که فقط صورت دختر خانم مشخص باشد.

62. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام
    سلام اقا سعید
    ببینید وقتی یک نفر همچین حرفی رو میزنه یعنی ایشون عکس زن بیحجاب و زیاد دیدن و حالا تو ذهنش یه تجسمی از بدن ایده آل داره و حالا میخوات ببینه آیا اون همین شکلی هست یا نه . وگرنه اگه زیاد تو این موضوع کنکاش نکرده باشه بعد از ازدواج وقتی زنشو میبینه فکر میکنه همه ی زن ها همین شکلی هستن و فرقه زیادی باهم ندارن و مجبوره بپذیره چون با خودش میگه خب حالا زنای دیگم همین شکلی هستن . بعدشم وقتی میگیم طرف تو دلمون افتاد بیشتر منظور همون چهره صورتشه و اندام کلی مثلا قد بلند کوتاه و یا جثه درشت یا کوچیک و..
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 04:52 PM
    امضای ایشان

64. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

لا
    سلام
    منم گفتم یک لباسی در حد متعارف که اندام و هیکلش مشخص باشد نه با چادر چاقچول که فقط صورت دختر خانم مشخص باشد.
    والا تو همین سایت مورد داشتیم که طرف با روبنده جلو خاستگارش اومده و مرده هم پسندیده و الانم صاحب فرزند و بسیار خوشبختن
    امضای ایشان

66. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

والا تو همین سایت مورد داشتیم که طرف با روبنده جلو خاستگارش اومده و مرده هم پسندیده و الانم صاحب فرزند و بسیار خوشبختن
    سلام
    حکم شرعیش را گفتم شایدم یک نفر اصلا عروس ندیده باهاش ازدواج کند بعدش خوشبخت شود این حکم برای همه که نمی شود

67. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام
    حکم شرعیش را گفتم شایدم یک نفر اصلا عروس ندیده باهاش ازدواج کند بعدش خوشبخت شود این حکم برای همه که نمی شود
    آقا سعید حرف شما درست ولی باتوجه به اینکه این موضوع مطرح شده مسئله ای هست که توافق دو طرف باید برقرار باشه و هیچ اجباری درکار نیست و هم چنین چون تا اونجایی که خودم میدونم خانوما 99/99 درصدشون حاظر به قبول اینکار نمیشن چون اون اعتماد کامل قبل از ازدواج به صورت 100 درصد نیست ( کلن تا عروسی صورت نگیره هیج وقت اون اعتماد کامل ایجاد نمیشه ) و مطمنن عملی هم نخواهد شد.
    مگر اینکه به صورت اتفاقی خواهر شوهر یا مادر شوهر ببینه مثلا باهم استخر برن و ازین طریق اونم غیر مستقیم میتونه متوجه بشه ( چون حتی گفتنش به صورت مستقیم هم یه جور توهین و دلزدگی به همراه داره )
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 07:13 PM
    امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)