نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج با فرد مورد علاقه

735
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با فرد مورد علاقه

18سالمه دوست داداشم ب یکی از اشناها گفته ک میخوام برم خاستگاری خواهر فلانی اون پسر خیلی خوبیه همه شرایطشم اوکیه و خب اینکه من از اقا قبل اینکه بخواد مطرح کنه موضوع خاستگاریو خوشم میومد حالا نگرانم ک نیان اخه دو سه هفته ی پیش مطرح کردن و میترسم ک نشه بره خاستگاری یکی دیگه
    شرایطشم نیست ک هدیگرو ببینیم من چندبار از دور دیدمشون و بیشتر توجهی ک بهشون دادم بخاطر تعریفایی ک داداشم میکنه از پاک بودن و خوب بودنش
    فقط ی ایدی اینستا ازش دارم همش ب خودم میگم بهش پی ام بدم و باهاش حرف بزنم ولی واقعا نمیدونم چی میشه دلم میخواد اتفاقا بیوفته بودنش تو زندگیم چیکار کنم؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ازدواج با فرد مورد علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط Wishful07 نمایش پست ها
    18سالمه دوست داداشم ب یکی از اشناها گفته ک میخوام برم خاستگاری خواهر فلانی اون پسر خیلی خوبیه همه شرایطشم اوکیه و خب اینکه من از اقا قبل اینکه بخواد مطرح کنه موضوع خاستگاریو خوشم میومد حالا نگرانم ک نیان اخه دو سه هفته ی پیش مطرح کردن و میترسم ک نشه بره خاستگاری یکی دیگه
    شرایطشم نیست ک هدیگرو ببینیم من چندبار از دور دیدمشون و بیشتر توجهی ک بهشون دادم بخاطر تعریفایی ک داداشم میکنه از پاک بودن و خوب بودنش
    فقط ی ایدی اینستا ازش دارم همش ب خودم میگم بهش پی ام بدم و باهاش حرف بزنم ولی واقعا نمیدونم چی میشه دلم میخواد اتفاقا بیوفته بودنش تو زندگیم چیکار کنم؟؟؟
    سلام
    ب هیچ عنوان بهش پی ام نده و رفتارتو هم تغییر نده.
    اون پسر بدلیل شناختی ک از شما داشته و رفتاری ک تا کنون داشتید ب شما علاقمند شده.اگه پی ام بدید یا ب شکلی حس نیاز برسونید از ارزش خودتون کاستید.
    شما نیازی نیست کاری انجام بدید.نگران هم نباشید.
    حتما ی گرفتاری دارن یا آمادگی خواستگاری اومدن رو ندارن...مثلا شاید گذاشتن عید فطر بیان یا ی روز دیگه (البته من فقط مثال زدم.پس فردا نگی عید فطر نیومدن.چی شد؟).
    ایشون فقط پیش ی نفر صحبت کرده ک میخواد بیاد خواستگاری شما.زمان ک تعیین نکرده.شما هم نباید خیلی عجول یا منتظر باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ازدواج با فرد مورد علاقه

درود
    بانو گرامی سنتان کم است بگزارید بزرگتر شوید چون این سن حساس است ممکن است تصمیم احساسی بگیرید .....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد