نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارتباط با خانواده شوهر

1049
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط با خانواده شوهر

سلام ، من و همسرم حدود ۵ ساله ازدواج کردیم ؛ منتها همچنان روابط مناسبی بین من و خانواده ایشون برقرار نشده .
    خانواده همسرم بی دلیل از خانواده من دوری میکنن .
    چند شب پیش پدر و مادر همسرم ، منو همسرم رو جهت افطاری دعوت کردن و من هم اعلام کردم که اون شب دیر برمیگردم و سر کار خواهم بود.
    منتها اهمیتی ندادن و به خواست خودم همسرم رفتن ، و در کمال تعجب دیدم هیچ شامی مختص به من به ایشون داده نشده .
    از این قبیل رفتارها ازشون کم ندیدم ، ایا من حساس شدم یا واقعا حسم قابل درکه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ارتباط با خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina69 نمایش پست ها
    سلام ، من و همسرم حدود ۵ ساله ازدواج کردیم ؛ منتها همچنان روابط مناسبی بین من و خانواده ایشون برقرار نشده .
    خانواده همسرم بی دلیل از خانواده من دوری میکنن .
    چند شب پیش پدر و مادر همسرم ، منو همسرم رو جهت افطاری دعوت کردن و من هم اعلام کردم که اون شب دیر برمیگردم و سر کار خواهم بود.
    منتها اهمیتی ندادن و به خواست خودم همسرم رفتن ، و در کمال تعجب دیدم هیچ شامی مختص به من به ایشون داده نشده .
    از این قبیل رفتارها ازشون کم ندیدم ، ایا من حساس شدم یا واقعا حسم قابل درکه ؟
    سلام دوست عزیز
    در این دنیایی ک همه مردم مشغله های خاص خودشون رو دارن و روابط بشدت کم شده شما نمیتونید انتظار داشته باشید ک خانواده همسرتون بصورت مستمر با خانواده شما ارتباط داشته باشن....حالا ب فرض اینکه خانواده شوهرتون اساسا علاقه ای ب ارتباط با خانواده شما نداشته باشن،خب چی میشه مگه؟؟؟
    آسمون ب زمین میاد؟؟؟
    شما نباید از خودتون ضعف نشون بدید.

* متأسفانه این دوره زمونه اختلافات عروس و مادر شوهر و بطور کلی خانواده شوهر ب شکل عجیبی زیاد شده.
    ب نظر من وقتی ایشون ب شما اهمیت نمیدن نیازی نیست شما کار خاصی انجام بدید یا ناراحت بشید.فقط کافیه بی تفاوت باشید و ارتباطتون رو با ایشون کاهش بدید.
    واستون مهم نباشه.چون اگه نقطه ضعف نشون بدید بازم مورد سوء استفاده قرار میگیرید.بی تفاوت بودن بهترین راه حله.
    وقتی کسی بهتون بی حرمتی میکنه بهترین کار اینه ک محلش نذاری.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد