نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: قهر کردن با همسرم

1358
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قهر کردن با همسرم

سلام من ٢۴ سالمه و یک ساله ک با همسرم ک ١٨ سالشه نامزدم سه روز پیش دعوایی داشتیم ک ربطی به خانواده ها نداشت بعد از رسوندن به خونشون مادرش تماس گرفت با مادر من صحبت کرد ک انگار این مقصر مادر منه بعد از کلی بگو مگو الان رابطمون قطع شده اونا گفتن دختر ما دیگ در دوران نامزدی نمیاد خونه شما و پسرتون باید بیاداز اینور خودم و خانوادم مخالفن ک برم اونجا میگن این ینی شکست ما در حالی ک منطقا مقصر نیستیم مادر منم اصلا رفتار بدی نسبت به عروسش نداشته لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قهر کردن با همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا٢۴ نمایش پست ها
    سلام من ٢۴ سالمه و یک ساله ک با همسرم ک ١٨ سالشه نامزدم سه روز پیش دعوایی داشتیم ک ربطی به خانواده ها نداشت بعد از رسوندن به خونشون مادرش تماس گرفت با مادر من صحبت کرد ک انگار این مقصر مادر منه بعد از کلی بگو مگو الان رابطمون قطع شده اونا گفتن دختر ما دیگ در دوران نامزدی نمیاد خونه شما و پسرتون باید بیاداز اینور خودم و خانوادم مخالفن ک برم اونجا میگن این ینی شکست ما در حالی ک منطقا مقصر نیستیم مادر منم اصلا رفتار بدی نسبت به عروسش نداشته لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم

دوست عزیز در این مواقع هر کسی حق رو از جانب خودش میدونه .
    به همین خاطر چون در دوره نامزدی و شناخت هستید باید هر دوی شما تمرکزتون روی شناخت از هم باشه .
    وقتی بتونید به این شناخت برسید میتونید چشم انداز آینده زندگی خودتون رو مشاهده کنید .
    چون رفتارهای امروز شما در آینده هم تکرار خواهد شد .
    و شرایط آینده با امروز شما بسیار تفاوت داره و تصمیم گیری در آن سالها بسیار مشکل .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام چرا نگرانید ؟ چیزی نیست خیلی زود درست میشه ...بنظرم تلفن و موبایل رو بیخیالش پاشید برید یا تنها یا با مادرتون خونه نامزدتون و رودررو حرف بزنید و سوتفاهم ها رو حل کنید ببخشیدا ولی واقعیته پشت تلفن حرف زدن و دعوا کردن برای ترسوهاست ..بنظرم خیلی از دعواها شکل نمگیره اگر ادما رو در رو باهم حرف بزنن ..
    همین امروز یا فردا برید همه چی حل میشه

بعد هم چون اگر واقعا بی گناهید وقتی اونجا رفتید نه خیلی سفت بگیرید نه خیلی شل یعنی طوری ببخشیدا مثل یه ادم سرافکنده و شرمنده برخورد نکنید ک بعدا طلبکار بشیدا خیلی هم سفت و سخت نگیرید ک بدتر وضع بدتر بشه : )
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همینطور که گفتین شما دوتا دعوا کردین. پس برید خونه پدری نامزدتون که بهش بگین مادرتو بی تقصره.خوب نامزدتونم حقیقتو میگه.خوب دعوام نمک زندگیه بین هر زن وشوهری اتفاق میفته. بعدشم این خنده دار نیس تا یه دعوایی میشه زود قهر میکنن مثل بچه ها.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

همینکه مادرتون میگه حق نداری بری خونه نامزدت و این یعنی شکست ما یعنی خیلی هم بی تقصیر نیست چون اگه خیر و صلاح بچشو بخواد توی زندگیش دخالت نمیکنه شما هم اصلا به بلوغ فکری نرسیدین و گرنه طوری با همسرتون رفتار نمیکنید که اون حس کنه مادرتون به شما خط میده و زنگ نمیزنه به مادرتون پس باید خودتون رو اصلاح کنید و به کسی اجازه دخالت در زندگیتون رو ندید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

به نظر من اشکالی نداره اگه زن و شوهر به خصوص اگر در سنین پایین ازدواج کرده باشن در حل مشکلاتشون از والدین راهنمایی بخوان٬ چون بالاخره والدین تجربه شون بیشتره و بیشتر هم به عمق مسائل آگاهن؛

منظورم این نیست که هر چی شد به خانواده ها منتقل کنن و نتونن مستقل باشن.

منظورم فقط راهنمایی گرفتنه اونم نه در هر موردی.

حالا ممکنه موضوع مشکل شما طوری بوده باشه که همسر شما نیاز به راهنمایی داشتن و یا شاید بهتر بوده والدینشون هم بدونن. چون طبق گفته شما ایشون ۱۷ سالشونه ٬خیلی سنشون برای ازدواج کمه و امکانش هست واقعا به مشاوره و کمک خانواده نیاز داشته باشن.

اینم ممکنه خیلی موضوع ساده ای بوده باشه که لزومی به مطرح کردنش نبوده و خانومتون اشتباه کرده باشن٬

اما به هر حال شما تازه نامزد کردین ٬ و هر زن و شوهری در ابتدای ازدواج به فرصت نیاز دارن تا بیشتر یاد بگیرن تا چطور با همدیگه و با مشکلات زندگی برخورد کنن؛
    به خصوص در مورد شما و خانومتون که نسبت به سن ازدواج در شرایط سنی پایینتری قرار دارین.

هر زوجی ممکنه در این مسیر اشتباهاتی هم داشته باشن٬ که اینجا وظیفه بزرگترهاس اونا رو متوجه کنن. نه اینکه به اشتباهشون دامن بزنن.

الان دقیقا مادر همسرتون و مادر شما دارن اوضاعو وخیمتر میکنن .

مادر خانومتون باید به دخترش کمک میکرد تا در مقابل شما٬ راجع به مشکلتون رفتار درستی داشته باشه که اینکارو نکردن٬
    وقتی هم که تماس گرفتن با مادر شما ٬باید مادرتون سمت و سوی این جبهه گیری رو تغییر میدادن و طوری مادر خانومتونو تحت تاثیر قرار میدادن تا به عنوان دو تا بزرگتر قضیه رو به درستی فیصله بدن.

در حال حاضر مادران شما به جای اینکه آتیشو خاموش کنن دارن نفت میریزن روش.

تنها کاری که میشه کرد اینه که شما اول مشکلتونو با همسرتون حل کنین.

بعد هر کدوم با مادران خودتون صحبت کنین تا دیگه این جریانو ادامه ندن.

بعد از اونم سعی کنید با مطالعه و گفت و گو اطلاعاتتونو درباره زندگی مشترک و رفتار با هم بالا ببرید و اگه مشکلی بود تلاش کنید بین خودتون حلش کنید.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمک همه شما عزیزان با رفتن صحبت کردن با خانوادشون موضوع حل شد و مخصوصا پدر همسرم پذیرفت ک مقصر من نیستم و دیگه اوضاع عادی شد بازم ممنون از راهنماییاتون

8. کاربران زیر از علیرضا٢۴ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

ممنون از کمک همه شما عزیزان با رفتن صحبت کردن با خانوادشون موضوع حل شد و مخصوصا پدر همسرم پذیرفت ک مقصر من نیستم و دیگه اوضاع عادی شد بازم ممنون از راهنماییاتون
    خواهش , خداروشکر ایولا
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-12-2018 در ساعت 10:00 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد