نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت مادر خانواده

2774
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت مادر خانواده

سلام من و دوست پسرم ٥ماهه اشنا شديم و قصد ازدواج داريم با اينكه ايشون يك سال از من كوچيكترن ولي خانوادها مشكلي با اين قضيه ندارند اما حدودا يك ماه قبل مادر ايشون با حساسيت زيادي شروع به چك كردن حرفاي تلگرام و عكساش ميكنه كه در اون بين يك عكس خيلي معمولي كه دوتايي در كنار هميم ميبينه و از اونجا شروع به مخالفت هاي شديد ميكنه و از اونجايي كه ايشون خيلي يك دنده هستن پسرشو مجبور ميكنه همراهش به خواستگاري دخترهاي ديگه بره و اون چون منو دوست داره با خانوادش مخالفت ميكنه و اوضاع ناارومي داريم ميشه كمكمون كنيد تا اوضاعمون اروم شه و اين مخالفتا تموم شه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مخالفت مادر خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط homa.joon نمایش پست ها
    سلام من و دوست پسرم ٥ماهه اشنا شديم و قصد ازدواج داريم با اينكه ايشون يك سال از من كوچيكترن ولي خانوادها مشكلي با اين قضيه ندارند اما حدودا يك ماه قبل مادر ايشون با حساسيت زيادي شروع به چك كردن حرفاي تلگرام و عكساش ميكنه كه در اون بين يك عكس خيلي معمولي كه دوتايي در كنار هميم ميبينه و از اونجا شروع به مخالفت هاي شديد ميكنه و از اونجايي كه ايشون خيلي يك دنده هستن پسرشو مجبور ميكنه همراهش به خواستگاري دخترهاي ديگه بره و اون چون منو دوست داره با خانوادش مخالفت ميكنه و اوضاع ناارومي داريم ميشه كمكمون كنيد تا اوضاعمون اروم شه و اين مخالفتا تموم شه؟
    سلام بنظرم یکبار خب تنهایی یعنی نه با کسی نه حتی با پسره ...خودت پاشو برو خونشون بشین با مادرش صحبت کن حرفای دلتو بزن بگو شما مادرید نظرتون برام قابل احترامه هم برای من هم پسرتون حرف اول و اخرو شما میزنید ببینین من و اون واقعا همو دوست داریم نمیدونم مشکل چیه اگر مشکلی هست بگید بهم لطفا..ببین چی میگه چون احتمال داره همش یه سوتفاهم باشه ک حل بشه
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-06-2018 در ساعت 07:23 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز وقتی ایشون مادرشو میشناسه که چقدر حساسه .
    باید در ارتباطش کمی دقت و از گذاشت عکسها و یا مطالب خاص دوری میکرد .
    در این مواقع باید صبور باشید تا شرایط به روال عادی برگرده .
    نقش پسر در این مورد بسیار مهمه چون میتونه از وساطت بزرگان فامیل برای رسیدن به هدفش استفاده کنه .
    و گرنه ادامه این ارتباط هیچ نفعی برای شما نداره .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از اونجايي كه ايشون خيلي شديد مخالفن با صحبت كردن چند نفر از بزرگترا راضي نشدن به نظرتون با وجود اينكه ايشون در حال حاضر خيلي اصرار دارن پسرشونو داماد كنن تا از رابطه با من بيرون بياد به نظرتون گذر زمان ميتونه كمك كنه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

از اونجايي كه ايشون خيلي شديد مخالفن با صحبت كردن چند نفر از بزرگترا راضي نشدن به نظرتون با وجود اينكه ايشون در حال حاضر خيلي اصرار دارن پسرشونو داماد كنن تا از رابطه با من بيرون بياد به نظرتون گذر زمان ميتونه كمك كنه؟
    اره خب بودن خونواده هایی ک اولش مخالف بودن سخت گیری میکردن بعدش نرم شدن ازون طرفم خب بنظرم باید دوست پسرت بیشتر تلاش کنه تا این رابطه از هم نپاشه
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-06-2018 در ساعت 03:42 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد