نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: آیا من طلسم شدم؟!

6002
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا من طلسم شدم؟!

سلام
    چندوقتیه که تو زندگی به بن بست خوردم
    طوریکه دنبال هرچی می رم نمیشه
    مثلا
    _به چند نفر علاقه مندشدم که همگی متاهل بودن
    _چند جا قول کار دادن که منتفی شد
    _دنبال وام رفتم و همه مدارک و ضامن رو هم جور کردم ولی لحظه آخر بهم خورد
    _یه ملکی داریم که چندساله واسه فروش گذاشتیم ولی یا مشتری نداره یا اگه داره بهم میخوره هربار به یه شکل
    _میخواستم یه کار شراکتی راه بندازم که شریکام دبه کردن
    _یه بیماری کوچیک داشتم وجراحی کردم ولی خوب که نشد حتی اوضاع خیلی بدتر شده
    _تو خانواده و اطرافیان همش درگیری و سرخوردگی دارم
    _دیگه مثل قبل شاد نیستم آرزو دیگه ندارم
    همیشه کسل ام علاقه ای به کارکردن ندارم
    همش تو خودمم از اجتماع میترسم با دیگران به سختی ارتباط میگیرم درحالیکه قبلنا اینجوری نبودم
    به هیچ وجه به این چیزا اعتقاد نداشتم ولی کم کم داره باورم میشه که طلسم شدم
    اینم بگم که قبلا خیلی شاد بودم و موفق و خیلیا حسرت موقعیتم رو می خوردند، الانم فکر میکنم از طرف همونا جادو شدم
    ویرایش توسط Sardargomm : 06-01-2018 در ساعت 02:48 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا من طلسم شدم؟!

سلام
    نمیدونم به چشم زخم اعتقاد دارین یا نه ولی برای منم خیلی پیش اومده
    یه دوره بود بعد بلوغم قیافم عوض شده بود دوستم از پوستم تعریف کرد پر جوش شد یکی از دوستام گفت بینیت چقد قشنگه پس فرداش تو کلاس رزمی بینیم استخونش به طرز وحشتناک شکست رفتم برام جا انداختن یکی دیگه از دوستام از دستام تعریف کرد دستم دقیقا بعد شکستن دماغم با چاقو پاره شد بردم 14 تا بخیه زدم یکی دیگه از دوستام از موهام تعریف کرد موهام دچار ریزش عجیبی شده.
    همه اینا تو یسال افتاق افتاد دقیقا بعد دوران کنکورم .
    نمیدونم دلیلش چشم زخم بود؟یعنی وقتی یه نفر تو دلش آه بکشه راجب تو این اتفاق میفته؟
    اگر دلیلش چشم زخم باشه راه های جوگیریش وجود داره ولی چون من خیلی اعتقاد نداشتم پیگیری نکردم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم به چشم زخم اعتقاد دارین یا نه ولی برای منم خیلی پیش اومده
    یه دوره بود بعد بلوغم قیافم عوض شده بود دوستم از پوستم تعریف کرد پر جوش شد یکی از دوستام گفت بینیت چقد قشنگه پس فرداش تو کلاس رزمی بینیم استخونش به طرز وحشتناک شکست رفتم برام جا انداختن یکی دیگه از دوستام از دستام تعریف کرد دستم دقیقا بعد شکستن دماغم با چاقو پاره شد بردم 14 تا بخیه زدم یکی دیگه از دوستام از موهام تعریف کرد موهام دچار ریزش عجیبی شده.
    همه اینا تو یسال افتاق افتاد دقیقا بعد دوران کنکورم .
    نمیدونم دلیلش چشم زخم بود؟یعنی وقتی یه نفر تو دلش آه بکشه راجب تو این اتفاق میفته؟
    اگر دلیلش چشم زخم باشه راه های جوگیریش وجود داره ولی چون من خیلی اعتقاد نداشتم پیگیری نکردم.
    راستش من تاحالا پول کسی رو نخوردم ولی همش پول ازم فراریه؛مزاحم کسی نشدم ولی هیچوقت یه علاقه دوطرفه رو تجربه نکردم،تو رفاقت کم نزاشتم ولی دوستام ازم فاصله گرفتن با دلایل عجیب غریب،آرزو بدی واسه هیشکی نکردم ولی خودم بیماری سختی گرفتم و خیلی چیزای دیگه
    این که میگید اه کسی ما رو بگیره خودم زیاد دیدم تو چهره ورفتار دیگران که حسرت موقعیتم بخورن ولی هیچوقت به کسی فخرفروشی نکردم یا از موقعیتم سواستفاده نکردم یعنی با این وجود بازم میشه اه کسی ما رو بگیره
    یا چشم بخوریم
    شماچجوری جلوش رو گرفتید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sardargomm نمایش پست ها
    راستش من تاحالا پول کسی رو نخوردم ولی همش پول ازم فراریه؛مزاحم کسی نشدم ولی هیچوقت یه علاقه دوطرفه رو تجربه نکردم،تو رفاقت کم نزاشتم ولی دوستام ازم فاصله گرفتن با دلایل عجیب غریب،آرزو بدی واسه هیشکی نکردم ولی خودم بیماری سختی گرفتم و خیلی چیزای دیگه
    این که میگید اه کسی ما رو بگیره خودم زیاد دیدم تو چهره ورفتار دیگران که حسرت موقعیتم بخورن ولی هیچوقت به کسی فخرفروشی نکردم یا از موقعیتم سواستفاده نکردم یعنی با این وجود بازم میشه اه کسی ما رو بگیره
    یا چشم بخوریم
    شماچجوری جلوش رو گرفتید
    چقدر شرایطتتون مث منه منم همین طور بودم اصلا اهل فخر فروشیو و ریا و بدجنس بازی نبودم ولی نمیدونم چرا همه چی برام بد شروع میشه.
    من جلوش رو نگرفتم نا امیدم کلا دیگه از زندگیو همه چی .
    برام مهم نیست دیگه چی بشه کنار میام.
    سعی میکنم خیلی توی چشم نباشم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    چقدر شرایطتتون مث منه منم همین طور بودم اصلا اهل فخر فروشیو و ریا و بدجنس بازی نبودم ولی نمیدونم چرا همه چی برام بد شروع میشه.
    من جلوش رو نگرفتم نا امیدم کلا دیگه از زندگیو همه چی .
    برام مهم نیست دیگه چی بشه کنار میام.
    سعی میکنم خیلی توی چشم نباشم.
    نمیشه که آدم اهداف خودشو بخاطر حرف مردم بیخیال شه هر چی موفق تر باشی حرف پشت سرت بیشتره من نمیتونم آرزو هامو بیخیال شم درسته که خیلی وضعیتم بهم ریختس ولی بازم کنار نمی رم
    فقط هم تو این اوضاع تنها چیزی که بنظرم غیرطبیعیه همین طلسم و جادو هستش و الا شکست یه چیز طبیعیه تو راه رسیدن به ارزوها
    ولی این شکلی بهم خوردن کارا یکمی عجیب غریبه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    منم ی زمانی دست ب هرچی میزدم نابود میشد،میشکست،منهدم میشد،اصلا ی وضعی...
    طوری شده بود ک حس میکردم واقعا نحس شدم.
    ولی خب اون دوران گذشت.واقعیت اینه ک اطرف ما پر انرژیه و مهم اینه ک ما کدوم انرژی رو جذب میکنیم.همیشه جذب انرژی منفی راحت تره و ما با جذب انرژی منفی اوضاع رو بدتر میکنیم.
    اطرافیان هم مهم هستن.اونا با انرژی منفی ک میدن (یا همون چشم زخمی ک شما گفتید) مشکلات ما رو چند برابر میکنن.
    از طرفی مشکلات اقتصادی هم ک ب مراتب تأثیر گذار هستند.شاید هر کدم از شما اگه ی منبع مالی مناسب داشتید و میتونستید با اون ی بیزنس راه اندازی کنید الآن تا این حد ناراحت نبودید.
    در کنار اینها من ب "مشیت و خواست خداوند" بشدت اعتقاد دارم.ممکنه دریافت اون وام برای شما مشکل آفرین بوده باشه و لطف الهی شامل حالتون شده و این وام جور نشده.
    دوست عزیز این مسئله ای رو ک گفتم خودم با پوست و گوشت استخون خودم تجربه کردم و بهش اعتقاد دارم.
    همیشه عملی شدن بعضی خواسته های ما ب معنای کامروایی ما نیست.گاهی اوقات ب نفعمونه ک خواسته هامون برآورده نشن.
    در مورد طلسم هم باید بگم قطعا شما طلسم نشدید.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorena. نمایش پست ها
    سلام
    منم ی زمانی دست ب هرچی میزدم نابود میشد،میشکست،منهدم میشد،اصلا ی وضعی...
    طوری شده بود ک حس میکردم واقعا نحس شدم.
    ولی خب اون دوران گذشت.واقعیت اینه ک اطرف ما پر انرژیه و مهم اینه ک ما کدوم انرژی رو جذب میکنیم.همیشه جذب انرژی منفی راحت تره و ما با جذب انرژی منفی اوضاع رو بدتر میکنیم.
    اطرافیان هم مهم هستن.اونا با انرژی منفی ک میدن (یا همون چشم زخمی ک شما گفتید) مشکلات ما رو چند برابر میکنن.
    از طرفی مشکلات اقتصادی هم ک ب مراتب تأثیر گذار هستند.شاید هر کدم از شما اگه ی منبع مالی مناسب داشتید و میتونستید با اون ی بیزنس راه اندازی کنید الآن تا این حد ناراحت نبودید.
    در کنار اینها من ب "مشیت و خواست خداوند" بشدت اعتقاد دارم.ممکنه دریافت اون وام برای شما مشکل آفرین بوده باشه و لطف الهی شامل حالتون شده و این وام جور نشده.
    دوست عزیز این مسئله ای رو ک گفتم خودم با پوست و گوشت استخون خودم تجربه کردم و بهش اعتقاد دارم.
    همیشه عملی شدن بعضی خواسته های ما ب معنای کامروایی ما نیست.گاهی اوقات ب نفعمونه ک خواسته هامون برآورده نشن.
    در مورد طلسم هم باید بگم قطعا شما طلسم نشدید.
    درمورد انرژی منفی کاملا باهاتون موافقم ولی خب فعلا گریزناپذیره واسم
    اما در مورد منبع مالی خب من منبع مالی رو دارم ولی هر بار که بهش نزدیک میشم به طرز مسخره ای بهم میخوره در صورتیکه با اون پول دیگه نیازی به وام واینجورچیزا ندارم وهم وضعیت خانواده خودم زیرورو میشه هم میتونم چند نفری رو سرکار بزارم
    اما در مورد مشیت الهی کاملا باهاتون مخالفم،الان خیلی ادمای موفق تو دنیا هستن که دارن لذت میبرن چرا ما نباید جز اونا باشیم یعنی خدا فقط واسه اونا خوشی رو میخاد و تو سرنوشت ما فقط سختی و گرفتاری نوشته
    درمورد طلسم هم منم مثل شما فکر میکردم که اینا خرافاته ولی اگه فقط چندتاشو بگم شما هم یقین میارید که طلسم وجود داره
    تازگیا هم هرجا میرم حس میکنم یه نفر داره پشت سرم میاد و همش زیر نظرم
    ویرایش توسط Sardargomm : 06-01-2018 در ساعت 05:54 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

خوندن زیاد این آیه :
    وَ إِن یَکاَدُ الَّذِینَ کَفَرُواْ لَیزُْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سمَِعُواْ الذِّکْرَ وَ یَقُولُونَ إِنَّهُ لمََجْنُونٌ »؛ «نزدیک است کافران هنگامی‌که آیات قرآن را می‌شنوند، با چشم‌زخم خود تو را از بین ببرند و می‌گویند: «او دیوانه است! »
    (سوره قلم،آیه51)
    _
    امام صادق (ع): کسی که می‌ترسد چشم او در کسی یا چشم کسی در او تأثیر کند، سه مرتبه بگوید: « ماشاء الله لاقوة الا بالله العلی العظیم » و یا فرمود: سوره قل اعوذ برب الناس و قل اعوذ برب الفلق را زیاد بخواند و در روایت دیگری سوره حمد و توحید نیز اضافه شد.
    ___
    امام رضا علیه السلام برای ر‌هایی از چشم زخم چنین توصیه‌ای دارند: هرگاه تو را چشم زنند، کف دستت را مقابل صورتت قرار ده و سوره حمد و قل هو الله احد و معوذتین را قرائت کن و هر دو کف را به صورتت بکش. خداوند تو را از گزند آن حفظ می‌کند.
    مکارم الاخلاق، ص. ۴۷۴
    _
    توصیه آیت‌الله بهجت برای دفع چشم زخم:
    1_پیش از خواب «4 قل» یعنی سوره‌های کافرون، توحید، ناس و فلق را بخوانید.
    2_آیة الکرسی را فراوان بخوانید
    3_صدقه بدهید
    4_دوری از تجملات و به رخ کشیدن دارایی ها و به چشم آوردن داشته ها
    5_خوندن مداوم سوره جن
    _
    پیامبر (ص) برای امام حسن (ع) و امام حسین (ع) به منظور پیش گیری از چشم زخم دعایی خواندند كه مضمونش چنین بود: «اُعِیذُکُما بِکَلِماتِ التّامَّهِ وَ اَسْماءِ اللّهِ الْحُسْنَى کُلِّها عامَّهً، مِنْ شَرِّ السّامَّهِ وَ الْهامَّهِ، وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ عَیْن لامَّه، وَ مِنْ شَرِّ حاسِد اِذا حَسَدَ»؛
    (شما را به تمام کلمات و اسماءحسناى خداوند، از شرّ مرگ، حیوانات موذى، و هر چشم بد، و حسود، آنگاه که حسدورزد مى سپارم، سپس، پیامبر(ص) نگاهى به ما کرد و فرمود: این چنین حضرت ابراهیم برای دو فرزندش اسحاق و اسماعیل تعویذ كرد (بحارالانوار، ج60، ص60)
    _
    امام صادق (ع) می فرماید: اگر قبور را بشكافید، خواهید دید كه بیش تر مردگان بر اثر چشم زخم از دنیا رفته اند، زیرا چشم زخم حق است. (همان، ص250) البته قبول تأثیر چشم زخم به معنای پناه بردن به كارهای خرافی و اعمال عوامانه نیست.
    ____
    امام صادق (ع) می فرماید: هرگاه بخواهید با هیئتی آراسته و چشم گیر از خانه بیرون روید، معوذتین (سوره های فلق و ناس) بخوانید تا چشمی در شما اثر نكند. (همان، ج92، ص1330) و در روایت دیگری از حضرت می فرماید: هر گاه از چشم زخم ترسیدی بگو: ما شاءالله لاقوه الا بالله العلی العظیم. (همان، ج60، ص026)
    ____
    ‌ دعايى كه پیامبر(ص)خواند و به اصحاب خود فرمود: زن و اولاد خود را با اين كلمات پناه دهيد.
    دعاى پناه چشم زخم براى حيوانات و غير آنها:
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظيمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ يابِسٍ رَدَدْتُ عَيْنَالعايِنِ عَلَيْهِ مِنْ رَأسِهِ اِلى قَدَمَيْهِ اَخَذَ عَيْناهُ قابِضٌ بِكِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقيقٌ وَ دَمُهُ رَقيقٌ وَ بابُ الْمَكْرُوهِ تَليقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسيرٌ
    به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى اش هميشگى است، به نام خداى بزرگ، بر ترش رويى ترش رو، و آتش فروزان، و سنگ سخت، برگرداندم چشم چشم زن را، از سر تا به پايش، بگيرد دو چشم او را گيرنده اى با همه نگاهش، و بر همسايه و خويشانش، پوستش نازك، خونش رقيق، در ناخوشايند سزاوار او، پس بازگردان چشم را، آيا شكافى مى بينى؟ سپس چشم او دوباره بازگردان چشم به سوى تو باز مى گردد خسته و ناتوان
    ___
    روزی جبرئیل خدمت پیامبر اکرم(ص) رسید. دید حضرت ناراحت و محزون است. پرسید: چرا ناراحتی؟ فرمود: به خاطر بیماری حسن و حسینم که چشم خوردند و مریض شدند. جبرئیل گفت: چشم زخم حق است. برای درمان و رفع آن سوره های فلق و ناس و این دعا را بخوان:
    اللهم یا ذا السلطان العظیم، و المنّ القدیم، و الوجه الکریم، ذا الکلمات التامات و الدعوات المستجابات عاف الحسن و الحسین(هر کسی این دعا را می خواند، به جای الحسن و الحسین
    نام بیمار یا کسی که مورد چشم زخم دیگران قرار گرفته است بگوید)من انفس الجنّ و اعین الانس.
    بحارالانوار، ج 92 ،ص132
    امضای ایشان
    چه بسیار شود که چیزی را مکروه شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده،و چه بسیار شود چیزی را دوست دارید و در واقع شرّ و فساد شما در آن است، و خدا داناست و شما نادانید.

9. 3 کاربران زیر از او خواهد آمد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

این که عمل جراحی کردی و بدتر شد؛ یک اتفاقه... ربطش نده به بدشانسیت...
    چندتا جیزو باید یاد بگیری:
    اینکه از مردم انتظار نداشته باشی... حتی وقتی در اوج نداریت به کسی کمکی می کنی... اون آدم در اوج داراییش به تو کمکی نخواهد کرد... این یه قانونه... وقتی برای کسی کاری انجام میدی... اون آدم در وقت نیاز هیچ کاری برات انجام نمیده... میدونم درستش چیه... ولی اوضاع الان اینجوریه... فقط باید معامله کنی... کار در مقابل سود انجام بده و از دیگران هم اگر کاری میخوای باید سودی بهشون بدی، کاملا حساب شده و دقیق
    شما اختلاف نظرهارو نمی بینی... فکر میکنی اگر کسی با همون جوکی که شما باهاش میخندی میخنده... پس با همون چیزی که شما ناراحت میشی ناراحت میشه، نه اینطور نیست... تضادهارم باید ببینی تا بتونی درست شرایط رو کنار هم بچینی...
    در رابطه با متافیزیک... دوست دارم بگم وجود نداره... ولی واقعیتش اینه که نه میتونم ردش کنم نه میتونم تاییدش کنم... فقط بهت پیشنهاد میدم از آدمایی که دردسر اطرافشون زیاده فاصله بگیری...
    در آخر باید هدف هات رو جوری برنامه ریزی کنی که قابل اجرا باشن...

یه داستان بی ربط: یه بنده خدایی توی دریا ماست میریخت... بهش گفتن چرا اینکارو میکنی؟ گفت میخوام دوغ درست کنم... گفتن نمیشه که... گفت میدونم... ولی اگر بشه چی میشه...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

در رابطه با فروش خونه هم دعای خیر پشت سرت بوده که فروش نرفته... وگرنه تا الان پولشو به باد میدادی...
    آدم عاقل اول یه کاری رو راه میندازه بعدش که دید سود میده و مطمین بود... اونوقت یه سرمایه ی بزرگ میاره وسط... تازه بازم معلوم نمیکنه کار درستی باشه یا غلط
    شما میخواستی باهاش یه کاری راه بندازی... مسلما ضرر میکردی...
    این از خوش شانسیت بوده نه بدشانسی

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط او خواهد آمد نمایش پست ها
    خوندن زیاد این آیه :
    وَ إِن یَکاَدُ الَّذِینَ کَفَرُواْ لَیزُْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سمَِعُواْ الذِّکْرَ وَ یَقُولُونَ إِنَّهُ لمََجْنُونٌ »؛ «نزدیک است کافران هنگامی‌که آیات قرآن را می‌شنوند، با چشم‌زخم خود تو را از بین ببرند و می‌گویند: «او دیوانه است! »
    (سوره قلم،آیه51)
    _
    امام صادق (ع): کسی که می‌ترسد چشم او در کسی یا چشم کسی در او تأثیر کند، سه مرتبه بگوید: « ماشاء الله لاقوة الا بالله العلی العظیم » و یا فرمود: سوره قل اعوذ برب الناس و قل اعوذ برب الفلق را زیاد بخواند و در روایت دیگری سوره حمد و توحید نیز اضافه شد.
    ___
    امام رضا علیه السلام برای ر‌هایی از چشم زخم چنین توصیه‌ای دارند: هرگاه تو را چشم زنند، کف دستت را مقابل صورتت قرار ده و سوره حمد و قل هو الله احد و معوذتین را قرائت کن و هر دو کف را به صورتت بکش. خداوند تو را از گزند آن حفظ می‌کند.
    مکارم الاخلاق، ص. ۴۷۴
    _
    توصیه آیت‌الله بهجت برای دفع چشم زخم:
    1_پیش از خواب «4 قل» یعنی سوره‌های کافرون، توحید، ناس و فلق را بخوانید.
    2_آیة الکرسی را فراوان بخوانید
    3_صدقه بدهید
    4_دوری از تجملات و به رخ کشیدن دارایی ها و به چشم آوردن داشته ها
    5_خوندن مداوم سوره جن
    _
    پیامبر (ص) برای امام حسن (ع) و امام حسین (ع) به منظور پیش گیری از چشم زخم دعایی خواندند كه مضمونش چنین بود: «اُعِیذُکُما بِکَلِماتِ التّامَّهِ وَ اَسْماءِ اللّهِ الْحُسْنَى کُلِّها عامَّهً، مِنْ شَرِّ السّامَّهِ وَ الْهامَّهِ، وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ عَیْن لامَّه، وَ مِنْ شَرِّ حاسِد اِذا حَسَدَ»؛
    (شما را به تمام کلمات و اسماءحسناى خداوند، از شرّ مرگ، حیوانات موذى، و هر چشم بد، و حسود، آنگاه که حسدورزد مى سپارم، سپس، پیامبر(ص) نگاهى به ما کرد و فرمود: این چنین حضرت ابراهیم برای دو فرزندش اسحاق و اسماعیل تعویذ كرد (بحارالانوار، ج60، ص60)
    _
    امام صادق (ع) می فرماید: اگر قبور را بشكافید، خواهید دید كه بیش تر مردگان بر اثر چشم زخم از دنیا رفته اند، زیرا چشم زخم حق است. (همان، ص250) البته قبول تأثیر چشم زخم به معنای پناه بردن به كارهای خرافی و اعمال عوامانه نیست.
    ____
    امام صادق (ع) می فرماید: هرگاه بخواهید با هیئتی آراسته و چشم گیر از خانه بیرون روید، معوذتین (سوره های فلق و ناس) بخوانید تا چشمی در شما اثر نكند. (همان، ج92، ص1330) و در روایت دیگری از حضرت می فرماید: هر گاه از چشم زخم ترسیدی بگو: ما شاءالله لاقوه الا بالله العلی العظیم. (همان، ج60، ص026)
    ____
    ‌ دعايى كه پیامبر(ص)خواند و به اصحاب خود فرمود: زن و اولاد خود را با اين كلمات پناه دهيد.
    دعاى پناه چشم زخم براى حيوانات و غير آنها:
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظيمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ يابِسٍ رَدَدْتُ عَيْنَالعايِنِ عَلَيْهِ مِنْ رَأسِهِ اِلى قَدَمَيْهِ اَخَذَ عَيْناهُ قابِضٌ بِكِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقيقٌ وَ دَمُهُ رَقيقٌ وَ بابُ الْمَكْرُوهِ تَليقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسيرٌ
    به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى اش هميشگى است، به نام خداى بزرگ، بر ترش رويى ترش رو، و آتش فروزان، و سنگ سخت، برگرداندم چشم چشم زن را، از سر تا به پايش، بگيرد دو چشم او را گيرنده اى با همه نگاهش، و بر همسايه و خويشانش، پوستش نازك، خونش رقيق، در ناخوشايند سزاوار او، پس بازگردان چشم را، آيا شكافى مى بينى؟ سپس چشم او دوباره بازگردان چشم به سوى تو باز مى گردد خسته و ناتوان
    ___
    روزی جبرئیل خدمت پیامبر اکرم(ص) رسید. دید حضرت ناراحت و محزون است. پرسید: چرا ناراحتی؟ فرمود: به خاطر بیماری حسن و حسینم که چشم خوردند و مریض شدند. جبرئیل گفت: چشم زخم حق است. برای درمان و رفع آن سوره های فلق و ناس و این دعا را بخوان:
    اللهم یا ذا السلطان العظیم، و المنّ القدیم، و الوجه الکریم، ذا الکلمات التامات و الدعوات المستجابات عاف الحسن و الحسین(هر کسی این دعا را می خواند، به جای الحسن و الحسین
    نام بیمار یا کسی که مورد چشم زخم دیگران قرار گرفته است بگوید)من انفس الجنّ و اعین الانس.
    بحارالانوار، ج 92 ،ص132
    ممنون از لطفتون کاربر او خواهد آمد ولی ایکاش میگفتید که کدومش تجربه شده چون این قدر تو اینترنت هست دراین باره که آدم گیج میشه
    ویرایش توسط Sardargomm : 06-01-2018 در ساعت 07:35 PM

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    این که عمل جراحی کردی و بدتر شد؛ یک اتفاقه... ربطش نده به بدشانسیت...
    چندتا جیزو باید یاد بگیری:
    اینکه از مردم انتظار نداشته باشی... حتی وقتی در اوج نداریت به کسی کمکی می کنی... اون آدم در اوج داراییش به تو کمکی نخواهد کرد... این یه قانونه... وقتی برای کسی کاری انجام میدی... اون آدم در وقت نیاز هیچ کاری برات انجام نمیده... میدونم درستش چیه... ولی اوضاع الان اینجوریه... فقط باید معامله کنی... کار در مقابل سود انجام بده و از دیگران هم اگر کاری میخوای باید سودی بهشون بدی، کاملا حساب شده و دقیق
    شما اختلاف نظرهارو نمی بینی... فکر میکنی اگر کسی با همون جوکی که شما باهاش میخندی میخنده... پس با همون چیزی که شما ناراحت میشی ناراحت میشه، نه اینطور نیست... تضادهارم باید ببینی تا بتونی درست شرایط رو کنار هم بچینی...
    در رابطه با متافیزیک... دوست دارم بگم وجود نداره... ولی واقعیتش اینه که نه میتونم ردش کنم نه میتونم تاییدش کنم... فقط بهت پیشنهاد میدم از آدمایی که دردسر اطرافشون زیاده فاصله بگیری...
    در آخر باید هدف هات رو جوری برنامه ریزی کنی که قابل اجرا باشن...

یه داستان بی ربط: یه بنده خدایی توی دریا ماست میریخت... بهش گفتن چرا اینکارو میکنی؟ گفت میخوام دوغ درست کنم... گفتن نمیشه که... گفت میدونم... ولی اگر بشه چی میشه...
    بله دوست عزیز جراحی یه اتفاقه ولی اینکه پشت هم بدبیاری دیگه اتفاقی نیست
    ۲من از کسی انتظاری نداشتم کجا گفتم انتظار دارم شمابهترنبود اول دقت کنید مسئله من چی هست بعد قضاوت کنید
    ۳ شما مطمئنی که من اون پول رو هدر میدادم مگه منومیشناسی جهت اطلاع فروش اون ملک خواست همه اعضا خانوادست و به اسم پدر بنده هم هستش
    پس لطف کنید اگر نمیتونید راهنمایی کنید لطفا قضاوت نکنید
    مرحم نیستی نمک زخم نباش
    ویرایش توسط Sardargomm : 06-01-2018 در ساعت 07:44 PM

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

اگر پند خردمندان به جان و دل نیاموزی... جهان آن پند، با تلخی بیاموزد تو را روزی
    بعضی وقتا از کاری که توش افتادی دست بکش و از بیرون بهش نگاه کن ببین درست داری میری یا نه... جنون آمیز به راهت ادامه نده... شاید یه چیزی از قلم افتاده باشه...
    انتخاب با خودته... هرکس مختاره هرجور دوست داره زندگی کنه... موفقیت شما باعث دلگرمی ما میشه... موفق باشی سردار عجول

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Sardargomm نمایش پست ها
    سلام
    چندوقتیه که تو زندگی به بن بست خوردم
    طوریکه دنبال هرچی می رم نمیشه
    مثلا
    _به چند نفر علاقه مندشدم که همگی متاهل بودن
    _چند جا قول کار دادن که منتفی شد
    _دنبال وام رفتم و همه مدارک و ضامن رو هم جور کردم ولی لحظه آخر بهم خورد
    _یه ملکی داریم که چندساله واسه فروش گذاشتیم ولی یا مشتری نداره یا اگه داره بهم میخوره هربار به یه شکل
    _میخواستم یه کار شراکتی راه بندازم که شریکام دبه کردن
    _یه بیماری کوچیک داشتم وجراحی کردم ولی خوب که نشد حتی اوضاع خیلی بدتر شده
    _تو خانواده و اطرافیان همش درگیری و سرخوردگی دارم
    _دیگه مثل قبل شاد نیستم آرزو دیگه ندارم
    همیشه کسل ام علاقه ای به کارکردن ندارم
    همش تو خودمم از اجتماع میترسم با دیگران به سختی ارتباط میگیرم درحالیکه قبلنا اینجوری نبودم
    به هیچ وجه به این چیزا اعتقاد نداشتم ولی کم کم داره باورم میشه که طلسم شدم
    اینم بگم که قبلا خیلی شاد بودم و موفق و خیلیا حسرت موقعیتم رو می خوردند، الانم فکر میکنم از طرف همونا جادو شدم
    درود
    طلسم چیست دیگر زهره مان پاره شد از خنده
    حضرت عالی دچار افسردگی شده اید
    ضمنا به دنبال عرب خوانی نروید بعید است راه درمان شما عربی خواندن باشد با مشورت با مشاور دنبال دیدگاه جدیدی باشید....
    ویرایش توسط Aamir2121 : 06-01-2018 در ساعت 09:55 PM

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    اینکه طلسم هست یا نیست شما باید کار درست را انجام دهید و زیاد هم خوبیها و داراییهایت را آشکار نکن تا کسی حسرت نخورد وان یکاد هم بخوانید و دنبال راههای رفع ضررهای وارده باشید ضمنا طلسم وجاهت شرعی ندارد توکل کنید به خدا خدا شما را از گزند چشم زخم مصون میدارد.

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه طلسم هست یا نیست شما باید کار درست را انجام دهید و زیاد هم خوبیها و داراییهایت را آشکار نکن تا کسی حسرت نخورد وان یکاد هم بخوانید و دنبال راههای رفع ضررهای وارده باشید ضمنا طلسم وجاهت شرعی ندارد توکل کنید به خدا خدا شما را از گزند چشم زخم مصون میدارد.
    ممنونم از راهنماییتون سعی میکنم همینکارهارو انجام بدم ولی خب یه سری چیزها هست که آدم نمیتونه پنهان کنه حداقل پیش همکارها و اطرافیان
    ولی بازم سعی مو میکنم انشالله که اوضاع تغییر کنه

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

سه تا کارو انجام بدین کم کم از این مشکلات خلاص میشین:

1- برای دفع چشم زخم و حسادت موقع خروج از خانه یا هر زمان که احساس کردی داری چشم زخم میخوری یا داره بهت حسادت میشه، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس رو بخون.

2- مزاج شناسی یاد بگیر چون وقتی آدم مزاجشو نمیشناسه تغذیش درست نیست و این باعث میشه سردی کنه و سوداوی بشه، سوداوی که شد در معرض انواع مختلف بیماریهای جسمی و روحی قرار میگیره و همچنین شیاطین جن و انس راحتتر روش تاثیر میذارن و زندگیشو خراب میکنن( در معرض چشم زخم و حسادته و بیماریه).

3- با عبادت رابطتو با خدا محکمتر کن. نماز اول وقت و روزه گرفتن و کمک به مردم نیازمند.

خب این سه تا کاری که گفتم به همدیگه ربط دارن و باعث میشن یه انسان از لحاظ جسمی و روحی به تعادل برسه.

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

سه تا کارو انجام بدین کم کم از این مشکلات خلاص میشین:

1- برای دفع چشم زخم و حسادت موقع خروج از خانه یا هر زمان که احساس کردی داری چشم زخم میخوری یا داره بهت حسادت میشه، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس رو بخون.

2- مزاج شناسی یاد بگیر چون وقتی آدم مزاجشو نمیشناسه تغذیش درست نیست و این باعث میشه سردی کنه و سوداوی بشه، سوداوی که شد در معرض انواع مختلف بیماریهای جسمی و روحی قرار میگیره و همچنین شیاطین جن و انس راحتتر روش تاثیر میذارن و زندگیشو خراب میکنن( در معرض چشم زخم و حسادته و بیماریه).

3- با عبادت رابطتو با خدا محکمتر کن. نماز اول وقت و روزه گرفتن و کمک به مردم نیازمند.

خب این سه تا کاری که گفتم به همدیگه ربط دارن و باعث میشن یه انسان از لحاظ جسمی و روحی به تعادل برسه.
    بسیار مچکرم
    کامل و جامع بود

20. کاربران زیر از Sardargomm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد