نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: رابطه ۹ ساله

4976
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ۹ ساله

سلام

من حدود ۹ سال است که با آقایی در ارتباطم.ما هر دو از خانواده مذهبی هستیم و قصدمون از این رابطه ازدواج است.من ۲۷ ساله و ایشون ۳۰ ساله هستند.

من یه خواهر بزرگتر دارم که ۱سال از خودم بزرگتره و مجرد.تا ایشون ازدواج نکنن خانواده من به من اجازه ازدواج نمیدن.حتی اجازه نمیدن خاستگار برای من بیاد خونه.برای همین این رابطه اینقدر طولانی شده.

حدود ۱سال هست که به طور اتفاقی من متوجه شدم این آقا با دخترهای فوق العاده بی حجاب در ارتباط هست و حتی باهاشون مسافرت میره و رابطه داره.بعد متوجه شدم که بدون اطلاع خانوادش یه خونه اجاره کرده و اونجا سرش گرمه.

من هیچکدوم از این ها رو به روش نیاوردم.فقط روز به روز خودم داغون شدم و امید داشتم که میخواد شیطونی هاشو بکنه بعد بیاد برای ازدواج.چون توی این مدت حتی یه ذره دوس داشتنش به من کم نشده و همچنان ابراز علاقه میکنه و میگه که زن من تویی.

من به دروغ بهش گفتم که با خانوادم صحبت کردم و راضیشون کردم که با ازدواجم موافقت کنن.اما اون میگه الان یکم درگیرم و باید شرایط کارم و درست کنم بعد با دست پر بیام.میدونم داره بهونه میاره.اما نمیدونم تا کی باید صبر کنم.حتی چند بار بهش گفتم خاستگار دارم.گفت تو اگه منو بخوای به پام میمونی.همونجوری که من این همه سال موندم.

بعد از اینکه اینارو فهمیدم دیگه بهش اعتماد

ندارم.همش فکر میکنم داره بهم دروغ میگه.

نمیدونم ادامه دادن به این رابطه درسته یا نه؟

اصلا ازدواج با این شخص درسته؟

به روش بیارم که چه چیزهایی ازش فهمیدم؟اگه آره چجوری؟

تا کی براش صبر کنم؟

(خیلی دوسش دارم دل کندن ازش واقعا برام سخته و نمیدونم چجوری این همه سال و بذارم کنار)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه ۹ ساله

سلام به امید اینکه این که بعد از ازدواج تغییر کنه نباشید
    شما باید اونوهمینجوری بپذیرید به قول خودتون با همین شیطنتش
    کسی که یکی رو بخاد از همه دست میکشه نه اینکه دنبال هرزگی بره و بعدم ادعای مذهبی بودن داشته باشه وجا نماز آب بکشه
    ببخشید اینقد صریح گفتم واقعا واستون نگران شدم که به نامردی و خیانت میگید شیطنت لطفا خودتون و گول نزنید

3. 2 کاربران زیر از Sardargomm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

===========
    و امید داشتم که میخواد شیطونی هاشو بکنه بعد بیاد برای ازدواج
    ==============
    وقتی شما خانما خودتون به خودتون توهین میکنید چرا پسرای هرزه نباید بهتون توهین کنند؟؟؟
    یعنی چی که شیطونی هاشو بکنه بعد بیاد ازدواج کنه .ببخشید مگه شما بیل به کمرت خورده که پاک زندگی کنی بعد پسر هرکاری دوست داشت انجام بده آخرشم بیاد با شمای پاک ازدواج کنه

ما پسرا اگه 9 سال با یکی باشیم یعنی بهش با تمام وجود پایبند هستیم و حتی به دختر دیگه ای نگاهم نمیکنیم چه برسه بخوایم بریم مسافرت و خونه خالی آماده کنیم

خودتو گول نزن .وقتی یه رابطه ای زیادی کش پیدا میکنه بعضی از پسرا نمیگن دمش گرم عجب دختر وفاداری میگن این دختره که وابستمونه و هستش میریم یه دوری میزنیم اگه چیزی پسندمون نبود برمیگردیم اگرم بود که اول کیس جدید .دختره را هم میپیچونیم

5. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا۲۷ نمایش پست ها
    سلام

من حدود ۹ سال است که با آقایی در ارتباطم.ما هر دو از خانواده مذهبی هستیم و قصدمون از این رابطه ازدواج است.من ۲۷ ساله و ایشون ۳۰ ساله هستند.

من یه خواهر بزرگتر دارم که ۱سال از خودم بزرگتره و مجرد.تا ایشون ازدواج نکنن خانواده من به من اجازه ازدواج نمیدن.حتی اجازه نمیدن خاستگار برای من بیاد خونه.برای همین این رابطه اینقدر طولانی شده.

حدود ۱سال هست که به طور اتفاقی من متوجه شدم این آقا با دخترهای فوق العاده بی حجاب در ارتباط هست و حتی باهاشون مسافرت میره و رابطه داره.بعد متوجه شدم که بدون اطلاع خانوادش یه خونه اجاره کرده و اونجا سرش گرمه.

من هیچکدوم از این ها رو به روش نیاوردم.فقط روز به روز خودم داغون شدم و امید داشتم که میخواد شیطونی هاشو بکنه بعد بیاد برای ازدواج.چون توی این مدت حتی یه ذره دوس داشتنش به من کم نشده و همچنان ابراز علاقه میکنه و میگه که زن من تویی.

من به دروغ بهش گفتم که با خانوادم صحبت کردم و راضیشون کردم که با ازدواجم موافقت کنن.اما اون میگه الان یکم درگیرم و باید شرایط کارم و درست کنم بعد با دست پر بیام.میدونم داره بهونه میاره.اما نمیدونم تا کی باید صبر کنم.حتی چند بار بهش گفتم خاستگار دارم.گفت تو اگه منو بخوای به پام میمونی.همونجوری که من این همه سال موندم.

تا کی براش صبر کنم؟

(خیلی دوسش دارم دل کندن ازش واقعا برام سخته و نمیدونم چجوری این همه سال و بذارم کنار)
    کسی که شما رو واقعا دوست داشته باشه حتی به خودش اجازه نمیده به دیگری نگاه کنه چه برسه به اینکه بخاد باهاش بره بیرون!
    نمیدونم چرا ما زن‌ها غیرتی نمیشیم
    البته من خودم به شدت حساسم رو این مسائل و اصلا قابل هضم و درک نیست برام!
    تعجب میکنم چطور میتونید تا این حد خودتون رو پایین بکشید و عزت نفستون رو له کنید! اونم ۹ سال!
    دوست عزیزم این رابطه بیماره و بیشتر هم شما رو درگیر کرده!
    اگر نمیخای بیشتر از این عمرت رو تلف کنی بهتره بجنگی برای زندگیت و قاطعانه تصمیم بگیری!
    وگرنه مجبوری تا همیشه شیطنت‌های!!!!! ایشون رو تحمل کنی!
    اگر واقعا ایشون به شما علاقه داشت تو این ۹ سال بالاخره یه حرکتی میکرد یه تلاشی میکرد برای جلب رضایت خانوادتون! اونم وقتی شما ترغیبش میکنی ولی دست به سرتون میکنه!!!!
    .......
    در مورد اعتقاد خانوادتون هم با یه فرد معتمد صحبت کنید که با خانوادتون صحبت کنند اگر خواستگار مناسبی داشتید اجازه بدن شما حداقل عقد کنید
    شاید تو مراسم عقد شما یه خواستگار خوب هم برای خواهرتون پیدا شه!
    یا با خود خواهرتون صحبت کنه و ایشون خودش رضایت پدر و مادرتون رو بگیره!

7. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از دعوتت سام
    من خودم بیشتر از رفتار دخترا تععجب میکنم و گاهی فکر میکنم چقدر دخترا میتونن بدبخت و توسری خور باشن بخاطر احساساتشون!!
    یه پسر کافیه یه دختر در حد چت با کسی حرف بزنه سریع بهش میگه تو خرابی نمیخوامت بعد یه پسر هزارجور مزه میچشه بعد که ازدوج میخوااد بکنه میگرده دنبال حضرت مریم ولی برام سواله چرا دخترا اینقدر بیغیرتن؟این اقا با هزار نفر خوابیده تازه این مربوط به گذشته اش نیست که باز بگی مهم نیست مربوط به زمانیه که با شما بوده !!خیانت از این وقیح تر؟!!
    برام جالبه تمام این عوضی بازیا و هرزگی ها رو مردایی درمیارن که علم مذهب و دین به دوش میکشن!!
    به وضوح دیدم مردایی رو که دستورات دینی انجام نمیدن و حتی یکسری قوانین دینی رو قبول ندارن ولی صد برابر شرف دارن نسبت به اینا که ادعا دارنو مذهبین.
    من جای شما بودم دیگه نگاهم نمیکردم به همچین ادم کثیفی.
    واقعا حرفی نمیمونه.بترس از مذهبی انسان نما...
    ویرایش توسط saba95 : 06-07-2018 در ساعت 04:49 PM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری بهش بگم که فهمیدم با بقیه ارتباط داری؟
    چجوری دستشو رو کنم؟
    هرجوری بگم انکار میکنه،مطمئنم
    باید رو در رو باشه
    یعنی همه جا برم دنبالش و تعقیبش کنم هر موقع با دختر بود دستشو رو کنم؟خب من نمیتونم همش دنبالش باشم
    دوستان راهکار دارید در این مورد بهم کمک کنید..

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی تو هنوزم میخای باهاش ازدواج کنی
    واقعا متاسفم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری بهش بگم که فهمیدم با بقیه ارتباط داری؟
    چجوری دستشو رو کنم؟
    هرجوری بگم انکار میکنه،مطمئنم
    باید رو در رو باشه
    یعنی همه جا برم دنبالش و تعقیبش کنم هر موقع با دختر بود دستشو رو کنم؟خب من نمیتونم همش دنبالش باشم
    دوستان راهکار دارید در این مورد بهم کمک کنید..
    ببین لازم نیست چیزیو بهش اثبات کنی .اون ادم ارزش این حرفا رو نداره.
    بهش یه کلمه بگو نتیجه ای که باید راجب فرهنگو شخصیتت بگیرمو گرفتم و تمام.
    بیشتر به خودت ارزش بده دوست عزیز.

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من‌همه اینارو میدونم
    فقط خیلی سخته این ۹ سال و بذارم کنار و برم توی زندگی یکی دیگه و هنوز دلم پیش این ۹سال باشه

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

تا کی براش صبر کنم؟

ازینکه که نباید باهاش ازدواج کنی که دیگه سوال کردن نداره. اگرم هی دلت میگه دوسش دارمو عاشقشم به یکی بگو بزنه تو شکمت تا دلت اروم بگیره حرف زیادی نزنه دیگه واقعا اولین باره اینجوره صحبت میکنم

اما درمورد اینکه چجوری رابطه رو قطع کنی ، بهش بگو خاستگار دارم ، خیالت راحت اون میگه نمیتونم بیام صبر کن ، تو میگی شرمنده مجبورم ازدواج کنم تحت فشار خانوادم هسم
    اگرم یهویی دراومد گفت باشه میام خاستگاریت، توهم بهش بگو چه خوبببب بابام قراره بیاد تحقیق کنه چون رسمه تو خونواده ما تحقیق کنن، خودش فرار میکنه میره
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکاری میکنم‌نمیتونم فراموشش کنم
    اون هنوزم به من ابراز محبت میکنه
    میگه منو میخواد
    ولی نمیدونم چرا با اون دخترا ارتباط داره

چجوری این همه سال و بریزم دور
    دارم دیوونه میشم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکاری میکنم‌نمیتونم فراموشش کنم
    اون هنوزم به من ابراز محبت میکنه
    میگه منو میخواد
    ولی نمیدونم چرا با اون دخترا ارتباط داره

چجوری این همه سال و بریزم دور
    دارم دیوونه میشم
    سلام و درود برشما
    اول از همه واقعا درک می کنم که وارد مرحله ی سختی شدید و توی این شرایط سخت تصمیم گیری براتون آسون نیست. علاوه بر اون ناراحتی و حس بدی که دارید رو می فهمم.
    خب خلاصه ی گفته های شما اینه که میدونید که ایشون در حال خیانت به شما هستن و با این حال به علت عادتی که به حضورشون دارید یا به عبارتی به دلیل دلبستگی شما نمی تونید ازشون جدا بشید.
    باید بگم که کاملا طبیعیه که نتونید به راحتی جدا بشید به هر حال 9 سال توی یک رابطه قرار داشتید.
    اینکه ایشون حتی پس از چندین سال این رفتارها رو نشون داده و متوجهش شدید به نظرم بسیار عالیه. شما خودتون ترجیح می دید که پس از ازدواجتون شاهد این رفتارهای خیانت بار باشید یا قبل از ازدواج؟ خوشحال باشید که قبل از ازدواج بوده، یعنی شما حق اینو دارید که توی تصمیمتون تجدید نظر کنید حتی اگر گیرم 20 سال از مدت رابطتتون گذشته باشه.
    در رابطه با تغییر دادن فرد همونطوری که همه ی مشاوران و روانشناسان در این باره نظر یکسانی دارند، شما نمی تونید هیچ فردی رو تغییر بدید و هیچ وقت هم نباید برای تغییر دیگری تلاش کنید. شما می تونید زمینه رو برای تغییر فراهم کنید تا اگر فرد نیاز به تغییر رو احساس کرد خودش دست به انجام تغییر بزنه. هیچوقت منتظر نشینید و بگید که خب صبر می کنم تا تغییر کنه.
    فردی که الان حتی با اینکه به شما ابراز علاقه کرده دست به اینجور کار ها میزنه شک نکنید توی زندگی مشترک هم این اعمال رو انجام میده.
    شما باید ارزش خودتون رو در نظر داشته باشید. شما یک انسان هستید نه وسیله ای برای خرید. همونطور که می بینید بقیه حق انتخاب دارن شما هم این حق رو دارید.
    سختی کنار گذاشتن این فرد رو بخرید و زندگی بهتری رو برای خودتون رقم بزنید. درواقع دارید از بروز یک زندگی زناشویی که منجر به طلاق یا نارضایتی شدید می شه جلوگیری می کنید.
    کنجکاوی هم نکنید. وقت و انرژی شما اونقدر ارزشمنده که بهتره صرف اینکه چرا اون فرد دست به همچین کارهایی زده، نشه.
    بهتره به این سالیان به چشم یک تجربه خیلی عالی نگاه کنید و پس از بیرون اومدن از این رابطه پختگی و دید وسیع تری خواهید داشت.
    باز هم تاکید می کنم که اوایل کار واقعا ممکنه سخت باشه ولی ارزشش رو داره. شما لایق خوشبختی هستید، نه خیانت. همیشه ارزش خودتون رو بدونید.
    ویرایش توسط Nathan Drake : 06-18-2018 در ساعت 02:55 AM
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه کمکم کنید چجوری تموم کنم این رابطه رو؟
    چجوری به اون بگم؟
    اصلا چجوری مطرح کنم؟

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه سوالی دارم..
    این همه آدم چه دختر چه پسر قبل ازدواج هزار جور رابطه دارن.همه این روابط بعد ازدواج ادامه پیدا میکنه؟؟

من تمام این مدت میدونستم روابط این پسر با این دخترا زود گذره و صبر کردم تا خودش خسته بشه و بذاره کنار نه به اصرار من.

همیشه خودمو اینجوری قانع کردم که الان چون من مجردم و یه سری محدودیت ها دارم(مثلا هر لحظه بخواد نمیتونم برم باهاش بیرون،زمان زیادی نمیتونم پیشش باشم و .....) ایشون هم رو آورده به اینجور دخترا برای تخلیه خودش.اما بعد ازدواج که همیشه کنارش باشم دیگه سمت اونا نمیره

فکرم کجاش درسته کجاش غلط؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه کمکم کنید چجوری تموم کنم این رابطه رو؟
    چجوری به اون بگم؟
    اصلا چجوری مطرح کنم؟
    خیلیی صاف و ساده و کاملا مستقیم بگید که مشکل از کجا بوده.
    می تونید بنشینید پای صحبت و بهشون بگید که از این رابطه ها و کارهاشون اطلاع دارید و با توجه به اینکه به شما ابراز علاقه می یکنه و اون کار ها هم انجام میده، دیگه نمیخواید این رابطه رو ادامه بدید.
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه سوالی دارم..
    این همه آدم چه دختر چه پسر قبل ازدواج هزار جور رابطه دارن.همه این روابط بعد ازدواج ادامه پیدا میکنه؟؟

من تمام این مدت میدونستم روابط این پسر با این دخترا زود گذره و صبر کردم تا خودش خسته بشه و بذاره کنار نه به اصرار من.

همیشه خودمو اینجوری قانع کردم که الان چون من مجردم و یه سری محدودیت ها دارم(مثلا هر لحظه بخواد نمیتونم برم باهاش بیرون،زمان زیادی نمیتونم پیشش باشم و .....) ایشون هم رو آورده به اینجور دخترا برای تخلیه خودش.اما بعد ازدواج که همیشه کنارش باشم دیگه سمت اونا نمیره

فکرم کجاش درسته کجاش غلط؟
    رابطه و تجربه ی داشتن ی رابطه اصلا چیز بدی نیست.
    ولی روابطی که با حضور 3 نفر ادامه پیدا می کنه رابطه ی سالمی نیست و احتمال ادامه دادن اون رفتار و حتی بیشتر شدنش حتی بعد از ازدواج هم می تونه باشه. اصولا ازدواج وقتی شکل می گیره که طرف از هر نظر( منظور عاطفی، عقلی و روابط اجتماعی با هر دو جنس) به بلوغ رسیده باشه. ازدواج سدی برای جلوگیری از مشکلات اخلاقی و رفتاری فرد نیست.
    ببینید فردی که قادر نیست توی رابطه ای معمولی(منظور بدون ازدواج کردن) به تعهد اخلاقیِ بودن فقط با یک نفر پایبند باشه شک نکنید بعد از ازدواج هم قادر به متعهد بودن نیست. ایشون مختارن که با بقیه در ارتباط باشن ولی نه وقتی که به شما متعهد هستن. این خودش نوعی خیانت هست. در واقع حتی با بودن شما در کنارشون احتمال تکرار این رفتارها بسیار بالاست.
    باز هم تاکید می کنم ارزش خودتون رو بدونید.
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد