نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چت های شوهرم

946
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چت های شوهرم

چت با یه خانوم مطلقه من فهمیدم و خودش میگه فقط میخوسته کمکش کنه الانم از وقتی فهمیدم قول داد تمومش کنه بعد دوهفته بعد دوباره دیدم اس داده بهش گفت دیگه تموم تموم شده اونموقع یهویی نمیشد الان موندم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چت های شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا 68 نمایش پست ها
    چت با یه خانوم مطلقه من فهمیدم و خودش میگه فقط میخوسته کمکش کنه الانم از وقتی فهمیدم قول داد تمومش کنه بعد دوهفته بعد دوباره دیدم اس داده بهش گفت دیگه تموم تموم شده اونموقع یهویی نمیشد الان موندم چیکار کنم
    سلام سرکار خانم
    لطفا اروم باشید و از اول توضیح بدید و بگید مشکل چیه؟
    در ضمن سن خودتون و همسرتون نحوه اشنایی و اینکه چندسال باهم زندگی میکنید و ایا اون خانم رو میشناسید؟

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

رابطه پنهانی شوهران پایان زندگی زوجین نیست، به این موضوع اشاره کرد.
    که این مساله نیز مانند هر مشکلی در زندگی زوج‌ها دارای راه‌حل‌هایی است:
    هر خیانتی بسته به نوع آن و شرایط زوجین باید به صورت مجزا مورد بررسی قرار گیرد.
    تا راه‌حل‌های درست برطرف شدن آن پیدا شود، ولی چند توصیه به عنوان راه‌حل‌هایی برای پیشگیری.
    از ایجاد چنین مشکلاتی وجود دارد .
    که می‌تواند مورد استفاده تمام زوجین، خصوصا خانم‌ها قرار گیرد که به طور خلاصه اشاره‌ای به آن‌ها ‌می‌کنم:

- رابطه همسران مثل هر چیز زنده و پویایی باید مرتبا بازنگری و رسیدگی شود.
    یک خانم اگر به رابطه‌اش مثل یک «گل» نگاه کند، سعی می‌کند شرایط حفظ آن را مثل همان روز اول رعایت کند.
    چون می‌داند که یک گل تا چه حد حساس و آسیب‌پذیر است .
    و اگر شرایط مختلفش مانند میزان نور، آب، درجه حرارت و... تغییر کند ممکن است به سرعت پلاسیده و خشک شود.
    هر زنی می‌داند که در ابتدای آشنایی با همسرش چه خصوصیاتی در وجودش باعث علاقه شوهرش به او شده است.
    پس باید بکوشد این خصوصیات را حفظ و تقویت کند.
    البته ازدواج‌هایی که از ابتدا پایه و اساس اشتباهی داشته‌اند بحث جداگانه‌ای می‌طلبند.

- اگر گاهی اختلاف نظر و سلیقه باعث کدورت یا خدای نکرده قهر می‌شود، برای انتقام‌گیری نیازهای طرف مقابل را هدف قرار ندهید.
    مثلا همانطور که یک انسان در زمان قهر به آب و غذا نیاز دارد به روابط جنسی هم نیاز دارد، پس نپختن شام یا قطع روابط زناشویی را وسیله انتقام قرار ندهید.

- روش‌های تشویق و تشکر و انتقاد و پیشنهاد صحیح را از مشاورتان بخواهید و آن‌ها را تمرین کنید.

- بدانید رابطه زن و شوهری به معنای این نیست که هیچ‌کس حق نداشته باشد برای خودش حریم خصوصی داشته یا زمانی از روز را تنها باشد.
    ساعت‌هایی را برای تنهایی یکدیگر اختصاص دهید و به آن احترام بگذارید.

- مبنا را بر اعتماد متقابل بر همدیگر قرار دهید نه بر بی‌اعتمادی و هر شکی را بدون اثبات و دلیل مبدل به یقین نکنید.
    (موبایل همسرتان را چک نکنید!)

- در روابط خود تنوع ایجاد کنید و اجازه ندهید همه چیز گرد روزمرگی به خود بگیرد.
    مخصوصا در روابط جنسی خود، از نوع لباس گرفته تا پوزیشن‌های جنسی به دنبال تنوع باشید.

- عبارت‌های «دوستت دارم» و «از تو ممنونم» را هیچ وقت فراموش نکنید و آن‌ها را در ارتباط با همسرتان مدام به کار ببرید.

- همسرتان را با دیگران مقایسه نکنید.

- خط قرمزها را حتی در بحث‌ها و مشاجره‌ها رعایت کنید.
    مثلا گاهی فرد برای عصبی کردن همسرش در دعوا حرف‌هایی را می‌زند که هیچگاه حاضر به انجامش نیست اما با بازگویی آن‌ها قبح مساله برای هر دو نفر ریخته می‌شود.

- نظر شوهرتان را در خصوص زنان دیگر با واکنش تند پاسخ ندهید بلکه از منظور اصلی او به نفع تقویت رابطه خودتان استفاده کنید.

*توصیه‌ها در این زمینه بی‌شمارند اما خلاصه تمام آن‌ها در دو کلمه است: «علاقه» و «اعتماد». پس مرتبا در حفظ و تقویت آن‌ها کوشا باشید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زیاد نمیتونم آروم باشم غریبه هستن اصلا ایشون یه شهر دیگن ما یه شهر دیکه فقطم در حد تلگرام بوده ولی برام قابل تحمل نیست من 28 سالمه و شوهرم 30 اون خانوومم 30سالشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا 68 نمایش پست ها
    زیاد نمیتونم آروم باشم غریبه هستن اصلا ایشون یه شهر دیگن ما یه شهر دیکه فقطم در حد تلگرام بوده ولی برام قابل تحمل نیست من 28 سالمه و شوهرم 30 اون خانوومم 30سالشه
    خوب بگید چت ها در چه حد بوده؟ چند وقت بوده؟ چه کمکی میخواسته یکم بسشتر توضیح بدید. این جوری که نمیشه حرفی زد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میگه دلم براش سوخت برای بچش گناه داشتن از لحاظ مالی هم محتاج بودن چت هاشم چت بود دیگه دو سه ماه بود کلش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد