نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانواده همسر

2370
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده همسر

با سلام خدمت مشاورین محترم
    خانواده همسر من دارای ۵ عضو است که همسر من فرزند ارشد خانواده است پدر و مادرش ازدواجی فامیلی داشته اند دختر دایی و پسر عمه بوده اند که مادرشوهر خود من هم بخاطر ازدواج فامیلی پدر و مادر خودش دچار شب کوری شده است همسرم لیسانسه و کارمند است و غیر از خودش دو برادر دیگر هم دارد که من یک سال و نیم از عقدمان میگذرد هنوز آنها را ندیده و کلامی با آنها سخن نگفته ام موقع خواستگاری و مراسمات قبل از عقد خانواده ی همسرم هیج سخنی درمورد وضعیت آنها به من و خانواده ام نگفتند با توجه به اینکه همسرم مردی منطقی و از هرنظر موجه است ولی او هم در این مورد قبل از مراسم عقد به من چیزی نگفت و هربار که ما سراغ دو برادر دیگر او را از خانواده اش میگرفتیم مادرشوهرم فقط میگفت انشاالله در مراسمات بعدی می آیند با علم به اینکه آنها هرگز در مراسمات بعدی هم شرکت نمیکنند حتی در جشن عقد ما هم شرکت نکردند رفته رفته بعد از عقد متوجه شدیم که به قول خانواده ی همسرم این دو برادر بسیار خجالتی هستند و از قرار گرفتن در جمع معذوریت دارند و هیچگونه مشکل جسمی ندارند بعد از مدتی متوجه شدم که وضع یکی از این دو برادر وخیم تر است و به گونه ای افسردگی شدید گرفته است که البته خانواده اش این را کتمان میکنند و بر این باورند که آنها فقط خجالتی اند!! من چندباری گفتم که آنهارا پیش مشاور ببرید که انها گفتند دو برادر کلا از خانه بیرون نمی آیند و تنها سرگرمی و علاقه ی آنها تماشای تلویزیون است و هیچگونه هدفی را دنبال نمیکنند من الان با این وضعیت خانواده ی همسرم چه کنم؟!!! من همسرم را دوست دارم و هیچگونه مشکلی با هم نداریم ولی از وضعیت خانواده آنها ناراحتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خانواده همسر

با درود

برادرها چند ساله هستند؟

اگر شما با آنها عروسی کرده بودید ناراحتی شما قابل درک بود ولی من متوجه نمی شوم چه ربطی به شما دارد که ناراحت هستید
    مشکل این دو نفر ژنتیکی است و تقریبا می توانم بگویم درمان ندارد. فقط شاید چند درصد بهتر شوند
    پیشنهاد شما هم بسیار زشت بوده و دخالت در خانواده همسرتان است
    اصلا شاید کسی نخواهد شما را ببیند زوری که نیست
    تنها مشکلی که می بینم این است اگر بچه دار بشوید ممکن است این ژن به فرزند شما منتقل شود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده همسر

دوست عزیز شما میتونید به اتفاق همسرتون با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید .
    در ضمن هر تصمیمی قرار باشه بگیرید باید با همسرتون هماهنگ کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد